22902
Battlefield Vietnam
  • berczy #15105
    Sziasztok!

    Miért van az, hogy amikor csatlakozni akarok egy szerverhez akkor azt mondja nekem, hogy nem egyeznek meg a fájlok, utána meg azt mondja, hogy rakjak be egy BFV CD-t.
    Nem tudok felmenni egyik szerverre sem játszani!

    Elpre is köszi a segítséget!
  • Landor
    #15104
    Elcserélném Battlefield Vietnam L-es méretű vadi új pólómad XL vagy XXL-es méretre. Természetesen lehet használt, de csak módjával.
    Érdeklődni mailben: [email protected]
  • PlaTina512
    #15103
    Nagyon pörög a bf42 fórum, gyertek segítsetek, cél a 80k!
  • TDC Geronimo
    #15102
  • PlaTina512
    #15101
    A mai napon több hasznos dologra s rájöttem. Hogyha beírok ide egy teljesen felesleges hozzászólást, feltéve hogy értelmesen nem tudok megszólalni, akkor tudni fogom, honnantól kell olvasnom. :).
    Sztem mára hagyjuk a flémet, intézzétek el a bftalit.
  • Pepti
    #15100
    igy van :-)

    ezert mondtam, hogy szerintem celravezetobb lenne, ha inkabb jovo het szerdan mutatna meg mindegyik vitatkozos egyen, hogy mit tud a meccsen, minthogy teleflamelik a jatekot es a forumokat :-)

    Es ez eppugy igaz az enyeimre, mint a tieidre :-)

    (egyebkent en sem akarom boncolgatni ki kezdte, szerintem itt mar tok mindegy :-))
  • Tomeee
    #15099
    én is írnék hogy kivel van bajom(2 ember sztem tuddják is )de inkább nem írok mert megint telemenne sok felesleges faxsággal a fórum hogy kinek van igaza aztán menne ez egy héten keresztül
    amúgy a többiekkel kijövök
  • polak
    #15098
    nos én arra céloztam hogy valamilyen oknál fogva mind a 2 emberke ugy érezte vagy érzi hogy tkznia kell a másikat és ezzel mutassa ki ellenszenvét... jelzem Landor anno velem játszotta ezt, ezér emlitettem őt!
    Nauronnak ez az uj szokása (volt) jelentem ő se csinálta velem szemben egy ideje...
    Ramboék rossz szokása pl az hogy ezt felveszik mint személyes támadás és reagálnak... ki igy ki ugy...
    én már fel se veszem az ilyen kis hülyeségeket, de van aki még igen...
    Te erre vagy ugy reagálnál hogy lelépsz, vagy ugy mint nekem mikor kimortaroztalak...
    se bántani se megsérteni senkit nem akarok, vitát meg főleg mert totál értelmetlen!
    ezuton is megkérem Rambot hogy a hasonlo beirásokat mellőzze mert semmi értelme:(
    jah és hogy ki kezdte mivel? számit? 2 fél 2 külön szemlélet és méginkább 2 külön hozzáállás...
  • Bandee1987
    #15097
    Sry, akkor én nem vettem észre, hogy már belinkelted :)

  • Pepti
    #15096
    hmm. Na itt kene most abbahagyni a vitat. Nalunk a tagoknak van ket tulajdonsaga. Az egyik, hogy makacsok, akaratosak es erzekenyek :-) Ez van, de onallo szemelyisegek vagyunk, ez kell is ahhoz, hogy jo jatekosok legyunk, megha neha ebbol kellemetlensegek is vannak klanon kivuliekkel.

    A masik tulajdonsag, (es en ennek kifejezetten orulok), hogy a mi kutyank kolyket megvedjuk (ertsd, kiallunk a masik mellett, amig lehet). Neha ebbol is problema van, de nem baj az :-)

    Egyebkent en kotve hiszem, hogy csak Landor es Nauron lenne a hibas... A vasar mindig ketton all. Bar a vita helyett en azt mondom, hogy minden nyughatatlan emberke a ket csapatbol szerdan mutassa meg inkabb, hogy mit tud, jobb ezt Saigon-on es Hue-n eldonteni ;-)
  • polak
    #15095
    össze ne kapjatok a végén, elég ha Nauronnal nem jön ki a team...
    sajnos átvette Landor egyik kellemetlen szokását...
  • trsMaxi
    #15094
    Majd Én elmegyek érte! Kösz Rambóó! Nagyon rendes vagy! A bambit meg hagyd, ne költs feleslegesen, vegyél csak magadnak.
  • SeS7thRambO
    #15093
    Nauron! Te jössz holnap vagy mindjárt ma a Talira?? Szeretnélek meghívni 1 bambira. Anyukádék elengednek?? Ha gondolod elkérlek és elugrok érted.
  • TDC Geronimo
    #15092
    Minek egyjátékost játszani? Ott van a multi...há az a lényeg
  • TDC Geronimo
    #15091
    Grat tRs
  • berczy #15090
    Szasztok!

    Mirét van az, hogy amikor egyjátékost akarok játszani akkir kifagy rögtön az első pálya betöltésénél?
  • Pepti
    #15089
    koszonjuk a VéNyeseknek a wart
  • Jabar
    #15088
    Senki nem bannolt, viszont jjj-vel is előfordult ez már nem is egyszer, valami hiba lehet a rendszerben, senki nem tudja hogy miért van. :(
  • Dave000
    #15087
    nem, mert ezen a serveren még 1x sem voltam, mindig levág, ma először akartam felmenni!
  • Bercy #15086
    lehet h kivagott a pb vmiert es tul gyorsan akartal visszamenni.
  • Dave000
    #15085
    akkor, nem értem h belépek és kapásból kivág hogy you permanently banned from this server. Csak ez a szerver írja, semelyik másik, legyen bárhol a világon.
  • Bercy #15084
    senki sincs bannolva arrol a serverrol...
  • Dave000
    #15083
    Szeretném megkérdezni, hogy mért vagyok bannolva a 7TH Hastings serverről!!!!!!!
  • Jabar
    #15082
  • kz
    #15081
    Biztos nem azér állnak át hozzátok, mert ellenségként lelőhetetlenek vagytok.
  • polak
    #15080
    harag miért lenne?! ez az egész alig lényeges...
    de látod arra már nem emlékszek hogy hány körön voltunk együtt:)
    azt tom hogy az utolsoban láttam én is hogy mindenki mellénk állt....

    jah amugy jo reggelt
  • Pink Tiger
    #15079
    legközelebb egyeztessetek hattal hogy hogy is volt lol
    (csak vicceltem:))))
  • Pink Tiger
    #15078
    ja megértem :) én se szeretek ide oda ugrálni folyton...
    egyszer-kétszer megteszem és ha utána is össze vissza álldogálnak az emberek nem foglalkozom vele többet, felesleges is
    de három körön át kétszerannyi ember ellen küzdeni(80%ban ugyanazok ellen) és szívni már nem móka, és ez feltűnhetne a másik oldalnak is

    én csak ennyit szerettem volna megjegyezni, de nem akarok se fléjmet se haragot, csak figyeljetek ti is, ennyi
    egyébként semmi baj

    peace
  • Pink Tiger
    #15077
    persze igazad van, én pl nem is szeretem az auto team balance-ot, sokszor nagyon bosszant, de jobban bosszant ha egyenlőtlenség van a két team között főleg ha mindenki szarik rá... és soha nem sírok ha két három emberrel kevesebben vagyunk, a jelentős túlerő elleni harc és az ebből származó répa húz csak fel, bántja az igazságérzetem és rontja a játékkedvem, de ez is csak akkor történik meg ha tartósan így van, egyébként nem érdekel se a répa se a túlerő, van ilyen ... de három körön át már nevetséges (és így történt:)
    nos ebben az esetben inkább atb:)

  • Pink Tiger
    #15076
    anyám!!!! én veszek!!
    pont azon gondolkodtam hogy meg kéne venni, már alig vannak tört szerverek
  • Zs0lt1
    #15075
    Háát kb egy hete linkeltem be ugyanezt :-)
  • Bandee1987
    #15074
    Láttátok már a CD Galaxis legújabb árlistáját?
    Találtam benne egy nagyon érdekes és fontos részletet:

    BFV AKCIÓ
  • Landor
    #15073
    bocs hogy én kevesebbet foglalkozok magammal mr ego
  • polak
    #15072
    én mindig visszaküldöm a feladonak... boldogitsa őt
  • TDC Geronimo
    #15071
    Jaja...ezért már én is kaptam snipától
  • CB SNIPER #15070
    Holnap van a a mittomén napja ha ezt a levelet nem küldöd el egy ismerösödnek vagy barátodnak sem akkor jol teszed és életed végéig szerencsés leszel ha elküldöd hát akko KÜLDJED EL BSZDMEG!! :DD
  • CB SNIPER #15069
    AZT ISTEN BSSZA meg ezta sok hülye levelet már vagy 8at kaptam csomo havertol elküldtem öket a ....életbea 6. után most má legyen elég amugy 1ket sem küldtem tovább ..:D
  • Tomeee
    #15068
  • PlaTina512
    #15067
    Holnap van a piramisjátékok világnapja!!!! Ha ezt az üzit nem küldöd tovább 120 példányban különböző ismerősődnek akkor életed végéig vagy frigid vagy impotens leszel... Ha elküldöd, akkor már holnap összejössz jelenlegi barátoddal/barátnőddel, vagy ha éppen nincs akkor egy nagyon kívánatos partnered fog felejthetetlen élményt szerezni neked...
  • Jabar
    #15066
    :)