22902
Battlefield Vietnam
  • Zs0lt1
    #13864
    Nem kell azt kétmilliószór frissíteni, elég csak egyszer is.
    A saját szervereitekről is ledobálja?
    Nem lehet, hogy esetleg bannolva van bizonyos szervereken? (Nem csodálkoznék :P)

    Esetleg egy játék reinstall talán segíthetne.
  • Zs0lt1
    #13863
    De, többszöri olvasatra igen ;-)
  • HalalUr
    #13862
    Na ezen felül lenne egy értelmesebb kérdésem is:
    {TLD}Zed névre keresztelt ősi tagunkat mindig ledobálja a pb a muhaháról, és mindenhonnét, pedig kétmilliószor frissítette már, és mégis, jelenkezett már máshol is ez a porbléma?
  • FreddyHawk
    #13861
    Igen, én is így gondolom remélni.
  • HalalUr
    #13860
    Érthető szerintem is. Őőőőőő. Elnézést kér a {TLD} klán mindenkitől, ha ez még számít egyáltalán, és ha kell egyáltalán. Remélem, mi semmi rosszat nem követtünk el. És semmi közünk a "botrányhoz". Ezt nem azért írtam, hogy ne rajtunk csattanjon az ostor. (de azért ne rajtunk csattanjon az ostor :) Mi igyekszünk már egy ideje semmilyen balhéban nem részt venni, ha mégis sikerül, akkor az nem direkt vót! Szóval. Mint látom nagyon komoly emberek vetemedtek arra, hogy írjanak a vietnám topicba (BurnBaby, team-de), lévén felnőttek vagytok, én sem értem, hogy zeusz mit akart írni, de nyugodtság áradjon szét szívetekben, és beszéljétek meg felnőtt módjára a dolgot.

    {TLD}Dooma

    u.i.: ez ilyen jó hosszú szöveg volt a semmiről ugye?
  • Robogo
    #13859
    Nagyon siettem,mert pont indulni készültem.:D De szerintem nagyából érthető vagy nem?:D
  • Zs0lt1
    #13858
    huh, vazzeg gaboca, egy nyelvtantanárt a szívinfarktus kerülgetné, ha az irományodat elolvasná :Ð
    De most frankón. Nekem is kétszer el kellett olvasnom, hogy megértsem :ÐÐ
  • Robogo
    #13857
    Na elszomőrít ez a TS ügy!Én ennél az ügynél nem voltam itt,de mesélték a TLD-sek,hogy bement kettő hülyegyerek a TLD szobájába és ott hülyéskedtek.És ez nem egyszer történt meg.Ez akkor történt amikor a team-de-sek jöttek be.De nem azt mondom,hogy a team-de-sek közül volt aki hülyéskedett,mert ők már 25 év fellett vannak ahogy kivettem Frankie szavaiból és nekik NT gyakuk volt és azt hiszem ővéké a TS is amit köszön is a TLD.Ezek a hülyegyerekek szerintem úgy tudtak bejönni,hogy nem volt pass a TS-en vagyis valaki levette.De igazából nem értem ezt az egész ügyet,hogy ki és mi miatt volt a balhé.Csak a TLD-nek az volt a baja,hogy sok hülyegyerek bejött a TLD szobába.Most már le van passolva a TS és így már semmi gond a részünkről.Ennyi lenne.
  • Robogo
    #13856
    :)
  • CB SNIPER #13855
    :DD
  • Pink Tiger
    #13854
    mindenki ZEUUUUUUUUSZRAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!:)))
  • haxoror
    #13853
    Ez már tényleg kezd átmenni szánalmasba...
  • Yan
    #13852
    Jó kis találós kérdés, "mire gondolt Zeusz"? :)

    "sajnos sokan nem tudják mire jó." pont, új gondolat;
    "TeamDe-ben kell rendet rakni remélem csak. és kész" itt az admin jog visszaadása lehetett a cél sztem.

    Igy mindjárt másként hangzik, és nem kell rögtön kivégezni. :)))
    (Zeusz, nyertem?)
  • FreddyHawk
    #13851
    Mobilszámát el tudod nekem lökni pm-ben ?
  • Pepti
    #13850
    Zeusz szerintem ma nem nagyon lesz, max ejjel. Ha jol sejtem, akkor o is a tatai es kornyeki trs-esekkel es ismerosokkel van LAN partyn.
  • FreddyHawk
    #13849
    Nem vagyok feszült haver , csak a bizonytalanságot nem szeretem...
    Zeus jelentkezz, kezdek fáradni, és a holnap délutánom programját
    már most szeretném tudni.

  • Dave000
    #13848
    Nem tudom, csak aki csinálta legalább írja be még ha álnéven is! Legalább annyi értelme legyen az egésznek, hogy jobb lett a napja!
  • CB SNIPER #13847
    ne kezd :DD
  • TDC Geronimo
    #13846
    Megint nem vagy msn-en
  • CB SNIPER #13845
    bár én is ezt tehetném...nah majd február elején :D
  • Zeboo
    #13844
    Freddy ! Vezesd le a feszültséget néhány night elf kibelezésével, és néhány töpre szétdarabolásával, az biztos jót fog tenni :)))


  • FreddyHawk
    #13843
    Nem csinálunk semmit szerintem, amíg Zeusz meg nem erősít abban a hitemben, hogy nem úgy gondolta.
  • FreddyHawk
    #13842
    Dave, ki volt az ?
  • Dave000
    #13841
    Most mindentől függetlenül megkérdezném, azt aki miatt ez az egész kirobbant: JÓL ESETT????

    no more comment
  • Pepti
    #13840
    Freddy: adast vettuk, pls Zeusszal kommunikaljatok, hogy mikor es milyen modon keritek a gepet.
  • FreddyHawk
    #13839
    Biztos vagyok benne, hogy Zeusz nem ránk célzott, egyszerűen lehetetlen. Abban is van igazság, hogy nem ő tehet a balhéért - és Lifeforce-nak igaza van ( te atya isten, a mennyezet! ) hogy lehet ezt okosabban is adminolni, csak nem a mi kezünkben van a dolog. Jelenleg.
  • skorpio7
    #13838
    4. Boldog boldogtalan SA-t kapott. (sajnos sokan nem tudjak mire jo.TeamDe-ben kell rendet rakni remélem csak. és kész)

    Nos ezt a mondatot nem lehet félreérteni és eléggé meg van nevezve, hogy kikre is céloz. A választ pedig várjuk...
  • Pepti
    #13837
    Skorpi: szvsz nem ti voltatok a bibi. Hanem a kicsit attekinthetetlen kaosz, ami neha fent van TS-en. Es nem is a ti SA jogotokkal van a baj, asszem en is hasznalom kb ugyanannyi ideje a TS-t, mint ti, nem kell bemutatni, hogy lehet kulturaltan is hasznalni.

    A haveromat meg nem trs-es rugta ki, mivelhogy velunk szokott egyutt jatszani estenkent, ismerik ot a tagok is. Mi ugy altalaban veve nem szoktunk kirugdosni senkit. Viszont igen, ha valaki mast se csinal, mint feljon, kap valakitol admin jogot, majd azzal visszael, akkor tenni kell valamit. Zeusz mintha ilyesmit emlegetett volna par hozzaszolassal lejjebb. Es sajnalatos modon ez pont egybeesett a bf42 NT gyakkal, amirol o vegkepp nem tehet. Ne allitsuk mar be ot a hibasnak, mert esetleg megprobal rendet tenni. Elismerem, hogy ez igy pont kellemetlenul jott ki, de nem hiszem, hogy o pont a bf42 NT ellen vagy akar a teamde ellen szeretett volna fellepni, csak szerencsetlen egybeeses volt.
  • skorpio7
    #13836
    Talán az a +port indítása lenne tényleg a megoldás a problémánkra.
  • Lifeforce
    #13835
    Miért nem állítjátok be a jogokat rendesen?
    Nálunk évek óta úgy van megoldva, hogy a nem regisztrált user tud csatornát váltani, de a lezárt szobába nem tud bemenni.
    A regisztrált user, ua mint a nem regisztrált. de tud nem regisztrált szobát létrehozni, és áthúzni a többi usert a másik szobába.
    A szerver admin jogai korlátozottak nálunk, tehát annyival több csak, hogy tud kirugni, banolni, és bemenni a jelszóval lezárt szobába és regisztrálni usert, de a szerver jeslzóhoz nem nyúlhat.
    Az Szuper admin van felvértezve mindennel, de azt csak a szervertulaj kap és 1-2 erre kijelölt ember esetleg.
    Ha 2 klán használja akkor csinálunk egy másik portot így nem zavarjuk egymást.
    A +port indítása nem emészt +energiát, mert úgy van megcsinálva, hogy nem 2x indul el a ts szerver...
    Nem akartam beleszolni, csak gondoltam segítek ha tudok.
    Az a jó a TS-ben, hogy a különböző jogokhoz, olyan jogokat társítasz amilyet akarsz.
    Egy SA-t is lebutíthatsz egy unreg szintjére, és fordítva :)
  • skorpio7
    #13834
    A volt "saját" TS-ünkön mindenkinek SA joga volt és vhogy mégis megtörtént az a csoda a 2 év alatt, hogy egyetlen tagunk se élt vissza vele. Még olyan is megesett, hogy vki felhívta vmi ismeretlen haverját és ilyen piti nem válaszolós okból nem lett kirúgva. :)
    Szóval érdekelne Zeusz válasza néhányunkat hogy pontosan mire is gondolt, bár szerintem csak arra, hogy volt képünk teret/szobát adni olyan "ismeretlen" klánok képvislőinek, akik a BF-es NT játékosai. Nekünk ez lehet némileg természetes dolog (2 év TS használat nagy idő), mást meg úgy néz ki némileg zavar. Lehet tanulni...
  • CB SNIPER #13833
    szvsz fléém!! :D
  • BurnBaby
    #13832
    flém!
  • Pepti
    #13831
    szvsz Zeusz arra gondolt, hogy teamde reszen nincs megoldva kinek van sa, regelt user, stb. De lehet, hogy en ertettem felre (bar en is elolvastam parszor :-))

    A szolgaltatas nyujtasarol: Zeusz szvsz megprobal rendet tartani. A szerverek mennek, a TS uzemel. Rengeteg ember viszont azt hiszi, hogy o a moderator is. Szvsz minden klan, aki ott kapott helyet, reegulazza meg az embereit, ne Zeusz nevelgesse oket, van mindegyiknek apja, meg klanvezire vagy mi a szosz. Erdekes modon a trs tagok se nagyon szoktak kirugdalni egymast a szerverrol.

    Bar a multkor nekem is felment a pumpa, amikor valaki egy baratomat rugta ki a szerverrol (sajna nem emlekszik mar, ki volt), amikor eppen nem valaszolt neki, mert elszaladt ki egy pohar vizert, es nem rakta magat fel perc miatt awayra. Szvsz az lenne a legjobb, ha nem sA jogot kapnanak az emberek, hanem mondjuk egy kibovitett operatorit. Amivel lehet csatin huzkodni embereket, meg belepni csatikra, de mondjuk kirugni nem meg reget elvenni meg hasonlok. Minden csapatban lenne 1-2 ember, aki ezeket megteheti, osztan jovan.
  • Pink Tiger
    #13830
    ÜSD VÁGD NEM ANYÁÁÁÁD! flamet mééééég
  • FreddyHawk
    #13829
    Be Cool freni, először kérdezzük meg pontosan mire értette
    Zeus a 4. pontot mert annyira elképesztő a dolog, hogy csak valami
    félreértés lehet !

    1. Tisztázva.

    2. Tisztázva, akkor fogalmazzunk úgy, hogy Zeusz segít rendben tartani.Amennyiben ezt nem szeretnéd csinálni, ill. a felelősséget nem vállalod érte, akkor add meg a távoli elérés adatait, felkészült,
    szakértő, és nagyon megbízható emberünk van erre, olyan , akinek az
    adminisztrációja alatt 2 szerver ment 2 éven át úgy hogy soha, semmilyen gond nem volt - pedig aztán perverzek vagyunk mi is és
    mindent ki bírunk találni. A szervernek felügyelet kell.

    3. Ezzel sincs semmi gond, egészen addig, amíg a tld békésen megfér a ts-en mindenkivel, és nem baszkurálja a beállításokat /jelszavakat. Ebben egyetértünk nem Zeusz ?

    4. Erre magyarázatot várok, mert nem hiszem el , amit olvasok.

    5. Láttam hogy délután már ránéztél a dolgokra, nem csináltam vele semmit.
  • Frankie
    #13828
    4. ponttól felment az agyvizem.

    Mókusbogár nálunk nem kell rendet rakni. Azért mert adtatok 352345 retardáltnak SA jogot, ennek mi köze hozzánk????

    Egy több mint 2 éves top BF klánn tagjairól beszélsz, akik átlag 26-30 évesek. A szerver tulajdonjogáról nem is beszélve.
    Szóval magasról leszarom mit bénáztatok el eddig, de hogy aznap amikor ELŐSZÖR felmegyünk a szerverre és kirarknak minket na azért már túlzás. Szóval team-de-ben MINT EDDIG mindenkink lesz SA joga, lévén sosem volt máshogyan, és ugy nem 14 éves hülyegyerekek vagyunk és köszönjük szépen kiválóan tudjuk mire kell SA.

    Szóval nekem tökmindegy kinek milyen jogot adsz, addíg amíg nekünk van SA és békén hagynak minket. Köszöntem.
  • zeus
    #13827
    FreddyHawk :
    1. Maga a gép a ??? ( formerly known as PT, FoP, team-de ) klán tulajdona. ez igy van!
    2. A hosting szolgáltatást Zeus intézte, intézi, a szerver adminisztratív feladatait is. ez is így van (de nem nyujtok szolgaltatast)
    3. Egy színfalak mögötti, igencsak titkos megállapodás alapján a TLD klán is bérli a szervert, vietnam szervert üzemeltetnek rajta. (ez már nem rád tartozik... az utp, meg az áram sokba kerul. es trs-veny fele fele aranyban megosztja a koltseget.)
    4. Boldog boldogtalan SA-t kapott. (sajnos sokan nem tudjak mire jo.TeamDe-ben kell rendet rakni remélem csak. és kész)
    5. Ezt az állapotot vagy megszüntetik estére, vagy én teszem meg.
    (no comment) a lényeg hogy üzemel a szerver.

  • Zs0lt1
    #13826
    Hát ennyire értek hozzá ;-)
  • zeus
    #13825
    LOL fél évszázad LOL
    negyed :D:D