22902
Battlefield Vietnam
  • CéZé
    #16066
    Akkor leirom neked is talán felfogod : ha valakivel gondotok van intézzétek el vele személyesen ha nem megy ott a tRs fórum, TS ha az sem jó itt az sg. DE akkor mondjátok el mi bántja lelketeket.
    Amugy a #16025-ben van egy "PÁ" szócska, he nem láttad volna ez neked is szól. PÁ.
  • CéZé
    #16065
    -ki figyelmeztet kit és mire?
    -kit járattam le?
    -mit kell megértenem?
    -ideirkáltok dolgokat minden konkrétum nélkül, ha valaki rákérdez hogy most mi van akkor meg megy a mellébeszélés
    -annyi lett a nyilvánosságra hozva hogy a tRs milyen ratyi banda...ha valamit elkezdesz egy nyilt fórumon azt ott is fejezd be ne pedig privátba.

    tényeket bakker tényeket...
  • Zs0lt1
    #16064
    Nem minden pálya van customcombatra beállítva
  • SeS7thRambO
    #16063
    CéZé!!!
    Van 1 kis külömbség a figyelmeztetés és a kitálalás között, ha ezt sikerül megértened akkor nem fogsz lejáratós szöveget irogatni a publik forumba.Nem véletlen, hogy csak ennyi lett ide nyilvánosság elé tárva.A háttérben el lettek igazítva a szálak nyugodj meg. Thx a megértésed.....
  • dronkZero
    #16062
    Hát, pl a custom combat alabpból egy hányadék módon van beállítva bizonyos szervereken, az ottani "játékmenet"-re kár szót vesztegetni...
  • Zs0lt1
    #16061
    Nna ez az eset épp a muhahaán volt, amikor is az 1-es szabályotok nem volt betartva. :P
    Van mégegy kérdésem:
    Mostanság a TLD és a VéNY szerverén is elég sok ember játszik publikon, mégis miért van az, hogy mindíg a muhahát szidják, az említett két szervert meg egyáltalán nem?
  • vsly
    #16060
    Nem semmiféle antiZsolt1ségröl nincs szó.
    Csak kért egy esetet.Különben jó srác ö,csak néha elborul az agya,és bort iszik a vizet prédikálás után
  • busman001
    #16059
    jah értem most anti zsolt1 fanclub?:D
  • busman001
    #16058
    ez most mi?
  • vsly
    #16057
  • vsly
    #16056
    1eset
  • busman001
    #16055
    lol emléxetek <TDC>Bubára? na ő csítelt még az elején, és mi lett a sorsa?... anti buba fan club:D
  • Zs0lt1
    #16054
    1: Csak vicc volt, nem kell komolyan gondolni (ott a szmájli)
    2: Mond 1 azaz egy ilyen esetet, amikor ha minket kempeltek átálltam, hogy én is kempelni tudjak.
    De azt is megmondhatod, hogy mikor voltunk fentlegutoljára mi(te+én) egyazon publik szerveren.
  • TLD Robi
    #16053
    jaja gonoszok vagyunk,de jogossan :D,mert azt ugyebár nem szeretnénk,hogy valaki elroncsa a játékot csíteléssel.
  • TDC Geronimo
    #16052
    bizony, bizony :)
  • BEAST #16051
    olyanok vagytok ... valaki idejön hogy segitséget kérjen , egy kicsit csaljon meg minden erre igy viselkedtek , szörnyű
  • BurnBaby
    #16050
    vannak vmi ingame parancsok single player mode-ra. szentem ha rákeresel az interneten menni fog. ha online csítet szeretnél azért meg nagyjából bant tudok ajánlani :)
  • Robogo
    #16049
    Cicai te nagyon LOL vagy.Neked nem való ez a game!!
    Egyet mondj el!Mi az élvezetes abban,hogy csítel tudsz csak játszani?Anélkül nem tudsz játszani vagy mi?
  • TLD Robi
    #16048
    itt van a kedvenc csítem: halhatatlanság:menjinnencicaibye :D
  • TLD Robi
    #16047
    cicai szerintem ne kérj ilyet,inkább menj CS-ni,mint ahogy mások is írták,ott van csít elég.

    U.I.:BYE
  • Amon Serrano
    #16046
    Irjál már inkább mindent le 3-szor! Egyébként pont rosszkor jöttél, most könnyen célponttá válhatsz itt:)!

    Akkor a Csítek:

    GOD: bfvloosercicai
    Unlimited Ammo: bfvnemtudombeirniagooglebahogycheat
    Auto Aim: bfvegerbillentyugyakorlat
  • cicai
    #16045
    nekem te emberi nyelven beszélj (bye)
    csá
  • cicai
    #16044
    nekem te emberi nyelven beszélj (bye)
  • TDC Geronimo
    #16043
    Mi is szeretünk......bye
  • TDC Geronimo
    #16042
    Ilyenkor bezzeg nincs itt dr. kotász :D
    Bezzeg engem be tudott mártani a szemét :)
  • cicai
    #16041
    na mennyetek a ...............
  • cicai
    #16040
    sziasztok!
    kérem segítsen az aki tud a battlefield vietnamhoz csalásokat ( kódokat) a játékhoz.
    Előre is köszönöm.
  • TDC Geronimo
    #16039
    Tőlem azt megpróbálhatod szinglibe a hülye botok ellen...csak kérlek ne itt fárassz minket azzal, hogy adjunk neked kódokat, mert itt senki sem használ ilyen szarokat.....
  • cicai
    #16038
    miért nem próbálhatom meg?
    HA!!!!!!!
  • TDC Geronimo
    #16037
    Mint látod hiába téped a szádat....hagyjad rá.....majd megunja ;)
  • polak
    #16036
    rossz helyen kéred, senki se lesz hajlando venni a fáradtságot hogy keressen neked...
    éppen hogy a csalások ellen vagyunk...
    neten meg aztán főleg felejtsd el
  • cicai
    #16034
    sziasztok!
    kérem segítsen az aki tud a battlefield vietnamhoz csalásokat ( kódokat) a játékhoz.
    Előre is köszönöm.
  • TDC Geronimo
    #16033
    Pffff....menj inkább CS-zni....az való neked!
  • Mr Manson
    #16032
    Viszlát!
  • cicai
    #16031
    sziasztok!
    kérem segítsen az aki tud a battlefield vietnamhoz csalásokat ( kódokat) a játékhoz.
    Előre is köszönöm.
  • TDC Geronimo
    #16030
    Jah...csaknem a joe volt? :D
  • cicai
    #16029
    sziasztok! kérem segítsen az aki tud csalásokat ( kódokat ) a játékhoz. Előre is köszönöm.
  • vsly
    #16028
  • Pepti
    #16027
    nem fajult sehova. Meg mindig csak azt kerdezzuk, hogy mi az, ami nem tetszik neked, mert konkretumot nem irtal le. En nem haragszom, elfogadom, hogy mashogy latjatok a dolgokat, mint mi. De nem is irtam ezt ki sehova, hogy mashogy latjatok. Szamomra ez trivialis. De az is trivialis, hogy nem irok le egy klanrol olyat, hogy 'maradjatok okosak es szepek' vagy valami ilyesmi. Amiert en haragszom, az az, hogy utalgatsz, de nem irod le konkretan mi a gondod. Na es ez a pofatlansag szvsz. Ha azt gondolod, hogy "dogolj meg", akkor ird le, vagy ne irj semmit (hangsulyozom, ez peldamondat!). A legrosszabb szerintem ilyenkor a celozgatas, pont ezzel szitottad fel a legjobban a hangulatot. Ha leirod, hgoy 'dogoljunk meg', akkor elintezzuk egy reagalassal, aztan jovan.
  • vsly
    #16026
    Persze,nem tartozik a publikra,ezért nem is osztottam meg velük.
    Csak mivel nem látom értelmét megvitatni,ezért privátba sem irtam.
    Ti máshogy szemlélitek a dolgokat mint én.Lehet hogy bennem van a hiba,lehet,hogy bennetek.Ki tudja....
    Mint mondottam:nekem nem jön be ez a viselkedési forma.
    De tényleg nem akartam sem lejáratni,sem haragot szitani.
    Elmondtam,hogy mivel más szemléletüek vagyunk nem tartok veletek szorosabb köteléket.Utána elkezdte mindenki kiforgatni a szavaimat,meg kérdezgetni,hogy mi a gond.Idáig fajult,ezt sajnálom...