22902
Battlefield Vietnam
  • Bercy #10672
    reggelt
  • polak
    #10671
    akkor nyomás, nemártana ha ragadna rád valami
  • CB SNIPER #10670
    mondjuk nemigaz sokáig aludnék ha nem lenne az a rohadt suli amiböl elkések ha most nem megyek azonnal :D
  • CB SNIPER #10669
    :) ezzel nem hatsz meg :)))) :P
  • polak
    #10668
    pár év mulva fel fogsz ha felnőttél:) a gyerekek sokáig alszanak!
  • CB SNIPER #10667
    én ilyen korán tuti nem keltem volna fel :D
  • CB SNIPER #10666
    hát mi megy itt mi? :D
  • polak
    #10665
    igy van, támogatjuk, szerintünk a játék része, a muhaha szabályzata csak a kivédését segiti!
    külföldi szerveren működik a kitörés, igaz! csak nézd meg milyen szerveren! ahol nem csak hobbi játékos játszik hanem ugymond egyfajta hivatásszerű játékos! rengeteg muhaha szintű szerver van játékosok hozzáállását illetően és ott se megy a kitörés!
    szerintem a magyar publikot érdemes elkülöniteni a többitől!
    amugy is az lenne az elsődleges hogy a honfitársaink élvezzék a játékot ne gyötrődjenek!
    jah én válaszolok, én vagyok ébren és unatkozok! mivel látlak msnen gondoltam hogy te reagálsz:)
    jah és én nem vitázok, csakis a véleményem irom le!
    én sokat játszok muhahán, kevesebbet külföldön!
  • Zs0lt1
    #10664
    Szinte tudtam, hogy te válaszolsz először :-)

    Külföldön is tiltják, de attól még van, de ott nem picsognak ellene, hanem tesznek ellene.
    Rengetegszer voltam már a 'másik' oldalon, csakhogy megnézzem, miket lehet tenni a bc elkerülésére, vagy a kitörésre, de amíg a kitörés külföldön működik publikon, addíg itthon csak a sírás megy.
    Ha azt nézed a Muhaha is valamilyen szinten támogatja a bc-t.
    De ebbe ne menjünk bele, mert csak a vita van belőle.
    Nem akarok mégegy kempers vs all (:Ð) vitát pls.
  • polak
    #10663
    nem éppen, máshol is tiltják! sőtt!
    kicsit más a helyzet külföldön és itt...
    magyarok kevesen vannak és az a kevés is szorakozni jár fel!
    számomra nem szorakozás az hogy rakétákat kerülgessek totál esélytelenűl! ebből kiindulva 1 totál hobbijátékos aki heti 1 orát hesszől a játékra érthetően tüntet ellene!
    te is csak addig vagy a bc mellett amig te csinálod és nem veled csinálják! probáld ki hogy 1 honapig nem bc-zel de csak olyan szerveren játszol ahol ez mindennapos!
    ezek eszeveszett vitákat szülnek amire nincs szükség! a magyar szerver hobbi játékra van nem pedig ugymond hivatásszerüre!
  • Zs0lt1
    #10662
    Én ehhez csak annyit tennék hozzá, hogy a basecamp is csak a magyar szervereken 'probléma'.
  • BurnBaby
    #10661
    most posztoltam a bf.hu-ra, de ide is kirakom biztos ami biztos :)

    Az Electronic Arts szervezésében 2004. november 13-án, szombaton, hatalmas Medal of Honor LAN Party kerül megrendezésre a Palace MOM Park moziban, amely ugyancsak helyet ad a Battlefiled Vietnam™ közép-európai döntőjének. A Cseh Köztársaság, Lengyelország, valamint Magyarország legjobb játékosai között zajló mérkőzéseken kis hazánkat a jelenleg is zajló BFV házibajnokság várható nyertese, a <<7th>> klán képviseli. Az interneten folytatott mérkőzéseket Freddyhawk, Pepti és szerény személyem közvetítésével élőben nézhetitek végig a Palace mozi egyes mozitermében, a legnagyobb vászonra kivetítve, ahova szeretettel várunk mindenkit. Aki pedig nem tud jelen lenni interneten is követheti honfitársaink szereplését. A verseny után - az eredmény függvényében - közös ünneplést/búfelejtést tervezünk valamelyik belvárosi vendéglátóipari helységben.

    Az egész napos rendezvény Medal of Honor bajnoksággal kezdődik, melynek szünetében a Medal of Honor Pacific Assault™ európai termékmenedzsere bemutatja a Medal of Honor sorozat legújabb epizódját.

    A Battlefiled Vietnam™ versenyen a játékosok számára 10 darab Intel Pentium 4 processzorral szerelt munkaállomás áll majd rendelkezésre, amelyeken a verseny kezdetéig bárki online játszhat - a jó pinget 10M-s internet kapcsolat biztosítja. A verseny 18:00 - 21:00 óra között zajlanak, de 15:00 órától már megtaláltok minket és a csapatot a helyszínen.

    Az internetes közvetítés magyar és angol nyelven is elérhető lesz. A részletekről holnap szállítok bővebb információt. Aki teheti és kedve van jöjjön el - a belépés feltétele mindössze a Battlefield sorozat bármely darabjának eredeti példányban történő bemutatása.
  • Pepti
    #10660
    bocsi az NT total mas dolog, a klanokra epul, nem a publikra. A publikkal van bajom, nem a klanokkal. A magyar klanjatekosok egy dologban maradnak le a kulfoldi klanjatekosoktol, es ez egyedul a rutin. Ebbol adodoan a klanjatekosokkal semmi bajom nincs, probalom atadni nekik azt, amit en mar magamra szedtem 2 ev alatt. Sot meg kell hogy mondjam, szervezett keretek kozott nem egy olyan jatekos van, akiknek a tudasat vagy eppen az erzeket a jatekhoz nagyon is tisztelem. Es nem megvetem a magyar publikot, hanem nem kedvelem. Egyébként sem értem, hogy mi köze van az NT-nek ahhoz, hogy én szabadidőmben a külföldi szervereken játszom.
  • Bercy #10659
    Pepti: tolunk is sokan maradnak bulizni utana(sot nehanyan mar elotte elkezdjuk. ez a titkos fegyverunk ;]) majd ott utkozunk aztan ugyis megdumazzuk a dolgokat :)
  • haxoror
    #10658
    Egyszerűen csak hülyén jön ki hogy az NT főnöke a külföldi szervereket preferálja és a magyar publikot megveti...
  • Pepti
    #10657
    Gizda: nem vagyok ideges. Ha az lennek akkor fikaznek :-) ettol fuggetlenul Yan megnyilvanulasa nem tetszett, azt reagaltam le.

    Teny, hogy a kulfoldi szervereken is van egy rakat idiota. Sot. De azokat a szervereket meg jobban elkerulom. Altalaban 4 szerveren szoktam jatszani, azokat hala istennek vagy elkerulik, vagy kirugjak onnan a nem oda valok.
  • gizzda
    #10656
    Peti.....nyugi nyugi

    Ki húzott fel ennyire?

    Láttam én külföldi szerveren elég hülyét.....nem osztom a véleményed.........
  • Pepti
    #10655
    Mielőtt egy kisebb flame alakulna ki itt az én internetezési szokásaim körül:

    7th: szombaton a MOM parkba olyan 3 körül oda kéne érnetek, és bekonfigolni a gépeket, ilyesmi, hogy ne legyen csúszás, illetve, hogy minden jól menjen, mire este 6-kor kezdődnek a meccsek. Freddy cimbit még nem tudom, én és BB biztos ott leszünk, ha kell valami segítség. A kivetítés alatt meg az én bársonyosan gyönyörű hangomat és remélhetőleg Freddy-ét fogjátok hallani, akik kijönnek és szurkolnak velünk a 7th-nek. Utánna mi BB-vel tuti megyünk bulizni, nem biztos, hogy rossz lenne, ha külön mennénk tőletek :-) EGyütt nagy társasággal csak jobb ;-)
  • Pepti
    #10654
    1., nem tudom, hogy mi a jelszo a vip szerverre (mer gondolom a jw-t takarja a vip szerver)
    2., szerinted en honnan tudtam volna, hgoy a jw-n azert van mas jelszo, mert az VIP szerverkent funkcional? nekem pl a kutya nem szolt rola (jogos, miert is tette volna), igy aztan mentem ahova jol esett. Sry, hogy nem olvastam vegig 10 zsiliard hozzaszolast mikor elkezdtem bfv-zni itt sg-n.
    3., eddig sosem lattam ott bent 10 embernel tobbet, de lehet, hogy csak rosszkor neztem. Nekem a publik a mokas, nagy csatakat takarja 20+ fovel.
    4., sry, hogy en most mar 2 eve kulfoldon jatszom, le fogok rola szokni, hogy ott jatsszak nehany kulfoldi baratommal, mert ez sznobsag, mint ahogy kifejtetted. Valszeg az is sznobsag hogy nehany, altalam most mar nagyon jol ismert es kedvelt emberkevel szeretek egyutt jatszani, es veletlenul ok eppen azokon a szervereken fordulnak elo, amikre jarok publikozni.
    5., mondd mar meg, hol van az, hogy en elokelobbnek tartom hogy valaki kulfoldon jatszik? Semmi ilyet nem mondtam sehol, pedig atolvastam parszor a hozzaszolasomat, de nem talaltam semmi erre mutato dolgot.
  • Yan
    #10653
    Van VIP-es szerver, ahol ezek nem fordulnak elö. (a ping se magas)
    De elökelöbb azt mondani, hogy "külföldön jáccom".
  • Pepti
    #10652
    Sajna tapasztalat, hogy sokszor a klánosok is ugyanakkora idióták tudnak lenni, mint a nem klánosok (tisztelet a kivételnek) simán élvezem amikor láma "noname" klántalanokkal egy oldalon toljuk 4-5 klános ellen. Mókás dolog 3 perc múlva berépázva lenni, mer ugye idióta nem klánosnak fogalma sincs arról, ha megvár a jeeppel, akkor 2-an könnyebben fogunk be egy zászlót, mint ő egyedül. Vagy a másik kedvencem, amikor klánosok beállnak helivel répázni elején a bázist és még büszke is rá, hogy csinált 300 ezer fraget. Aztán ha kb 10 halál árán kiszeded egy jól irányzott, totál mákos tanklövéssel meg kb 10 tár lőszerrel (meg még ugye balfék is volt, mert alacsonyra jött), akkor te vagy a csíter. Király. Nekem ez nem kell, köszi.

    Ne vegye magára senki, különösebben nincs gondom senkivel se, de összességében én ha publikozok, akkor 1 dolog miatt megyek fel a szerverre: jól akarom érezni magam elsősorban, az összes többi a "hasznosat a kellemessel" effektus csak. Na most ha én jól akarom érezni magam, akkor egy szem ökörállat ugyanúgy el tudja rontani a szórakozásomat, mint 100. A szám mindegy. Ezért felmegyek nem magyar publikra, ahol ha én ülök bele először Hue-n a tnakba, akkor a másik jön és szerel a meccs végéig, esetleg még meg is fogja a tankomat, amíg én oda nem érek, mert kilőttek, de aztán átadja, és ugyanez fordítva. ÉS nem viszik el előlem a tankot miközben szerelem, vagy ha éppen a tetején ülök valamiért, akkor nem ül bele és viszi el alólam. Sry, ez velem mindegyik magyar szerveren előfordult eddig publikon. A dühítő az volt, hogy miután kiléptem egy ilyen után a szerverről, átmentem egy norvég szerverre, és megesett velem a fenti eset, hogy jött a srác mögöttem és javított egész körben. Szóval csak ilyen különbségek vannak. De tény, hogyha a TS-en lévők magyar publikon játszanak és értelmes társasáságnak tűnik a banda, akkor felmegyek én is. Egyébként magamtól csak nagyon ritkán. Nem ítélem el 20 miatt a maradék 80-at, de a 20-ból egyikkel sem óhajtok egy szerveren játszani és a szabadidőmben felhúzni magamat rajtuk.
  • Mortel
    #10651
    kb vab 100 magyar aki vietnamozik. Hány svéd?1000?2000?
    elitéled azt a keveset is aki magy és jáccik.
    persze lehet,hogy jogosan.Valszínű hogy akinnek van eredeti az ki megy külföldre.akinek nincs alias átlag magyar az itthon faszkodik.

    magyarok nem tudnak kulturálatan publikozni???!!!

    tudnak.Vannak köcsögök 100-ból 20.
    20-ból itéled meg az egészet.

    nem jogos.Te is mondtad ha a klán tagok vannak fenn többségban nincs nagy gáz... és bfv-sek fele klántag..... vagyis a public fele. ha gáz a public akkor... a klánokon múlik... vagy nem?
    remélem érted mire gondolok

    Hozzáteszem azt is , hogy a klánoknak érdemes külfüldön nyomni mert CB-n úgyis ott nyomjá... Szokják a magas pinget.

  • Pepti@work
    #10650
    Tomi: lehet. Ettől függetlenül valakinek pont a napokban fejtettem ki, hogy nem rajongok a magyar publikért, mert sajna a magyarok nem tudnak kultúráltan publikozni. Külföldön, mondjuk egy norvég vagy svéd szerveren (ahol én általában előfordulok) egy rakat olyan játékossal találkozok, akiket én még bf42-ből ismerek, ráadásul a legnevesebb klánokban játszanak, ezáltal én is jobban fejlődöm. ráadásul a magas ping engem nem zavar, hanem inkább jónak tartom, megtanulok azon is lőni, nemcsak 20-as pinggel. És mivel ugye mit titkoljam, erősen gondolkodom azon, hogy külföldön folytatom BFV-s pályafutásomat, ezért ugye nekem jobb, ha ott játszom, ahol az esetleges jövőbeni klántársaim :-) Tény, hogy emiatt nem ismerem a magyar játékosok nagy részét, de ha nagyon őszinte akarok lenni, amennyire kell, annyira már megismertem őket, ahhoz, hogy szerintem a legjobb összeállítást tudjam NT-ben pályára küldeni.

    Ezen kívül ezeken a szervereken kb 80%-ban külföldiek játszanak, nem hazaiak :-)
  • Tomeee
    #10649
    kár hogy magyar szerverken nem jáccol mert sztem máshogy jáccanak
    magyar publikon a magyar bfvesek mint a külföldiek a sajátjukon
  • Pepti@work
    #10648
    nem, rosszabb :-) Megnősültem :-)
  • Yan
    #10647
    átváltottál fiúkra?
    :)))
  • Pepti@work
    #10646
    hát én általában külföldön publikozom :-)

    De én ugye nőgondot már megoldottam :-)
  • Pink Tiger
    #10645
    ezt meg ki mondta? :)))
    láttam hogy sokat vagy bfv publicon is, hajrá ;)
  • Pepti@work
    #10644
    Igen én okos vagyok :-)
  • Pink Tiger
    #10643
    :)
  • Pink Tiger
    #10642
    te okos vagy? :)
  • polak
    #10641
    jah, gyakorlásnak tökéletes!
  • polak
    #10640
    az más, ez már egyéb elfoglaltság a kettő nem piszkálja egymást!:)
  • Pepti@work
    #10639
    Hattori: hát ez már ugye tőletek függ :-)

    Pink: okos ember okosan megoldja ;-)
  • Pink Tiger
    #10638
    az nt mellé belefér:)
    csak aztán belefér-e egy barátnő meg hasonlók....
  • polak
    #10637
    ezt én is nézegettem:) mondhatni szemeztem a dologgal:) a kérdés az hogy befér e az nt mellé... vagy a ladder mellé
  • Pepti@work
    #10636
    Más: Most olvastam a CB-n csak, hogy már egy hónapja szervezgeti Ethan a BF:V infantry kupát. A nevezési határidő ha jól emlékszem, akkor nov 24. Custom, elsősorban infantry mapok, 6vs6-ban. Jó móka, rutinszerzésre, csapatmunka gyakorlásra kiváló. Amelyik klánnak van rá kapacitása és kedve, az szerintem induljon el rajta.

    Ja és a linkje: ClanBase BF: Vietnam Infantry Cup
  • FreddyHawk
    #10635
    Hehe rush rulla
  • Pepti@work
    #10634
    Ja és szénné is aknázták a zsákutca előtti utcát. Mivel engem már lekapott a mortar, ezért én második hullámban mentem utánnatok, és akkor aknázott a srác lelkesen, amikor ti már a déli pont előtt voltatok és akkor szedtétek ki a két mortart. TEhát nagyon megcsúsztak valamivel ők ott.
  • Pepti@work
    #10633
    Freddy azért a másik csoportban is ott van Anglia (77Crew, e-Frag, FTA), Lengyelország (WildA, recondo, Enclave, ejw) és Hollandia (NBrigade, NUTZ, reClamation, e-Frag, Impact Gaming). De tény, hogy könnyebb lett volna, mint a mostaniból: Svédország (PvP, NBrigade, Gents), Németország (k-clan, exe, F7C, dignified), Norvégia (BsE, dsr, 1stAC) és Franciaország (SOD, AvA, CDD, BF).

    Bár amivel nincs mindenki tisztában az az, hogy a magyar csapat darabokra fogja szedni az egész csoportot. A németeket talán hagyjuk nyerni, de csak azért hogy tönkre verjük az A csoport nyertesét és így megmutassuk, hogy mi vagyunk a királyok :-)

    Skillben egyébként a magyar csapat nagy része ott van, ahol a svédek, norvégok (már amennyire ismerem őket publikról), csapatjátékban kellene sokat fejlődnünk.