22902
Battlefield Vietnam
  • norBOSS
    #21599
    Azt látom,hogy ez nem a 7th',ugyanis mi ott mindíg kiálltunk a sajátjainkért!!!Ha igaza vót ha nem!!!
  • norBOSS
    #21598
    Ne parázz nem lettem felvéve a klánba,BAZDMEG!!!!Arra is +kérlek,hogy ha nem tudod mi tötént akkor ne ellenségskedjél!!!A klán előtagot már akkor is levettem de sajna már késő volt!!!Egyébként én abban a hitben voltam,hogy ez csak olyan magyar prefix nem pedig 1 komoly kláné!!Még valamelyik nap pont mondtam is,hogy azért nincs prefix a nevem előtt mert kempelgettem és nem akartam a magyarokra rossz hírnevet hozni nem pedig azért,hogy a klánra!!!!!Az a buzi angol a repcsiért tk-zott(arra,hogy pontosan hogyan kezdődött már sajna nem emléxem de előszőr akkor tk-zott amikor beültem,utána már akkor is amikor a repcsi felé mentem ezért kezdtem felrobbantani a tornyát)aztán én úgy döntöttem akkor ne repcsizzen!!!A másik az,hogy minálunk elöszőr mindíg +lett kérdezve,hogy mi történt aztán alkottunk véleményt a klántársunkról!!!!!De mivel én nem vagyok a klántársad és főleg nem óvodás,tisztelettel beszéljél rólam,felém!!Azt + főképp nem értem miért kérsz elnézést miattam mert nem lett volna rá szükség!!+kellett volna kérdezni tőlem is azt,hogy mi miért történ aztán utána talán nem hajolsz+előttük derékig és kérsz bocsánatot tőlük!!!Ha ki akarnak bannolni HÁT legyen lekaksizom őket!!!Majd megyek az mnz szerverre botokat gyilkolászni,azok legalább nem tk-znak a repcsiért!!
  • mnzBolek
    #21597
    előűlíltók = előállítók, persze, kidobom ezt a köcsög billentyűzetet, asszem
  • mnzBolek
    #21596
    hehe, chewat = cheat, ezen az elíráson jót röhögtem
  • mnzBolek
    #21595
    aimbot meg chewat kapcsán vki mondta, hogy lehet "venni".
    keresgéltem a neten, mondjuk kemény 5 percig, aztán beleuntam ,de ilyesmiket találtam (nem töltöttem le semmit):

    ez bfv-s, de ősrégi (vagyis tuti felismeri a pb):
    http://www.multiplayerhacks.org/downloads.php?do=cat&id=52

    ez meg újabb játékokhoz, és itt az előűlíltók tényleg pénzt kérnek érte:
    http://www.msxsecurity.com/hacks.php

    nem t'om, mennyire komoly linkek.
  • Landor
    #21594
  • Zs0lt1
    #21593
    írjak hogyan kempeljünk mi8-al jól howto-t? :DDDD
  • Bartlebi
    #21592
    Köszi Landor!
  • Bartlebi
    #21591
    HAJRÁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Donathun
    #21590
    En benne vagyok!
  • Bartlebi
    #21589
    OK köszi a fordítást! Landor elbeztad a gyerek nevét a bocsánatkérésnél
  • Wreck86
    #21588
    "Cső Haver!nincs ötletem,emrt nemtudok magyarul olvasni,remélem az angol ok lesz.Szóval panaszt tennék az egyik klántársatokra: BFV.HU norBOSS"-ra.Ezen a délután(7/8/2007) a Jolts Flaming Dart serveren volt és nem elfogadható játékstílust produkált(tk,saját tornyok rombolása).Ez nem elfogadható viselkedés,s ha tovább csinálja ezt,akkor bannolva lesz a serverről.Remélem az iylen játékosokat kiszortírozzátok a klánból,s remélem egy jót fogunk még jáccani." kb ez magyarul.
  • Msgt Magpie
    #21587
    Hi Bartlebi
    Nem írt semmi olyantot a srác, sztem. Nem tudja ez lesz e a nyitja nem tud magyarul olvasni, reméli az angol okés lesz.

  • Wreck86
    #21586
    lol,szép válasz volt Landor.:)
  • Bartlebi
    #21585
    Hello azért valaki lefordíthatná hogy mit is írt mert én speciel nem beszélem az angolt ennyire ! amúgy valamit kivettem a szvakból és kiváncsi vagyok mi volt! Már úgy gondolom részletesebben mi volt! Én személy szerint megharagudtam az angolokra( a tuskó főnöke is az csak jelzem) nem bírom az olyan faszokat akik nem fogadják el hogy más nyelv is van a világon nem csak az a buzi angol!!!(kezdek fasiszta lenni )Egyszer magyarúl írtam valakinek és ezért ledobtak a szerverről!!
  • Landor
    #21584
    bazdmeg ki vettel fel norbosst a klánba???? :D
    eszem faszom megáll.. beszélek vele, hogy ne viselkedjen úgy mind1 ovodás.. főleg ne klánelőtaggal, ez nem a 7th basszameg :D
  • Msgt Magpie
    #21583
    sziasztok
    A BFV.HU -n van egy rosszaló írás az egyik clantag miatt kicsit rosszalkodott aJolt Flaming dart serveren. Nemtetszésüket fejezték ki.
    Majd nézzétek meg.
    bye
  • Landor
    #21582
    Nos annyit tudni kell, hogy új engine lesz pár hét múlva a BFV.HU-n..
    Mivel a site elékészítése szívességekből készült, gyakorlatilag 0 forintos beruházással, így nagyon alap funkciókkal rendelkezik, és a nehézkes admin kezelői fellület volt az egyik hátráltató ok, hogy csak ritkán frissült az oldal. Reményeim szerint az új motor orvosolni fogja ezt a hiányosságot, skálázható lesz, szóval akár ti is hozzá tudtok majd tenni az oldal tartalmához, nem csak itt a fórum keretein beül.
    Szóval az előttem felszólaló szájkaratésokra akkor mostmár tuti számítok, ha az oldal tartalomfeltöltésére kerül majd a sor.. ;>
  • Wreck86
    #21581
    fel lehetne dobni egy kis ablakkal,ahol screenshotokat mutatunk be,nem?(saját magunk álltal vkinek elküldött,és feltöltött képek)
  • Donathun
    #21580
    A baj ezzel csak az, hogy aki velünk összefut játék közben az a nevünk alapján a honlapot keresi fel.... Ahol viszont nem sok napi aktualitásra lel, igy arra következtethet - helytelenül - hogy ez is csak egy kihalt Vietnam klán honlapja!
  • Wreck86
    #21579
    tudom te
  • mnzBolek
    #21578
    honlap frissítés-aktualizálás sztem is jó ötlet. nem tom, ki tartja karban a honlapot... őszintén szólva, lkassan azt se tudom, ho la honlap
  • Zs0lt1
    #21577
    van bfvfiles.com is ;-)
    de mind2 link erre mutat: http://battlefield2.filefront.com
  • Wreck86
    #21576
    konkrét áthidaló linket lehet adni a bf1942files.com-on belüli letöltésekre.nem rossz ötlet.
  • Donathun
    #21575
    Tegnap felmerült a BFV.HU lap frissitésének a kérdése....
    Szóval egy - magyar- srác hiányolta a lpról, hogy nincsennek aktuális infók és ráadásúl megnézve olyan kissé mint egy "elhagyott honlap".
    Kellenének letöltések. Még ha csak a linkek lennének is. Infót kell adni a népnek! http://bfhelp.atw.hu/ Hasonlóan mint itt...
    Meg kellene adni melyik mod-ot érdemes letölteni és honnan. (pl. POE modok. WW2 Extended modok) De nem általánosságokra gondolva, hogy itt keresd meg, hanem konkretizálva.
  • Donathun
    #21574
    Én ejtőernyőt használok....
  • Bartlebi
    #21573
    Én nem tom mi volt de kétszer egymás után eljátszottam ezt de mondjuk azóta sem tudtam megismételni.
  • Zs0lt1
    #21572
    értem.
    azért kérdeztem, mert van egy olyan exploit, hogy ha egy aknára rárax egy mortárt, akkor felbasz az égbe. Recl. Hue-n is így mentünk be anno a sáncra, hogy beugrattunk mortar jump-pal.
  • Bartlebi
    #21571
    én nem tom mi volt de nem tettem aknára mégis felrepített a levegőbe
  • Zs0lt1
    #21570
    csak ha aknára teszed, nem?
  • Bartlebi
    #21569
    a doboz trükkhöz nem kell alacsony grav megy simán és még lenyomni sem kell mindíg
  • tomassyno
    #21568
    Na lol, ezt a videót akartam 2.nak belinkelni de ezek szerint nem sikerült:) Jó hogy most veszem észre...
    Azért milyen kemény mikor ráteszi a hjúival a dobozt a háztetőre, aztán ráseggel és átnyomja a tetőn?!:)
    Ilyen low-grav dolgokkal hülyülhetnénk mi is nem?:) mármint tök kiprószálnám:D
  • Bartlebi
    #21567
    VAZZEG!!!!! hja tedd magad alá a mortárt te is repülsz utánna
  • Wreck86
    #21566
    majd ma meglessük,hátha újra csítelnek:D én már oylat is láttam,hogy zászlórúdba akadt,és addig lökdöste a rűd,míg feldobódott a tank a kunyhó tetejére.
  • Zs0lt1
    #21565
    hastings-on az us főbéz felől jövet huey-val a halász falu felé menet a híd alatt mindenki át tud menni, de a híd bal pillére aalat már nem mindenki ;-)))
  • Bartlebi
    #21564
    tegnap a ww2 extended mod-ban a botok csíteltek a tank a falból lógott ki és úgy szedtek le legalább 3x mert nem találtam hogy hol van
  • 3TOMI3
    #21563
    hastingson megmutatom egyszer hueyba belehet csak ügyesen kell mozogni nehogy kiess :P
  • Bartlebi
    #21562
    én a saigon 68 -on ha gyorsan akarok lejutni és van tank akkor csak ugrás a tetőről és zuhanásnál enter a tankba
  • Bartlebi
    #21561
    belehet jutni csak nyomd a beszállást folyton
  • Wreck86
    #21560
    van egy olyan videó,hogy a gyerek felemelkedik a helicopterrel,másik odaáll a javítópadra,s ráesik a helikopter.eredmény:kis életvesztéssel a gyerek bekerül a helikopter belsejébe(ahova amúgy nem lehet bejutni.)