22902
Battlefield Vietnam
  • CB SNIPER #13218
    elmész szava grat.. nézd már ki beszél.. szaros :DDDD
  • vsly
    #13217
    Jaja,meglesz az a 14k
  • Tomeee
    #13216
    újabb flame közeleg ...
  • CB SNIPER #13215
    fene lebuktam..
  • vsly
    #13214
    Hát jah,elöször hattorit,aztán engem.A semmiért.Csak úgy... gyerekes bosszúból....vagy valami hasonló.Mindenesetre szánalmasak vagytok.

    Sok embernek van admin joga nálatok,úgyhogy keresgéljétek csak,hogy ki lehetett.De engem annyira nem érdekel.A TLD nevet bannoltuk(gondolom,hogy csak közülük lehetett valaki,a VÉNYröl jó véleménnyel vagyunk,róluk ilyen gyerekes dolgot nem feltételezünk),azt játszadozzatok a saját elveitek szerint.Ha megvan a bünös,akkor egy nyilvános bocsánatkérésért levehetjük mi is a bann-t,de ha nem kerül elö,akkor az a TLDklánt minösiti.
  • vsly
    #13213
    Ezeket be is raktuk a tiltott szavak listájára,úgyhogy automatic kick jár értük.Szóval még fáradnunk se kell legközelebb.
  • dronkZero
    #13212
    Na, egy kicsit lemaradtam a vitáról, de azért beleszólokén is ebbe a pixelshoot témába...

    Ha a Jóistenke nem akarta volna, hogy ágyútűz legyen, akkor nem áldott volna meg mortarral... :P
    Szal szerintem egy háborúnak része a tüzérségi támogatás (szvsz a helikemp is) bár tényleg kellemetlen a f*** rossz oldalán állni, sajnálnám, ha kitiltanánk publicról.
    Nincs jobb, mint gyanútlan pixelezőket macsetézni vesén...
    De szerintem a Reclaiming Hue-n még elég humanitárus dolog is. A hídról lejönni úgysem lehet, ha egy kis eszük van, az úszókat is lelődözik, akkor meg inkább legyen hamar vége.... :)
    Másrészről, ha beépül a köztudatba hogy ilyen is van, akkor egy kezdő klán nem pattan le az első pixelező ellenfeléről...

    A mélyen tisztelt Muhahán Seggberúgdosott Játékosoknak csak annyit javasolnék, hogy ha visszajön a szerverre, az első mondatában ne legyen (bocs, vulgáris leszek) "kurva, fasz, pöcs, buzi" és hasonlók, mert az egyszeri kick nagyon gyorsan átalakulhat banná. Mint ahogyan át is alakult. (Nem mintha nagy kaland lenne CD-kulcsot cserélni, nevet váltani, de azért kiosztjuk...a móka kedvéért :P)
  • kz
    #13211
    Ajánlom figyelmedbe a www.battlefieldvietnam.hu oldalt, ahol nagyon sok okos dologra lelhetsz!
  • Robogo
    #13210
    Lehet,hogy én is megmutattam Zsolt1-val együtt.:D
  • Pepti
    #13209
    Nos, soul otthagyta a CB-t, tehat o tobbet nem supervisor. Ebbol kifolyolag kicsit kaosz van :-) Majd meglatjuk mi lesz, egyszercsak kiderul, most varunk, az az allaspont.
  • Robogo
    #13208
    Mivel intéztük el?Úgy hallottam,hogy Hattorit bannolták a TLD server-ről.De nem is tudom,hogy ki volt!E miatt vagyunk kitiltva a muhaháról?Hattori nem küldenéd el,hogy ki bannolt téged priviben?
  • vsly
    #13207
    Szerintem töltsd le az ASE nevü progit,abból mindig látod,hogy hol-mennyien vannak.
    www.bfhelp.try.hu oldalról le tudod szedni.Meg van ott még sok minden jó,ami segíthet
  • Tomeee
    #13206
    217.113.53.27:15568 TLD VÉNY
    217.27.212.63:15567 Muhaha 7th
    217.113.53.27:15567 tRs
  • TZoli
    #13205
    Valaki nem irna be pár magyar IP cimet ahol vannak is játékosok?

    Nagyon megköszönném!
  • Tomeee
    #13204
    Vágó úr szeretnénk kérni a felző segítséget
  • vsly
    #13203
    Asszem ma a TLD is elintézte,hogy ne kelljen jönnie többet a muhahára....
    Szánalmas...
  • Zs0lt1
    #13202
    Nna ma kitaláltunk egy új szót:
    pixelkemp.
    Az imént mutattuk be rec. Hue-on :Ð
    Flame ON! :Ð
  • Tomeee
    #13201
    nekem narancssárga :P
  • polak
    #13200
    az screenshot
  • Robogo
    #13199
    Jajj de csunya kép!Látszik,hogy a levegőbe van az a quad.Ha jól láttom.Vagy ezt simán meg lehet csinálni mapkészítővel vagy összevágták!
  • Mortel
    #13198
    ha csak hozzá szóltál mért nem priviben külted?

    Szerintem Jabar nem vette zokon a beírásom, ergo(ez latinul van keres rá) a "párbeszédetek" résztvevőinek az 50%-a nem ellenezte. Akkor mért nem szólhattam volna bele.
  • Jabar
    #13197
    http://www.sze.hu/~garli/idegen_szavak/idegen_szavak.html
  • polak
    #13196
    nálam is rozsaszin:)
  • polak
    #13195
    hehe korrekt ez az ovis:) mindenkihez van 1-2 elmész szava...
  • Tomeee
    #13194
    neked külön kell egy a neved mellé és ezzel a szöveggel:"Flame szító vigyázzni vele"
  • Tomeee
    #13193
    rózsaszín a célkereszt
  • Zs0lt1
    #13192
    Nem, sima BFV, semmi mod semmi extra.
  • CB SNIPER #13191
    mortel én jabarhoz szoltam nem hozzád ha esetleg a tömérdek eszeddel nem vetted volna észre! :D :P
  • CB SNIPER #13190
    van egy mod amiben van egy emelökocsi azzal lehet az ilyeneket mozgatni nem az volt? :D
  • Zs0lt1
    #13189
    Rendes Conquest szerver, nem custom combat.
  • Mortel
    #13188
    milyen szerver volt ez?
  • Mortel
    #13187
    Találtál otthon egy lexikont és kibetűzted belőle azokat a szavakat , amiknek a magyarázatait se értetted meg?
  • Zs0lt1
    #13186
    Jah és nem fotosopp, mielőtt még valaki feltételezi :-)
  • Zs0lt1
    #13185
    Nna újjabb találóskérdés:
    Hogy kerül a quad ide:
  • CB SNIPER #13184
    nah jabar ezeket fejtsd meg :D :
    EXPLICIT:
    AMBIVALENCIA:
    LEGITIM:
    EGZAKT:
    AGGLOMERÁLÁS:-(ez könnyü)-:
    VERDIKT:
    :D
  • CB SNIPER #13183
    magamra vettem :D tépj szét :DD :P
  • CB SNIPER #13182
    kocos..figy ne már.. ez egészen a szivemig hatolt..
  • CB SNIPER #13181
    jabar megint elvagy ezekkel a dolgokkal mi? :D
  • Cocos
    #13180
    Sniper bebizonyítottad, hogy „IQ betyár” vagy, GRATULÁLOK
    De idővel hozzászoksz
  • polak
    #13179
    Nah uraim lehet jelentkezni a II. Huncupra!
    10 főt kiállitani képes klánok jelentkezzenek!
    Január közepén indulna a megmérettetés, Január 10-ig lehet jelentkezni!
    Hun Cup