22902
Battlefield Vietnam
  • Robogo
    #12853
    Ja és még nem is lettem figyelmeztettve egyszer sem csak kickelve lettem rögtön!!!!!!!!!!
  • Robogo
    #12852
    Na én is kickelve lettem ma,méghozzá v-sly kickelt!Az volt,hogy a vietekkel voltam és a vietek befoglaltak mindent és mentem a főbézre ölni.Na ekkor Nauron ölt mindenkit és én is már nagyon akartam ölni és elengettem egy lövést azzaz csak egyet és ez a lövés v-sly-t találta el.Na akkor észrevettem,hogy v-sly azt írja,hogy: na kit kickeljek elsőnek, és néztem egy nagyot,hogy most mért mondja ezt.Na észre is vettem,hogy egy zászlót pont akkor foglaltak be az amcsik!Na én erre elnézést kértem és húztam el.Aztán 1 perc múlva már kickelt is v-sly.Na aztán ismét visszamentem és kérdeztem v-slyt,hogy miért engem kickeltél és ő azt mondta,hogy 1-es szabály,hogy én kempeltem(1 ölés az kempnek számít?) meg még azért is mert sokkal többen voltak a vietek.Na utána még v-sly olyanokat mondott,hogy hogy húzak át a saját serveremre a gusztustalan játékmódómal.Kérdeztem,hogy milyen gusztustalan játékmód és akkor ő azt mondta,hogy az egész TLD ilyen!!!!!V-sly nem kéne szídni a TLD-t és elmondanád,hogy mért játszok gusztustalanul?(Talán azért mert későn vettem észre,hogy kettő zászló volt és egy embert megöltem,de utána bocsánatott kértem és el is mentem?)..........
  • vsly
    #12851
    Ne má'..Sniper...lécci...hüpp...gyere..hüpp... vissza...
    Kérleeeeek...lécciléccilécciiiiiiiiiiiiii.....ne tedd ezt velüüüüüünk.......brüüüüühhhhüüüüühhhhhhhhhhüüüüüüüüüüüüüüüü
  • CéZé
    #12850
    a kis pisisek sokszor normálisabbak mint a szabályokat eröltető felnöttek
  • CB SNIPER #12849
    hát ezentul nem is fogok muhahara menni bszki a TLD-s tényleg 5-6x jobb..
  • vsly
    #12848
    Most kapcsolok,lehet,hogy nem is kéne semmilyen szabály.Egyszerüen csak korhatárossá kéne tenni a szervert,és mindenki normálisan játszana!
    A kis pisisek meg mehetnének a TLDre.
  • CB SNIPER #12847
    és azt mért van az hogy nem mondasz igazat többx is szoltál? azt mondtam amit a #12831 hozzászolásban irtam..
  • vsly
    #12846
    Az Sniper volt,és ki is került
    Te meg azért kerültél ki,mert folyamatosan káromkodtál,pedig többször is szóltam.

    Mér'van az,hogy csak a kiskölkökkel van gond?
  • CB SNIPER #12845
    ez az eset nem volt elég? :D :P
  • polak
    #12844
    jah csak nem betartani:) mert igazán az a nehéz:) csak azért tudod hogy legyen mivel védekezni:) ha nem igy van bizonyitsd be és nem kételkedünk
  • CB SNIPER #12842
    de a szabályokat tudom..és ez elég is..
  • polak
    #12841
    az adminoláshoz egyébként sincs közöd, a feléről azt se tudod hogy működik vagy hogy mi miért van... csak a rinya megy
  • CB SNIPER #12839
    mire lettem figyelmeztetve 1x se szoltál cask kick lett lol még durvább szavak lool ez egyre jobb...inkább rádhagyom..
  • vsly
    #12837
    Azért volt ott pár cifrább obszcén szóhasználat is,ezért nem is szóltam volna!Az 1es szabályra is 3szor lettél figyelmeztetve!
    Legközelebb inkább gondolkozz.
  • polak
    #12834
    találjunk ki egymásrol érdekes és másnak tetsző dolgokat amelyel esetleg egymás imázsát rombolhatjuk:) dehát kisgyerekként mindenki ilyen:) elnézzük neked
  • Yan
    #12833
    Pont az utolsó mondatodra gondoltam én is :)
    (legalábbis ezért nem) ;)
  • CB SNIPER #12832
    grat jó admin vagy hogy ha jó kedved van akkor nem érdekel ha szar bannolod fél szervert :DDD mulkor is 6:13 volt az állás 3 7ths votl amcsi és nem hogy a 7thsok átálltak volna helyette hattori kirugta a fél szervert :DDDDDD
  • CB SNIPER #12831
    káromkodásért lol azért mert az mondtam papizacsko nemvü playernek hogy bszdmeg nejlonzacsko amiért nekemjött repcsivel;DDDDDDDD :)))))<---ilyen vigyort uttánnatéve egyébként nem azért sly is mondta..
  • polak
    #12830
    bezony bezony:) NAuront is én tettem ki, ha valaki nem fér el bent akkor kint tágasabb:)
    alpári viselkedésért simán megérdemeltétek:) amugy meg nem magyarázunk mit miért, kötekedés helyett végig kell gondolni mit miért...
    érdekes modon rengeteg ember nem lett kirugva tőlünk, lehet hogy velük van a gond hogy még nem találtuk meg?:)

    szabályok élnek, amikor én bent vagyok nem mindig szolok sőtt sokszor semmit se teszek mert nem érdekel! most belerohantatok 1 olyan esetbe amikor pont zavart vagy engem vagy csapattársam!

    Yan annyira mereven már nincs szabály számomra, decemberben még a milyenk a szerver, talán még januárban is már adminkodni annyira nem kell, mert teljessen lényegtelen! jah és legalább téged nem szid senki:)
  • Zs0lt1
    #12829
    LOL, abban a körben végig mig21-el mentem.
    Azzal mentem neked is, szal ennyi.
    Egyébként meg sztem a káromkodásért voltál kikkelve.
  • CB SNIPER #12828
    jah engem is kickelt amikor egy bázisuk volt és lelöttem sly-t(kempeltem de nem is vettem észre hogy egy bázisuk van és már mentem is csak akkor láttam pont amikor kirugott)..de engem hattori rugott ki:PPPPP grat nektek
  • Yan
    #12827
    Muhahán van még szabály, meg admin?
  • Nauron
    #12826
    Gratulálni tudok v-sly-nak azért mert bannolt a muhahárol az mert szová mertem tenni hogy zsolti miért kempelhet mi8cal a föbázison(ráadásul az nvának 1 zászloja volt ,szal 1-es szabály sulyos megszegés...)

    zsolti nem veled van bajom meg nem is kemppel csak a szabályok ha már vannak akkor mindenkire vonatkozzanak!!
  • Robert5
    #12825
    Most tettem fel először a játékot.
  • Zs0lt1
    #12824
    Ezt nem kellett volna elmondani!
    Egyébként aki bannolta annak köszönjük :-)
  • aPa
    #12823
    cserélj CD kulcsot, de azt ne szórakozd el :D
  • CB SNIPER #12822
    ha ő killer zsolti akkor meg is érdemli..:PPPP
  • CB SNIPER #12821
    :DDDDD
  • TLD Robi
    #12820
    Mit csináltál,hogy Global ban-t kaptál?
    Nem killer Zsolti vagy?
  • Nancsika
    #12819
    Erre mondják asszem, hogy így jártál...
  • Dave000
    #12818
    Global ban - lol :DD
  • Robert5
    #12817
    Sziasztok !

    Ez ellen mit lehet tenni?

    You have been permanently banned from this GAmes Server via PunkBuster ... BLOBAL Punkbuster GUID BAN 600c407d

    Már frissítettem is, de semmi változás.
  • AmcsiGyilok
    #12816
    Éniénisénisénis
  • Zs0lt1
    #12815
    akkó nemtom?
    bfhelp.try.hu :Ð
  • Yan
    #12814
    Nem az ase irta, hanem a játék.
  • Zs0lt1
    #12813
    hmmm sounds goooood :-)
  • TLD Robi
    #12812
    Hi mindenki
    A TLD szervez egy helicsata versenyt,ami körmérkőzésekből fog állni.
    Akit érdekel jöjjön a TLD fórumára ott minden le van írva.
    TLD fórum(helicsata részletei)
  • TLD Robi
    #12811
  • dronkZero
    #12810
    Ha ez tényleg benne van ebben a Synder féle modban, akkor ezzel a képpel sikerült azt elérnie, hogy még véletlenül sem fogom megnézni.
    Ekkora baromságot még nem láttam fegyver témában...
  • Zs0lt1
    #12808
    ASE bug.........szerintem