22902
Battlefield Vietnam
  • Zeboo
    #15985
    Erről sztem Hatt tudna mesélni...

    Csá Gerzsi!
  • uHs Gerzson
    #15984
    Hi Zeboo rég láttalak
  • SeS7thRambO
    #15983
    :))) azok a legjobbak azok az igazi hányós bulik, nekem is csak kerekedtek a szemeim.Igaz addig jó amig a szemeim kerekednek és nem a szám,mert akkor már minden mindegy.
  • Zeboo
    #15982
    Aha. Jó fejek nagyon. Bár már qrvára hiányzik egy 7th-es "hányós" buli ... :Ð
  • SeS7thRambO
    #15981
    Ganca köszi a megértést, gyere el következö BF talira és lesörözzük. A tockosokat meg egyfolytában kapja ne aggódj.
  • gancza
    #15980
    Igen ez lehetséges de ebbe még nem halt bele senki es ez nem ad okot arra hogy csapat társra lövöldözzünk pláne nem többször is egymás után az meg hogy még ő bannol ki egyenesen gusztustalan de mindegy vége elkönyveltem magamban hogy milyen ti természetesen véditek ezzel nincs is gond össze kell tartani de azért csendben egy két tockost osszatok ki neki na részemről ennyi sziasztok
  • BEAST #15979
    ne röhögj inkább jelentkezz be skype-on :D vagy odamegyek :P najo nemis mer lusta vok ...
  • Rusid
    #15978
    Kis szarkavaró
  • BEAST #15977
    nemis akartalak meggyőzni :) csak véleményközöltem :P sok közöm nincs a dologhoz , leginkább semmi :D
  • vsly
    #15976
    Hordeum Pannonia?Abban vannak a PC Gurusok is,nem?
  • vsly
    #15975
    Megkérdeztem azokat akik ott voltak,és ezt az infót kaptam.
    De mint mondtam:NEM tarom elfogadható indoknak!slusszpassz
  • SeS7thRambO
    #15974
    Ja és kisujja meg már régóta nincs, azt még Vietnamban elveszítette.Leszázalékolt rokkant nyugdíjas a szentem.
  • vsly
    #15973
    Lehet,hogy sántit.De ha 10szer lött rá,ha 1szer,akkor is bünti lesz.
    Egymás annyát meg nem szidjuk,az pár fokkal durvább.
  • SeS7thRambO
    #15972
    Ugy tudsz vkit elütni a repülővel ha mind 2en szaladtok a géphez és aki szemböl érkezik elkésik.Aki elöbb ért oda padlógázzal nekirongyol a szemböl futónak, és sajnos ezt már én is tapasztaltam ilyenkor beragad a grafika és hosszú métereken át cipeli magával a gyalogost. Hát kb igy lehet.....
  • Zeboo
    #15971
    Hát igen Gero, ezért szüneteltetem mostanság a játékot pár klántársammal együttvéve. Sajna mindig is ilyen dolgok mentek a BF:V-ben, a DC-ben és a 42-ben. Sztem már megszokta mindenki, és ez nem is fog változni. Azon sztem senki nem lepődik meg hogy a 7th és trs bizonyos tagjai összekapnak, ez is megszokott dolog. Attól hogy kikapott a klánunk én őszintén gratulálok nekik, nagyon jók voltak és megállták a helyüket. Azzal senki nem fog vitatkozni hogy a trs-ben sokkal tapasztaltabb játékosok vannak és talán, ismétlem talán többet is tudnak foglalkozni a játékkal. Én remélem mihamarabb kibékül mindenki, mindekivel és kibír a BF:V scene legalább 1 hónapot flém néélkül! :-)

    SeS::7th & Hordeum Pannonia 4eva

    -Zebu-
    Ud Rogue
  • BEAST #15970
    [beleszólmermérne]

    nem ismerem egyik felet sem ... de gancza stílusában nem volt semmi kivetnivaló ... és hát ez az egyszer lövöldözös repülővel cserbenhagyós dolog eléggé sántít :)
  • vsly
    #15969
    Mármint?Miröl tetszik beszélni,kérem?

  • madrac
    #15968
    Sly biztos benézett valamit...

    Annál nincs rosszabb mint amikor hazudozunk csak, hogy megvédjük magunkat...
  • BEAST #15967
    <- te szabadlábon
  • Csacsy
    #15966

    ó-< ---> Vietnámi döglött anyó
  • Csacsy
    #15965

    <o
    |
    O
    / \ -->> tyúkanyó
  • Csacsy
    #15964
    <:-')== -->> télapó
  • Csacsy
    #15963
    <:-')==
  • Zs0lt1
    #15962
    :-))
  • gancza
    #15961
    Miért is?
  • vsly
    #15960
    Neked meg a stilusod,úgyhogy sztem most kéne befejezni...
  • gancza
    #15959
    ja és hogy akartam elütni a repülővel???????????????????????????kicsit cinkes a szövege nem?
  • gancza
    #15958
    Elmultam már régen 14 hogy hülyegyerek módjára viselkedjem nem 1x lőtte a gépet akkor nem kapom fel a vizet el is nézhetett valamit de amikor már harmadszor csinálja akkor szerintem természetes hogy eldurran az agya bárkinek egyébként csak annyit mondtam szószerint neki hogy az édesanyjára lövöldözzön és ezt fent is tartom
  • haxoror
    #15957
    Igaz!
    AKKOR VÁGJÁK LE A KISUJJÁT!!!
  • TDC Geronimo
    #15956
    :)
  • Zs0lt1
    #15955
    De az Alt-ot meg az F4-et még tudni fogja :-)
  • haxoror
    #15954
    "klánon belül megtorlásra kerül"

    Csak vigyázzatok mert ha levágjátok a kisujját akkor többé nem tudja majd a controlt és a shiftet használni!

    (nem mintha tippeket akarnék adni )
  • Zs0lt1
    #15953
  • vsly
    #15952
    Na szal az értesüléseim szerint 1 ilyen alkalom volt,amikor rád lött.Azt is azért mert el akartad ütni a repülövel.
    Véleményem szerint ez sem mentség rá,hogy valaki után löjenek,úgyhogy ezt klánon belül megtorlásra kerül.

    De arra sem mentség,hogy a másik édesanyját szidjuk!
    Úgyhogy asszem jogos az a bann is.
  • BurnBaby
    #15951
    hetedikes parasztokat futóra cserélnék. érdeklődni 'god save the queen' jeligére a kiadóban
  • vsly
    #15950
    Pont az anyázásért kaptál 1napos bannt.
    Ez az utánadlövés meg még nekem sem tiszta,de amint kiderül,hogy mi történt,és igazad van,megtorlásra kerül a dolog,ezt igérem.
    Mert a parasztságot nem türöm el a klánunkban.
  • Tomeee
    #15949
  • gancza
    #15948
    Sziasztok SeS 7th norboss-nak üzenem bekaphatja tövig a gyökér, csapattársként ahányszor felszáltam a repülővel mindig beleeresztett egy tárat utána meg ki lettem bannolva mikor szoltam hogy az édesanyját lövöldözze hát ritka egy hülyegyerek őszinte részvétem a 7th nak sziasztok
  • vsly
    #15947
    Nincs kedvem vitázni,maradjatok meg okosak és szépek.
  • Yan
    #15946
    Eccerüen, csak fáj.