22902
Battlefield Vietnam
  • Msgt Magpie
    #21639
    Hi tomassyno

    Csak akkor kapsz borotvált meszticet ha átesel a multooptopupiloptómián.
    Tudod hogy a szemfenék ne sérüljön.
  • tomassyno
    #21638
    Bolek csináld meg hogy ne lehessen!!!!

    Ja és az optikai hálózat a seggébe az magyarul végbéltükrözés?
    Mondjuk azok a nagycsöcsű beretvált p*ncik elég jól hangzanak, intézkedj a témában!!!

    Jedi order!
  • Beers
    #21637
    Erre a szerverre belehet menni másolattal is?
  • Bartlebi
    #21636
    Bolek!!! TE nagyon késszen vagy!!!
  • mnzBolek
    #21635
    hali, érdeklődőknek mondom,
    hogy az MNZ szerver pár napos csendespihenőn van (sajnos).

    állítólag jövő hét közepén-végén tér vissza, ám nagyobb lendülettel, mint valaha. ugyanis a jó hír az az, hogy optikai hálózatot dugnak szegénke segge alá...

    na most hogy ez fog-e nekünk jelenteni bármi pluszt is (kevesebb lag, nagyobb pontszám, ingyenes dús keblű cicák beretvált változatban a megfáradt klántagok enyhülésére), azt nem tudom, de jól hangzik.

    meglássuk. szval ww2 extended-rajongók, türelem !!!!!
    jövő héten: the empire strikes back
  • Bartlebi
    #21634
    Skaccok lezárhatnánk végre ezt a témát? Diplomatikusan elrendeztük hogy Caboose lelke szegényemnek ne sérüljön, megdumáltuk egymásközt és kész!!
  • Zs0lt1
    #21633
    te még élsz baszod? :D a temetők meg üresek :DDD
  • vsly
    #21632
    Mert ez nem is volt így.Ha valaki parasztul viselkedett,az ki lett baxarintva a szerverről,ha klántárs volt-ha nem.
    +Ha valaki jogos panasszal élt vmelyik klántársammal szemben,akkor még én kértem elnézést helyette,s tettem helyre a tagot...
  • Bartlebi
    #21631
    Bolek nem találja az ase a ww2 servert!!!!!
  • Bartlebi
    #21630
    Felesleges próbálkozni max a tetejére lehet helivel rakni! De az alappal ugytom mennie kell! de amúgy NEM lehet lenyittani!!!
  • medog
    #21629
    probáltam azzal is de nem megy.Semmien patchet nem tettem fel és mégse akarodzik lenyilni. :(
  • Donathun
    #21628
    Rakd bele a dzsippet helivel!
  • Donathun
    #21627
    Ez nem rossz ötlet. Sőt kódolhatnánk is magunkat mint a "BORG" (startrek voyager) "Az egyformaság újra megjelenne a Bolygónkon" (Idő urai c.) Lehetnénk mondjuk számmal jelölve!
    Pl. Landor nem Landor lenne hanem egyes BFV.HU.01, Bartlebi=BFV.HU.02, stb.....
  • Donathun
    #21626
    Próbáld a PAGE UP és PAGE DOWN gombokat is... Hátha. Azt hiszem gyárilag arra van állítva.
  • mnzBolek
    #21625
    ja és norBOSS, nehogy most megsértődj v. megbántódj... szóval gyere azért játszani rendesen
    norBOSS, we miss you !!!
  • Zs0lt1
    #21624
    Jaja ott működik, de a sima bfv-ben sosem működött, mindig bugos volt és úgy is marad, hacsaknem valaki kilopja az ea-tól a forráskódot :D
  • Bartlebi
    #21623
    A menüben a land and sea -ben dive és emerge néven van és a ww2 extended módban müxik!!!
  • Bartlebi
    #21622
    nem fog működni egyikkel sem! Az 1.21 pöcs óta nem lehet de lehet hogy csak az alappal lehet !!!!!!!!! Szal később úgy gondolták hogy nem lesz rá szükség!!!
  • Bartlebi
    #21621
    Kezdtek tisztára becsavarodni
  • Bartlebi
    #21620
    nem fog működni egyikkel sem! Az 1.21 pöcs óta nem lehet de lehet hogy csak az alappal lehet !!!!!!!!! Szal később úgy gondolták hogy nem lesz rá szükség!!!
  • mnzBolek
    #21619
    csak tovább ízlelgettem ezt a gondolatot, hogy norBOSS-ként megyünk fel.... most képzeljétek el, "norBOSS 1", "norBOSS 2", "norBOSS 3", ami önmagában is poénos, hát még amikor elkezdjük irtani egymást, és jönne ka kiírások, hogy "norBOSS 1 [killed] norBOSS 3", "norBOSS 3 [killed] norBOSS 6" stb.
  • medog
    #21618
    azért kössz.
  • mnzBolek
    #21617
    pedig a fel-lenyitóval működnie kéne. próbáld ki a többi gombot is: gyorsítás/lassítás, újratölt, hasal, chat...

    (csak vicc volt )
  • mnzBolek
    #21616
    norBoss néven kéne bemenni, hehe, ez jó ötlet
    de inkább ne feszítsük túl a húrt !!!
    béke... basztassátok a köcsög csítereket, ne egymást.
  • medog
    #21615
    Helloztok! Az amerikaiaknál, van egy hajó, amibe beleférne egy dzsip vagy valami jármű. csak lekéne nyitní az elejét. a beállításoknál is probáltam h a fedélzetnyílás fel-le, de azzal se csínál semmit. nemtudjátok h melyik gomb nyítja? a "Komp"elejét. plz help.
  • norBOSS
    #21614
    Mentségemre legyen mondva,hogy kezdés előtt mint az állat tk-ztuk 1mást és én nem figyeltem amikor azt mndták,hogy éles,kezdődik!!JJJJAAAA!!
  • Nauron
    #21613
    ezt a hszt majdnem benyeltem:D
  • norBOSS
    #21612
    Az a meccs kezdésekor volt!!Pont az első megszületéskor!!HUE vietnámi oldal induláskor!!3 csapattársat lőttem le asszem:hatt,vondom,sly!JAJA az még megy!!
  • uHs Gerzson
    #21611
    Törlöd le de azzonal :D
  • Zs0lt1
    #21610
    jajj má meginn szegény héttéhát bántyátok :D
    Norbi, meccs előtt a három téká még mindig megvan? :DDD
  • Wreck86
    #21609
  • tomassyno
    #21608
    Szerintem mindkettőtöknek igaza van, landor helyében én is hasonló választ írtam volna honlapon, viszont a végére odabiggyesztettem volna hogy báj dö véj, miért akadt ki kedves norboss... Mert ugye minden éremnek megvan a maga 3-4 oldala
    Na szóval, csináljuk aztat hogy az egész kollektíva felmegy jolt-ra, és elkezdjük szigorúan egymást tékázni!
    Megnézném ahhoz mit szólnak:)
    Vagy az egész kollektíva norboss néven megy föl, szolidaritásunkat kifejezendő
  • Nauron
    #21607
    persze unalmas a munka nem csinálok smit:D
    éppen most rakom fel a wowot:D:D:
  • uHs Gerzson
    #21606
    FLÉM vazzeeee
  • TDC Geronimo
    #21605
  • Nauron
    #21604
    "Azt látom,hogy ez nem a 7th',ugyanis mi ott mindíg kiálltunk a sajátjainkért!!!Ha igaza vót ha nem!!!"
    ezt a dolgot akkor sem értettem/nemkötöszködik
  • Landor
    #21603
    Bocsi ha a prefixetekre nézve rosszat tettem de épp ahhoz volt kedvem,hogy +toroljam az engem ért sérelmeket!
  • norBOSS
    #21602
    Azért arra kíváncsi vagyok,hogy legközelebb vajon felhívják-e az édesanyámat,és +kérik rá,verje el a seggem mert kempeltem a főbázisukat!!!!!Azt sem értem ha annyira baszta a csőrüket az,hogy ott vagyok miért nem bannoltak és kész!!Miért kellett a fórumba rinyálni és azt sugallni,hogy szortírozzatok ki!!!1ébként honnan??Nem is vagyok,voltam,leszek a klántársatok!!Bocsi ha a prefixetekre nézve rosszat tettem de épp ahhoz volt kedvem,hogy +toroljam az engem ért sérelmeket!!Csak hogy értsétek:a saját pénzemen vett játékkal a saját kedvem szerint fogok játszani ha ez nem tetszik a szerver adminjának akkor rakjon ki!!De arra +kérlek téged LANDOR,hogy TE ne akarjál engem tanítani LÉCCIKE!!SEMMIRESESOHASEMMIKORSE!!!!
  • Landor
    #21601
    Ne parázz nem lettem felvéve a klánba,BAZDMEG!
    Szép rajt, gratula, a hozzáállás nállad is megvan látom. Így az már csak megmosolyogtató, hogy felszólítasz hogy tisztelettel beszéljek rólad, feléd, mert nem vagyok a klántársad. Attól az általad is többször leírt ténytől sem lesz könnyű elvonatkoztatnom hogy gyermeteg játszótérnek használod a BFV-t. Na de legyen, megadom a tiszteletet;

    A 'bazdmeg' szót én általánosságba használtam, ellentétben veled, sőt a végére még odaböktem egy szmájlit, te meg itt fröcskölődsz a fórumon és mit ad isten hattori is rögtön megjelenik osztani az észt, akinek ezen jóképességű hozzászólásait -ahogy azt eddig is- következetesen kimoderálom.
    Amit meg kell hogy érts: a szituáció nem ellened irányult és ne ess bele abba a hibába amibe Donát is az üggyel kapcsolatban! Itt nem "valaki" írt be a chatbe hogy "buzik vagyunk" hanem egy jolt szerver moderátora! Itt igen is számít az előtag, mert nem hiszem hogy sokan örülnének ha mondjuk bannolva lenne az aki BFV.HU előtaggal fel akarna lépni bármeik jolt szerverrel, és itt egyáltalán nem vmi pistike othhoni szerveréről van szó. Az pedig zseniális logikára vall hogy leveszed az előtagot és úgy kempelsz, mikor már ugyan azzal az id-vel voltál fenn előtte BFV.HU-s előtaggal. Tehát összegezve NEM, NEM rólad szólt ez a dolog (igen, múlt időbe) és nem érdekel kinek volt igaza, egyszerűen ezt máshogy nem volt szabad lereagálni. Ne haragudj hogy nem beszéltem veled mielőtt kommentáltam volna, de hogy ugyan ez lett volna a válasz, azt borítékolhatom. Ezt most vagy megérted vagy nem, a témát részemről lezártam, így is túl lett lihegve. Függetlenül ettől az eseménytől továbbra is szívesen látunk a TSünkön.
  • Donathun
    #21600
    Abban igazság vagyon, hogy tényleg meg kellett volna őt is hallgatni.... Ha valaki beir a chatbe hogy buzik vagyunk, akkor azért is elnézést kérünk és elkullogunk "melegebb" égtájra?
    Ez reánk "rossz fényt vetít"! ("Mi vagy te mozigépész?" /Hofi/)
    Gyerekek! Békesség, Szeretet!