22902
Battlefield Vietnam
  • Nauron
    #15905
    mire gondolsz?(pl)
  • vsly
    #15904
    Nincs érteleme.Szomorú,hogy kezdenek a trsben elöjönni azok a dolgok amik anno az uhsben is fellelhetöek voltak.
    Úgyhogy ezennel be is fejezek mindennemü komunikációt a trssel.
  • Mr Manson
    #15903
  • Nauron
    #15902
    na ez a másik...senki se mondja de mindenki gondolja..:(
  • Mr Manson
    #15901
    Már csak a csiterezés hiányzik... és tök boldog leszek! Érthetetlen...

    Látjátok van akinek ez is fáj... ehhee
  • Zs0lt1
    #15900
    Figyu, ne kezdjük el pls.
  • Nauron
    #15899
    szerintem inkább az a szánalmas aki ilyeket állit másokrol ugy h nem is tud roluk smit!
  • Nauron
    #15898
    gondolkozz egy kicsit biztos vaok benne h rájösz!:D
  • Pepti
    #15897
    v-sly: ne csigazz, latom te mindent tudsz. Elmeseled? :-)
  • vsly
    #15896
    hehe..igy terjed a pletyka.
    Azaz igy vátozik azzá,ami a végén lesz belöle.
    Szánalmas.....
  • Mr Manson
    #15895
    hehe.... igy járt... még jó hogy lakaki az ilyeneket... sajnálja vajon?
  • Pepti
    #15894
    konkrétan jah... Aki vitatkozni akar, jöjjön és verjen meg minket egy meccsen, aztán utánna foglalkozok is az ehhez hasonló kijelentésekkel komolyabban. Addig nem igazán, csak azért írtam be aláírásnak is, hogy az illető is tudja, ismerjük a véleményét, így is állunk hozzá a továbbiakban. De nem érdekel annyira, hogy megbeszéljem vele. Ha nagyon akar beszélgetni róla, akkor úgyis megkeres.
  • Mr Manson
    #15893
    lekaki mindenkit
  • Zs0lt1
    #15892
    Grat hozzá!
  • Pepti
    #15891
    az mindegy :-)

    Én tudom, meg még páran tőlünk. Illetve azok, akiknek mondta és persze az illető is. Ennyi elég is.
  • Mr Manson
    #15890
    ja, de ki is mondta?
  • Pepti
    #15889
    hat ezt mondtak rolunk, en csak felvallalom
  • Csacsy
    #15888
    http://forum.supergamez.hu/listazas.php3?azonosito=bfvcup&id=1110352146
  • Csacsy
    #15887
    http://forum.supergamez.hu/listazas.php3?azonosito=bfvcup&id=1110352146
    Itt a véleményem a sok fikáról, ami a huncup fórumon zajlik.
  • Mr Manson
    #15886
    lol az aláirásod
  • tsabi
    #15885
    Ma megjött az oridzsin BFV-m!
    Végre mehetek hentelni a németeket. (és ők hentelhetnek engem)
  • Pepti
    #15884
    hat megmondom oszinten, en is meglepodtem, hogy 16 csapat jutott tovabb a rajatszasba, es nem 8. En arra szamitottam, hogy a 6 csoportelso es a ket legjobb masodik, erre lasd, 16-os dontot csinaltak. Ami mar csak azert is meglepo, mert ugye osszesen 24 csapat volt a 2. ligaban, kilepett kb 3 asszem, tehat majdnem az osszes aktiv klan tovabb jutott :-)

    Ettol fuggetlenul hajra nektek is, a dontoben talalkozunk remelhetoleg :-)
  • Amon Serrano
    #15883
    Gyerünk Mo. klánjai! Nemsokára mi is jövünk:) Remélem egymás ellen küzdötök majd a döntőben! Akkor aztán megtanulja a világ, hogy kik a Vietnám végrehajtó szervei!
  • SeS7thRambO
    #15882
    Hát ha erre a hírre sem kapnak páran a fejükhöz a klánunkban és dobnak bele apait anyait akkor mi teljesen feleslegesen küzdünk.Erre a hírre nem számítottam, én már az OC-t dobtam magamban.De ez így mindjárt más, nincs lehetetlen csak tehetetlen..... 7th Forever
  • Bercy #15881
    kicsit tulertekelsz minket. sajnos ez mar nem az a 7th ami regen volt. de azert mindent megprobalunk a magyar dontoert.
    a mi agunkon levo klanok kozul csak az FTA-val van szemelyes tapasztalatunk, de az legalabb pozitiv :)
  • Landor
    #15880
    GO 7TH GO!.. ;>
  • Pepti
    #15879
    jaja. Úgyhogy lehet gyúrni, ahogy nézem mi talan konnyebb agba kerultunk mint ti, de talan nalatok is csak a TiG, SAS, FTA akik jobbak, a többiek szerintem ezeknél könnyebbek.
  • Zs0lt1
    #15878
    Igen, mert a második ligából a legjobb 16 jutott tovább, és ti benne voltatok a legjobb 4 3. helyezettben.
  • Mr Manson
    #15877
    ja
  • polak
    #15876
    micsoda? mi is tovább jutottunk?
  • Pepti
    #15875
    na, kiirtak vegrea a playoffot OpenCup-ban. Még akár tiszta magyar döntő is lehet, ha a 7th is és a tRs is elverekszi magát a dontőig (és ahogy elnézem, azért esély van rá szerintem mindkét klánnak).
  • Zs0lt1
    #15874
    Jah, de még maradunk beképzelős és ladderen 30-ba mit keresős klán.
  • TDC Geronimo
    #15873
    Jah
  • Amon Serrano
    #15872
    Nem tudtok olyan oldalt, ahol meg lehet nézni, hogy egyes oldalakat milyen gyakran látogatnak? Kíváncs lennék, melyiket nézik a legtöbben naponta!
  • Robogo
    #15871
    Naná nem hagynám ki soha.:)
  • TLD Robi
    #15870
    De ez így nem teljessen igaz,mert én vagyok a legnagyobb csíter.:D A legjobb csítem a "egynyomásrameghalóellenfélcsít",ami magyarra lefordítva az,hogy csak be kell írnom az illető nevét és már halott is.:D

    U.I.:De azt tudom,hogy amikor én nem játszok a gépen,akkor te oda mész és te is kiszoktad próbálni az újonnan beszedett csítjeimet.:D
  • Robogo
    #15869
    Hát igen a főcsíter nálunk van Csacsy!!!!!!!!!!:)Nélküle nem nyertünk volna.Csacsy most a láthatatlanság csítet nyomtad be vagy a halhatatlanságot,hogy egyszer sem haltál meg?Vagy talán mindkettőt?:D
  • Amon Serrano
    #15868
    Valmint ugye van egy csacsíterünk is....
  • Csacsy
    #15867
    Khe Sahn és Ho-Chi. Amúgy assaultba valami elképesztően jók voltak, de elég rendezetleül mozogtak. Azért nyerünk ilyen arányban, mert 2x is lepörgettük őket, valamint azért, mert van egy csíter helipilótánk, aki Sniper névre hallgat.
  • Tomeee
    #15866
    339-97 lett a vége akkor vmit nagyon Lqúrhattak vagy tényleg bénák voltak
    mi volt a két pálya???