22902
Battlefield Vietnam
  • Mr Manson
    #10712
    Cseheket Lengyeleket ki képviseli?
  • gizzda
    #10711
    mms://www.gamesports.tv/EAGa
  • gizzda
    #10710
    19:15-20:15 Magyarország vs. Czech Köztársaság
    Ia Drang Valley és Hue pályák

    20:30-21:30 Magyarország vs. Lengyelország
    Hastings és Landing Zone Albany pályák

  • Yan
    #10709
    OK, thx
    addig cigi..
  • Mr Manson
    #10708
    ja az, mert ahogy hallottam most lövik be
    de az elöbb már láttam jaték képeket is
  • Yan
    #10707
    Nekem állókép van :(
  • Mr Manson
    #10706
    Na faszán megy!
    Van hang van kép!

    HAJRÁ MAGYARORSZÁG!
  • Mr Manson
    #10705
    Media Playerbe:
    mms://www.gamesports.tv/EAGames
  • Mr Manson
    #10704
    valami van :D
  • Rusid
    #10703
    hopp már megy:)
  • Mr Manson
    #10702
    jaja
  • Rusid
    #10701
    nekem se megy:( pedig 6 ora.
  • Mr Manson
    #10700
    ez mikortól él, mert nekem nem megy itt semmi ?
  • Robogo
    #10699
    My Musicba kell beteni MP3-om formátumba!
  • BurnBaby
    #10698
    Akkor mégegyszer:
    Ma 18:00 - 21:00 óra között zajlik majd a Battlefiled Vietnam™ közép-európai döntője az EA szervezésében. A Cseh Köztársaság, Lengyelország, valamint Magyarország játékosai között kis hazánkat a jelenleg is zajló BFV házibajnokság várható nyertese, a <<7th>> klán képviseli.
    A meccseket a helyszínen közvetíti FreddyHawk és Pepti, valamint szerénységem is ott téblábol majd, amit élőben nézhetitek/hallgathattok végig a Palace mozi egyes mozitermében, a legnagyobb vászonra kivetítve (mármint nem a téblábolásomat). Szeretettel várunk minden érdeklődőt.
    A közvetítés az interneten a http://www.eagames.hu/media címen interneten is közvethető :)
  • HUN RambO
    #10697
    Sziasztok! Megint lenne 1 Helpim!!! Ki tudja megmondani nekem ha saját zenét szeretnék a heliben halgatni akkor azt hova kell beilleszteni?? és milyen formátumban?? Elöre is THX byez 4 all
  • polak
    #10696
    hmm az jo
  • Mr Manson
    #10695
    OFF:

    Megjelent az ATI Catalyst 4.11 meghajtócsomag

  • Robogo
    #10694
    Jajj már mióta nem írtam ide!Jó sokat írtatok!Akkor neki állok az olvasáshoz!
  • Bercy #10693
    erdekes, en nem a lag, hanem a bugok miatt jatszok.
    sztem nagyon snassz, sot ciki ha vki csak a lag miatt jatszik.
    de a bugok miatt jatszani az jo,divatos es a csajoknak is bejon
  • polak
    #10692
    ugyvan, ezt a lagg miatt játszuk:)sehol máshol eddig még nem tapasztalt lagg hegyek!
  • Pepti@work
    #10691
    (np, nem hireztem ki sehol se, hogy kileptem uhs-bol :-))
  • Bercy #10690
    hat igen, velem is hasonlo a helyzet. ezt a jatekot nem a grafikai szepsegeert jatszom.
  • polak
    #10689
    nekem futna csili vili üzemmodban is és mégis leveszem:) 1 értéket kell felhuzni maxra aztán csak osztani a frageket!
  • Yan
    #10688
    Sztem inkább megoldani kell a problémát/kat, de ha nem jáccol köztük, és még sokan mások, akkor elég nehéz.
    Hidd el hogy tanulékonyak a magyarok, és fejlödnek is :)))
    (A jelszót elküldtem priviben. sry, nem tudtam h nem vagy az uHs-ben.)
  • haxoror
    #10687
    Ez is engem igazol :)
    Ahhoz képest hogy külföldön milyen népszerű ez a két játék a magyar scene elég sovány :)
  • Pepti@work
    #10686
    Zero: nekem még mindig a régi gépem van, amin bf42-ztem, és simán elfut a game. Tény hogy nem 1024*768-ban, de ez nem gond, mivel alapvetően 800*600-ban játszok úgyis :-) Szóval semmi fejlesztést nem csináltam a gépemen.

    És valójában játszható a game egy közepes gépen is, csak nem szabad nagy felbontást beállítani meg egy csomó mindent le kell venni minimumra és kész. Szvsz bf2 is hasonló lesz.
  • Pepti@work
    #10685
    mohaa engem se dob fel, de attól még odamegyek már 3 körül szerintem. Segítek srácoknak beállítani a gépeket meg ilyenek, ha kell.
  • FreddyHawk
    #10684
    Jövök Pepti holnap, olyan 4-5 körül beesek szerintem, a mohaa annyira nem dob fel ... a buli viszont valszeg kimarad, mert lusta vagyok bkv-zni... tehát autó és no pia.
  • dronkZero
    #10683
    Ennek részben az is lehet az oka, hogy az új grafikus endzsinnel új gépigénye is lett a dolognak...
    De ez be fog ütni BF2nél is...
  • Pepti@work
    #10682
    ugyanezt mondta mindenki bf42-re is, mégis még mindig nagyobb élet van szinte bf42-ben, mint bfv-ben....
  • dronkZero
    #10681
    Mondjuk ha már kétszer lekempelték helivel az illetőt, akkor spawnolhat M60/RPD cuccal, és lelőheti a g***be... Vagy használjon bármilyen járművet. Vagy bújjon el. De ha ezt a páblikos lámája nem fogja fel, akkor menjen inkább passziánszozni, a BFV nem neki való. Pont, téma lezárva.
  • haxoror
    #10680
    Oké, tudom hogy lehet leszedni a kempelő helit és pár (sok) halál árán le is szedem de az igazi probléma szerintem az hogy Jenőke aki életében először játszana BFV-t nem tudja hogyan kell és a sikerélmény hiányában soha nem is fogja megtudni inkább keres magának egy másik játékot és a BFV szép lassan meghal mert nem kerül be elég új ember és a régiek is lelépnek.
    Bár mindegy mert nyakunkon a BF2 és a BFV-nek akkor vége lesz amúgy is :)
  • Pepti@work
    #10679
    elgépeltem, sry, a 3-as a 2-es :-)

    De egyébként ha tudok máshol születni, mint ahol kempelnek, akkor oda születek. Aztán ha kempelni akar, kempeljen, befoglalgatok széepn mögötte minden zászlót. Lehet, hogy első lesz, de a caspata veszteni fog.


    Yan: egy szem uhs-7th meccsen játszottam a jw-n, egyébként sosem voltam bent. És már nem emlékszem, akkor mi volt a jelszó. Egyébként lévén, hogy nem vagyok klántag, viszonlag nehezen értesültem volna a passról :-) Mivel amíg uhs-es voltam sose került elő a pass, azóta se. Akkor egyszer, de őszintén megmondom, hogy akkor gameból mentem be, oda írtam be a jelszót és fogalmam sincs már mi volt.

    Nem fogtam fel flame-nek, nekem ez egy vita, amiben én is leírom a véleményemet, meg te is. Fikázni nem fikáztam, csak leírtam az én saját tapasztalataimat.
  • polak
    #10678
    pl sa7, m60, pbr, atc, btr, tank! ezeken lévő gépszörnyeteg mely fossa a töltetet nagyon hatékony!
  • Yan
    #10677
    Szomorú hogy flémként fogtad fel, hiszen csak riposzt volt a magyarok "fikázására". (bocs de ez jött le a hozzászólásodból)
    (átolvasom mégegyszer, hátha elnéztem valahol)
    A JW1-re tudod a pass-t hiszen jáccottál rajta. Mindenkit egyesével nem értesithetek, de klánonként elküldtem a pass-t.
    Kevesen vagyunk rajta? Igen, igazad van. A miértjét leírtad, inkább külföld.
    Hogy Te nyugati klánba akarsz jáccani, ott vannak barátaid, és azért jársz oda, az rendben van, de általánosságba irtam nem csak neked.
  • haxoror
    #10676
    Nem, nem rád vonatkozott (nem is láttalak még játszani) :)
    1. De hogyan?
    Nem írtad le mi a 2-es :D
    A 3-as pedig sajna nem működik mert leszarják a zászlókat amíg a helispawn az övék, nem nyerni akarnak hanem kempelni :(
  • Pepti@work
    #10675
    ugyanazt, amit mondjuk en :-)

    Ket eset lehetseges:
    1., vagy megprobalom kiszedni a kempelo helit, ez ha nem egyedul csinalom,akko viszonylag hamar megvan, ha egyedul, akkor olyan 8-10 halal aran megvan. Ha gyalogok is kempelnek, akkor gaz, akkor csak a 2-es mukodhet.

    3., valahogy megrobalok kiosonni a kempelt teruletbol es egy tavoli zaszlohoz elbandukolok, majd a kempeloktol mit sem zavartatva befoglalom, es maris megy tovabb a jatek.

    Egyebkent igen, kiegyenlitetlen a team ha BC van.

    es remelem a publikos kemper-asz nem ram vonatkozott :-) Viszonylag ritkan kempelek, altalaban csak akkor, ha az adott map olyan (mint pl Reclaiming Hue. Bar ezen is inkabb beallok tankkal vedeni a hidat es nem megyek fel a hidra)
  • haxoror
    #10674
    És ezek a team.de-sek bazi népszerűek is ezért :)
    Ha már nincs zászló az azért van mert a csapatok létszámtól függetlenül kiegyenlítetlenek és ilyenkor sztem tisztességesebb gyorsan véget vetni az egésznek és elfoglalni az utolsó zászlót is. Azt már nem is mondom hogy esetleg néhány klános át is állhatna a másik oldalra...
    A publicos kemper-ászoktól legfeljebb azt kérdezném meg hogy azért nem ugranak ki soha a füstölő heliből hogy újraspawnolhassanak és jöhessenek kempelni megint vagy csak nem akarnak gyalogosharcba keveredni az "idióta nem klános"-okkal. Bár sztem ez is egy villámgyors respawnt eredményezne :D
    Folyton írjátok hogy könnyű lenne tenni a kemp ellen csak azt nem írjátok hogy pontosan mit is tehetne a tisztelt publicos?
  • Pepti@work
    #10673
    szép jó reggelt.

    BC-vel semmi probléma nincs szerintem, amíkor már nincs más zászló. Akkor úgymond kijár a csapatnak (ahogy a team.de-sek fogalmaztak: a bc a jobbik csapat jutalma), de nekem publikon csak így egyeztethető össze. Waron más, ott muszáj BC-zni, ha nyerni akarsz. Egyébként a BC ellen nem túl bonyi tenni, csak türelmesnek kell lenni :-)