22902
Battlefield Vietnam
  • Amon Serrano
    #10391
    Yan mikor tudunk beszélni. Fent vagyok a muhaha TS-en. TLD tagfelfétel szobában leszek talán.
  • Robogo
    #10390
    Na jó most zárjuk le a témát!Akkor úgy látszik,hogy én tévedtem,hogy leírtam azt a helis dolgot!Most már nem fogok hasonlókat írni!
  • Amon Serrano
    #10389
    Hajnalban egy kicsit meg volt nyomva az agyam, nem akartam kötekedni.
    KZ, Hattori: Bocs.

    Hattori egyébként a #10375-ast Gabócára reagálva írtad, ezért nem értettem pontosan, hogy mit akarsz vele. Teljesen igazad van, én ugyanígy gondolom, nem kell senkitől sem félni. Így lehet csak tanulni, meg boldogulni.

    A büszke embert itt értsd nagyképűnek. Nem voltam pontos.
  • Tomeee
    #10388
    lol bakker írány a gumiszoba felé gratula
  • TLD Robi
    #10387
    Akkor bocs
    De ez nem beszólás volt,csak a klan-társaimat védtem.
  • Nauron
    #10386
    de azért parsztkodni nem kéne mert az egyik tag félre érthetöen ir!
  • fluga
    #10385
    ja és nelőjjle köszi az elismerő szavakat, a 5-6-ik netes óra után meglepő volt ilyet hallani
  • fluga
    #10384
    szasztok!
    tegnap jáccottam astrobal néven, csak annyit akartam belecsöppenteni ebbe a flémáradatba, hogy köszi a játékot, jó volt.
    btw: van a nullánál több értelme ennek a flamenek?
  • Yan
    #10383
    Biztos hue-n repülgetett, azé büszke magára :)))
  • kz
    #10382
    Sajnálom, ha "A Gabóca egyáltalán nem egy büszke ember", szerintem az, hogy valaki büszke ember, az nem rossz tulajdonság, de ebbe talán mos ne menjünk bele.

    Elnézést a pontatlan fogalmazásért, kifejtem bővebben, hátha közelebb jutunk az igazsághoz.

    Amikor azt olvastam, hogy "Ma szórakoztam a BFV-ban és egész végig egy égő helivel repültem és aprítottam a népet!" akkor a nép szó kapcsán én játékosokra (emberekre) és nem botokra gondoltam.
    Élettelen (HP=0) helivel repülni márpedig nem lehet, legfeljebb zuhanni. Élettelennek látszó (lángoló) helivel emberek ellen játszva sem lehet tartósan repülni, mert mindenki rálő mindenfélével és kész.
    Ha Gabóca erre most jött csak rá, akkor ismét én tévedtem, és rosszul tételeztem fel, hogy egy hasonló flém kapcsán a klánból legalább egy valaki kipróbálja még akkor izibe és meg is osztja tapasztalatait a klántársakkal. Nálunk még aznap (talán egy hónapja) kb egy órán keresztül vizsgáltuk legalább öten a különböző helik sebzését mindenféle fegyverekkel. Mégegyszer mondom, én tévedtem, amikor feltételeztem, hogy más helyeken is így szokás.
    És nem csak elnézést kérek, hanem örülök, hogy más is eljutott ide.
    Tehát sajnálom, hogy férreértettem, és sajnálom, hogy hibásan feltételeztem, nem vettem figyelembe, hogy máshol a gyakorlás és a klán, vagy squad fogalma esetleg mást jelenthet, mint nálunk.
  • kz
    #10381
    "Új vagyok a fórumba"n
    Oszt mánis beszólsz?
  • Zs0lt1
    #10380
    Mostanában fúrcsa dolgok terjengenek.
    Olyasmik, hogy nagy gond van az uHs házatáján, meghogy lehet, hogy megszűnik, meg ilyen és ehhez hasonló baromságok. Ezek persze rávezetve arra, hogy kikaptunk a szevensztől.
    Kaptunk már ki sokkal jobban is, szóval ez elég nagy hülyeség.
    Egy riválistól kikapni nem szégyen. Nem örültünk neki az tény ;-)
    De az élet megy tovább. Szombaton folytatjuk a BFVHUNCUP-ot a TLD-vel, majd ha a jóisten és a ClanBase supervisor is úgy gondolja folytatódik az OpenCup is. Továbbjutottunk, tehát ott legalább egy, legfeljebb három meccsünk van még hátra.
    Tehát az uHs él, és élni fog!
    uHs ForevaH!
  • polak
    #10379
    az biza nagy ám, lehet számodra ugy értelmesebb ha mögé teszem hogy senkitől se kell félni, tartani, megijedni!
    azért irtam 3 lehetőséget a végére hogy nagyobb esélyel nyerje el a tetszésed és akkor talán nem kötsz belém!
  • Amon Serrano
    #10378
    Lehet, hogy nem ide kéne írnom, de:

    Kaptam egy elgondolkodtató, felrázó levelet. Gondoltam megosztom Veletek.


    Sokszor meg vagyunk arról győződve, hogy az életünk jobb lesz, ha férjhez megyünk, ha megszületik az első gyerekünk, vagy ha megszületik a második. Aztán meg azért vagyunk frusztráltak, mert a gyerekek túl kicsik még ehhez vagy ahhoz és azt gondoljuk, hogy a dolgok jobban mennek majd, ha felnőnek.

    Folytatásként kamaszkori viselkedésük miatt vagyunk elkeseredettek. Meg vagyunk győződve arról, hogy boldogabbak leszünk, mikor ezen a korszakon túljut. Azt gondoljuk, az életünk jobb lesz, ha partnerünk megoldja a problémáit, ha végre kocsit cserélünk, ha csodálatos nyaralásaink lesznek, ha nem kell dolgozni.

    De ha most nem kezdünk el boldog és teljes életet élni, akkor mikor?

    Mindig lesznek különböző nehézségeink. Legjobb ezt elfogadni és elhatározni, hogy boldogok leszünk, akármi történjék.



    Alfred Souza mondta:

    Sokáig abban a hitben éltem, hogy a valódi, igazi életem még csak most fog elkezdődni és az ehhez vezető úton mindig voltak megoldásra váró

    akadályok: gúnyos megnemértettség, időigényes tennivalók, még nem törlesztett kölcsönök. Aztán kezdődik a valódi élet! Végül megértettem, hogy ezek az "akadályok " a Valódi élet.



    Ha íly módon elfogadjuk a dolgokat, az segít megérteni, hogy nincs egy olyan módszer, ami a boldogsághoz elvezet, mert a módszer maga a boldogság. Következésképpen élvezzük ki az élet minden pillanatát és élvezzük még annál is jobban, ha megoszthatjuk egy számunkra kedves emberrel a ritka pillanatokat és emlékezzünk rá, hogy az idő nem vár senkire.



    És akkor biztosan nem fogunk arra várni, hogy majd ha vége lesz az iskolának, majd ha elkezdődik az iskola, majd ha lefogyok 5 kg-ot, majd ha sikerül felszedni 5 kg-ot, majd ha gyerekem lesz, majd ha végre kirepülnek a gyerekek, majd ha dolgozni fogok, majd ha végre nyugdíjba megyek, majd ha férjhez megyek, ha végre elválok...

    Nem várjuk a péntek estét, a vasárnap reggelt, az autócserét, a házvásárlást. Sem a tavaszt, a nyarat, az őszt, a telet, sem az élet végét és egy újjászületést, hanem eldöntjük magunkban, hogy nincs az életben jobb pillanat a boldogságot "elkezdeni", mint ez a pillanat.



    Az életöröm és a boldogság nem úticélok, hanem maga az utazás.



    Néhány ötlet mára:

    -dolgozz úgy, mintha nem lenne szükséged pénzre -szeress úgy, mintha nem fájna a csalódás -táncolj úgy, mintha senki se látna



    Most próbálj meg válaszolni ezekre a kérdésekre:

    -sorold fel a világ 5 leggazdagabb emberét!

    -sorold fel a világ 5 legutóbbi szépségkirálynőjét!

    -sorolj fel 10 Nobel-díjast!

    -sorold fel 5 Oscar díja színészt!



    Hogy megy? Rosszul? Ne aggódj! Senki sem emlékszik így a tegnap legjobbjaira. A tapsviharok elmúlnak, a trófeák beporosodnak, a győzteseket elfelejtjük.



    Most ezekre a kérdésekre próbálj válaszolni:

    -sorolj fel 3 jó tanárt, aki segített neked azzá válni, aki lettél -sorolj fel 3 barátot, aki a nehéz időkben melletted állt -mondj olyan embert, aki azt éreztette veled, hogy különleges vagy -sorolj fel 5 embert, akikkel szívesen töltöd az idődet



    Hogy megy? Jobban? Azok az emberek, akik az életünket különlegessé teszik, nem feltétlenül a leggazdagabbak, vagy a legnagyobb díjaknyertesei. Viszont aggódnak értünk, törődnek velünk és mellettünk állnak minden helyzetben.



    Töprengj el rajta egy pillanatra, milyen rövid az élet! Te mit akarsz tőle? Ki vagy te? Ha megengeded, segítek válaszolni erre a kérdésre.

    Valószínűleg nem vagy a nagy- és közismert hírességek egyike, de olyan ember vagy, aki miatt ezt az e-mailt körbeküldtem.



    Jónéhány évvel ezelőtt a Seattle-i paraolimpiai játékokon 9 atléta (akik mind mentálisan, vagy fizikailag sérültek) felálltak a 100 méteres futás startvonalához. A pisztolylövés felhangzásakor elkezdődött a verseny, ahol (bár nem mindenki a lábain futva), de a cél felé törekedett a beérkezés és a győzelem reményében. A nagy igyekezetben egyszer csak az egyik fiú elesett az aszfalton és jónéhányat bukfencezett, majd elkezdett sírni. A többi 8 versenyző hallotta a sírást, lelassított és hátranézett. Majd mindenki megállt és visszfordult...mindegyikük. Az egyik Down-kóros lány leült mellé, megpuszilta és megkérdezte, hogy jobban érzi-e magát. Aztán mind a 9-en összekapaszkodtak és együtt sétáltak be a célvonalon. A stadionban pedig a nézők felálltak és percekig tapsoltak. Azok, akik ott voltak, a mai napig emlegetik ezt a történetet. Hogy miért? Mert valahol legbelül tudjuk: a legfontosabb dolog nem az egymás felett aratott győzelem . Az életben sokkal fontosabb másokat győzelemhez segíteni, akkor is, ha ez azzal jár, hogy nekünk le kell lassítani.
  • Amon Serrano
    #10377
    Hattori miről beszélsz? Nagy lett az arcod, vagy mi? Ez igaz amit írtál, de mi értelme, hogy jön ez ide?

    Nauron: mi az, hogy 3 vs 1? KZ kezdte a hülyeségedet. Mit . Tomi fegyelmezd már a bátyád, vagy az öcséd, nem is tudom....
    Há majd megVondom én neked..
  • Tomeee
    #10376
    félni kell töled
  • polak
    #10375
    csak az erős ellenfelektől tanul az ember, gyengék elverésével nem igen fejlődik!
  • CB SNIPER #10374
    helyes..nagyon helyes.. :D :)))
  • Robogo
    #10373
    Nem szálhatsz be te túl veszélyes vagy és félek tőled!:)
  • CB SNIPER #10372
    beszállhatok én is akkor lenne csak igazán buli ;)
  • TLD Robi
    #10371
    Hello Tomi!
  • TLD Robi
    #10370
    Én nem azért írtam,hogy "Ne kötekedj",hogy veszekedés legyen!Szerintem zárjuk le ezt az ügyet!
    És menyünk egyet inni:)
  • Tomeee
    #10369
    hello
  • Robogo
    #10368
    Te is beszálhatsz!
  • Nauron
    #10367
    3TLD vs KZ...
  • Mr Manson
    #10366
    király ...
  • TLD Robi
    #10365
    Különben hi mindenki!
    Új vagyok a fórumba.
  • TLD Robi
    #10364
    jaja Amon-nak igaza van!
    Ne kötekedj,mert ez a fórum nem azért jött létre,hanem azért,hogy a játékról legyen szó!
  • Mr Manson
    #10363
    csá
  • uHs Gerzson
    #10362
    Hi Manson
  • Mr Manson
    #10361
    Igen! De elötte volt egy rossz hozzászólásom!
    De hála istennek törölték!
    BFV NT beosztást kevertem BF1942-vel!
  • Mr Manson
    #10360
  • Amon Serrano
    #10359
    A Gabóca egyáltalán nem egy büszke ember! Nagyon is szerény! Szerintem tök félrértetted! Kötekedni akarsz? Csak elújságolta élményeut, elvégre erre van ez a fórum, nem?
  • Robogo
    #10358
    Ja még nem volt UHS vs TLD war!Az majd szombaton lesz 18:00-kor!
  • Robogo
    #10357
    Ja én nem vagyok büszke!Csak az Sg-n még 1-2 hétel ezelőtt arról volt szó,hogy nem lehet égő helivel repülni!Na én meg tudtam!

    De különben nem publikon volt hanem single-be!Mert úgy írtam,hogy a BFV-ba én ezt úgy értelmeztem,hogy singlebe és nem neten!!
  • Oren
    #10356
    Ha jól tudom tegnap volt az Uhs vs TLD eredmény felől lehet érdeklődni?
  • kz
    #10355
    Úgy érzem, mintha olyan dologra lenne büszke, ami nem az ő tudásából, hanem a mások lámaságából fakad.
    De bizonyára tévedek...
  • Amon Serrano
    #10354
    Mit ne reklámozzon?
  • Amon Serrano
    #10353
    CB Yan, majd nézzed a privid!
  • kz
    #10352
    nem, csak a #10341-es hozzászólást