22902
Battlefield Vietnam
  • Yan
    #12893
    Naa, most megyek megiszok vmit, mert hirtelen bepöccentem.
    Azért jó lenne, ha vki elmenne addig gerinc beültetésre, és felvállalná, most kell a nagy arc!
  • Robogo
    #12892
    Különben te élvezkedsz,hogy bannolsz meg kickelsz?(Ezt most komolyan mondom)
  • polak
    #12891
    ha gondolod elbeszélgethetünk egy pár orácskát a TLD-vel szembeni véleményünk mivoltjárol!
  • Zs0lt1
    #12890
    1 olyan alkalmat mondj, amikor magyar szervereken magyar embereknek sikerült kitörni.
  • Robogo
    #12889
    Jajj te csak ezzel tudsz jönni,hogy óvodás meg mitugrász!Legalább ne menekülj a válasz elöl!
  • Yan
    #12888
    Bizony nem
    Nyunyi érdemel annyi tiszteletet, már a kora miatt is!
  • Zs0lt1
    #12887
    LOL
  • polak
    #12886
    naa ki mondta?
    azért ez nem szép
  • Yan
    #12885
    Jah, jut eszembe a 13k elérése érdekébe:
    mi volt az a duma 26-án este Nyunyinak, vmelyik ts-n ahol kérdezte volna a pass-t "hogy CB-sek nem kellenek ide"???
    Nagy szájuak elöre!!!
  • Robogo
    #12884
    Nekem a 7th-val nincs semmi bajom!Most már a kick sem érdekel.Csak az a gondom,hogy v-sly szídja az egész TLD-t és azt mondta nekem,hogy húzak innen a gusztustalan játékmódomal.V-sly mondd már meg,hogy miért játszok gusztustalanul!
  • polak
    #12883
    bézkemp rula, nincs is jobb mikor kempelik az arcod te leszeded felszállsz majd lezuzod a száját:)
  • polak
    #12882
    nyugika, előfordulnak baklövések is, lehet a tied pont az volt a részéről!
    én nem tudom...
    ha az jot tesz bocsánatot kérünk, bár szerintem ez se segit!
  • vsly
    #12881
    Azzal az 1 lövéssel is elkövetted.
    De elég....H.gyagyú óvodásokkal nem vitatkozom.
    Részemröl a téma lezárva.
  • Zs0lt1
    #12880
    jah bézkemp forever és a BC a jobbik csapat jutalma!
    Tudom erre ugranak emberek, de csak a flém kedvéért írtam :Ð
  • Zs0lt1
    #12879
    Akkor te most kispisis vagy!?
  • Zs0lt1
    #12878
    Juhéjj megint jó kis flém!
    Ne hagyjátok abba!
    Szemét egyik, bazdmeg másik :ÐÐÐÐÐÐÐ
  • Zeboo
    #12877
    Akkor húzzunk bele!!!! Flame 4eva!!!!!
  • vsly
    #12876
    Valamiért pikkel a 7thra,és most itt az alkalom,hogy tegyen egy elmés megjegyzést...
  • Yan
    #12875
    Le ne álljatok, mindjárt 13k! :)))
  • Robogo
    #12874
    Na az isten megszólalt!Nem fogod föl,hogy nekem csak egyetlen egy ölésem volt és az pont téged talált el!És az 1.szabályt nem én vétettem el!És ne mondd azt,hogy én hazudok!Na mondjad el,hogy mibe hazudok?
  • polak
    #12873
    nyertél:)
  • Zeboo
    #12872
    Tényleg Cézé neked meg mi bajod velünk? Én nem hiszem, hogy szóltunk vmi rosszat is Rád...
  • polak
    #12871
    mindig lesznek olyanok is akik már csak azért is odaszolnak:)
    egészségedre:)
  • vsly
    #12870
    Ja,és autokicket kaptam én is a szervertöl.
  • Zeboo
    #12869
    Bubamix??? Hülye vagy Nauron? Mi köze van Hatt-nak ahhoz??? Még anno FiReBoy csinálta... Miért kell álladóan ugatni? Nauronnal és Sniperrel nem kell foglalkozni, kár a szót vesztegetni rájuk. Mit akartok ilyen fiatal gyerekkel? Rájuk kell hagyni, és nem veszekedni, mert annak nincs semmi értelme. A TLD meg miért szól bele? Főleg ha vkivel bajotok van azt az illető személynek mondjátok és ne 7th-nek, ok? Én sem fikázom a klánotokat meg a szervereteket...
  • Yan
    #12868
    Ezt nagyon eccere irtuk :)
    Ki törölje?
    Az enyém átláthatóbb ;)
  • vsly
    #12867
    Hehh.4tk,ja,volt annyi.Killer zsolti barátunk elémlámáskodott a szállító-hueyval,benne 3 emberrel,amikor épp fel akartam szállni.
    1szer valóban félrement a hökövetö,de kivel nem fordul elö?
    És nem kickelek normálisan játszó játékost.És akinek nincs annyi esze,hogy megértse a leírt formátumból a szabályt,annak nem fogom elmagyarázni,mert hülye hozzá,hogy megértse.(megjegyzem:4.kiskölök)
  • polak
    #12866
    az hogy ha ugy itélek kicket kap aki ugymond nem teljessen korrekt saját jogom és élek is vele! nem emlékszek olyanra hogy engem kickeltek volna mondjuk jwről pedig ott is kulturált játékot kivántak meg az adminok! most egy kicsit vérszemet kaptatok de ez mit se számit ugyanugy kirugunk ha tetszik ha nem... mi itélünk ti repültök! mondhatjuk azt is hogy önkényes a dolog mert igy is van! a TLDnek is megvan a joga saját itélete szerint dönteni és szerintem ők is megteszik! csak tudod ez mind nem számit, ha kirugnak valahonnan mész másikra és ennyi! senki se köt titeket a muhahához!
  • Yan
    #12865
    All: ezt az admin dolgot hány* akarjátok ujra kezdeni???
    Jegyezzétek már meg, "a birónak mindig igaza van"!
    Az admint se lehet felelöségre vonni a döntése miatt!!!
    Jogába áll eldönteni ki jáccik a szerveren, és ki nem!
    (hőzöngeni szabad, csak nincs értelme)
  • Nauron
    #12864
    ne hazudj a te hangodat a közepén tisztán fel lehet ismerni...
  • polak
    #12863
    mit meséljünk rola? HBTC csinálta, még nem voltam tag mikor megcsinálták, nem tudom pontossan kik vannak rajta mert pontossan azt se tudom már kik voltak a tagok akkor!
    de amugy mit szeretnél tudni? hallottam én is, el is kértem az alap zenéjét Fireboytol!
  • vsly
    #12862
    Na ezt a kamut!..haggyá má'...
    Elökerült a 3.kis mitugrász is.
    A "kit kickeljek?"volt a figyelemztetés.
    Ezt épp spawnolás közben írtam,mivel az 1es szab.megszegése miatt haltam meg.Mire épp spawnoltam újra te ott köröztél,és lelöttél.
    Ne magyarázzuk már meg a dolgokat.
  • polak
    #12861
    sniper kitörölte én meg minek tartsak meg olyat aminek igy se eleje se vége...
  • Nauron
    #12860
    jah ha már itt tartunk a hattoriék mért nem mesélnek a bubamix-röl??
  • Robogo
    #12859
    Én nem is azt mondom,hogy a 7th!Hanem inkább kijavítanám!A 7th egyes tagjai akik azt képzelik,hogy mindig csak nekik van igazuk és csak ban és kick létezik!
  • Tomeee
    #12858
    sly al nem kell foglalkozni még azt is kickelni a szerverről aki normálisan játszik és akkor azt mondja hogy "most nem fogom elmagyarázni miért"
    tegnap pedig nagyon remekelt a phantommal legalább nyomott 4 tkt és még se kapott kicket a tld szerverről pedig megérdemelte volna
    a muhaháb játsza a kiskirályt más szerveren pedig behúzza fülét farkát!!!
    és annak a 13 évesnek állítom több esze van mint neked SLY
  • Robogo
    #12857
    Jaja!
  • Yan
    #12856
    Hová tünnek a hozzáböffenések??
  • Nauron
    #12855
    itt csak az a bökkenö h CSAK a szevensz nem tartja be ezeket a szabályok.....szánalmas
  • Nauron
    #12854
    egyszer biztos átjöttél kempelni!!