22902
Battlefield Vietnam
  • TDC Geronimo
    #16186
    Roger :)
  • uHs Gerzson
    #16185
    Nyugi nekem már megvan a listám több mint 5 oldal :D
  • TDC Geronimo
    #16184
    Inkább írjatok be locsolóverseket, hogy hétfőn legyen mivel beállítani jjj-hez :D
  • TDC Geronimo
    #16183
    Ne kezdjétek el megint plz.....
  • Zs0lt1
    #16182
    Az tRs-nek kb annyi köze van az uHs-hez, mint a 7th-nak a HBTC-hez!
    Egyébként meg te ki a fasz vagy, hogy itt osztod az észt. Sűrgősen keresd fel Dr Kotászt! Ő tud segíteni a bajodon.
    Nekem az tetszik ebben a szituban a legjobban, hogy mi vagyunk a köcsögök, mert felajánlottuk egy embernek, hogy ha megunja az új klánját, jöhet hozzánk, de a 7th eddíg hányszor próbálta ellehetetleníteni a VéNY klánt azzal, hogy a legjobb embereiket átviszik?
    Csak erről ugye nem beszél senki.
  • TDC Geronimo
    #16181
    Szegény jjj.....aztán meg ne kövezz érte, hogy rádszabadítottuk a BFV scene felét :D
  • Tomeee
    #16180
    még mindíg nem ugrik be lehet hogy bennem van a hiba
    bfv-vel jáccottál???
  • Csacsy
    #16179
    Ja és kedvencünk az étcsokis óriásnyuszi meg a Szent Istvános papírdarab
  • Csacsy
    #16178
    TLD klán 17 fővel megy jjj-t meglocsolni!!!!
  • Robogo
    #16177
    Én is megyek.:)És nagyon meglocsolom jjj-t.:)
  • Guano78
    #16176
    Jaj bocsánat!

    Guano78 vagyok kedves Tomi!

  • Tomeee
    #16175
    te ki vagy???
  • TDC Geronimo
    #16174
    Nincs mit meggondolni.......megyünk azt kész :D
  • TDC Geronimo
    #16173
    Dehogynem :P
  • jjj
    #16172
    Akkor azért meg gondolom
  • uHs Gerzson
    #16171
    Pedig 3-n mentünk volna :D
    Gerzson, Gero, Zs0lt1
  • jjj
    #16170
    Nem leszek itthon...
  • TDC Geronimo
    #16169
    Jabar!!!....mond majd meg jjj-nek, hogy megyünk hétfőn ám hozzátok locsolni :D
  • Guano78
    #16168
    Üdv. mindenkinek!

    24 órát kell várni a kommenttel regisztrálás uton!? /cumi/

    Csak annyit szerettem volna írni, hogy a név változott, de a hozzá állás nem, ezalatt értem az uhs=trs dolgot! Már akkor elkezdték a rinyát, amikor leszarták a szerverüket, mert isteneknek hitték magukat!!!

    Különben nem az nyeri meg a csatát, aki leöli a másikat, hanem az a "vesztes", aki elismeri hogy van mit javítani! Na ez hiányzik az uhs=trs-ból!

    "Emberlopás"!? Az valóban nincs, csak többszöri macerálás hatásárá ráerőszakolt akarat! Vagyis kényszerített döntéshozás, ami következtében Mi emberek átlagban a soknak mondot /beképzelt/ klán felé döntünk +-an!

    Sly!

    Te ne mérgelödj, és szard le amit irogatnak, hiszen a legfaszább klánba vagy, akit elverhetnek de mégis a háborút Ti nyeritek meg!

  • Robogo
    #16167
    Hát skacok rájöttem valamire és az a dolog pedig az,hogy ez csak egy játék és nem kell veszekedni.Inkább élvezük a játékot(nem kell teljesen elélvezni mint a csajoknál tettem ma :))és szórakozunk egy nagyot.Régebben nagyon komolyan vettem a gamét,hogy nagyon jó legyek(most már nem)Régebben ha beszóltak nekem,hogy LAW lama vagyok akkor leoltottam meg anyáztam,de minek ez itt a kérdés!!V-sly üzenetéből elopom ezt a szöveget:Ne a neten legyen nagy a szája hanem szemtől-szembe mondja meg,hogy LAW lama vagyok és akkor megdumcsizuk mint a spanok.Na például volt olyan,hogy v-sly-vel kaptam össze azon,hogy kickelt,de azt nem értem,hogy minek áltam le vele veszekedi ha ugyis vissza tudtam menni gamelni.Na most már nincs sok időm gamelni így nincs sok gondom meg nem vagyok benne a flémekbe.(szerencsére).Nem értem minek kell versenyezni,hogy ki lő le több embert meg ilyenek.Inkább az jobb,hogy kinek van több csaja.Azon versenyezetek,nekem ez bejön:)
    A TLD úgy indult,hogy csak egy hobby klán lesz meg egy nagy baráti kör.Na ebből tényleg kialakult egy nagy baráti kör ahhol jól el tudunk hülyéskedni meg minden,ahogy Amon is mondta.Ha az ellenfél vezet 200 pontal akkor nekünk még mindig jó a hangulatunk és jól érezzük magunkat és nem azt csináljuk,hogy elkezdünk veszekedni,hogy mi jobbak vagyunk,de most kikaptunk meg ilyenek.Nekünk minden war után mindig jó volt a kedvünk ha kikaptunk ha nyertünk.
    Szóval összefoglalva:szórakozunk érezzük jól magunkat és ne veszekedjünk hülyeségeken.
  • Mr Manson
    #16166
  • BEAST #16165
  • GCR
    #16164
    Na hi. MNZ vs. TRS HunCup war eredménye : 76-483
  • uHs Gerzson
    #16163
    Na még az erő sötét oldala mi van veletek kimentetek az erdöbe este és megszált a sötétség? :P
  • Jabar
    #16162
    Az erő mindenhol jelen van...
    Benned, bennem, (még Peptiben is ...
    Az erő sötét oldala csak mese...
    Ha nem hiszed gyere ölj meg, HARAGUDJ!!!
    csak mese...
  • Zeboo
    #16161
    Roger
  • Pepti
    #16160
    E/2 illetve T/2-ben irtam. Konkretan vsly-nak es Rambonak szolt. Mindegyiknek az a resz szolt, amelyik valasz volt a hozzaszolasukra.
  • Zeboo
    #16159
    Ez kinek címezted most? Mivel E/2-ben beszéltél...
  • Rusid
    #16158
    Hát igy van ez ha az ember nem vigyáz kikotyog dogokat.
  • BEAST #16157
    nah már csak ez hiányzott :P nebaz te vagy az apám? :DDDD
  • Rusid
    #16156
    BEAST el kell mondjam ,hogy az apád vagyok:). A 10 lépést meg felejtsd el :)
  • Pepti
    #16155
    Hat voltak azert jo egy masfel even at flame hegyek :-)

    De szvsz amig nem ugy megy a vita, hogy "balfasz jancsi" es tarsai, addig lehet vitatkozni kulturalt hangnemben, aztan talin leulni es sorozni.
  • Pepti
    #16154
    7th: nos kicsit nagyon el vagytok tevedve, leven a trs belso dolgairol kb fingotok sincs, kicsit elvagytok tevedve, hgoy is mukodik a trs.

    1., Nincs agitacio. En mint klanlider leginkabb azzal foglalkozok, hogy a klan kifele egyseges legyen, tanacsokat adok warok szervezesehez, mas klanok kepviseloivel kommunikalok, felugyelem a forumot, illetve a klant erinto kerdeseket kiirom a forumra. Nagyjabol ennyi.

    2., az alairasom nem Zsoltitol szarmazik, szinten el vagytok tevedve. Kerdezzetek meg Hattorit, hogy miket meselt a CB TS-en. Zsoltinak ehhez sok koze nem volt.

    3., a tRs mint olyan nem ugy mukodik, hogy valaki beir a forumba, hogy jajdejo, szeretnek tRs-es lenni. Hanem ugy mukodik, hogy ha valakiben latunk fantaziat, akkor meghivjuk, hogy legyen tag. Vagy a skilljei miatt, vagy a hozzaallasa miatt. Tehat mint olyan, nem is nagyon foglalkozunk a jelentkezokkel, mivel meghivasos a klan. Olyan is volt mindig, sose hirdettunk nyilvános tagfelvetelt, es nem is fogunk.

    4., mivel fingotok sincs, hogyan keszul a tRs-ben egy beosztás meccsre, inkább ne nagyon nyilatkozzatok baromságot, mert ezen már nem is mosolyogtam, hanem oltári jót nevettem. De tényleg. Nálunk kérlek szépen nem 10 embert osztunk be egy meccsre. Hanem vannak feladatok, és tudjuk, hogy hol vannak hiányosságaink. Na most miért tegyünk be mondjuk egy embert (aki történetesen mondjuk éppen erősen assault) mondjuk aknázni, ha van más, aki ezt jobban el tudja végezni? Tudod a különbség a leírtak alapján a hozzáállás a két klán között a következő: ti azt nézitek egy meccsen, hogy minden egyén jól érezze magát, mi pedig azt nézzük, hogy a csapat nyerjen, mert akkor érzi magát mindenki a legjobban. Ti beosztotok mindenkit, mi pedig minden mapra azt a 10-et, aki azon a mapon a lehető legtöbbet tudja hozzátenni a csapat sikereihez. És igen,előfordul, hogy így valaki egy meccsen csak backup, és csak akkor játszik, ha nincs jelen valaki. De tudod, nálunk ez azért válik be, mert a csapat sikerei mondjuk úgy, hogy fontosabbak. Van olyan tagunk, aki tisztában van azzal, hogy 3-4 mapon tud jelenleg max játszani, mert azon tudjuk használni. Hát rágyúr most, hogy máshol is használható legyen. És az üres poszt azt jelenti, hogy vannak hiányosságaink bizonyos helyeken. Nem azt, hogy valaki meglévőt szeretnénk lecserélni. De ebből csak az látszik, hogy sok lövésed nincs a dologhoz... Itt nincsenek biztos pozíciók. Éles küzdelem megy a helyekért, egészséges versenyszellemben. aki jobb az adott mapra, az játszik. És van, amikor az az ember, aki nem játszik, én vagyok. Pl MNZ ellen én ma nem játszok.

    5., Egyelőre nem Európa legjobb klánja akarunk lenni, hanem egy rutinos, összeszokott, csapatjátékot játszó klán, akik tartósan fent vannak a top 10-ben. Ilyen, hogy legjobb klán, egyébként sincs. Olyan van, hogy a legjobbak, mint gyűjtőfogalom, akik a premier ligában szerepelnek, meg ott vannak a ladder élmezőnyében. Mi közéjük szeretnénk tartozni. És ezt szeretnénk elérni. Nos, amiről te nem tudsz, amikor a tRs bfv klánként megalakult, akkor pár ember meg lett hívva. És pl akkor még pár emberre nem is számítottunk. AMikor Nauron kilépett a CB-ből (tehát nem miattunk lépett ki, hozzánk már akkor került, amikor kilépett), akkor őt is meghívtuk. AMikor uHs feloszlott, akkor meghívtuk Rusid-ot, Landort. Majd szépen sorban a többieket. Gerzson, Zsolti is egy hosszabb folyamat eredményeként került hozzánk a 7th-ből. Ha nem akartak volna jönni, akkor még mindig ott lennének a 7th-ben. Mi soha nem kényszerítettünk senkit, hogy tRs színekben játsszon, elfogadjuk, ha valaki nem nálunk akar játszani. Ráádasul nem lopkodjuk az embereket, lopni tárgyakat és ötleteket lehet maximum.

    6., Igenis érzem odavalónak magunkat (mármint top 10-be). Igazából van pár nagyon erős klán a ladderen, de a többi verhető. Ha jól emlékszem én mindig a 7th-től kaptam azt meg, hogy miért tartok valakit túl erősnek, mindenki verhető. Így van. Mindenki verhető. Szervezettség, fegyelem és skill kérdése. És bár nem valószínű, hogy elsők leszünk, de ha ezt megtanuljuk Vietnamban, BF2-ben valszeg ezekkel kicsit kevesebb problémánk lesz.
  • Nauron
    #16153
    "Szal egy szarkeverö kis balfaszjancsi vagy..."
    nana Zsolti egyáltalán nem ilyen mert ezt az egészet nem is töle tudjuk!szal itt nem mi vagyunk a szarkeverök hanem t....
  • Frankie
    #16152
    azon túlvoltunk igen hamar :)

    utána már csak sör mellett emlékeztünk rá..
  • BEAST #16151
  • Pepti
    #16150
    Frankie: nana, emlekszel meg a regi kis SG-s bf42-es flemekre? :-)
  • Zs0lt1
    #16149
    gugli a barátod ;-)
  • BEAST #16148
    tRs|Rusid: 10 lépés az erő sötét oldala felé :P majd ha átmegyek mutathatnál 1-2 trükköt ;) tanits mester vagymi :DDD
  • Zs0lt1
    #16147
    Do what must be done!
    Do NOT hesitate!
    Show no mercy!
    Mostantól minden egyes Jedi a köztársaság ellensége!