22902
Battlefield Vietnam
  • Zs0lt1
    #10432
    Agresszív kismalac az orvosnál
    - Doktor úr, megrúgott egy teve.
    - És hol rúgta meg
    - Hát a sivatagban BAZDMEG!

  • CB SNIPER #10431
    :)))
  • Zs0lt1
    #10430
    ClanBase Nation Cup gyakorló meccs:
    Team Austria vs Team Hungary
    Most kezdődik.
  • Yan
    #10429
    OK, még nálunk sem biztos semmi.
    Majd csak összehozzuk :))
  • Nauron
    #10428
    "mostmár elég ideje vagyok TLD-s ahhoz hogy tudjam,a klánom nemhogy nagy része,hanem egésze normális,kultúr emberekből "-gaboca,te stb is mi?

    én ugy emlékszem hogy 1Scythe lett én lettem a 2.55fraggel ö meg 60-nal nyert és 17halállal....
  • multivazzeg
    #10427
    Ez az emberek. Látom itt is megy a vita.

    Mostanság elgondolkozok néha azon, hogy miért is ragattam le a BFV nél. Azt tudom miért nem fogott meg a CS, mert ott több vita volt mint bárhol. Mostanság ebben a pár napban itt is csak vitákat látok és teljesen a CS hez kezd hasonlítani.

    Vajon van értelme annak, hogy bárki is beszéljen a másikkal ? Hiszen csak vita lessz belölle.

    ( tisztelet a kivételnek, akikből nagyon kevés van )
    Még annyit, hogy gondolkodjon el mindenki azon, hogy mit is ír le vagy mond ki.
  • bruce1
    #10426
    ad1:"én csak akkor szoktam anyázni ha tkznak"....elég szomorú...

    ad2:hogy alaptalanul csítereztem le Scythe-t??Pontosan emlékszem hogy kiemelkedően (már már lehetetlenül) magas fregszámmal győzött és emelett 1* vagy 2* halt meg!És nem a publicon voltak bénák az emberek,mert igen jelentős számú uhs-s,7th-s,tld-s és egyéb klánból voltak ott akkor,mégis magasan vert mindnekit!Ha valaki nagyon ügyes vagy épp nagyon jó formában van természetes hogy az elsők között van,és a többiek elismerik hogy milyen jól játszik...ha valaki cheat gyanús dolgokat művel és magasan veri az egész mezőnyt...azt már senki nem dícséri meg...ilyenkor ne várd hogy mindneki azt mondja: huh ez a Scythe milyen jó, 60 freggel elkente mindenki száját!

    ad3:De mindettől eltekinteve milyen érdekes ,hogy nem azt mondtam hogy csaló a Scythe ergo csíter klán a CB!Azt mondtam hogy fura dolgokat művel a kölök ami cheatgyanus,szóba sem hoztam hogy CB....no ezt kéne neked is megtanulnod Nauron barátom...és nagyon nagyot tévedsz ha azt írod hogy a klánom nagy része "ilyen"....mostmár elég ideje vagyok TLD-s ahhoz hogy tudjam,a klánom nemhogy nagy része,hanem egésze normális,kultúr emberekből áll!Előfordul néha sajnos hogy egy egy kultúrálatlan hozzászólás születik (mint most is),de mint láthatod Gaboca már bocsánatot is kért érte!Kiváncsi vagyok te mikor fogsz a sok trágárságodért bocsánatot kérni!
    Ha a klánom nagy része "ilyen" akkor gonodolom én is "ilyen" vagyok...pl ez a hozzászólásom is mutatja hogy mennyire nyomdafestéket nem tűrő módon szídom az anyád és otrombán beszélek hozzád!
  • CB SNIPER #10425
    és amikor pl -82ben voltál stb akkor magadat anyázod(agyébjkén nézd csak kibeszél) :DDD
  • Nauron
    #10424
    gondolom arra is emlékszel még amikor Scythe-ot is lecsiterezted amikor elsö lett...(alaptalanul)
  • Nauron
    #10423
    lol én vagyok a hibás hogy Gabocánál elszakadta hur..
    én csak akkor szoktam anyázni ha tkznak...

    te prefix alapján jellemzed a klánok(sokszor volt rá pl.)

    azért irtam hogy töletek mert a klánod nagyrésze ilyen...

  • Intimrush
    #10422
    Yan!A holnap valszeg jó de sajnos nem 100%.Ennyit tudok ma mondani
  • fluga
    #10421
    ezzel kapcsolatban több dolog.
    egyrészt ez ténlyleg kicsit erős volt, sajnálom, igazatok van.
    másrészt, körülbelül annyi értelme volt, mint egy 2 soros poston oldalakon keresztül vitatkozni.
    harmadrészt pedig a humoros és aranyos képek topikban egyszer volt egy kisfilm, amin egy down koros srác volt. akkor felemeltem a hangom, hogy ez milyen már, ilyet ne. többen nekem ugrottak, hogy mit vagyok úgy oda. most gondoltam, hogy kipróbálom ugyanezt, és lám ti is ki vagytok akadva..akkor mégsem velem volt a baj.
  • haxoror
    #10420
    #10378
  • szisziiii
    #10419
    hát ez az
  • Amon Serrano
    #10418
    Fluga elég egy ostoba ember lehetsz. Na látjátok, ez az igazi bunkóság!
  • streetracer
    #10417
    ez meg hogy jön ide IQbetyár??
  • fluga
    #10416
    Arguing over the internet is like paralympics. Even if You win, you are still retarded.
  • szisziiii
    #10415
    és akkor engem ugattok le hát DDDDDDD
  • gizzda
    #10414
    jogos...mellőzd a többes számot.....köszi..........
  • bruce1
    #10413
    Gaboca: ez egy picit tényleg erős volt...felesleges!Én kérek elnézést

    Nauron: egyrészt:
    Kérlek tedd meg hogy visszaveszel kicsit...tőled is olvastam már nemegyszer játék közben ilyeneket!Te is pontosan ugyan ilyen kultúrálatlan tudsz lenni (elsősorban korodból adódóan)!

    másrészt:
    Kérdem én mit lehet tőled várni,ha rögtön ezzel a sekélyes közhellyel hozakodsz elő,hogy "mit vársz tőlük"...ha Gabocával van problémád akkor írd hogy "mit vársz tőle",de miért használsz többesszámot?Mert ilyenkor olyan jó azt mondani hogy: mit vársz tőlük,ilyen az egész TLD bla bla bla?
    Nevetséges ez a felfogás,ami sajnos sokatokban megvan!Ha valakivel gondotok van akkor már az egész klánja ugyan olyan,szar, szemét,csíter!
    Annyira örülmék ha picit felnőnétek és abbahagynátok az örökös személyeskedést és általánosítáást!
    És ezt a hozzászólásom nem a CB-nek címzem hanem neked Nauron és nem azt mondom hogy a klánod ilyen hanem hogy te vagy ilyen!
  • Robogo
    #10412
    Na jó BOCS mindenkitől elszakadt nálam a cérna!Te ez a ......... Nauron olyan egy ............. !!!!Még most is küldi a priviket és ha nem hadja abba akkor.........!!!
  • Amon Serrano
    #10411
    Na de Gabóca! Ilyet még én sem hallottam tőled. Mi van már. Hagyjuk már abba. Gaboca, Tomi kuss!
  • Nauron
    #10410
    mit vársz tölük?
  • CB SNIPER #10409
    istnem ez a"nyulszivü"gaboatol még nam hallottam ilyent ezzel sokat értél el :D grat..
  • Yan
    #10408
    Álljunk egy picit le, kezd eldurvulni

    (nauron, sniper ti is!)
  • Bercy #10407
    szanalom hadjarat...
  • Mr Manson
    #10406
    ADMIN!
  • Mortel
    #10405
    Gaboca köszönjük értelmes hozzászólásodat. Tartalmas volt. A kulturád az egeket veri.

    De nem haragudnék(nánk) ha ezeket a hozzá szólásokat hanyagolnád...
  • uHs Gerzson
    #10404
    No comment fiuk
  • Robogo
    #10403
    Mert talán Tomi lakik ott!Te kis pöcs ne ugass mert szét baszom azt a kurva fejedet te !!!Hülye balfasz szopd le azt a büdös faszod te hülye láma császárság!Kell egy verés akkor csak szólj te köcsög!
  • Tomeee
    #10402
    akkor már inkább téged verlek meg
  • Nauron
    #10400
    mért nem te versz meg izomtibi
  • streetracer
    #10399
    úha, itt box lesz
  • CB SNIPER #10398
    hahaha nauron megagyalja Tomit. .:D
  • Robogo
    #10397
    Na jó elegem van ebböl a Nauronból!Tomi lenne egy feladatot verjed már szét a tesódat légyszi!Majd a pénzt talin odaadom!És hozz egy képet a Nauron-ról,hogy hogyan verted agyon!KÖSZ!ja és különben
  • Nauron
    #10396
    kétlem!
  • Yan
    #10395
    Majd délután, ugy 18 körül felugrok :)
  • Octopus
    #10394
    Ennyi még belefér, nem vagyunk egyformák :).
    Egészséges vita, fléééém belefér, ha nincs benne személyeskedés és anyázás...
  • polak
    #10393
    nagyon helyes!
  • Robogo
    #10392
    Mi az,hogy "az egyik tag félre érthetöen ir" szerintem csak te nem tudod értelmezni!