22902
Battlefield Vietnam
  • Zs0lt1
    #16226
    Bármilyen gif animátorral meg lehet csinálni-
  • TDC Geronimo
    #16225
    Szóljak neki? Jó haverom :DDDDD
  • Rusid
    #16224
    Én flashel csináltam a többiek nem tom.
  • Rusid
    #16223
    :DD
  • peter31
    #16222
    Jah ez tényleg jópofa milyen progival csináljátok?
  • zeus
    #16221
    nekem privat lógóm van :) +1 gyerekkori heresérv :)
  • Rusid
    #16220
    Hogy őszinte legyek én nem haragszom senkire ezért nem is értem az egészet. Meg végre van mit olvasni ez is valami.
  • zeus
    #16219
    Szeresd önmagad, más úgysem szeret.
  • Rusid
    #16218
    Neked mikor lesz ki be csukható univerzális logód?
  • peter31
    #16217
    Hihetetlen számomra, hogy mi mindenre van energiátok. Ez mindkét oldalnak szól!
    Őszintén sajnálom, hogy ezt nem lehet egymásközt megvitatni. Na mind1 majd csak lesz néhány nap múlva értelme olvasgatni itt egy kicsit. Addig is nyugi skaccok!
  • Nauron
    #16216
    :P
  • zeus
    #16215
    "Különben nem neked írtam, tehát kérlek tedd le a kagylót!"
    .... publikus fórumban? :)

  • Rusid
    #16214
    Na én is irok valamit ,hogy növeljem a kommentjeim számát, de megsértődtem ,úgyhogy inkább nem is irok többet :P.
  • Zs0lt1
    #16213
    Nna mert neked mindenről pontos infód van úgy kommentelgetsz, mi?
    Egész pontos információid vannak arról ugye, hogy akartuk átrángatni MenSZESZ-t hozzánk. Ugye?
    Mert ti vagytok az ész, mi meg csak egy láma kemper banda.
  • zeus
    #16212
    24 órát kell várni a kommenttel regisztrálás uton!? /cumi/
    Hát a nick miatt biztos :P

    Csak annyit szerettem volna írni, hogy a név változott, de a hozzá állás nem, ezalatt értem az uhs=trs dolgot! Már akkor elkezdték a rinyát:NEM EMLÉXEM RÁ, amikor leszarták a szerverüket:ERRE SEM, mert isteneknek hitték magukat:EZ LEHET DE NINCS VELE BAJ...!!!

    Különben nem az nyeri meg a csatát, aki leöli a másikat, hanem az a "vesztes", aki elismeri hogy van mit javítani! Na ez hiányzik az uhs=trs-ból!:UUU MOST FELNYITOTTAD A SZEMÜNKET :P

    "Emberlopás"!? Az valóban nincs, csak többszöri macerálás hatásárá ráerőszakolt akarat! Vagyis kényszerített döntéshozás, ami következtében Mi emberek átlagban a soknak mondot /beképzelt/ klán felé döntünk +-an!:PONT ÍGY.

    Sly!

    Te ne mérgelödj, és szard le amit irogatnak, hiszen a legfaszább klánba vagy, akit elverhetnek de mégis a háborút Ti nyeritek meg!: SENKI NEM KÍVÁNT NEKIK ROSSZABBAT :)

  • SeS7thRambO
    #16211
    Oki bocsi hogy mertem irni, nem irok többet csááá.
  • Tomeee
    #16210
    de figy miért kell megint elkezdeni???
  • BEAST #16209
    juj ... hogyis van ez .. szálka meg gerenda? :P
  • SeS7thRambO
    #16208
    Zsolt 1!!! Mit irogatsz itt össze vissza???Szívd vissza pls mielött ebböl megint flémáradat lesz.Ha vmiröl nincs pontos infód akkor azt ne nagyon reklámozd.
    Intim hasonló okok miatt keresett meg minket mint Menszesz.Az hogy nem ti jutottatok az eszükbe hanem mi az ne legyen már a mi hibánk.
    Zsolt te nem tudsz ugy irni 1 kommentet, hogy ne márts be minket??? Hihetetlen....
  • Zs0lt1
    #16207
    Te vagy General?
    jajj te mindenhonnan száműzött szerencsétlen, mi van veled?
    Még mindíg sérült a lelked, mert kirúgtunk az uHs-ből?
    Mostmár értem miért nyalsz a 7thnak, bár nem teljesen, mert ugye onnan is kirúgtak.
    Dr Kotász-t tényleg javaslom.
  • Tomeee
    #16206
    mész is el
    asszem akkor mégse fogtam mellé
  • Tomeee
    #16205
    nyugi nem kell komolyan venni ezt a lámát pár nappal ezelőtt reggelt és csak állnévvel mer ide írni nevess rajta és szard le
  • Guano78
    #16204
    Hát azthiszem melléfogtál, de mindegy!
    Most szépen hazamegyek, de ha valakinek még van valami gondja, akkor kedden tudok olvasni SG-t, addig meg tegye félre!

    Na kellemes Husvétot mindenkinek!

    Ja, hétfőn nem kímélni a lányokat!

  • Rusid
    #16203
    Akkor az egészet miért nem a "generálisunknak" küldted el privátba ,miért kellet ide az sgre irkálnod?
  • Tomeee
    #16202
    azt írtad hogy uhs-es voltál vagy volt hozzá vmi közöd nem???
    "Igazad van, már nincs hozzá sok közöm!
    De elég sok volt, ez csak a hab a tortán, és ezt az egészet a Tábornokod kezdte 8-9 hónappal ezelött!!!!!!"
    és ha jól emléxem general-t ekkor rugták ki az uhsből...
  • Guano78
    #16201
    Ki az a generál?
  • Guano78
    #16200
    Na pont ezért írtam a privát lehetőséget

    #16199
  • Tomeee
    #16199
    general visszatért fúj kövezzük meg :P
    Vágó úr megnyertem az 1000 Ft-os kérdést???
  • Guano78
    #16198
    Ez nem állnév, csak mivel már kiestem a játékból elég rég, nem tartottam értelmes dolognak felvenni a régit! Ezt mondhatjuk céges névnek:)
  • Guano78
    #16197
    Szerintem ezzel a stílussal nem lettél több, de ha ez megnyugtat akkor örülök neki!
    Különben, ha valami problémád van velem, akkor megteheted hogy leírod privátba, és nem kell a többi ember hangulatát elcseszni!
    És csak szólnák, hogy nem vagyok 8-10 éves, hogy a kicsi lelkemmel, gond legyen! De azért köszönöm, hogy aggódsz!
  • Rusid
    #16196
    Ja és légyszives ne álnevezzünk azt mindennél jobban utálom.
  • Rusid
    #16195
    Anyám most segíts meg ,már megint ez a célozgatós szardobálás jobban jártunk volna ,ha meg sem szólalsz, de ha már megtetted szerintem mondd el mi bántja pici kis törékeny lelkedet. Már egy ideje úgyis ezt csinálja mindenki.
  • Guano78
    #16194
    THX
  • Guano78
    #16193
    Igazad van, már nincs hozzá sok közöm!
    De elég sok volt, ez csak a hab a tortán, és ezt az egészet a Tábornokod kezdte 8-9 hónappal ezelött!!!!!!
    Különben nem neked írtam, tehát kérlek tedd le a kagylót!
  • uHs Gerzson
    #16192
    :P
  • Rusid
    #16191
    Befejezhetnéd közöd az egészhez szerintem semmi, ha csak ezért regeltél az sgre akkor csak sajnálni tudlak.
  • BEAST #16190
  • Guano78
    #16189
    Jut eszembe, az észt te szoktad osztani, én csak őszinte vagyok, és a kettő közt kegyetlen nagy a külömbség!
    OHHHHHHHHHHH!!!
    De neked ezt magyarázhatom, ahoz józannak kellene lenned!

    Tisztelt Tábornok Úr!
  • Guano78
    #16188
    Valaki küldhetne tisztelgős szmájlit, mert én nem találtam:(

  • Guano78
    #16187
    Erről beszéltem!

    Értettem Tábornok!

    IQ harcos!

    Ja és eggyetlen klánt se hasonlíts az uhs-hez /bocs trs :P/ Mivel az összes Magyar klán a KLÁN névhez mérve működik, az uhs meg a hadsereg!!!

    Jelentem TÁBORNOK ÚR!