22902
Battlefield Vietnam
  • Pepti
    #13136
    Mortel: igen, egyet ertek, hogy begyakoroljatok. Sot csinaljatok csak. En magam is szurkolok nektek, hogy megverjetek oket.

    Es mint irtam, nem a pixelshoottal nem ertek egyet, hanem a publikon valo pixelshootolassal. Es ugye ebbol lett a flame(? inkabb vita).
  • Pepti
    #13135
    Mortel, irtam is, hogy ne menjunk bele, mert akkor fogjuk megtudni, hogy melyik csapat (lengyel/nemet) a jobb, ha jatszottak egymassal. Amelyik nyer, az a jobb :-)

    Te a lengyeleket tartod jobbnak, en a nemeteket. Kb annyi ertelme van errol vitazni, mint hogy melyik foci csapat vagy akarmilyen csapat a jobb :-) Errol mar tenyleg ne vitazzunk.
  • Pepti
    #13134
    Zsolti: nem csodalom, hogy toroltek. Ethan es Soul mindent csinaltak, csak a Cb-s supervisori dolgukkal nem foglalkoztak. Nezd meg az NC oldalt. Elkuldtem nekik a mailt a svedek elleni eredmenyrol meg a meccs utan egybol. Azota se nincs kint az eredmeny. a franciakkal valo meccsunket mar reg force-olni kellett volna nekik, ra se neztek.
  • Repülő Gyík
    #13133
    Na VAZZ!!!!!!

    Én azon mérgelődöm, hogy 3 hónap elteltével még mindig szar a netem, de mint látom vannak, akik azon mérgelődnek, hogy nem kapták meg anyutól, meg aputól a legfrankóbb LEGÓT karácsonyra, és ezért itt rinyálnak.
    Nemigazán tudtam követni az eseményeket, de az eléggé szembetűnő, hogy megy a rinya a LEGÓ elvonás miatt.
    Kinek nem inge, ne vegye magára, aki meg nem érti, hogy miért írtam ezt, az ne is akarja értelmezni!!!!!!!!!!
  • Zs0lt1
    #13132
    ClanBase-n törölték a BFV infantry Cup-ot. Szal abból nem lett semmi sajnos. Így nem lesznek frankó infantry mapok sem :-(
  • polak
    #13131
    erről kár vitatkozni, meddő harc az egész... én nem foglak se felnevelni se megnevelni!
  • polak
    #13130
    mortarozni láthattál is:) ha nem tudod mi az a pixelshoot akkor inkább kérdezd meg:)
    a másik meg hogy had ne mondjam már el hogy szoktalak kifingatni titeket, majd szép lassan rájöttök a trükkre...
  • Octopus
    #13129
    Csak ennél messzebb ne menjetek.
  • Octopus
    #13128
    Nem kell, hogy a régi legyen.
    Ez egy kultúrált emberekhez méltó flame.
    Azé nem is moderálok ;)
    Ennyi kell.
  • Tomeee
    #13127
    én is láttalak publicon de tök8
  • Tomeee
    #13126
    de te mit vársz el tölükha te ilyen idősen így állsz hozzá???
    tednap sztem Zeboo megértette ha te nem akkor kérdezd meg őt
  • Zeboo
    #13125
    Jaja, köszönjük szépen, te legalább 1et értesz velünk!!!
  • polak
    #13124
    példát mutatni? ne viccelj:) ilyen korban az ember a szüleire is csak 30%ban hallgat :) példát mutat nektek DRC, Intim, GCR, Jakint, Kizo, Rusid és még sokan mások! hova nektek ennyi példa?
  • polak
    #13123
    köszönjük
  • polak
    #13122
    hopp ezt elbasztad.... csak az NTnél pixelshootoltam mert senki se vállalta el én meg szinte mindent szivessen megcsinálok!
  • Mortel
    #13121
    vmiért 1ütt érzek veled....
  • Bandee1987
    #13120
    jah, szóval így nevezik...én max 1-2-szer csináltam ilyet, de nem gondoltam volna, hogy ekkora problémaforrás lesz belőle...
  • Zeboo
    #13119
    Azért nincs harag.... :D
  • FreddyHawk
    #13118
    Ehh... Szerintem most a 7th-nek van igaza, és marha profi , győzelemorientált a hozzáállás - ők is tudják , hogy az ellenfél csinálni fogja, megpróbálnak kontrázni rá. Azt hogy meg a saját szerverükön gyakorolják be - uram bocsá - szívük joga szerintem... Én nagyon drukkolok nekik, hogy beszopassák az ellent !
  • Pink Tiger
    #13117
    á tanulni kéne egy vizsgára:)))
  • uHs Gerzson
    #13116
    Mivan rádjöt a kommentálás vagy nincs munka?? Inkább menj játszani :DDDDDDD
  • Pink Tiger
    #13115
    szóval az ANNYÁT!!
  • Pink Tiger
    #13114
    ja én is csak úgy meghalok miközben egy tankban ülök...lol
    a tank meg épen ottmarad én meg születhetek újra, nagyon idegesítő, főleg h így a tank akár az ellen kezére kerül

    másik amit utálok a mi8 rakettája ami néha nem lő, vagy csak egyet... másnak is??? ekkora bugot
  • Pink Tiger
    #13113
    az anyázás meg csak összerázza a bandát, előbb utóbb...
  • Pink Tiger
    #13112
    tegnap este keszánon én is láttamm pixelsútot, az amcsire reptér heliszpónját lőtte egy mortár, csak egy kicsit elvétette....:))9
    egy-két pixellel északnak kéne... hogy találjon is

    egyébként most láttam először ilyet, több éve játszom neten és még nem láttam pixelsútot páblikon...

    igazából azon kívül hogy ne csalj, amit valamennyire lehet a pbvel szabályozni, más szabály nincs, csak vannak etikus és nem etikus néha kimondott, de általában nem kimondott csak "ismert" szabályok, páblikon pixelezni nem szokás, nem etikus, nem szép, de persze lehet...

    másrészt mindenki azt csinál a saját szerverén amit akar, persze, de akkor sem szép

    egyébként a pixelezéssel nincs egyéb gondom, meccsen ha nyerni akarsz sokszor muszáj, de tapasztalatból tudom hogy két ember egyedül könnyebben gyakorolhatja, ahogy pepti mondja







  • Mortel
    #13111
    Nagymenők pixelshootban? Elkezdtük begyakorolni néhány mapra mert muszáj.. asszem ezzel Pepti te is 1et értesz.

    Mindeki lőhető a németek a lengyelek is ezen kár vitatkozni és qrvára nincs sok értelme.

    Szerinted hol szoktuk gyakorolni? felmegyünk sajátra amikor nincs senkivagy indítunk egy kis kapacítású szervert. A puding próbája az evés... publicon is ki lehet próbálni.(érdemes is)ha nincs gyak war a közelben.

    Azon el lehet gondolkodni , hogy nem feltétlenül itt kéne elpróbálni.
    Szimpla player játék élménye szempontjából elég negatív.Ami azért nem mind1. Új játékosok kellenek de aki 1-2 szer feljönn játszani és csak annyit lát belőle hogy spawn 15-14-13...2-1 player is dead.Az nem feltétlenül jó.Sőt rossz.
    Lehetne ez az 5. szabályunk , hogy pixelshoot tilos... ha már a BC is az.

  • kz
    #13110
    Végigolvastam az utolsó 100 hozzászólást. Az előző 350-et kihagytam.
    Szerintem azért tart itt az ország, mert már a flém sem a régi.
  • Pepti
    #13109
    hmm, azert a mortar eleg nagyot szol...

    Zeboo: a pixelshootolasban vagytok nagymenok. Eddig publikon magyarok kozul meg csak menSZESZtol, Hattoritol es vsly-tol lattam. (lehet mastol is, de ezek maradtak meg bennem). Az egy dolog, hogy az en lelkivilagommal ez nem osszeegyeztetheto.

    Hmm az anyazas tenyleg durva volt. Azert bocsanatot kerek nyilvanosan. Ritkan szokasom, most kicsit ideges vagyok (na nem a pixelshootolas miatt, amiatt csak morci, ugy osszesegeben vagyok feszult).


    A nemet vs lengyel vitaba ne menjunk bele, en a nemetekre tippelek, hogy ok a jobbak. Wildasok meg lohetoek, egy bajuk van, amint tudnak szinten pixeleznek es ugye spawnolas es elo ember nelkul nem tudod oket leloni... :-)

    Nem is mondtam soha, hogy hogy csinald. Ha akartok pixelezzetek rajta. Bar szvsz a pixelezest 2 emberrel (egy lo, egy nezi hova csattan) konnyebb begyakorolni, mint publikon, de ugye en primitiv vagyok, nem tudhatom ...
  • TLD Robi
    #13108
    Jaja :)
  • Tomeee
    #13107
    3. a BF:V a legnépszerűbb témáknál
  • Tomeee
    #13106
    és ha pl mindenki elszámolna magában 10-ig(10 mp-ig gyengébbek kedvéért,ez senkire se vonatkozik nem leírni hogy én sértegetek vkit) nem lennének ilyen üzik és ez mindenkire vonatkozik
    de ez csak 1 5let
  • Tomeee
    #13105
    bakker nem rég reggeltél és már 340 üzi FLÉM király
  • TLD Robi
    #13104
    jaja lesznek még itt flém áradatok:)
  • Tomeee
    #13103
    ne kezdj még örűlni ki tuddja mi lesz még itt
  • TLD Robi
    #13102
    Na ezt már én is szeretem.Béke és nyugalom a BFV háza táján.:)
  • Zeboo
    #13101
    Örömmel hallom :D És ne hidd azt hogy vmiféle bajom lenne Veled...
    "Én egyáltalán nem szeretem,hogyha valakivel rosszban vagyok."---> ez a helyes hozzállás :D:D:D::D:D

  • Tomeee
    #13100
    ehhez a dologhoz nem így kéne hozzá állni te idősebb vagy és inkább példát kéne mutatni nekik nem pedig fikázni ez lenne a helyes sztem
    és egy érett ember ezt így oldaná meg
  • Robogo
    #13099
    "Főleg Gaboca"Én egyáltalán nem vagyok kötekedős csak én hamar fel szoktam kapni a vizet!És én még aznap akivel összekaptam ki szoktam békülni!Én ma v-sly-vel kaptam össze de neki már küldtem privit.Én egyáltalán nem szeretem,hogyha valakivel rosszban vagyok.
  • Mersant
    #13098
    latom mindenki tulelte a nagy karacsonyi beiglimergezest, kijott a korhazbol es potolja az elmaradt hozzaszolasokat...legalabb is darabszamban...:-)) a tobbit nem kommentalnam.....
  • Zeboo
    #13097
    Pedig Tomii az én szemembe ők kis senkik maradnak, amíg így viselkednek. Miért szerinted ez érett emberhez méltó hozzáállás?