22902
Battlefield Vietnam
  • FreddyHawk
    #10632
    Hehe, ez igazán jó, feltehetőleg a másik csoportból
    továbbjutottunk volna, ausztriát meg az olaszokat megcsapkodtuk, szerintem a többi is piskóta ; viszont a saját csoportunk ...
    Nem lesz ennyi sikerélmény ! Nem baj, én nagyon élvezem az NT-t
    kezdünk összerázódni.

    Sőt, tegnap már csapatmunkára utaló jeleket is láttam !!!! :DDDD
  • qrz
    #10631
    Grat az NT-nek! :)
  • Pink Tiger
    #10630
    grat:)
  • Yan
    #10629
    grat
  • FreddyHawk
    #10628
    Talán azért sikerült, mert nem a zsákutca előtti utcán mentünk le cz-vel, ( arra számítottam, hogy szénné aknázzák ) hanem középen, jó távol minden ponttól. Mindent mégsem lehet leaknázni ... Egy tank jött szembe, ( felfelé a déli pontról ) azt CZ-vel kikaptuk, zutty be a pontra. Okosan megálltunk, biztosítottuk a pontot tankokkal ( ez szép szó arra, hogy répázás ) jöttek a gyalogok foglalták, lett közben plusz egy tank Ryannek, innéttől számítva két perc múlva miénk volt a bal alsó kivételével az összes pont, csatárláncbe felhúzva egy nagyon durva páncélos - gyalogos háló. Bemenni öngyilkosság lett volna - ezt valahogy mindenki meg is érezte - ezért egyszerűen lerépáztuk őket. Egyszer sikerült visszavenniük c4-et azt hiszem.
    Durván bejött még Hattori mortar tüze USA oldalról :D Déli híd elé aknáztam, gondoltam kaszálni fogok, ha ott próbálnak kitörni, de nem :( Hattori mindent kiszedett mortárral :D
    Mozgó célpontot indirekt célzással ... kész !



    Lang Vei tapasztalatok :

    Olaszok sokat, és jól használták a muttokat amcsi oldalról. A szállító Mi8-al szinte nem is lehetett felszállni, a csávókáim a faluben felállított muttokkal lőtték a main környékét, ergó ha beletettem a valagam a mi8-ba, azonnal kaptam x rakettyát. Jó ötlet.

    Jó volt még a támadási irányuk ( rizsföld ) NVA oldalról - ha belegondolok tök logikus - egy foglalással két pontot kapnak ( ugye a lyuk ott spawnol ) a falu a rízsföld felett marha jó kis pozíció védekezni, belátni róla a zászló környékét ,és kordában tartható az amcsi légierő mondjuk 2 sa7-el, ha jól bujkálnak a házak között.

  • Pepti@work
    #10627
    hát igen. Lang Vei egy kicsit macerás volt, gyorsan összerakott strattal (amin iciri-picirit módosítani fogok :-)) gyakorlás nélkül egész jó arányban fordultunk, -30 tickettel. Viszont Quang Tri-n megállíthatatlan volt a gépezet. A meccs után beszélgettem az olaszok kapitányával, nem értette, hogy értünk át NVA oldalon a folyón olyan hamar és hogyan foglaltuk be a zászlót. Azt hitték, hogy ezerrel megyünk C4-re, amint nekiállnak mortarozni, úgyhogy elég lassan reagáltak a megmozdulásunkra. :-) A hibákat amiket én láttam közzéteszem NT oldalon, azokat is amik személyekre vonatkoznak. De összességében elégedett vagyok a tegnapi működésünkkel :-)
  • Mr Manson
    #10626
    jaja!

    Szétlöttük a valagukat...
  • Tomeee
    #10625
    nyert a magyar NT az olasz csapat ellen (gyakwar)
  • CB SNIPER #10624
    lol..
  • CB SNIPER #10623
    jah...jó lett
  • Tomeee
    #10622
    egyenruha
  • vsly
    #10621
    hali,nekem is van új logóm,Bercy csinálta
  • Oren
    #10620
    sok sikert gyakmecshez
  • Mr Manson
    #10619
    Kira!
  • Robogo
    #10618
    Jaja sok sikert és ne csak lőjétek hanem öljétek is az Olaszokat!

    Bercy:Gratula a logóhoz nagyon jó!Tényleg mágus vagy honlap,logó.....stb!
    A TLD-nek is csinálhatnál egy ilyen jó logót!!!Csak az a baj,hogy én nem VIP-es vagyok és akkor nem tudod olyan kis méretbe jól megcsinálni!:((((
  • Mortel
    #10617
    Sok sikert az NT-nek az Olaszok elleni meccshez!

    lőjétek le őket!!
  • Rusid
    #10616
    Ha játszani vetted akkor szerintem dobhatod is ki.:) Ez tényleg komoly landor mesélhetne róla ő is ilyet vett majd gyorsan el is adta.
  • CéZé
    #10615
    rendeltem magamnak egy logitech mx 510-es egeret de ez lett belőle :)
    talán ez is jó lesz :)
  • polak
    #10614
    köszönjük, Bercy érdeme:) a mágus
  • Bercy #10613
    nincs sok, csak egy.
    de az kib@szott nagy :DDDD
  • Pink Tiger
    #10612
    hű ritka jó klán-gifetek van!! :))
    grat
  • dronkZero
    #10611
    Hát, a f*szom menne ilyen helyre játszani...
    Sokat kéne fizetniük... :P
  • polak
    #10610
    sok kutya lehet:)
  • Csacsy
    #10609
    Nekünk sokkal nagyobb garázsunk van, ez gagyi!
  • Bercy #10608
    sztem elirtad ezt a garazs dolgot. ez a kutyaolatok. a garazs azert ennel egy picit tagasabb.
  • Yan
    #10607
    Hátul a garage-ban???
    A családnak AC-130-asa van?
  • kz
    #10606
    Mi is rendeztünk egy szűk körű LAN partit hátul a garázsban.
    Csináltam egy képet is.
  • Csacsy
    #10605
    Találtav véletlenül egy képet egy amerikai BFV hálópartyról. Nem egyszerűen nyomják a srácok. Itt nézhetitek meg:Amerikai hálóparty
  • Bercy #10604
  • uHs Gerzson
    #10603
    Reggelt
  • CB SNIPER #10602
    reggelt!
  • Mr Manson
    #10601
  • Mr Manson
    #10600
    wov
  • Pepti
    #10599
    kis update volt a bf.hu-n, most mar ujra elerheto
  • Mersant
    #10598
    Nekem be sem jon semmi...
  • Mortel
    #10597
    Hali. nem tudjátok véletlenül, hogy lehet elérni a battlefield.hu-t?
    mert tőlem jelszót kér és a reg.-em nem müxik.
    pliz.
  • Peugeot
    #10596
    na hello látom zajlik az élet!!!
  • Morisz
    #10595
    hát ez
  • Robogo
    #10594
    Jajj már megint a tesóm regével írtam!Na szóval:
  • TLD Robi
    #10593