22902
Battlefield Vietnam
  • polak
    #15305
    szerintem ezt kár volt:) a többiek igy is ugy is azt gondolnak amit akarnak:)
    Jabar revans? jövőhéten:) vagy utánna valo héten:) Huncup keretén belül
  • polak
    #15304
    jah és profin szereli:))) megvártam mig elmulik a lángolás a tankon, lelőttem éés elvittem a tankját:) amugy viet oldalrol ha lopsz amcsi tankot az normális ha elkezd laggolni?:) de csak a tankban:)
  • Mr Manson
    #15303
    nem bugnak hanem aranylövésnek hivjak... 42ben is volt! mindig máshol!
  • Jabar
    #15302
    Egyetlen egy kérdésem lenne:

    Létezik olyan bug hogy 1 tankot 1 lövésből ki lehet lőni?
    Ennek tudja valaki a pontos helyét?
    Mielőtt felveszitek, nem neked szólt Ryan (bár ha tudod megoszthatod), elötted le a aklapom nagyon profin tankozol!
  • Jabar
    #15301
    Gyerekek, gyerekek ennek kb annyi értelme van mint ennek:

    Azonnal szükséges tipizálni az ügyféloldali mérföldköveket.

    Nagyon szépen játszott a tRs, mi nagyon csúnyán!

    Kár ezen veszekedni, Zsoltit meg Grezsont bántani meg főleg!
    Lessz még úgy is alkalom hogy játszunk és (talán) revansot vegyünk!

  • vsly
    #15300
    Azért még leírom,mert lehet,hogy sokaknak nem tiszta.
    Mi anno a legutóbbi HUNCUPon [URL=http://forum.supergamez.hu/listazas.php3?azonosito=bfvklan&id=1087155091]ezt(#106)[/URL] az "üzenetet" kaptuk.
    Ebböl lett kreálva,és ott vannak az idézöjelek is,hogy látni lehessen a módosításokat.

    És nem Zsolt1,vagy Gerzson "átszerzödés"éböl elöfordulható taktikai elemek átszivárgásáról szólt.Ami meg ha történt is,akkor sem fogjuk fel rossz szemmel.Benne van...

    Na peace
  • Zs0lt1
    #15299
    Egyébként meg ne kapkodj, mert leversz valamit vazze :Ð
  • Zs0lt1
    #15298
    1: Írtam, hogy vicc.
    2: Oda is raktam a smájlit utánna.
    "Aki otthonhagyta a humorérzékét,az inkább ne is reagáljon."
    Eszembe nem jutott volna, hogy azzal vádoljalak benneteket, hogy direkt átállt, ráadásul VonDom, akiről tudom, hogy Magyarország egyik legkorektebb játékosa..
    Csak gondoltam, ha szar viccekről van szó, akkor tessék, itt is van egy.
  • Pepti
    #15297
    acsi, most hagyjuk abba a vitat. Szvsz ha mondjuk buktuk volna azt a Saigon kort, akkor lenne ertelme felhozni a dolgot, addig ertelme sincs, csak flame lesz belole. De mivel nem buktuk, semmi ertelme nincs emlegetni.

    V-sly beirasa meg azert nem erdekelt kulonosebben, mert
    1., odarakta a smiley-t, igy en is viccnek fogtam fel
    2., az uhs-nek kb annyi koze van a trs-hez, hogy jopar ember a trs-be az uhsbol jott. Mas vezeti a csapatot, mas a felallas teljesen.
  • polak
    #15296
    jaaa hogy az:) átküldtük a kémünket:))) csupa csupa használhatatlan informáciot adott igy nyomott 1 suicide-t:)
  • vsly
    #15295
    Na látod,ez a rossz vicc!Rossz hirbe akarsz minket hozni egy véletlen miatt.:Ezzel a szerencsétlen kapkodásból eredö átállással több kárunk származott,mint elönyünk LEHETETT VOLNA.
    Pont a legfontosabb szituációban kellett hiányolnunk a legjobb assaultunkat 1 percre(ha jól tudom,pont ez idö alatt buktuk el a hidföt),és nem is lett volna értelme ilyen ocsmány módon információt szereznünk a pozícióitokról(pontosan tudtuk,hogy mire mentek).
  • haxoror
    #15294
    Itt mit kell nézni?
  • vsly
    #15293
    Aki otthonhagyta a humorérzékét,az inkább ne is reagáljon.
  • polak
    #15292
    mi rajta a vicc?
  • polak
    #15291
    höhh de rossz... fanatikus vagy, kikerested és még át is irtad:)
  • Zs0lt1
    #15290
    Nna ez már vicc :-)
  • Zs0lt1
    #15289
    Hát igen, ez még viccnek is rossz.
    De ezt ti is nagyon jól tudjátok.
  • Pepti
    #15288
    (ui, ha nem lett volna tiszta valakinek, vettem a poent, en jot mosolyogtam rajta :-))
  • Pepti
    #15287
    lol. Pontosan ezert nem jatszott Zsolti Hue-n, hogy ezt nehogy komolybol kelljen olvasni.

    A visszavagot megkapjatok HUNCUP-on ;-)
  • Bercy #15286
    nosztalgiazol :)
  • vsly
    #15285
    It was joke
  • vsly
    #15284

    "Nem tudom, ki és honnan tud a "7th" belügyeiről, de ha megtudom, hogy valaki megtörte a fórumot vagy a weblapot, akkor az készüljön rá, hogy korházba kerül. A mai napon elég sok minden kiderült, valaki vagy valakik belelátnak a !7th! belső forumába és a belső oldalakra. Ez merőben gusztustalan mindenki részéről. Ebből kifolyólag nem fogom elfogadni az "OC" végeredményét. A "-tRs-"nek sok sikert kivánok az "OC"-hoz, de azt közlöm, előre hogy a visszavágót az "OC" után iganis követelni fogjuk. Dedicetad szerver, csak eredeti gamma. Ha ott is kikapunk, akkor elfogadjuk, hogy ők a jobbak. A jelenlegi dolgok tudatában semmit se, semmilyen eredményt nem fogadok el."
  • Mr Manson
    #15283
    reggelt
  • polak
    #15282
    jo volt az fix:) nem is értem miért nem gyaktunk még egymás ellen:)
  • Zs0lt1
    #15281
  • Rusid
    #15280
    jaja köszi jó kis game volt!!!
  • Mr Manson
    #15279
  • Zs0lt1
    #15278
    gg skacok kösz a gémet.
  • Zs0lt1
    #15277
    -tRs- 347 - 41 SeS::7th'
  • Bercy #15276
    meghozza elegge
    grat TRS
  • Mr Manson
    #15275
  • Nauron
    #15274
    jo meccs volt.
  • Pepti
    #15273
    gg fijug, koszi a meccset. Saigon-on nem jatszottam, de Hue izgi volt.
  • polak
    #15272
    elverték a szánkat:)
  • Mr Manson
    #15271
    BF:V CON OpenCup Spring 2005
    [szin=blue]
    Soni©-eSportS :: 7th Cavalry Regiment vs Squad of Traitors

    Mapok:Saigon 1968/Hue 1968
    2005. February 23. - 21:00
  • TDC Geronimo
    #15270
    Nézz át a POE topicba! ;)
  • TDC Geronimo
    #15269
    nm ;)
  • Nancsika
    #15268
    Rambo, olvass privit, pls.
    Cupp!
  • SeS7thRambO
    #15267
    Köszi Gero!! Pepti lélekben veled vagyok mert nekem is fáj a torkom, lehet a szombati bulin megfertőztél amikor smaciztunk?? Vagy a Norbossal smaciztál és én meg töle kaptam el??? Most meg mehetek a dokihoz-ért!!! :)))
  • CB SNIPER #15266
    jaja jobbulást :D