22902
Battlefield Vietnam
  • Frankie
    #16146
    fincsi lesz ha a BF42, DC, BFV scene összeöntődik a BF2-ben :)

    remélem nem gyilkoljátok ott majd egymást ilyen ütemben :)
  • Amon Serrano
    #16145
    Honnan a francból vannak ilyen smájliaitok? Vagy ehhet vipnek kell lenni? Azért meg fizetni kell? Vagy mi a fat?
  • Dave000
    #16144
    ez lol ez a szmájli:D
  • uHs Gerzson
    #16143
    Ezért van a forum hogy ezt megozd másokal :)
  • BEAST #16142
  • Zeboo
    #16141
    Ja még annyi, hogy nálam még mindig Norbi No.1 Magyarországon, nem sokat tud játszani a játékkal, de az ő tudását senki meg sem tudja közelíteni.... (persze ez is magánvélemény, még mielőtt vmi nyomoronc kockafejű számítógép guru nekem esne...)
  • uHs Gerzson
    #16140
    "Azt bánom, hogy a vietnamnak elmúlt az a hangulata, ami még az eleje fele volt!"

    Én még mindig erre vágyom hogy ujra ilyen legyen.
  • Zeboo
    #16139
    Én megértem hogy az árulók a legjobb embereket akarják maguknak tudni, sztem ez természetes. Mindenki oda megy ahova csak akar. De egy biztos se 7th se a tRs nem lesz Európa legjobb klánja, mivel senki nem tud annyit játszani a játékkal hogy igazán a top-on legyen. És még ha oda is kerülne egy magyar klán az a baj ezzel a játékkal úgy rohadtul nem ismerik el és nem díjazzák mint pl.: a CS-t vagy a Quake-et. Én addig játszottam a BF:V-vel még elveztem, sajnos mostanra elvesztette a lényegét amiért eddig én játszottam. Nekem nagyon nem tetszik az amit a 2 klán művel de ahogy Pepti is mondta én is a barátaim oldalán vagyok ahogy ő is és nekem se szimpatikus a legtöbb ember a tRs-ben. És? Ez kit érdekel? Nem beszélek velük, nem is játszom velük, így tualjdonképpen nekem nincs is bajom velük. Nem ők tehetnek róla hogy unszinmpatikusak. Úgy szar ez az egész magyar BF scene ahogy van. Ha egyszer lesz lehetőségetek játszatok 1 hónapot a WoW-al, hát ég és föld a közösség... Szóval hajrá mindenkinek, további jó flémet én mentem írtani a rohadt kis gnómokat Jabarral, Jéjével és Orennel :))))

    4 the Horde!
    Hordeum Pannonia

    Ui: "nem nagyon kedvelek senkit a másik oldalról" -Hidd el Manson ezzel mi is így vagyunk :)))))
  • Rusid
    #16138
    Psszt te "szarkeverö kis balfaszjancsi" :) lebukunk :).
  • Amon Serrano
    #16137
    Ez a ki jobb, ki nem jobb nem tudom mér fontos!
    Azt bánom, hogy a vietnamnak elmúlt az a hangulata, ami még az eleje fele volt! Emlékszem, már akkor volt egy két 7th prefixű emberke, mikor mi még sehol sem voltunk! Akkor kezdtünk mi is alakulni! Összesen két taggal! Én, és a tesóm, Dooma! Akkor még nem voltak itthon nagy klánok, meg nem ment a versengés se! Mi úgy álltunk össze, hogy jó fej emberekkel akartunk együtt játszani! Az a baj, hogy egy két klán görcsösen, minden áron a legjobb akar lenni, és ezért mindenre hajlandó! Holott szerintem nem ez lenne a lényeg! (bár az se baj, ha valakinél ez a cél) Csak valahogy ezt lehetne sokkal szerényebben is! Mindenki tisztában van, hogy ti 2-en vagytok itthon a legjobbak! Egyszerűen nem értem, miért kell bizonygatni, hogy ki a jobb! Majd a HUNCUP2 után kiderül, de sok jelentősége nem lesz! Hol az egyik, hol a másik jobb! Soha nem nyújt egy klán kiegyensúlyozott teljesítményt! Emberek mennek-jönnek, valak dolgozni kezd, nem lesz annyi ideje, vagy bármi! Mi is voltunk már ennél jobbak, mint most, mégsem veszekedtünk a Vénnyel, vagy az MNZ-vel, hogy ki a jobb!
    Inkább örülnétek annak, hogy mindketten ott vagytok a CB-n, azon belül is az opencupon! Ez már önmagában is dicsősé, hogy egy ilyen kis országból, KÉT klán is ott van!
    Zsolt1, ennél meg többre tartalak, hogy belemenj ilyen kicsinyes vitákba! A 7th-t nem ismerem igazán, de úgy láttam, hogy ott elég érett emberkék tevékenykednek! Egyezzetek már meg! Bár nekünk jó, ha zavargások vannak az ellenfélnél, majd megpróbáljuk kihasználni!
  • BEAST #16136
    most lebuktatok :PPP
  • Zs0lt1
    #16135
    Az ERŐ sötét oldala olyan képességekhez vezet, melyeket néhányan természetellenesnek vélnek.
  • BEAST #16134
  • SeS7thRambO
    #16133
    Oksa tesó, sorry ha vkit untattam, de ezeket a gondolatokat meg kellett osztanom mindenkivel.Byez
  • vsly
    #16132
    Rambo,tényleg hanyagold ezt a témát,semmi értelme.Szép részletesen leírtam,hogy mi a gond,és pont.Ennyi
    Végeláthatatlan az egész.Látod,már kezdik a dolgok mögé vetiteni,hogy fáj,hogy ök jobbak....
    Hagy a faxba,oszt gyere játszani.Több karaktert nem érdemel az egész ügy.
  • TDC Geronimo
    #16131
    Lassan nyitni kellene egy 7'th vs. tRs topicot.......
  • Rusid
    #16130
    BEAST állj a sötét oldalra vagy gyík leszel :DD.
  • Rusid
    #16129
    Nem értem miről beszélsz ,hogy csak és kizárólag "sztárjátékosokat" veszünk fel. Mi nem kiváló játékosokat keresünk hanem inkább olyanokat akik lelkesek, de mindegy nem tépem a szám, majd Pepti ha akarja elmagyarázza.
  • TDC Geronimo
    #16128
    :D
  • Zs0lt1
    #16127
    Nekem az a véleményem, hogy nektek az fáj, hogy mostmár nem ti vagytok a legjobb magyar klán.
  • BEAST #16126
    persze állj a sötét oldalra mi? :P engem is gyíkká változtattak ... de már elmult :D
  • SeS7thRambO
    #16125
    Amon!
    Épp erröl akartam irni, sokkal korrektebbnek tartom azt amit ti csináltatok, hogy honapokig ki volt írva a serveretekre, hogy "Tagfelvétel a TLD klánba" aki akar az jelentkezhetett.Ez a trs-nél azért nem müködik mert azonnali gyors sikereket szeretnének elérni, egyik napról a másikra és ez csak a legjobb játékosok közreműködésével elérhető.A legjobbak viszont általában minden klánban nagy becsben tartott emberek, tehát szinte lehetetlen kirobbantani öket a kis milliöükből.A trs-nek nincs szüksége a publikon elég jónak minősített átlagos játékosokra, mivel már most is vannak tizen valahányan tehát a csapat ki van, mégis Pepti így nyilatkozik: Van még Üres be nem töltött poszt a klánban.Megkérdezném tőle: Akkor az az ember aki most betölti azt a posztot onnatól kezdve mellőzve lesz???
    És megkérdezném azt a játékost is akire ezt Pepti értette: Hogyan esik ez neki???? Megbecsüli a trs az embereit?? Vagy az első adandó alkalommal le fogja öket cserélni egy jobbra?? Mi van ha a Wildából bejelentkezne 2-3 ember??? Kiknek kellene elveszíteniük biztosnak hitt posztjukat???Ezek csak eszmefuttatások részemről, de ha komolyabban belegondolunk akkor elég siralmasak.
  • Rusid
    #16124
    Nem érted a lényeget embereket nem lehet lopkodni ,mert szabad akaratuk van. Tudtommal még senkit nem loptunk el és kényszerítettünk, hogy játszon nálunk (vagy ha igen jelezze :)). Mi felkínáltunk egy lehetőséget (mivel a klánba ugye CSAK meghívásos alapon lehet jelentkezni) az illető vagy él vele vagy sem ,ebben én nem látok semmi kivetnivalót. Szerintem ha tőlünk valaki át akarna menni pl. hozzátok mi sem emelnénk ellene kifogást, mindenki ott játszik ahol akar és ha jól tudom Menszesz nálatok fog játszani, ami szintén rendben van. Úgyhogy nem értem a problémátok.
  • BEAST #16123
    utállak ... jobb? :DDDD
  • Bercy #16122
    azert ez nem teljesen igaz. jelentkeznek hozzank emberek es nem rohogjuk ki oket. pl Ramboek is ugy jelentkeztek hozzank, nem rohogtuk ki oket sot ma mar a seventh szerves reszet kepezik.
  • TDC Geronimo
    #16121
    Mindig is arról volt szó és a BF-esek arra voltak büszkék, hogy itt milyen jó közösség alakult ki. Most miért kell ezt elb@szni egy ilyen két klán közötti gyerekes vitával?!?! Én nem akarok ebbe beleszólni csak sajnálom és szánom ami itt folyik.
  • Amon Serrano
    #16120
    Csacsy, uszítsuk magunkra az embereket valamivel, hogy megmentsük a BFV társadalom krémjét!
  • Amon Serrano
    #16119
    Nos hozzátok azért nem jelentkezik senki,(7th & tRs) mert egyrészt hangoztatjátok, hogy meghívásos klánok vagytok, másrészt tuldjdonképp KIRÖHÖGITEK a jelentkezőket! Hozzánk pl elég sokan jelentkezgetnek! Persze lehet, hogy hozzátok is, nem tudom!
  • SeS7thRambO
    #16118
    Még szép :))) De ha így haladtok a 2ik 3ik sikertelen kísérletnél lehet azt a módszert is kipróbálnátok, nem tartom kizártnak sajnos. :((( De azért talán itt még nem tartotok.Csak gondolkozzatok el a módszereiteken. Miért nem várjátok meg, hogy maguktól jelentkezzenek hozzátok a játékosok??? Úgy müködtök mint a régi jó komunista 1 párt rendszer, ki nálatok az Agi Prop??? Maxi?? Pepti?? érdekes hierarhikus rendszer. Pepti kitalálja Maxi lohol teljesíteni az ötletet. Hmmm... no komment
  • Rusid
    #16117
    Én nem tudom ezen mit problémáztok, itt nem tárgyakról van szó, hanem felnőtt emberekről akiknek talán van annyi eszük, hogy eldöntsék hol akarnak játszani. Egyébként meg ti mondtátok, hogy Menszesz azért megy el a vényből mert ott nem tudja megvalósítani céljait, akkor meg had döntse el ,hogy hol akarja ezt megtenni. Emberlopás pedig nincsen, tárgyakat szokás lopni, ha valaki nem akar jönni nem kényszerítjük.
  • SeS7thRambO
    #16116
    Azt hiszem Sly barátom már mindent leírt részletesen,tehát nem kell kiegészítenem, annyit azért leírnék, hogy mindez akkor történt amikor nyaraltam tehát nem voltam befolyásolva senki által és nekem is ez volt az első reakcióm amikor meghallottam a történteket.Gusztustalannak tartom a trs minden klán legjobb játékosaira rárepülős stílusát, nem tudok vele azonosulni. Ha pénzért igazolnák le öket akkor érthetöbb lenne számomra(mint a footballsztárokat) de így ellenérték nélkül csak lopásnak és spekulációnak tudom betudni.Az úgymond barátainkal való kicseszésnek és a másikat hülyéneknézésnek, de semmi korrekt megnyílvánulásnak NEM!!!! Részemről itt befejezve ezen a véleményemen akár 100 flém sem változtat, de ezt már Peptinek és Zsolt1-nek elmondtam priviben.Thx bye
  • TDC Geronimo
    #16115
    Te itt? szevaaasz
  • Csacsy
    #16114
    Amúgy kár, hogy nem mindenki a TLD-t baszogatja. Mi már megszoktuk és megszerettük...fura ily szemszögből nézni a nagyvilágot.
    Azért kíváncsi vagyok a további hozzászólásokra, izgi ez a csata is, csakúgy mint a HUNCUP WAR volt.
  • Csacsy
    #16113
    Majd amikor a Goblin meg az Ork hordák keverednek egymással ilyen vitába akkor visszatérsz szépen majd te is a BFV-hez :))
  • vsly
    #16112
    Mindegy,én még elolvasom,de ehhez a témához több kommentet nem füzök.
  • BEAST #16111
    persze tudom :D most irják az oldalas válaszokat :PPP
  • vsly
    #16110
    Na várd meg a reakciókat erre.És figyeld meg,hogy én leszek beállítva a végén a rossznak.
  • BEAST #16109
    lehet rögtön ezekkel kellett volna kezdeni, nem csak célzásokat tenni ... 1 nagy halom flémtől mentett volna meg
  • vsly
    #16108

    Na,jó.Elhatároztam,hogy nem írok több kommentet.DE most mégis,és ez lesz az utsó.És le is írok pár dolgot,amit eddig nem akartam(az utolsó cseppet a pohárban.

    Zsolt1:Ez a "top 30ban mit keresés" egy kicsit ki van forgatva.Annyi történt,hogy Hatt ismerve az eröviszonyokat elmondta,hogy több,mint 10 erösebb klán szerepel a bfv sceneben.Így nem sok esélyt lát,hogy tartósan ott maradjatok.Mint ahogy mi sem a 30ban.Ez egy privát,az Ö szemszögéböl való vélemény volt.Peptit nem hibáztatom a reakciója(aláírása) miatt,mert kicsit másképp juttattad el ezt az infót hozzá.
    Szal egy szarkeverö kis balfaszjancsi vagy...

    Pepti:"Most egyébként ha belegondolsz, azért haraptok ránk, amit ti csináltatok a Vénnyel. Elhoztatok onnan embert. Mi nem hoztunk el tőletek, de megpróbáltuk"
    -Nem egészen így történt ez sem.Mi nem elvettük öt a VéNYtöl,hanem:

    -Menszesznek voltak olyan ambiciói,amik megvalósítására nem látott esélyt már a VéNYen belül.De nagy dilemmába került,tekintve,hogy nagyon jó barátságokat alakított ott ki.
    Beszélgettem/tünk vele a klános dolgokról/gondokról.Mivel esélytelennek látta a VéNY olyan szintü fejlödését,amiket ö szeretett volna,elsö lépésben megpróbáltunk volna a 2klánból egyet kovácsolni.Ez bizonyos akadályokba ütközött,így úgy döntött,hogy beáll közénk(a HUNCOPon még a VéNY szineit képviselve,de CB-n a mienket).
    Ezek után történt egy beszélgetés Hatt és Zsolt1 között,ahol Hatt elmesélte menSZESZ csatlakozását.
    Ezen felbuzdulva másnap Zsolt1 felhivott TSre,ott egy kis hátulról jövö dumával kifaggattak erröl a menSZESZ dologról.EL is mondtam részletesen a dolgokat,amikett fennt leírtam.Aztán tartottak ott nekem egy kiselöadást,hogy mennyire szeretnék ha mi is végre össze tudnánk szedni magunkat,hogy legyen egy méltó ellenfelük,és hogy drukkolnak,hogy az emberhiányunk is megoldódjon.
    Ezek ellenére megkerestétek menSZESZt.Na ez a gusztustalan apukám!

    Szal ennyi a története az utolsó cseppnek!

    Reagáljatok rá amit akartok,+forgassátok ki a szavaimat,nem érdekel.(tudom,hogy ez lesz,és ezért nem akartam erröl vitát nyitni)
    Gerinctelen és sunyi dolognak tartom ezeket a tényeket és PONT.
  • BEAST #16107