22902
Battlefield Vietnam
  • Zs0lt1
    #15065
    IST-enek!
    Lopják a nevünket!
    Beszennyezik a nevünket a szemetek :ÐÐ
  • vsly
    #15064
    Na ezzel megindul a Flémhadjárat.Gogogo16k
  • polak
    #15063
    mindig azok mondják ezt akiknek inkább foglalkozniuk kéne magukkal...
  • Landor
    #15062
    Szép magyar mentalitás..
  • dronkZero
    #15061
    Ja, igen... miután vagy 4-5 pályát lejátszottunk az este, szerettünk volna egyet együtt is játszani a végén.
  • polak
    #15060
    tegnap nem véletlenűl voltunk 1 oldalon... az egyik csapat soványabban állt és beálltunk oda... amint jol áltunk többen is lettünk... én nem ugrálok ide oda hogy mindenki jol érezze magát
  • vsly
    #15059
    Tök igazad van.De nem túl egyszerü megvalósítani.
    Külföldön be van kapcsintva a team-balance.
    Nálunk meg néha elfelejtödik visszaállítani egy war után.
    Az a baj,hogy kezdésnél hiába oszlunk el egyenlöen,a csata hevében sokszor nem azt nézzük,hogy most épp milyen a teamek aránya.Ezért kell a "TB".Sajnos senki nem ugrál szívesen 1ik oldalról a másikra halálonként,mert egyesek szeretnek az épp jobban álló csapathoz születni.
    Ha be van kapcsolva,akkor nincs ilyen gond-akkor más van:-pl múltkor is frappánsan leBettyztem az amcsik útvonalát,meg spawnhelyét->halál után átrakott usa oldalra,erre persze 3-4 ember belemegy/beleszületik a Bettykbe,azt repültem a szerverröl tk miatt.
  • vsly
    #15058
    Na de ha ök is úgy laggoltak volna itt,mint ti ott,akkor fairebb lett volna.Ha legközelebb rossz pinget akartok az ellennek,akkor azt a servert kapjátok
  • Pepti
    #15057
    Zsolti ez igaz. de nem hireszteljuk ;-)
  • Zs0lt1
    #15056
    Hát azért nem mondhatni, hogy csak a lag volt a baj. Iszonyat jó volt az ellen, nem hiába qrva rég óta az 5. hely körül téblábolnak a ladderen.
  • Pink Tiger
    #15055
    16k!
  • Pink Tiger
    #15054
    tegnap volt szerencsém este játszani az egyik magyar serveren, hát mit mondjak az esetek 90%ában 7vs15 ellen játszottunk, komolyan mondom a külföldi servereken ilyen nincs és most nem rinyálok hogy a külföldi szerverek sokkal jobbak, szerintem itthon sokkal jobb játszani a közösség miatt... de ez siralmas
    és az volt a legbosszantóbb hogy a másik oldalon a hetedikesek, az egyik legelső klán! együtt zúzta a kis csapatot a maradékkal.. srácok tőletek természetesebbnek venném a bio balancot :)
    no komment
  • vsly
    #15053
    Pedig az kellett volna a genyáknak.Volt pofájuk lejátszani a meccset ilyen egyenlötlen laggviszonyok mellett
  • polak
    #15052
    nem mertem oda adni a másikat, ott kb 120 lett volna az ellen pingje... a holland srácok is letesztelték már nekünk
  • BercyAtPTE
    #15051
    ja a muhaha volt az. akkor mind1, annak mar nagyjabol ismerjuk a pingjeit :)
  • Pepti
    #15050
    az ellennek olyan 30-50-es pingje volt a muhahan es nem lagzott nagyon szerintem. Az ovek volt angyon lagos, de az valami hihetetlen szinten.
  • BercyAtPTE
    #15049
    melyik servert hasznaltatok???
    a 7thcr servert?
    csak azert kerdem mert erdekelne h milyen ping-je volt az ellenfelnek.
  • polak
    #15048
    a milyenk is laggolt?
  • Pepti
    #15047
    nem igazan :-) Csak kicsit osszeszedetlenul jatszottunk, halal lagos szerveren Hue-t, aztan meg Khe Sahnon 1 fo minusszal sok eselyunk nem volt, ugyhogy kaptunk egy nagy zakot.
  • haxoror
    #15046
    Most bezzeg hasít a net amikor már nincs rá szükség
  • kz
    #15045
    újabb szkriptje volt az ellenségnek, mint nektek?
  • Zeboo
    #15044
    Mert mi volt, Pepti?
  • SeS7thRambO
    #15043
    Na ez a sörös nagyon durva, talin lehet majd gyakorolni, aki a legjobban utánozza azt meghívom 1 sörre
  • Tomeee
    #15042
    nesze neked való világ
  • Pepti
    #15041
    a meccsrol meg nem beszelunk ;-)
  • Pepti
    #15040
    7th-nek koszi a szervert
  • TDC Geronimo
    #15039
    ezt a Stohl Buci videót már láttam.....állat...akarom mondani undorító
  • Robogo
    #15038
    OK!:)
  • vsly
    #15037
    Úgyhogy vigyázni mennyit isztok(és föleg mit)
  • Nauron
    #15036
    megastár 2005 rulez:D
  • Robogo
    #15035
    Azt a jó büdös.FÚJJJJJJJJJJ!!!!!!
  • CB SNIPER #15034
    fujj bszdmeg :D
  • Bercy #15033
    asszem rosszul vagyok
  • Intimrush
    #15032
    Az munka:D
  • vsly
    #15031
    Na ez a kemény
  • Zs0lt1
    #15030
    Ez a játék engem is érdekel :Ð
  • kz
    #15029
    kár lett volna linként beadni...
  • Zeboo
    #15028
    http://www.mildlyamusing.co.uk/videos/viewvideo.php?image=videos/freakinbrothers.wmv

    Van itt pár jó videó, nézegessétek. Viszont ez qrva durva (szerencsétlen emberek):

    http://www.mildlyamusing.co.uk/videos/viewvideo.php?image=videos/simplythebest.wmv
  • ZsoltiMC
    #15027
    Ellenes? Dehogy :) Csak játszol velük kis cowboyosdit. Ők most az indiánok :)
  • Zeboo
    #15026
    Szerinted????

    http://www.origo.hu/itthon/20050215ciganyirto.html