22902
Battlefield Vietnam
  • Morisz
    #10472
    Hello mindenkinek uj vagyok a forumban remélem ha segitségre szorulok lesz ki segitsen!!!
  • Mr Manson
    #10471
    Hali!
  • Robogo
    #10470
    Na most kezdődik a CB vs VÉNY war!?Sok sikert mind a kettő KLAN-nak!Biztosan izgalmas és szoros lesz!
  • TLD Robi
    #10469
    Milyen war lesz most?Ha lesz akkor jó war-t nektek!
  • Yan
    #10468
    Te war helyett itt flémelsz???
  • Robogo
    #10467
    Nem úgy hívják,hogy sanza?Na akkor szerintem a Vadászmenyét mondta el neki a passot!De akkor majd szólok neki,hogy ne adja másnak meg a passot!
  • Nauron
    #10466
    akkor vadászmenyét haverja mit keresett a jw-n?tudtommal ö nem TLD-s
  • szisziiii
    #10465
  • Robogo
    #10464
    Azt tudom,hogy az egész TLD-nek van passa,mert Yan megengedte,hogy mi is gyakoroljunk,hogyha nincsen fönt CB-s!És ezt köszönjük is,de azt még nem tudom,hogy másnak is megvan a pass én csak azt tudom,hogy a TLD-nek van!Gizzda is TLD-s így van neki is passa!
  • CB SNIPER #10463
    az egész TLD-nek van menyét meg még egy haverjának is továbbadta..
  • Yan
    #10462
    Neked ki adott pass-t?
  • Yan
    #10461
    Csak ne ugy, mint a múlt héten.
  • Intimrush
    #10460
    Yan!A mai nap jónak tünik már 7-en megvagyunk.A maradék 3-mat meg gyorsba összkaparjuk.
  • Nauron
    #10459
    talán alaptalanul vádaskodni nem kéne!
  • CB SNIPER #10458
    sajnálhatod is ;D :))
  • gizzda
    #10457
    érdekes ne mindegy akkor sory....
  • CB SNIPER #10456
    jah már rémlik most voltál fenn nem???? akkor te mentél el azt irta ki disconnetcted...erröl ennyit..különben még be se jttöél és már akkor irta ki ugyhogy nem is tudtunk bvolna kiszavazni már csak ezért sem..
  • CB SNIPER #10455
    lol mivan nem értelek de em is akarlak..klünben a JW-en nincs kiszavazás...:P [apro]én ilyenre nem pazarlom az idömet..
  • gizzda
    #10454
    sniper ÉS nauron nektek üzenem......

    Ha azt akarjátok , hogy ne legyek fenn a JW1-en akkor máskor írjátok meg ne pedig a kiszavazást válaszátok...kétszer is.....

    Szánalmasak vagytok.....vagy csak gyerekek???
  • Tomeee
    #10453
    jó gyak volt
    csak még kell 1 kicsit finomítani és nagyon jó lesz
  • Robogo
    #10452
    Na már megint a tesóm nevével válaszoltam!Na szóval véletlenül kiáltottam csítert!
  • TLD Robi
    #10451
    Upsz véletlen kiáltottam!
  • Pepti
    #10450
    jaja.
  • Amon Serrano
    #10449
    Ügyik voltatok! Hallagattam egy kicsit a TS-t a meccs alatt! Szerintem a kommunikációval nincsenek gondok! Szép fegyelmezett. Ügyes....
  • kz
    #10448
    Nem kell rögtön csítert kiáltani!
  • Robogo
    #10447
    Gratula!
    De a Flaming Dart NVA oldalon kéttszer van benne Tomi neve a névsorban!
  • TLD Robi
    #10446
    Gratula!!!!!
    Ha össze szoktok,legyőzhetetlenek lesztek.ÿ:)
  • Pink Tiger
    #10445
    grat a magyar teamnek!
  • Yan
    #10444
    ööö.. ez vietnam meccs volt??
  • Pepti
    #10443
    koszi ;-)
  • Bercy #10442
    Itt egy nevsor a jatekosokrol, bar ez nem tokeletes mert meccs elott voltak valtozasaok se azert elmegy.
    az en velemenyem szerint jol jatszottunk, de meg ossze kell szoknunk. egesz vegig vezettunk csak az utolso korben flaming darton nagyon kikaptunk, mert az osztrakok 3-4 perc alatt hurokbol letoltek a tornyainkat.

    Hue

    #1 FreddyHawk
    #2 Ryan
    #3 MrManson
    #4 Hattori
    #5 Pepti
    #6 Von Dom
    #7 Cézé
    #8 ZEUS
    #9 G.I.Joe
    #10 Bercy
    #11 Intim
    #12 Tomi

    Flaming dart usa

    #1 Rusid
    #2 Bercy
    #3 FreddyHawk
    #4 Lajee (ha nem jön, akkor PlaTina)
    #5 XXX
    #6 Pepti
    #7 MrManson
    #8 Hattori
    #9 Von Dom
    #10 G.I.Joe
    #11 Intim
    #12 Cézé

    Flaming Dart NVA

    #1 Ryan
    #2 Zsolti
    #3 Tomi (ha jól emlékszem, hogy ő göbzi pilóta :-))
    #4 FreddyHawk
    #5 Lajee (ha lesz)
    #6 G.I.Joe
    #7 Tomi
    #8 ZEUS
    #9 Pepti
    #10 Von Dom
    #11 Cézé
    #12 Hattori
  • Pepti
    #10441
    most lusta vagyok megnézni a névsort, de ha nem felejtem el, akkor majd kiírom :-)
  • Yan
    #10440
    Mért kikaptunk?? ezt se tudtuk
    És kik szerepeltek, vagy ez má nem publikus?

    (elég ha az éles meccseket megnyeritek)
  • Pepti
    #10439
    nos, mielőtt mindenféle rémhírek terjengenének magyar csapat körül, hogy miért is kaptunk ki :-)

    Nem voltunk rosszabbak, Flaming Darts US oldalra volt egy szar stratunk nekik meg nagyon jó légierejük. Ennyi. Egyébként Hue-n egy kicsit rosszabb strattal, mint az osztrákoké, jobbak voltunk, Flaming Darts NVA oldal is elég jól sikerült, bár az sem az igazi. Összességében Hue-n a csapatmunka egész jó volt, vannak még hiányosságok, ha a straton javítjuk a pár hiányosságot és csapatmunkában szintén, akkor az elég jó lesz. A kiírt feladatokat mindenki jól teljesítette, a csapat szerintem elég jól szerepelt, nem kell szégyenkeznünk a vereség miatt. Köszönöm mindenkinek a részvételt, aki ott volt.
  • Yan
    #10438
    Mé', neked már sikerült? és egyedül akarsz maradni? :)))
  • kz
    #10437
    Általánosságban mondanám, hogy létezik az a színvonal, ami alá nem kéne menni.
  • CB SNIPER #10436
    [apro]egyébként én nem mondtam semmi kivéve gey hozzászolás de azt is csak nauronnak :D
  • CB SNIPER #10435
    :))))
  • CB SNIPER #10434
    ilyen nincs...heh ki moderálta ki a hozzászolásom???????????????????? :D VAZE
  • Mr Manson
    #10433
    gg HUNGARY...





    jaj én is jatszom, akkor megyek is ....