22902
Battlefield Vietnam
  • Jabar
    #16106
    For the Horde!
    De ez nem ide tartozik... :D
  • Jabar
    #16105
    Remélem azért nem mindenki itél el mindenkit klán hovatartozása miatt!
    Mindazok mellett hogy 7th vagyok és ha úgy van meg is védem őket, de nem szeretnék számomra kedves (akár trs-es) emberekkel roszban lenni csak mert vannak a világon nézeteltérések...
  • BEAST #16104
    natyon helyes :D kár hogy horda ;)
  • BurnBaby
    #16103
    roppant mókásak vagytok :)
  • Jabar
    #16102
    Most már tényleg nem sajnálom hogy inkább elmentem wow-ozni!
    Ez szánalmas ami itt folyik...
    Mind két oldalról!!!
  • BEAST #16101
    #16067
  • Mr Manson
    #16100
    hehe :D
  • TDC Geronimo
    #16099
    Hát ne legyen igazad ;)
  • Mr Manson
    #16098
    kurva régi volt a lapom, csak azért cseréltem
    de K7es platformot nem szabad venni... ezért cseréltem
    VGA most drága, ami van nekem jó. nyáron lecserélem! ugyis csak öszre kell majd BF2é miatt :D
  • Amon Serrano
    #16097
    Mennyivel lett gyorsabb, megérte? Mid volt elötte? Lehet, hogy inkább kártyát kellet volna cserélni!
  • TDC Geronimo
    #16096
    Menjetek inkább játszani! Addig se flémeltek ;)
  • Dave000
    #16095
    már korán reggel...
  • Mr Manson
    #16094
    szerintem siman latszik hogy ez klánvita... csak nem nagyon akarok belefojni. nem nagyon kedvelek senkit a másik oldalról
  • Mr Manson
    #16093
    csak lap és proci csere volt
  • Pepti
    #16092
    Nos, ha megint szóba kerültünk, akkor némi válasz (nem magyarázat).

    Én akkor tudtam meg, hogy menSZESZ egyáltalán otthagyta a Vény-t, amikor felmentem TS-re, és menSZESZ ott volt fent. Nem is tudtam miről van szó, amíg ő elment tőlünk és a többiek el nem mondták, hogy mi volt a beszélgetés (kb egy mondatot hallottam belőle a végén, abszolút nem voltam képben). Amikor elmondták, akkor egyet értettem a megkereséssel. A helyzet az, hogy mi is csapatot építünk, vannak üres posztjaink a csapatban, ahova ember kell. És természetes, hogy a legjobb embereket akarjuk felvenni. Mit tagadjuk, menSZESZ egy hihetetlen jó képességű játékos. Innentől kezdve azt hiszem jogos, hogy meg akartuk szerezni.

    Most egyébként ha belegondolsz, azért haraptok ránk, amit ti csináltatok a Vénnyel. Elhoztatok onnan embert. Mi nem hoztunk el tőletek, de megpróbáltuk. MenSZESZ egyébként nemet mondott nekünk (sajnos). Mi nem haragszunk rá, mindenki ott játszik, ahol akar. De úgy látom, ez csak akkor bűn, ha mi csináljuk, ha ti, akkor ez a világ legtermészetesebb dolga...

    azt elmondod, hogy melyik rész származik tőled? ;-)


    (egyébként pedig mint leírtam már egyszer, ha egy tRs tagot támadsz, támadod a klánt, innentől kezdve ez nálunk klánügy és kiállunk egymásért)
  • Zs0lt1
    #16091
    Nna akkor elmondom én is, hogy hogy volt ez az egész, mert bár mindenki ugat róla, de a részleteket csak kevesen ismerik.
    Tehát, szóltál ugye, hogy megy hozzátok MenSZESZ.
    Én ezt megemlítettem Maxinak, aki egy olyan lehetőséget kínált fel neki, hogy ha megunja a 7th-t, akkor nyugodtan jöhet hozzánk.
    NEM azt mondta neki, hogy ne menjen a 7th-ba, hanem hozzánk jöjjön.
    Nagy különbség.
    Barátodnak hittél, akkor meg hogy voltál képes olyat állítani a klánomról a CB ts-én? Mellesleg, ha már itt tartunk, akkor nem csak rólunk, hanem az összes magyar BFV klánról hasonló véleményed volt.
    Mégis hogy jössz te ahhoz, hogy megkérdőjelezd mi keresni valónk van a top 30-ban a ladderen? Rásadásul meg nem is a top30-ban, mert az első pár meccset követően a top 10-ben voltunk, és csak 2 hete vagyunk kicsit lejjebb.
    Egyébként meg, ha odarakok valami után egy smájlit, akkor csak viccből gondoltam, nem komolyan. Ha komolyan veszed, akkor csak saját magadat minősíted.
  • polak
    #16090
    Zsolt sajnálattal látom hogy még mindig olyan gőgös balfasz vagy mint anno, ugyan azt megint eljátszod... szurkálódni akarsz?
    érdekes, én 1 hónapja úgy hittem és úgy beszéltem veled mint 1 baráttal csak sajnos nem igen érdemled meg... ideje lenne belátnod végre hogy nem csak másban kell a hibát keresni ( ezeket a hibákat rendszerint képes vagy mindenkinek felróni ) a magadét viszint észre se veszed!
    No és hogy mindenki tudja ne pedig ez a marha kerülgesse a társaival a forró kását, Pepti aláírásábol az egyik rész tőlem származik.
    Zsolt komával beszégettem jeleztem neki hogy ne igy majd jött ez!
    Én azt hittem vele beszélgetek nem a tRs teljes tagállományával...
    Jah és még 1 érdekes ami az én oldalamat még böki a részetekről...
    Mondtam Zsolti komának hogy úgy fest jön hozzánk Menszesz és GCR, majd közöltem neki hogy Menszesz átjött hozzánk. Nos a tRs nem volt rest és gyorsan megkereste Menszeszt... jah és közben úgy buzdított minket hogy ezaz legalább megint helyrejövünk, erősödünk...
    Azt hiszem leírtam hogy mi a gondom a csapatotokkal mégha nem is minden emberrel belölle... jöhetnek az oldalas válaszok meg az esetleges ezt megmagyarázom meg nem így volt de rohadtúl nem érdekel...
    Kérek minden ezt olvasó csapattagomat arra hogy ne reagáljanak az ezt követő őrületekre
  • Amon Serrano
    #16089
    Tényleg Manson, vettél új gépet?
  • Amon Serrano
    #16088
    Szép napot önöknek!
  • Mr Manson
    #16087
    Jó reggelt drága magyar bfv társadalom!
  • Amon Serrano
    #16086
    2. A cc mapok nem lettek elkúrva, egyszerűen nem lettek beállítva!
  • Amon Serrano
    #16085
    Miről beszélünk itt egyáltalán?

    Mi nem rúgunk ki senki lámázásért, csak lámálkodásért
  • Zs0lt1
    #16084
    Meg egyébként is, az egész kommentnek csak az utolsó mondata volt figyelemre méltó :P
  • Zs0lt1
    #16083
    Ha mindet kijavítom, akkor okoskodásnak tűnt volna, én meg csak szurkálódni akartam ;-)
  • madrac
    #16082
    Ezeket kihagytad ember:
    sirogörcsöt sirógörcsöt
    laggol lag-ol
    erőssen erősen
    komunikálást kommunikálást

    Mostmár beszélj az osztályfőnökével mert ez nem állapot egy nagy múltú multigaming klán vezírétől
    Én kérek elnézést!

    Neked meg, a mindíg az mindig, írott formában is...
    De eddig te vezetsz
  • Tomeee
    #16081
    megy a flém :Ð
  • Zs0lt1
    #16080
    Szót hosszú ó-val!
  • TDC Geronimo
    #16079
    aztaqrva :D
  • Mr Manson
    #16078
    Nem!
    Valaki leírhatná már! Akkor én is tudnék ilyen bölcs és okos és szép dolgokat irni...
  • Bercy #16077
  • CéZé
    #16076
    Te érted hogy ez miről beszél?
  • SeS7thRambO
    #16075
    Vagy csak furdallja az oldaladat a kiváncsiság??? Valld be őszintén ha igen nem szégyen, de akkor egyszerübb ha megkérdezed mert szeretnéd tudni. Na...???
  • Mr Manson
    #16074
    Flémbe is tRs a király? Fáj...
  • SeS7thRambO
    #16073
    Ki vagy te vazze vmi revizor vagy mi a szösz????? Vagy a CZ CenZurát jelent????
  • TDC Geronimo
    #16072
    Most én is azt nézem ;)
    De nem arra gondoltam hogy rögtön jöjjetek :)
  • vsly
    #16071
    Roger
  • CéZé
    #16070
    Inkább a Fábry :)
  • TDC Geronimo
    #16069
    Ezaz baszki....gyertek inkább mind POE-zni ;)
  • Rusid
    #16068
    LOOOOOOOOL :)
  • polak
    #16067
    szeretnéd hogy fikázzuk?
    nos VéNY laggol mint a rohadás... sirogörcsöt kap tőle az ember
    TLD kirugja az embert ha azt mondod láma, cc mapok erőssen el lettek rontva
    MNZ hol laggol hol nem, na ez az a szerver ahol régen voltunk
    JW nincs használva
    trs na itt szinte nem is játszottunk
    jah és az általatok üzemeltetett 3 szerveren random késik 1 kicsit...
    Sly megkérlek fejezd be a velük folytatott komunikálást, semmi értelme ilyesmire szot fecsérelni