22902
Battlefield Vietnam
  • Pink Tiger
    #15345
    jó reggelt vietnám!
  • kz
    #15344
    Maxi ruhája a legkisebb.
    Ő öltözik feketéből fehérbe (és vissza) a leggyorsabban.
  • Nancsika
    #15343
    :)
    Kaptam én is új ruhácskát.:)
  • Nancsika
    #15342
    Neked is reggelt! :)
  • Ahhoj
    #15341
    itt is trs power :D
  • trsMaxi
    #15340
    Pfűűű!

    Aszittem hogy csak nekem szarozik a gépem, de így oké!ű
    Ez biztos még a Win3.1es verzió! :D:D

    Majd hamarosan kijön a Swat4demo_Win95 is!
  • trsMaxi
    #15339
    Nekem majd szét hasadt a fejem! :D
    De komolyan a monitort alig láttam.

    Amúgy jóreggelt Nancsi+all!
  • Nancsika
    #15338
    Szép reggelt mindenkiNet!
  • Zeboo
    #15337
    Pepti az NVA oldalon velem harcolgattál :Ð
  • Bercy #15336
    ehhe. nalam is ezt irja ki.
    vmit elcsesztem a rendszerben, mert a C++ es az assemby programok se futnak le, pedig nehany nappal ezelott meg vigan mentek.
  • polak
    #15335
    jajaja:)
  • Ahhoj
    #15334
    empire earth rullah
  • Pepti
    #15333
    jah, total kesz voltam. De mokas volt :-) A vegen mar inkabb nem is mentem elorebb, jol elkergetoztunk ott a hazak kozott.

    Hattori: akkor nem,hanem valaki mas :-) De arra emlekszem, hogy masodik korben mar nem RAmbo rohangaszott ott.
  • Mr Manson
    #15332
    csinalj egy autoexec.nt -t :D tiszta dos :D
  • polak
    #15331
    valami nem az igazi...
    tegyek fel NORTON COMMANDERT?:)
  • polak
    #15330
    igazság szerint én jobban élvezek egy ilyen kemény meccset mint azt mikor hülyére verjük az SPQR-t vagy a hasonszörű magyar kis klánokat
  • polak
    #15329
    az nem én voltam:) én Gerzsonnal harcoltam hue-n meg Rusiddal meg Nauronnal
    mikor ti voltatok NVA-k akkor leginkább Gerzsonnal hadakoztam
  • polak
    #15328
    hát gyakhatnánk, de ti inkább a többi magyart részesititek előnyben:) erről nem tehetünk
    asszem nekünk is van taktikánk:) ezen nyomtuk a psykoval ha jol emlékszem:)
  • SeS7thRambO
    #15327
    Pepti akkor tegnap a 2 lázas beteg egymást lőtte?? Én is trébe vagyok eléggé...
  • Pepti
    #15326
    de lazas vagyok, de mivel mar kb 15 orat aludtam ma, ezert nem tudok aludni es nincs jobb dolgom mint ide irogatni :-)
  • trsMaxi
    #15325
    Mondjuk ennél már csak többet lehetne. :D
  • trsMaxi
    #15324
    Hatt!

    Vigyázzzzzzzz mert Hastings taktikánk is van már! :Ð


    Mellesleg gyakwarozhatnánk többet is a 7thel!
  • trsMaxi
    #15323
    Nem vagy lázas Pepti? :D
  • Pepti
    #15322
    hehe, en Hue-n kifejezetten elveztem mindket korben a parharcokat :-) US-kent Ramboval meg talan Zeroval, NVA oldalon meg asszem Hattorival lodozgettunk egymasra mokasan a US main - pagoda utvonalon :-)

    EGyebkent Maxinak igaza van, ennel jobban tudtok jatszani. Szerintem kb ugy kellett volna a koroknek lenni, mint az elso Hue kor, ami total vegig fej-fej mellett ment.
  • Ahhoj
    #15321
    grat mindenkinek
    én meg vegyek a vidkártyámra ventit :))
  • SeS7thRambO
    #15320
    Van olyan, hogy minden balul sül el....... Sajnos, de a HUNCUPon remélhetöleg jobban fognak menni a dolgok. Gratula még 1x a trs-nek,Stratégiailag xerintem hasonló a gondolkodásunk, ami nem baj sőt ettöl lesz még érdekesebb a csata. Hajráááá
  • trsMaxi
    #15319
    Velem is többször előfordult ez a tankos BUG!

    Nekem tetszett a war, de az tény hogy jobbak vagytok ti ennél, hajrá a HUNCUPon!
  • haxoror
    #15318
    Nagyából tudom hogy melyik járműnek hol vannak a gyenge pontjai ahol jobban sérülnek de a tanknak hol van az a pontja ahol egy lövésből szét lehet szedni?
  • Mr Manson
    #15317
    Mindennek van gyenge pontja!
  • haxoror
    #15316
    Azt tudom hogy asszem 1.6 óta a kis tankok egy hátsó lövésből megvannak bf42-ben (bár szvsz ez hrossz ötlet volt)
    De a vietes tankok normál körümények között kibírnak egy lövést akárhonnan jöjjön is az. Legalábbis én eddig így tudtam.
    Ezek szerint a vietes tankoknak is van vhol egy gyenge pontja amit az ea direkt ezért rakot be a gamába?
    Hol? Hol?
  • Pink Tiger
    #15315
    hát aranylövést nem árulnak el az emberek csak úgy:))
    főleg nem egy fórumban! :)))
  • Pepti
    #15314
    ez nem exploit :-) Hanem ugy hivjak, hgoy a modell sebezhetosege :-)

    Pl 42-ben, ha a kis T-34 vagy melyik tanknak a "kupakjat" lotted, akkor tokmindegy, hogy elolrol vagy hatolrol talaltad-e el, mindenkeppen egy lovessel kampec volt neki. Ez a modell legsebezhetobb pontja. Na most ilyen van bfv-ben is.
  • haxoror
    #15313
    Lehet hogy most félreértem de te ezek szerint tudod hogy hova kell lőni hogy ez az exploit összejöjjön?
  • Mr Manson
    #15312
    tény...
    de aki ismeri a battlefield sorozatot, az tudja hogy mindig is voltak "rejtett" tartalékok a jatékban. amire nem kevés gyakorlás után jön rá az ember! páran gondolom tudjak mire gondolok!

    amugy bfv bug is lehet, mert ugy szar ahogy van. és nem is fogjak foltozni!
  • haxoror
    #15311
    Most akkor ez egy rejtett fícsör hogy minden 100 lövésből egyszer azonnal robban a tank?
    Tudom hogy van ilyen mert mindkét oldaláról tapasztaltam már de hivatalosan még sehol sem olvastam hogy a játék része ezért hittem (ill. hiszem) hogy bug mint amikor a Cobrát a saját hőkövetője lövi szét
  • Mr Manson
    #15310
    az bug, de 1 lövéssel kiszedni valamit az más! de lehetséges!
  • haxoror
    #15309
    Én ezt bugnak olvastam asszem akkor van amikor a lövedék átszáll a modellen és két helyen is sebzi vagy ilyesmi.
  • polak
    #15308
    kijött a swat 4 demoja:) nyálcsorgatva várom hogy leteljen a letöltési idő:)swat
  • Mr Manson
    #15307
    ott a pont...
  • Mr Manson
    #15306
    csak a HUNCUP kimenetele lebeg a szemem elött!