22902
Battlefield Vietnam
  • Pepti
    #10952
    január 2-re van kiírva a feleségem
  • Zs0lt1
    #10951
    végre be tudtam jelentkezni.
    kb 6-odjára sikerült beírni azt a kva kódot :)
    Nnah ihgazán köszsépen mindenkinek, teljesen elérzékneyültem.
    De most tényleg.
    Látom, Platina és dagadt Zejusz is megtalálta a bfv topikot, remek.
  • Rusid
    #10950
    Boldog szülinapot:)
  • PlaTina512
    #10949
    Boldog szülinapot Zsoltibácsi!
    Kábé mikor irkászhatjuk be hogy boldog szülinapot Minipepti?
  • CB SNIPER #10948
    boldog szülinapot... :D
  • Bandee1987
    #10947
    HDB Zsolt1
  • Mr Manson
    #10946
    BOLDOG SZÜLINAPOT
  • zeus
    #10945
    BOLDOG SZÜLINAPOT DAGI XD
  • Jabar
    #10944
    Boldog szülinapot Zsolti!
  • Zs0lt1
    #10943
    Köszönöm, mindenkinek a szülinapi köszöntőket!
    Nagyon jól esett.
    Amerre mentem , az ismerősök hozzámvágtak egy üveg bort.
    Már most sem vagyok tökjózan, de mi lesz még estére.
    Sőt, mi lesz holnap este?
    Aki szereti az olyan zenéket, mint pl a Ho Chi Minh betöltő zenéje, az jöjjön holnap az újudvarba, ott lesz frankó kis koncert meg ivászat ezerrel :)
  • BEAST #10942
    nálam még nem
  • haxoror
    #10941
    Hát az ÉN beírásaim biztosan törölve lesznek és akkor már az övé(k) is mert ilyenkor a válaszok is mennek a levesbe
  • CéZé
    #10940
    Eljössz hozzánk kapsz egy routert :)
  • Dave000
    #10939
    nah nálam már megemelték a netet!
  • Pink Tiger
    #10938
    szóval ha jól értem...
    ha valaki másként gondolkodik, mint te az törölve lesz ?? LOL
  • Pink Tiger
    #10937
    látom idővel változnak a vélemények mindenfelé
  • kz
    #10936
    0 ember a három magyar szerveren?
  • Bercy #10935
  • Pepti@work
    #10934
    Bébi: lesz valamikor team-hungary ivás? Kéne egyet csinálni. Vagy össznépi team-hungaryt, vagy ha máshogy nem, hát bfv-dc-bf42 nt-knek
  • BurnBaby
    #10933
    hát hax én pl rettenetesen utálom, de ettől függetlenül a bf42 nt nem fogja megadni az ellenfeleknek azt az előnyt, h mi nem élünk vele. mert mindenki más meg de... ez van.
  • Robogo
    #10932
    Boldog szülinapot ZsOlt1!
  • haxoror
    #10931
  • BEAST #10930
    lol
  • FreddyHawk
    #10929
    Dehát Hax, ez is része a játéknak , meg lehet oldani !


    :)
  • haxoror
    #10928
    NC war előtt nem lehet kiegyezni hogy nincs pixel?

    Egyébként undorító lúzer módszernek tartom, nulla szkill, nulla taktika csak egy print a monitor mellet hogy hova kell célozni aztán balgomb és recska a monitorra ezerrel.
    Szóval már most szólok hogy senki ne jöjjön az "ez is része a játéknak, meg lehet oldani" szöveggel mert csak Octopusnak csinál sok melót vele.
  • BEAST #10927
    köszönöm a válaszokat ... hát ennek nem sok értelme van :(
  • Pepti@work
    #10926
    koszonom.
  • Bercy #10925
    probaltak mar megoldasoktat talalni a PS problemara. PL mozgo felhozet. de szvsz az nem kuszoboli ki, ugyani en pl sohase a felhokhooz viszonyitok, hanem valamely mas "ojjektumho"
  • Bercy #10924
    pixelshot. annyit tesz h a beepitett agyukkal vagy epp mortarral begyakorolsz egy adott szituaciot. tehat ha ide teszem a mortart es e celkereszte ehhez a fehoz viszonyitva igy all akkor a palyan tudom h hova fogok loni. ergo nem kell celt adni ahoz h a palyanak egy teljesen masik pontjat be tudjam loni.
  • FreddyHawk
    #10923
    Sajnos lehet... arról van szó, hogy tüzérséggel - legyen az mortar, tank, ágyú, bármi, az ég fix textúrája alapján belövik ,hogy hova kell lőni ahhoz, hogy az fájjon az ellenfélnek, pl, heli pad Khe Sanon, vagy bármi.
    És akkor azt lövik végig, ezzel jó sok erőforrástól megfosztva téged ...
  • BurnBaby
    #10922
    sajnos amióta bf a bf a pixelshoot része a meccseknek. egyszer volt a cb-n egy kisérlet arra, h beszüntessék, de a szavazáson minimális többséggel azok nyertek, akik támogatják...
  • BEAST #10921
    kérdés ... ez a pixelmiarák pontosan micsoda ... kb eltudom képzelni de ha az amire én gondolok akkor azt ilyen szintű versenyeken is lehet használni? hmm ... nemtom
  • BEAST #10920
    Boldog szülinapot Zsolt ^^
  • Zeboo
    #10919
    Először is BOLDOG SZÜLINAPOT, Zs0lt1 !!! Másik: Pepti szerintem nagyon jók vagyunk és nincs okunk semmilyen elkeseredésre, ezek a lengyelek tényleg nagyon jók (nekem elég volt a Wild Aces), de amit a norvégok ellen csináltunk a Quang Tri-n, az vmi elképsztő volt !!! Szerintem ha gyakorlunk simán leverünk majd mindekit, ez csak rutin kérdése. Szerintem is köcsögség az pixel shot, de ha ezzel nyerünk, akkor Istenem, csináljuk mi is !!! Szóval fel a fejjel srácok, és rettegj Európa, mert jövünk!!!!! :)))

    Ui.: Pepti: "Ja és rendezze át a lakását a másfél hónap múlva gyarapodó családjának megfelelően" -fogad gratulációmat, és békés, egészséges életet kívánok!!!!
  • kz
    #10918
    Hű de felpörgött a topik
  • ISOfeke
    #10917
    Boldog szülinapot ZsOlt1
  • BurnBaby
    #10916
    a ts beállításban sokat segít a mute gomb. a zajos júzerekre érdemes aktiválni ,)
  • Pepti@work
    #10915
    szerintem nincs ;-)

    Nekem TS viszonylag normális , de nem nyomja el a trappolást, mert játékhoz képest halk.
  • haxoror
    #10914
    Nem cs stílusú, ugyan úgy hulla vagy ha nem a csapattal mozogsz mint bármelyik BF-ben. Az agyonbonyolítás meg remélem távol tartja az "egyszerűbb" emberkéket :P :D
  • haxoror
    #10913
    Régen amíg nem volt TS én is figyeltem a hangokra és egy csomószor le is csítereztek mert kitáraztam minden trappolós rekettyést de amióta van TS ("Ott egy tank és jön és meg fog ölni és ÁÁÁÁÁÁKURVAANNYÁÁÁÁT!!!!!") már nem igazán tudok erre figyelni :(
    Tankban meg abszolút semmit sem hallok, lelövök mindent ami mozog és a sebzés indikátort használom az antitankosok ellen meg a kameranézet váltogatást (de hogy a többieknek is szar legyen ilyenkor már én nyomom a "Ki a f*sz rakta ide ezt a fát/széket/falat!?" szöveget :D

    Bár lehet hogy TS-em nincs normálisan beállítva még mindig...