22902
Battlefield Vietnam
  • Nancsika
    #15265
    Jaj...Az nem jó! Jobbulást neked! Picurkára meg vigyázni! Biztos nem lehet jó, hogy nem nyomhatsz cuppanósat a bucijára, de akkor gyógyulj meg hamar, és bepótolod! ;)
  • Pepti
    #15264
    jah, azt :-) Bar nekem nagyon faj a torkom, tuti hogy beteg leszek. Es a legbosszantovbb, hogy akkor amig betg vagyok gyerek kozelebe nem mehetek ugye :-(
  • Nancsika
    #15263
    Jó reggelt...
  • Poggyász
    #15262
    Saigon 72. Légvédelem.

    Köszönöm!
  • uHs Gerzson
    #15261
    hi
  • Mr Manson
    #15260
    re
  • TDC Geronimo
    #15259
    Amúgy meg a POE topicba a #615-öst nézd meg!! Ott van az el alamein is ;)
  • TDC Geronimo
    #15258
    Már elvátottam a mapot...DE...nézegetni kéne gyakrabban a poe fórumot :DD
    ott mindig belinkelem, de a te kedvedért megteszem még 1* ;)
  • SeS7thRambO
    #15257
    Gero honnan tudom leszedni a Swamps of Sudan térképet mert nekem ennél a mapnál kilép a game a map not found kiirással.Help pls
  • Pepti
    #15256
    Koszi.

    Mi is szurkolunk nektek, szerintem PRGK-V sima meccs lesz nektek is
  • SeS7thRambO
    #15255
    Gratula a trs-nek, reméljük nálunk is így fognak szerepelni PRGKV-ék.És ha a serverünk is úgy akarja akkor meg lesz aminek lennie kell.
  • TDC Geronimo
    #15254
    Hát elvileg február...de én már nem hiszem. Aztán ki tudja ;)
  • TDC Geronimo
    #15253
    :D
  • polak
    #15252
    jah POEban az tetszett a legjobban hogy a 125 megás updétet hotfixnek hivták:)
  • polak
    #15251
    lehetne mind assi:) 3as poe megjelenése bf2 után lesz?:)
  • TDC Geronimo
    #15250
    Jah és a 0.3-as poeba meg állítólag lesz 7 új map és közöttük megannyi assault map ;)
    Igaz is poeban szinte csak egy assault map van az pedig a siege of mukatan, de azért a war zone se szar :D
  • TDC Geronimo
    #15249
    Hát a havoc-nak valóban talán lassabb a mozgása, de az apache-nek már korántsem. Az apache még a bfv-s huey-nél is fürgébb sztem. A fegyverekről meg annyit, hogy M4 rulez és kész :D
    De ahogy elnéztem te se vetetted meg ;)
  • polak
    #15248
    jah nem volt rossz, nem tudtuk megszokni a POE fegyvereket elsőre:) a végére jöttünk bele 1 kicsid de akkor mentetek, meg hát nekünk is menni kellett! én szeressem a Poe-t de hiányzik a sok régi map amit nem látunk már:( pont a jo kis assi mapok tüntek el, a legjobb dzsungeles mapok:( a heli meg a többi annyira nem köti le a figyelmünket, zavar hogy lasabb a mozgása a vadi uj heliknek mint a vietnámban a mi8nak:)
  • TDC Geronimo
    #15247
    De azért a tegnapi gém nem volt sztem olyan rossz...na kivéve a két késelést :D
  • Pepti
    #15246
    tegnap teljesen jo volt szerintem, ugyhogy ha olyan lesz, akkor nem lesz gaz :-)
  • polak
    #15245
    nem a PRGKVtol tartok hanem a szerverünktől:)))
  • polak
    #15244
    szurkolok:)
  • Pepti
    #15243
    prgk-v ellen ne nagyon parazzatok, mert siman belementek, hogy mind a ket mapot a muhahan jatszuk (ezuton is koszonom a szervert megint a 7th-nek), es nagyon jol lohetoek voltak. Szerintem nem is nagyon tudtak loni, de a pingelony is nalunk volt. Egyebkent a muhaha vegig jo volt, az uccso korben volt egy kis lag, legalabbis en annyit ereztem, tobbet nem, de addigra mar mindegy volt..
  • TDC Geronimo
    #15242
    szasz hatt...jut eszembe..a késeléseket még visszakapod ;)
  • polak
    #15241
    ha az is olyan lesz mint a legutobbi, nem sok esélyünk lesz:( inkább a huncupon tett volna keresztbe a szolgáltato mint oc meccsen
  • Pepti
    #15240
    hehe, jó lenne, ha a tRs helye ugyanez lenne 2 meccs múlva is OC-ben :-)

    7th meg gyúrjon kicsit, hogy a PRGK-V-t megverje, mi igyekszunk megverni spawnraped-et is (meg persze a 7th-t is :-)), és akkor már csak a PRGKV vs spawnraped meccsen múlik minden...

    link neve
  • Mr Manson
    #15239
    ügyi...




    ja hisz én is jatszottam
  • Nancsika
    #15238
    ...reggeltet! :)
  • Nauron
    #15237
    a tRs-nek asszem 293:85 de akit pontosabban érdekel clanbase.com
  • SeS7thRambO
    #15236
    trs eredmény???? mai OC-s!!! pls vki irja meg. thx
  • Zeboo
    #15235
    Grat az Árulóknak!!!
  • Landor
    #15234
    Ja hogy az te voltál??
    Nem is hittem volna hogy ilyen formás tested van!
  • Jabar
    #15233
    Egy absztrakciós létra mentén kell szintetizálni a konvergens vállalati imázst.
  • Jabar
    #15232
    Nincs más hátra, mint transzformálni a piacvezető intermodalitást.
  • Jabar
    #15231
    Alkotó folyamat keretében kell újrapozícionálni az előnyös versenyhelyzetet.
  • trsMaxi
    #15230
    A rólam készült tangás képekre gondolsz?
  • gizzda
    #15229
    JAJ JAJ JAJ
  • TDC Geronimo
    #15228
    :D
  • Landor
    #15227
    Zsolt: ha nem lenne már világos ÉN voltam az, aki hülyére kereste a te szaros fényképeződet, majd ÉN mondtam hogy ugyan' nézd már meg a zsebedben, erre te NEEM, ott biztos nincs!...
    Maxi: voltak abban a fényképezőben egyéb képek is.. Kérjük azokat is publikálni!
  • Zs0lt1
    #15226
    Jahm hát az mókás volt, csomó embert beparáztattam, mikor indultunk el, hogy nincs meg a fényképezőm. Tulképp nem is az enyém, hanem a testvéremé. Már sokan keresték, mire gondoltam, hogy hát jó, nincs meg, menjünk. Felveszem a kabátomat, belenyúlok a zsebébe, kezembe veszem a gépet és megkérdezem: ezt keressük? :Ð