22902
Battlefield Vietnam
  • Zeboo
    #13096
    Nem is minősítettem. Nekem soha nem is volt Veletek bajom, főlg Veled nem. De Gabóca elgondolkodhatna...
  • Tomeee
    #13095
    azért nem kéne ilyen bunkónak lenni
  • Tomeee
    #13094
    azért én megnézném te milyen ember lehecc ha másokat ilyen könnyen le "kis senkizel"
  • TLD Robi
    #13093
    Szerimtem nem az egész TLD-t kéne minősíteni(ha jól vettem ki a szavaidból,persze lehet,hogy tévedek).Legyen Peace a klánok között,ahogy ezt te is írtad.
  • Zeboo
    #13092
    Nauron ne értsd félre nem arra írtam, hogy szólsz a szabályok miatt. Nyugodtan szólj, azzal semmi baj sincs. De hogy olyan mocskos a szád arról már tehetsz... Gondolom alig várod, hogy meg legyen végre a személyid és akkor még nagyobb arcod lesz... Szánalmas egy pancser vagy...

    Ui.: szeretnél te ott tartani ahol mi...
  • Nauron
    #13091
    ezért tart itt a szevensz...
  • Nauron
    #13090
    " És ezért nem kedvelem a Nauron és Sniper féle gyerekek, mert ugatni tudnak de az életben egy kis senkik, ott nem merik kinyitni a szájukat, csak itt nagymenő gyerekek..."

    ....hol nem merjük kinyitni a szánkat?
    lol ki nagymenözik...?azért mert szolunk h a szabályok mindenkire vonatkozzak...
  • Zeboo
    #13089
    "szerinted pixelshootolni publikon, amikor a jatekosok haromnegyede, aki fent van, azt se tudja, mitol hal meg ilyenkor, az nem tisztessegtelen es gusztustalan? Mert ebben pl a 7th es a VéNy klán tagjai a nagymenők..."

    Pepti amit írtál szerintem igen csak félreértelmezhető... Miben is vagyunk mi és a VéNY nagymenők??? A tisztességtelen és gusztustatlan játékban??? Mert ezt lehet így is értelmezni, de őszintén remélem hogy ezt nem így gondoltad... Nem hiszem hogy mi valaha is szóltunk se Rád, se a tRs-re egy rossz szót is (legalábbis én biztos nem, és a 7th-ről beszélsz abba én is beletartozom). A pixelshot: lehet hogy undorító a dolog (bár én nem tartom annak, mert akkor a kemp is az lenne) ha ezzel tud győzni akármilyen csapat akkor rajta csináljuk. Akár milyen undorító csapat a lengyel akkor is ők a jelenlegi legjobb BF:V klán Európában. Lehet őket fikázni, meg hogy a németek szebb játékot mutatnak (ami tény és való, ezzel sztem senki sem vitatkozik), de lengyeleket (elsősorban a Wild Aces-t) nagyon nem könnyű legyőzni. De ha te publikra gondoltál elsősorban és ott undorító dolog ezt csinálni, akkor a káromkodás, veszekedés, és a kempelés nem az??? Mi a különbség? És ezért nem kedvelem a Nauron és Sniper féle gyerekek, mert ugatni tudnak de az életben egy kis senkik, ott nem merik kinyitni a szájukat, csak itt nagymenő gyerekek... És amit annyiszor hangoztattunk, hogy a amíg a szervert a Mi pénzünkből fizetjük nehogy már valaki is megmondja hogy mit csináljunk. Rohadtul senkinek semmi köze az egészhez. Majd ha azok az emberek akik minket ócsárolnak állandóan, bérelnek szervert akkor ott nagymenősködhetnek, de addig semmi joguk hozzá (ezt persze általánoságban írtam, Isten ments hogy magadra vedd!!!) A TLD-nek van külön szervere, miért nem játszanak ott? Miért jönnek bunkóskodni a mi szerverünkre? Húzzanak a sajátjukra, senki nem lesz kivácsni rájuk, főleg Gabóca és többi kötekedőnek mondom. Mert akkor talán így elkerülhetjük ezeket a dolgokat és mindeki nyugodtan fog játszani úgy, ahogy neki tetszik. Csak ennyit akartam. Legyen vége ezeknek az ugatásoknak és játszunk végre normálisan anélkül, hogy egymást fikáznánk, mert ami itt folyik az röhejes... Tipikus magyar mentalitás, sajnos ezért tart itt az országunk ahol... Na peace All!
  • TLD Robi
    #13088
    Csak képletessen ütött le.
  • TLD Robi
    #13087
    Hozzá értem,igaz nem ölt meg,de megütött és levett egy kicsit az életemből:)
  • TLD Robi
    #13086
    :)Nekem ugyan ez volt egy híddal:)
  • CB SNIPER #13085
    nekem egyx olyan volt ,hogy volt egy üres patton a pagodanal(hue) ott a lépcsönél és mindig ahányx megszülettem odarakott ki és ahogy hozzártem a pattonhoz kapásbol meghaltam és szerencsémre vay 6x odarakott ki.. :D végre amikor vhva máshova akkor mondom megézem mia a fsz ez?! hozzáértem és meghaltam :DD a végén szétlöttem :D
  • TLD Robi
    #13084
    Mocskos bug van a BFV-ba.Meghalok csak úgy,mintha egy szellem megölne.Persze nem egy szellem öl meg :),csak úgy meghalok,hogy senki nincs a közelembe és kiírja,hogy no more :(
    Nektek is volt ilyen?
  • CB SNIPER #13083
    jah különben bekrepál :D
  • Robogo
    #13082
    Gyerünk ne hagyjátok abba mert Zsolt1nak szüksége van egy kis flém-re!:D
  • TLD Robi
    #13081
    Pörög a fórum :)
  • Zeboo
    #13080
    Küldd, kiváncsi vagyok....
  • Zs0lt1
    #13079
    Ez az, ne hagyjátok abba!!!
    Gyerünk gyerünk! :Ð :P
  • CB SNIPER #13078
    ehe
    ahogya zöld kis sniper elkapja a CB-seket :D
  • CB SNIPER #13077
    hattori téged sem kérdezett senki te meg huzzál a muhahara bannolni különben elbögöd magad mert nem fogsz tudni nemsokára bannolni senkit mert midnenki elmegy! :PP
  • polak
    #13076
    bazze te még ébren? feküdj le aludni kár lenne a fejlődő szervezetednek ez az éjszakai megterhelés... aztán a házid készvan e már? még a végén fekete pontot kapsz az ovonénitől!
  • polak
    #13075
    hogy feltünt e hol játszol? igazábol le se szartam... 50 meccstől még asszem nem kötelességem primitivnek lenni...
  • CB SNIPER #13074
    menyj a kocsmába rugj be azt állj egy kamion elé..pls..
  • CB SNIPER #13073
    csigusz téged ki kérdezett? :PPPP
  • Csigusz
    #13072
    De kemény lettél Sniper!!! Megnézted a tv macit és rögtön elkapott a harciláz mikor köpött 1et a mosdóba????
  • Zs0lt1
    #13071
    A pixelezés meg csak megítélés kérdése, olyan mint a kemp.
    Bár mind2 a játék része, tehát aki csinálja az csinálja aki nem, nem.
    De az, hogy valaki a mortart használja tankok és egyéb járművek leszedésére nem pixelshottal, az sztem teljesen korrekt.
  • Zs0lt1
    #13070
    Hát sztem a BFV sosem fog a dc szintjére csökkenni, mert a DC-ben ugye a Scuddal egy egész bázist szét tudsz szedni, bfv-ben meg max egy kis pontot.
  • vsly
    #13069
    Igen,én spec.pixelezetem,mert fontos lenne helyt állnunk az enclave ellen,akiknek ez a favorit map-juk(hue).
    A szerver elsösorban a 7th gyakorlását szolgálja!
    Dc-ben én is elitélem a pixelt,de bfv-ben egyáltalán nem pukkan akkorát,hogy ne lehessen,kitérni elöle.Majd ha már esetleg akkora méreteket fog ölteni,hogy tönkreteszi a játékélményt,akkor bekerül a szabályzatba a tiltása.
    De a másik anyját szidni azért akkor is durva!
    A basekampböl meg nem hiszem,hogy könnyebb kitörni...
  • Pepti
    #13068
    hat ha majd jatszotok egy olyan 50 meccset es abbol 20-on csak pixelezni fognak ellenetek, akkor majd lehet, hogy osztani fogod a velemenyemet a pixelshootrol.

    En nem is bf-ben utaltam meg, hanem AA-ban. Ott ugyanis vartal lelkesen a kovetkezo korig... De bf-ben kb hasonloan mokas dolog.

    Egyebkent ha nem tunt volna fel, viszonylag ritkan vagyok muhahan, csak akkor megyek fel meg mindig, ha eppen ott jatszanak, es az egyeb szerverek meg uresek, ahova jarni szoktam. illetve akkor, ha olyan emberek vannak a muhahan, akikkel szivesen jatszom egyutt.

    Bandee: a pixelshoot, amikor valamilyen objektumhoz lovik be a mortart/tuzerseget/barmit, amivel loni lehet. Ilyenkor nem kell celt adni, meg latni a celt. Eleg ha megjegyzed, hogy honnan melyik pixelre (azaz hova) kell celoznod ahhoz, hogy a lovedeked celbajusson.
  • PlaTina512
    #13067
    Nem tud vki egy jó helyet bpen ahová lehet menni szilveszterkor? (kb 10 fős fiúcsapat szóval kellenek csajok dögivel!)
  • CB SNIPER #13066
    ehh felmennék baszogatni a CB-seket de ott van sly és félek hogy kirug ;DDD :) amugy megigértem hogy nem is megyek fel nem is fogok de az a sok CB-s ehh de kinyirnám bekempelném öket stb stb :DD
  • polak
    #13065
    hát mokás a felfogásod, majd rájössz ha ugyan ugy szól vissza a másik...
    csinálsz amit akarsz, asszem neked se kötelező itt játszani!
  • PlaTina512
    #13064
    Én is attól tartok, hogy a bfv oda fog jutni ahová a dc. az nyer aki hamarabbbelövi a másikat. ez ugyan megöli az ellent de a játékot is.
  • CB SNIPER #13063
    lol :D
  • PlaTina512
    #13062
    Légysz ne itt... De azért szóljatok ha utban van a kiskockafejű...
  • CB SNIPER #13061
    látom ezzel el leszel egy darabig :D
  • CB SNIPER #13060
    jah mára ennyi :D de ki tudja mit tartogat a holnap :D
  • CB SNIPER #13059
    eza smile sorozat kegyetlen volt :D
  • CB SNIPER #13058
    lool :D
  • Jabar
    #13057
    Nah, megyek aludni, jó éjt!!!