22902
Battlefield Vietnam
  • mnzBolek
    #21559
    ez ott votl mingyá amellett, amit Bartle mondott:

    http://www.youtube.com/watch?v=bUzEOQIZ87M&mode=related&search=
  • mnzBolek
    #21558
    hehe, viccesek ezek a videók... mit nekik gravitáció
  • tomassyno
    #21557
    TESSÉK LEHET ÖRÖMKÖDNI :)

    http://www.youtube.com/watch?v=NhHzG0ywTQo&mode=related&search=

    http://www.youtube.com/watch?v=NhHzG0ywTQo&mode=related&search=
  • Zs0lt1
    #21556

  • tomassyno
    #21555
    Tervezz nyugodtan! Ezek után ha lesz, akkor sem szólunk
  • Zs0lt1
    #21554
    skacok lesz vasárnap valami war, vagy tervezzek inkáb más programot? :-)
  • Landor
    #21553
    unatkozó mesterlövészeknek :D

  • Wreck86
    #21552
    áll:D
  • Wreck86
    #21551
    láttam iylet,vmi mod volt azthiszem rendőrök vs terroristákra lettek cserélve az emberkék+városokban kellett harcolni,üldözni.
  • Bartlebi
    #21550
    Bolek valami nem stim a szerverrel az ase nem tudja scannelni!
  • BurnBaby
    #21549
    srácok, tom el vagyok tünve meg minden - bocs. most is segítségért jövök :)
    ha vki köztetek grafikus látott már freehand nevű progit közelről, és kis zsebpénzért átsegít engem egy ·´¢¨°` problémán a hétvégén, annak nagyon hálás lennék.
    dióhéjban: fh-ban megrajzolt (természetesen egymással nem teljesen arányos) térkép részleteket kellene összeilleszteni, a rajtuk levő épületekkel együtt (tehát kicsit forgatni is kell őket, miazmás).
    a fileok macintoshon készültek, tehát pc alatt én pl megnyitni se tudom őket.
    Ha vki nem riadt el, ideje, rutinja van, pls dobjon nekem privit telszámmal sos, és jelentkezem.

    thx, bb

    (remélem megy a játék okosan :))
  • Bartlebi
    #21548
    De ez nagyon barom!! Igaz nekem is minden vágyam az hogy egy caterpillár-al végignyomuljak vietnámban.
  • Landor
    #21547
    valaki dúúrván unatkozott a modeditorban :D::DD
  • Bartlebi
    #21546
    http://www.youtube.com/watch?v=aCuf7V-3asw EZ MI A FAROK??????
  • Landor
    #21545
    pew pew pew :D
  • Wreck86
    #21544
    höhö,nem rám gondolsz:)
  • tomassyno
    #21543
    Jah kb! Távcsővessel el se látok addig ahonnan ő lelő géppuskával...
    AI... No comment...
  • Bogdogege
    #21542
    Azért ezek a Botok eléggé kemények, egy kettő még cheater is
  • norBOSS
    #21541
    Persze!!Szerintem szinte mind1ik szerver laggol,ezért járunk az mnz szerverre botok ellen játszani!!!Akkorákat röhögünk mint az állat!!Persze azért néha jó sima bóbiták ellen nyomni de kikapcsolódásra rendkívűl jóóóó!
  • Zs0lt1
    #21540
    Skacok, ti is észrevettétek már, hogy a jolt.co.uk szerverei mennyire gecimód laggolnak?
    Faszom kivan az ember kedve elmegy az ilyentől.
  • mnzBolek
    #21539
    a többség nem is eXile-os előtaggal játszott, szval nem tudom, h egyáltalán klántagok voltak-e. de sztem is mindegy, csíteltek, kész, bekaphatják, nem érdemes vele többet foglalkozni.
  • mnzBolek
    #21538
    jogos Zsolti, elkúrtam a screenshotokat, az volt a baj. volt olyan, amin szépen látszott a "sv_pb 0" vagy hogy van a PB kiírva, utána meg "1" lett. na de a kiváló paint prg segítségével valahogy rámentettem a kurva screenre... (kétszer paste-eltem, asszem)
    no comment...
  • Donathun
    #21537
    nekem nvidiám van de nem csít miatt....
  • Zs0lt1
    #21536
    srácok ilyenkor valami bizonyítékot kell keresni a csitelésről. screenshot, videofelvétel stb. Aztán ha az megvan és egyértelműen rájuk lehet fogni, hogy buziak, akkor szépen fel az irc csatijukra, ahol, mivel ismert klán jó sokan vannak valszeg és ott berakni, hogy mennyire kisstilü csiter banda :D
  • Glödzl
    #21535
    Ezért a ho shi minh trail a kedvenc mapom, ott annyi fa van h nem látsz el olyan messze h eltűnne a növényzet :)
  • Glödzl
    #21534
    azt magas felbontásban is lehet látni :)
    Sajnos sztem ez a játék legnagyobb hibája, h egy adott távolság után eltűnik a növényzet és nem lehet rejtőzködni benne...
    Sebaj, majd a BFV2-ben kijavítják :)
  • Glödzl
    #21533
    ja ok np csak azthittem nekem írtad :)
  • Yan
    #21532
    ha idétlen felbontásba jáccottál, akkor azt is láttad heliböl hogy ki lapul a bokorba.
    Nauron, megvannak még a képek erröl? :)
  • tomassyno
    #21531
    Szerintem az lenne a legjobb megoldás, hogy mindenki felrak valami csítet, wh vagy god mode vagy a faszomtudja mik vanak vietnámhoz, aztán ha csíter klánnal warozunk, mármint biztos hogy csítelnek, akkor mi is bekapcsoljuk és a saját fegyverüket fordítjuk ellenük...
    Vagy legalábbis visszaszopatjuk őket
  • Wreck86
    #21530
    bocse,nem rád értettem,hanem arra aki huzamosabb ideig benne tartja e tré vidkártyát a csítelés miatt .no
  • Glödzl
    #21529
    Akkor hozzáteszem h nem használtam 1 napnál tovább... És nem is kerestem, csak egyszer feltűnt h nincsenek textúrák... Aztán drivert frissítettem... Szal nem kell megkövezni engem...
  • Wreck86
    #21528
    de ha valaki ilyet tesz bele a gépébe,azt már a szánalmas kategória alsó bugyraiba helyezem.csak azért hogy jobban menjen lol!
  • Glödzl
    #21527
    A 71.89-es nvidia driverrel meg nekem nem voltak az épületeknek textúrái, átlátszóak voltak xD
    faszán át lehetett látni a falon, csak sose tudtam hol az ajtó xD
  • Landor
    #21526
    jóvan, fejezzük be a csít témát sztem.. ´;-)
  • norBOSS
    #21525
    Régebben volt 1 olyan videókártya(a típust ne kérdezzétek),ami annyira buti volt,hogy a beállításaival ellehetett érni azt,hogy nem volt köd az egész pályán!!
  • norBOSS
    #21524
    MÉ cak nem tudol valahun 1 űberdúrva csítet ócsóért??
  • norBOSS
    #21523
    Jól tetted!!
  • Landor
    #21522
    legjobban a 'venni kell csítet' rész tetszett
  • norBOSS
    #21521
    Akkó kapják be ha csak úgy megy nekik!!!Viszont szerintem a pb már nem ér semmit hiszen nem lett frissítve talán már vagy 1-2 éve!!!Tehát vehetnénk 1 sebezhetetlenfejbelövősmindentlátós csítet és +nézhetnénk,hogy hány szerveren fog + a pb!!!Szerintem 1-en sem sajna!!Mi a 7th'-val azért hagytuk abba a vietnámot mert jött 1 bbb nevű klán akik úgy vertek el a saját pályánkon hogy szinte nem is őltünk!!Nem dicsekvésből de európa 2. helyezettek voltunk 1 clánbase-en!!Tudták,hogy merre megyünk,a leg skill-esebb játékosaink 3-4-et öltek,kiszálltak a tankból miközben aknára futottak,szinte ölhetetlenek voltak és hasonló!!!!Ezért én nem csodálkozok azon,hogy a mostani klánok csítelnek!!Ez van!!Sajna!!Ebben csak az a baj,hogy akik játszottak azon a meccsen azok kikészűlnek idegileg de legalábbis szétbassza őkat az ideg!!Úgyhogy mindenkinek nyugi!!!!VENNI KELL CSÍTET!!Vagy hagyni kell a picsába az ilyen buzi klánokat!Azt kellett vóna csinyáni,hogy amikor láttátok vagy legalábbis éreztétek a csalást,abban a pillanatban elköszönni tőlük és lelépni!!Úgy legalább azon nem élvezkedtek vóna,hogy milyen jól és úgyesen elpicsáztak titeket!!'ébként leszippanthatnak 1 batyu f...t és kész!!!!Nekem most akkor is ti vagytok a LEGJOBBAK!!!!
  • Landor
    #21520