22902
Battlefield Vietnam
  • Yan
    #8980
    Az új pályákon a föld alatt meg lehetne csinálni ezt a 4v4-et.
    Felső zászlók szürkére. Ma próbáltuk, hangulatos :)
  • Tomeee
    #8979
    eddigi csapatunk {TLD}Gaboca ..::CB::.. Sinper és {TLD} T.O.M.I. a negyedik ember meg még nem írt vissza
  • Robogo
    #8978
    Akinek uw-s a honlapja annak nem jön be a honlap sajna.:(
    A mi honlapunk is néha szarakodik!
  • Sunz
    #8977
    Ezt ma írták nekünk!

    Pepti@work ma 12:14 | Válasz erre | #1

    nem tudom, olvastatok-e, de indul a Clanbase-n a Nations Cup. Szerintem a magyaroknak is indulni kene, megha sok eselyt nem is adnek most a magyar csapatnak, azert siman jo arra, hgoy a kozosseget valamilyen szinten osszehozza es minden klan rutint szerezzen a nemzetkozi mezonyben.

    Ha lesz magyar bfv csapat, akkor arra kell figyelni, hgoy egy klanbol akarhany a tagja lehet a csapatnak, de egy meccsen csak maximum 2 (ez lehet, hogy 5 lesz, mint bf42-ben) jatszhat egy klanbol. A meccsek valszeg 12vs12 lesznek.

    Na most, ha akar a bfv scene magyar csapatot, akkor nagyon gyorsan kell valasztani egy kapitanyt, irc-en biztositani ot arrol, hogy tamogatjak a tobbi klanok, es azt jelezni a supervisorok fele.

    Es akkor a kapitany neki is allhat szervezni a csapatot, embereket, klanokat, gyakokat, stb. A lenyeg, hogy azok a klanok, akik reszt akarnak venni, azok legyenek CB-n regelve.

    bovebb info: http://www.clanbase.com/news_league.php?nid=147479&mid=0&lid=1749

    Ja, es bocs ha ez mar nem tema, de en meg sehol nem lattam, se itt, se bf.hu forumon :-)
  • AmcsiGyilok
    #8976
    UHS!!!!!!
    Már megint nem működik az a sz@r honlap!!!
    CSináljatok már vele valamit pls!
    Egyébként megbeszéltünk már vmi találkozóhelyet akik jönnek közülünk talira?Ma nem hiszem hogy fel tudok menni ts-re holnap meg elég szoros lesz és jó lenne tudni
  • BurnBaby
    #8975
    !
  • gizzda
    #8974
    ok akkor 4Vs4 Mi így vagyunk:jaMarcika ,Hattori és Von Dom és jómagam az ídőt meg megbeszéljük.....így jó?

    De addig is.....
  • polak
    #8973
    majd dumálok Bercyvel és kiirunk 1 bfvhun 4vs4 cupot
    nektek is jo ha ilyesmivel gyakoroltok a CB-re:)
  • Mr Manson
    #8972
    össze kell hozni egy próbát, azt késsz. akkor kiderül milyen is 4vs4 -be
  • polak
    #8971
    4vs4ben benne vagyok, nagyobbat már kihagyom!
  • Mr Manson
    #8970
    hátha lesz egyáltalán
  • Repülő Gyík
    #8969
    Hát lesz mind dolgozniuk, az tény, csak az a gond, hogy szerintem ugyan úgy csesznek rá, mint eddig:(
    De remélem, hogy sok dolgot megtartanak, mert azért van pár kellemes dolog. /SZERINTEM/
  • Yan
    #8968
    Gyik: Lesz mit javítani az 1.3-ban :(

    Dave: jaa, az más. azok engem is idegesítenek, de reméljük, hogy megtanulják használni ;)
    (bocs, de az elöbb sok szmájlit kihagytam)
  • LEADER
    #8967
    Adjatok egy időpontot a VegyesKlánWar-ra, aki ott lesz, az játszik, assault pályák, oszt kész
  • gizzda
    #8966
    Oren én nem erről beszéltem...nem lőtek meg....csak úgy kétszer tölt...
  • Oren
    #8965
    Kétszer valószínű azért töltött egymás után, mert ha beléd lőnek vagy ugrálsz akkor újrakezdi a tárazást, sőt ha zoomolsz és meglőnek akkor újra kell zoomolnod, szerintem tök életszerű lehet szeretni és utálni is, c'est la vie!
  • Repülő Gyík
    #8964
    Na így nár értem, de eddig ezzel a szituval nem találkoztam.
    Sorry, rosszul értelmeztem.
  • gizzda
    #8963
    Nekem csak az nem tetszik.....amit yan itt írt......RPG-nél vettem észre csak......megszületek az RPG-vel és amikor lőni szeretnék akkor kiderül hogy üres és akkor kezd el tölteni.....persze addig halálba lőtek......ez röhej....de már cxsinálta azt is hogy kétszer töltött egymás után...ezmilyen dolog.......
  • Dave000
    #8962
    Yan: én nem a tank elhárításról beszélek, csak amikor az ellennél 10 emberből 7 rakétával rohangál és tankot még poénból sem akar lőni, engem az idegesít. Egyébként városi pályákra gondolok.
  • Yan
    #8961
    megölnek != meglönek,
    mégha a betük ugyan azok is.
  • Yan
    #8960
    Azé megnézném mit csinálsz a puskáddal egy tank ellen, vagy amikor az ujra születöt kell szétkapni. De az a legokosabb ha rád hallgatunk! Biztos adok a véleményedre.
    A helisek nem lámák(?), sztem azzal könyebb irtani.

    Gyik: csak az a baj, hogy már pár perce be volt tárazva (és a fél mappot átrohantam), amikor rámlöttek, el sem tudtam sütni, mert újra tárazott. Én erröl beszélek. Ez nem hiszem, hogy teccene.
  • polak
    #8959
    nekem 1 ejtőernyős balesetem se volt! időben nyitom az ernyőt és nem halok meg!
  • kz
    #8958
    De akkor most mi ez a dolog pontosan?
  • Repülő Gyík
    #8957
    Ebbe is van valami.
  • Dave000
    #8956
    végre így remélem a lámák nem csak rpg-vel fognak rohangálni, mert azzal aztán nagyon nehéz írtani. sokan azért mászkálnak rakétával, mert nem tud lőni, az meg ha mellé megy akkor is meghalsz. Kicsit nehezítették a rakétás lámák dolgát.
  • Repülő Gyík
    #8955
    Az ernyőre panaszkodást viszont nem értem, nekem 20 földközeli nyitásból 2 alkalommal nem jött össze.
    Azért az eddigi 20-bol 20 sikertelenhez képest ez nagyon szép arány.
  • Mr Manson
    #8954
    13:00kor meccs? :D akkor én még alszom!
  • Repülő Gyík
    #8953
    Igaz nagyon szokatlan, de nekem tetszik ez a dolog.
    Nehogymár simán tárazzak, miközben péppé lőnek. Vicces lenne.
    De azért az eddigihez képest, sokmindenkit hátráltatni fog ez a dolog.
    Meg az is frankó, hogy a közelittés is megszűnik, ha meglőnek, 1 kicsit nehezebbé teszi a távoli írtást:)
  • kz
    #8952
    Ha megöltek, hogy használod?
    Vagy meddig?
    Vagy mi?
  • Pink Tiger
    #8951
    bazz ez félelmetes, még nem volt szerencsém hozzá
  • Damned One
    #8950
    Köszi :D
    Sorry de most keltem fel ....
  • kz
    #8949
    Én is kívánom!
  • gizzda
    #8948
    Data-át holl lehet elérni?......van még 1-2szabad hely nálunk...akit érdekel a dolog küldjön egy privit nekem azt megbeszéljük.....bye
  • gizzda
    #8947
    Hi all!

    Akkor legyen Vasárnap 13óra ha az mindenkinek jó!?
    Akkor a mi csapatunk eddig így néz ki:
    jaMarcika, Hattori és Von Dom , Data, és jómagam.....ez eddig a tuti.....de azt hiszem hogy jön gég Sniper is hozzánk szóval ez eddig 6 emberke még kettő lesz........kettő.....Gaboca ha meg van a listád akkor akkor írd meg hogy kik azok ......de előtte beszéld le velük az időpontot....Vasárnap 13h én is írok a csapatnak azt kitaláljuk hogy jó-e ez az időpont....na csááááá......
  • dronkZero
    #8946
    Új CSé? Neb*ssz! :)

    Véleményem szerint az a játék (volt?) a világ legbugosabb multira kihegyezett játéka, ami patchenként csak roszabb lett.

    Sajnos szegény Vietnám is hasonló tendenciákat követ.

    Hm, lehet, hogy írok nekik egy levelet... :)
  • Sunz
    #8945
    Hattori, nem maradsz le semmiről sem, a mi meccsünk esti lesz (21:00) és a shutkaszt (ahogy Manson írta) már nem rajtunk múlik.

    Egyébként meg hajrá srácok, remélem most jó és szoros meccset nyomtok(7th-VéNY)!
  • Yan
    #8944
    És azt kihagytad, hogy ha meglönek, ujra táraz az rpg, vagy a law.
    Nem tod addig használni :(
  • Pink Tiger
    #8943
    na srácok végre jutot időm egy kicsit játszani a az új patchel...
    ezt a gány munkát!!!!4
    a tank "használhatatlan" így, ekkora bágot!!!
    most szokjam meg hogy fordítva működik ez a szar amíg ki nem javítják???? ez nevetséges
    ráadásul jelentősen növekedett a lag is, gondoltam megnézem hányan vagyunk bennt, és nem találom sehol hogy hol keressem, mire felfedezem végre hogy a scoreboard tetején van!! szerintem ez is csak tök véletlenül, tipográfiailag nehezen átláthatóan
    ejtőernyős bug bennt maradt,bazz
    a többi eddig tetszett, de ezt a sok szart!!

    a napokban tapasztaltam hogy az új cs igazából 9800prora van optimalizálva, annak ellenére hogy egy ilyen típusú játékban nem a tükröződés szépségge legfontosabb...
    a call of duty united offensive-ot kihozták úgy hogy nem működik a multiplayer része csak véletlenszerűen, (ha négyszer újrarakod a windowst akkor lehet hogy az egyikkel működik....)el se tudom képzelni hogy teszteléskor ez hogy nem jön ki ???? vicc
    fél éve a deus exet kihozták konzolosra softosítva, ezzel megölve a lényegét!!! és csodálkoztak hogy szinte senki nem játszott vele pcn

    basszus minden fejlesztő csapat meghülyült az idén???
    ezt sok lámát...
  • Csacsy
    #8942
    Sziasztok!
    Először is azt szeretném mondani, hogy szerintem negyon jó 5let volt a BFV Cup, már a klánunkból mindannyian nagyon várjuk. Ezáltal talán még közelebb kerülnek egymáshoz az ország legjobb klánjai, klántagjai.
    Másodszor pedig a klánok közti pénteki találka is nagyon jó 5let, sajna a TLD-sek közül nem lesz ott senki, de a következőre már ígérhetem, hogy többen is elmegyünk.
    Összegezve csak azt szeretném mondani, - bár én ritkán szoktam másokat dícsérni, de most meg kell tennem - hogy nagyon frankón szervezitek a dolgokat, srácok, gratula le a kalappal a 7th, UHS, és a Vény klán előtt.
  • polak
    #8941
    az jo az jo! miközben warozok majd hallgatom:)