22902
Battlefield Vietnam
  • Amon Serrano
    #15945
    Ez nem vita gyerekek ami mostanság megy az egész vietnám körül! Ez egy vicc!

    Miért nem lehet CSAK játszani! Különben lehet cseszegetni egymást! Miért ne lehetne! Kell is! Ez adja meg a hangulatot! De egyrészt megvan a határ, kettő, egy seggfej az, aki magéra vesz bármit! Ezt nem itt kell! Nem itt kell problémákat generálni! Arra ott van az ovi, a suli, a munkahely, a gyerek, a rendőr, az orvos...

    Ez itt móka, kacagás!

    Álljunk már le! (bár úgy meg pang a topic! Úgylátszik csak ezzel tudjuk megtölteni.
  • trsMaxi
    #15944
    Ez nem klán-ügy!
    Ne zavarjon senkit a logóm, most mint Maxi és nem mint -tRs-Maxi írok!

    Nem tudom miért van ez a vita, de annyit mondanék ha bármi közöm lenne hozzá akkor SORRY attól az embertől akit megbántottam vmivel!

    Ez az egyetlen ami belefér egy vitába!

    Rambó, V-Sly. ... bárki!
    Kivel van bajotok pontosan? Mivel van bajotok pontosan?

    Azt hiszem több ember nevében beszélek mikor azt mondom, hogy:
    Olyan furi egy kicsit, hogy mindenki mellélövöldöz valaminek vagy valakinek de miért nem tudjuk mi is a GOND!?

    Ha igazad van és ebben biztos vagy, akkor miért nem állsz ki magadért?

    Ha vki megbántott, ne legyél olyan mint ő, mert nem leszel jobb nála senki szemében sem!

    Ha viszont nem mondod ki mi is a bajod, attól nem lesz jobb neked sem, hogy sárt dobálsz másokra!

    Maxi-Rambónak és V-Slynak, NEM SES:7th.Rambónak és NEM SES:7th.V-Slynak!!!
  • Csacsy
    #15943
    TLD vs. ATR: 252-311
    Egy nyerő helyzetben lévő meccset sikerült teljesen tönkretenünk egyetlen hiba miatt. :((
  • Tomeee
    #15942
    ittál egy kétdekást aztán tisztán láttál mi :P
  • Pepti
    #15941
    Rambo: akkor viszont sajnos nem tudom mire gondolsz. Az elmult 2 hetben en szemely szerint bfv-ben nem tul sokat alkottam. Publikon szinte csak poe-ztam, neha felmentem Vietnamozni is, de kb a 'hi all' volt az egyetlen amit beirtam. Mas (mivel emlitetted, hogy nem a war-on tortent a dolog) kozom nem volt bfv-hez. Huncup forumon irtam meg le a CB allaspontot es a sajat tapasztalatainkat, meg ott is igyekeztem elkerulni a velemenyezest, amennyire tudtam. Szoval akkor nem tudom, hogy mire gondoltok. Leirhatnatok nekem.
  • SeS7thRambO
    #15940
    Pepti! Tisztelem és elismerem az őszinteségedet és nagyon díjazom is, egyetlen egy dolog, az pedig nem más, hogy nagyon messze jársz attól az igazságtól amire én céloztam.Nem ilyen dolgokat emlegetek én, máshol keresgélj az elmult 2 hét emléktárában.Lehet hogy az első észrevételem az igaz, miszerint nem is veszitek észre, hogy másnak ártotok vagy rosszat csináltok. Ez valahol mentség is de sajnálatos is mert ennyi idösen tisztában illeni leni cselekedeteink súlyával. Peace
  • polak
    #15939
    ez nagyon jo:)))
  • Mr Manson
    #15938
    szintén
  • Zs0lt1
    #15937
    Nna a hírezéssal hadd mondjam el, hogy nem kötelességből van, hanem a magyar bfv scene irányában táplált szivességből.
    Ezt úgy, hogy alkalmi meló+álláskeresés+warszervezés(huncup+opencup+ladder)+magánélet mellett nem mindíg jut idő a hírezésre.
    Ha ez valakinek nem tetszik, akkor csak flémeljen nyugodtan.
  • Mr Manson
    #15936
    A lényeg itt van ...

    a tRs meg már csak ilyen ... és ez igy jó!
  • TDC Geronimo
    #15935
    Asszem a lényeg benne van
  • Pepti
    #15934
    Geronimo: a vilag mar csak ilyen, hogy az embereknek nem egyezik a velemenyuk. Ettol meg nincs baj.
  • Pepti
    #15933
    hmm, en is kivancsi vagyok.

    Megkaptuk, hogy nem hirezzuk ki a rosszat magunkrol bf.hu-n, mert ugye a bfv-s adminok nalunk vannak es nem akarjuk rontani a hirnevunket. Erdekes modon mi is emberek vagyunk, ha van idonk kihirezzuk a dolgokat. De egyebkent aki a TS-en jobban korbenez, ott talal olyan linket, ahol minden kiderul a meccseinkrol, hogy mikor kaptunk ki es kitol.

    En szemely szerint a pixelshootert publikon teny hogy osszerugtam a port a multkor a Venyesekkel. Ha kell osszerugom barkivel, sajat klantaggal is. Szoktam is veluk vitatkozni TS-en, ha nem tetszik valami, nem csak pixelshoot hanem ha agyonkempelnek barkit is publikon helivel. Es en meg nem lattam trs tagot pixelezni publikon, pedig mi is tudunk. csak nem akarjuk ezzel elbaxni mas jatekat, eleg meccsen a pixelshoot. De ez mar egy ujabb flem kezdete lehet, ugyhogy hagyjuk ezt :-)

    Masrol nem tudok, kivancsi vagyok, mik tortentek meg. Mert nem emlekszem olyanra, hogy barmikor is barkit lefikaztunk volna (legalabbis en nem tudok rola), hogyha megvertuk oket. Sot a veresegeinket is elismerjuk, ha az tiszta vereseg volt (eddig egy olyan volt, ami nem tiszta, azt is benyeltuk konflikt nelkul, pedig mocskos buguser banda volt), de minden tiszteletem a Mirage-e es az MPG-e, hogy annyira megvertek minket.

    Az hogy siman lecsitereznek magyar publikon, azon mar csak nevetek, mokas dolog. De ezzel nem vagyok/vagyunk egyedul, asszem megkapta ezt mar Veny-es es 7th-es is eleg.

    Hogy esetleg buszkek vagyunk ra, hogy eddig senki nem vert meg minket itthon, es kulfoldon is csak kevesen, az egy dolog. Lehet, hogy valakinek ez bekepzeltseget jelent, de nem az.

    En azt hiszem klankozi dolgokban igyekeztem kivenni ugy a reszem egesz bfv-s palyafutasom alatt, hogy ne legyen tul sok konfliktus. a 7th-nek is nem udvariassagbol irtam, hogy szeretnek veluk a dontoben talalkozni, kepesek ra. Gondolod, ha leneznenk titeket, akkor nem jatszottunk volna gyakmeccset azon a ket mapon, meg hogy pont ezt a ket mapot valasztjuk elotte 2 CB ladder meccsen is? Pontosan azert gyakoroltunk ra, keszultunk ra, mert igenis volt ra esely, hogy nem nyerjuk meg a meccset. Es miutan megnyertuk, azt hiszem senki sem kezdte el fikazni a 7th-t. Nekunk minden osszejott, minden ugy ment, ahogy terveztuk. Ennyi. Az eredmenyt is asszem 1-szer irtam le a huncup forumba, amikor megkerdezte valaki, hgoy mi lett a vege.

    Sajnos azt kell hogy mondjam, vannak emberek, akik zsigerbol utaljak egymast es ez kihat a ket klan kozotti viszonyra is. Tudok ra peldat mondani 7th-trs viszonylatban is. A baj az, hogy en ha esetleg ruhellek valakit (van ilyen), akkor nem a klanjat ruhellem, hanem az egyent. Csakhogy az is zsiger ilyenkor, hogy a klanjukat is elkezdi az ember utalni. Az egy dolog, hogy (hala istennek) trs-en belul el a falkaszellem. Aki a mi kutyank kolyket bantja, az minket bant, es megvedjuk egymast. Magunk kozott szolunk neki (ezt barmelyik trs-es tanusithatja, bar gondolom ugyse hiszitek el), de kivulrol erkezo dolgokkal szemben megvedjuk egymast. Es tetszik, nem tetszik, en ennek orulok, leven igy sokkal erosebb a csapat, osszetartobb.

    Ja es ami nagyon fontos:

    A tRs nem egyenlő az uHs-sel! Sőt. Van nagyon sok ex-uHs-es tagunk, de ez nem azt jelenti, hogy a tRs az uHs-bol alakult volna. Tehat kernem, hogy a ket klant ne is nagyon hasonlitgassuk egymashoz.

    Asszem nagyjabol ennyi az, amit most igy hirtelen hozza tudok fuzni a dologhoz.
  • SeS7thRambO
    #15932
    Zsolt nem rád vonatkozott amit irtam, ne vedd magadra inkább nézz körül a saját házatok táján és szerintem hamar rájösz mire értettem.De ez nálam lezárt ügy nem is akarom forszírozni, szarul esnek dolgok amikröl ti/te nem is gondoljátok, hogy másoknak szarul eshet vagy direkt azért csináltátok, hogy szarul essen.Ezt nektek kell magatok között letisztázni.
    A legjobbaknak és a képviselöknek sem jár a mentelmi jog!!!!!!!!!!
  • TDC Geronimo
    #15931
    Roger.....over'n out :)
  • Csacsy
    #15930
    ANARCHIA RULZ :))
  • Zs0lt1
    #15929
    Örülj, hogy egyáltalán reagáltam :P
  • Zs0lt1
    #15928
    És miért nem akartam elmondani?
    Azért, hogy ne legyen belőle balhé, nem?
  • vsly
    #15927
    khmm....tegnap pont te nem voltál hajlandó elmondani 1-2 dolgot...
    De már tisztán látok,és asszem jobb ha nem firtatjuk tovább....
  • TDC Geronimo
    #15926
    Gyorsreagálású hadtest ;)
  • Zs0lt1
    #15925
    Nna ezaz, amit nem bírok.
    Ne a levegőbe beszéljünk már, hanem mondjuk ki, kinek mi baja van a másikkal
    !
  • Zs0lt1
    #15924
  • vsly
    #15923
    Nem minden taggal van gond(),de a többség az egész klánt minösiti......
  • TDC Geronimo
    #15922
    ok már tisztázódott a dolog bennem...megértettem miről is szól valójában....
  • Zs0lt1
    #15921
    Már bocs, de nem vágom milyen megnyilvánulásokra gondolsz?
  • vsly
    #15920
    Sose firtattam,hogy jobb nálunk a trs.Pláne a mostani állapotunkban.
    Sztem még a fénykori 7thnál is jobbak..
    De nem is erröl szólt a történet....
  • zeus
    #15919
    NEM HISZEM EL HOGY EZT TE IRTAD BE

  • BEAST #15918
    hát igen ;)
  • Rusid
    #15917
    Hali téged is látni :)
  • TDC Geronimo
    #15916
    "sorry de azért néha a "legjobbaknak" is el kellene gondolkozniuk, hogy mit engedhetnek meg maguknak" ....ezzel teljes mértékben eggyetértek....de én itt már nem mártom bele magam a dologba.
  • BEAST #15915
    eh , benézek erre mindenki tépi a másikat , asszem metyek fedezékbe :P majd késöbb
  • SeS7thRambO
    #15914
    A trs utóbbi 1-2 hetes megnyílvánulásai engem is eléggé szíven ütöttek, nem akarok részletekbe bocsátkozni az illetékes biztos tudja mire gondolok, ugy hogy részemről csatlakozom Sly-hoz, sorry de azért néha a "legjobbaknak" is el kellene gondolkozniuk, hogy mit engedhetnek meg maguknak.(etikailag)
  • uHs Gerzson
    #15913
    Ment privi
  • TDC Geronimo
    #15912
    Tudod te azt jól ;)
  • uHs Gerzson
    #15911
    Gero mi volt velem tegnap?
  • TDC Geronimo
    #15910
    Ez a kép qrvajó :)
  • TDC Geronimo
    #15909
    na látom megy a baszogatás a bfv topicba is....ebből is elegem van. Ezért ilyen a világ amilyen, mert vannak emberek akik nem képesek elismerni hogy a másik jobb nála.....és csak a mocskolódás megy mindig.....faszért nem lehet megmondani hogy "te hülye te tényleg jobb vagy nálam?!?!?!" Mindig csak a jobbikat veszik elő azt azt baszogatják.....tegnap ez a gerzson téma is......lettem volna ott amikor mondták neki.....betelt a pohár...ha valaki beszól nekem azt jól kioktatom és nem érdekel hogy utána mit gondol! Ez csak az én véleményem. Ezzel én be is fejeztem a dolgot.....Magyarok vagytok nem? Mindenkit a bf hozott itt össze nem? akkor meg menjetek és játszatok együtt qrva jókat és ne szapúljátok egymást.....legalább mi bf-esek tartsunk már össze! Na ténlyleg befejeztem...
  • Bercy #15908
  • Zs0lt1
    #15907
    Flame on again :P
  • Mr Manson
    #15906
    yeah
    namert?