22902
Battlefield Vietnam
  • dronkZero
    #10512
    Az a baj, hogy én Color Buddy nélkül színezgettem a dolgot, és sajna úgy is elfelejti. Mint ahogyan eddig is elfelejtette időnként a zöldítést.
    Lehet, hogy ha írásvédetté teszed a fájlt, akkor nem tud hozzányúlni, és nem cseszi szét...
  • Robogo
    #10511
    Ezt a Color Buddy progit honnan lehet letölteni vagy már ez a játékba megtalálható?
  • CB SNIPER #10510
    én csak mondom hogy már "untam" amikor felmentem játszani JW-re fél percenkén váltogattátok a mapot hastings-falming dart...oda-vissza és ezt megcsináltátok egy csomox és akkor eltt elegem az egészböl és miután mondtam hogy hagyjátok már abba akkor menyét beszolt hogy:"és nem csak ez az egy szerver van"mégis mindig ott gyakorltatokde mind1 figy én csak ezt szerettem volna elmondani és tényleg ne mszertenék vitát mert abbol soha nem leszjó..
    [apro]"egyébként most a TLD-röl voltszó..nem másokrol mert öik tuti kaptak kpass-t!"-most sem csak rolad volt szó

  • Tomeee
    #10509
    lol te ne legyél már ennyire ilyen én Yantól kértem passt és kaptam is!!!!!!!!
    te meg ezzel jösz "egyébként most a TLD-röl voltszó..nem másokrol mert öik tuti kaptak kpass-t!"
    komolyan mondom nem tudom mi értelme van ezeknek a vitáknak
  • Rusid
    #10508
    Hali van egy fájl amiben tárolja ezeket a dolgogat (x:\Program Files\EA GAMES\Battlefield Vietnam\Mods\BfVietnam\settings\Profiles\Rusid\BuddyList.con) na azt a fájlt tedd irásvédetté (miután beállítottad ), akkor elvileg nem felejti el.
  • HUN RambO
    #10507
    Hello Mindenkinek!
    Lenne 1 kérdésem fiuk, hátha vki tudja a választ. A Color Buddy progival kapcsolatban!!! Telepitettem futtattam, beirogattam a neveket, mind a Costum mind a defaultba elmentettem, és játék közben az elején szinesen mutatja a beirt neveket és aztán 1x csak játék közben eltünik a beállított szín, ujra leellenörzöm a progiban és a már 1x beírt név nem létezik. Hogyan lehet ez?? Mit csináltam rosszul?? Ki tud segíteni hogyan és hova kell telepiteni ezt a progit, ugy , hogy tartósan benne maradjanak a nevek és a színek??? Elöre is köszi a segítséget sziasztok.
  • Robogo
    #10506
    IP címek:
    217.27.212.63:15567
    195.56.44.214:15567
    217.133.53.27:15568
  • polak
    #10505
    figyuka cimbi, pár sort olvass vissza mielött kérdezel! értem én hogy 1-2 oldalt nem szeret a nép de pár sorra képesek lehetnétek! aki keres az talál, jo kutató munkát
  • Robogo
    #10504
    http://www.gamershell.com/pc/battlefield_vietnam/screenshots.html
  • CB SNIPER #10503
    pl...?!
    [apro]egyébként most a TLD-röl voltszó..nem másokrol mert öik tuti kaptak kpass-t!
  • Tomeee
    #10502
    a klán válalta de sok más egyén is jáccik ott nem csak a TLD:!!!!
  • TDK
    #10501
    honnan tom letölteni az 1.2-es patch-et?
  • TDK
    #10500
    tudsz mondani ip címeket?
  • uHs Gerzson
    #10499
    1.2-es patchel magyar szervereken.
  • TDK
    #10498
    milyen progival lehet a battlefield vietnámmal neten játszani?
  • uHs Gerzson
    #10497
    Grat a klánoknak

    Hi Manson
  • CB SNIPER #10496
    thx a meccset igen szoros volt..
  • TLD Robi
    #10495
    Gratula mindkét KLAN-nak!
  • Robogo
    #10494
    Sört nem nagyon szeretem de vehetsz nekem egy vodkát abból is kalinka a legjobb vagy egy tekilát sóval és citrommal vagy bort vagy házi páleszt vagy valami likört!Szóval sok a választék!
  • CB SNIPER #10493
    a TLD vállalta a felelöséget hogy nem mondja egyik tag sem senkinek.:P
    [apro]remélem hogy vállalta..hiszen ez természetes
  • Tomeee
    #10492
    vazze tehet a TLD róla hogy vki elmondta????
  • polak
    #10491
    http://bfhelp.try.hu/
  • CB Gery
    #10490
    Hurrá nyertünk!!!
    Köszi a mecset
  • kz
    #10489
    Ma este majdnem bárkinek a vendége vagyok egy sörre.
  • Robogo
    #10488
    Nagyon szoros volt úgy látom!
  • kz
    #10487
    Akkor most mi a kupa állása? Nyertünk?
  • kz
    #10486
    Köcsög csíterek...
    vagy izé...
    ja...
    éjjen...
  • Robogo
    #10485
    Na mondtam,jó lett a tippem!
  • Yan
    #10484
    VéNY vs. CB : 195-220; 2-2; win CB

    Quang tri 72:
    49-69 kép
    77-0 kép

    Irning:
    0-111 kép
    69-40 kép

    grat és thx
  • kz
    #10483
    ne nyajjá!
  • Robogo
    #10482
    CB!
  • kz
    #10481
    ne folyásold be!
  • Nauron
    #10480
    szerinted a VÉNY...
  • kz
    #10479
    és mi a tipped?
  • Robogo
    #10478
    Különben van egy tippem,hogy ki győzőtt!
  • kz
    #10477
    Yani. mer ő az isten
  • Robogo
    #10476
    Én is kiváncsi vagyok,hogy ki győzőtt!
  • kz
    #10475
    Yani számold má!!!!
  • kz
    #10474
    Mi lett az eredmény?
  • AnarchoiD
    #10473
    re lanyok, eddig csak bf-eztem de most beleneznek bfv-be is .. viszont ware-ban eddig csak 1.1.14 -es paccsot lattam (szerverek meg ugytunik 1.2 -esek) adjatok valami tippet hol talalok 1.2 -t?