22902
Battlefield Vietnam
  • polak
    #16346
    pl veled?
  • Zeboo
    #16345
    Gyere WoW-ni, Amon :-), amúgy szvsz nem a játékkal van a baj hanem azokkal akik játszák... :Ð
  • Mr Manson
    #16344
    Általában ez van! .....
  • Bercy #16343
    server, ts, FTP tarhely, irc csatorna es BNC.
    ebbol a servert nem tudtak teljesiteni mivel a bf sajnos igencsak erroforrasigenyes. ezert kozos megallapodas alapjan kileptunk a ses-bol.
  • Mr Manson
    #16342
    jaja... én is
  • Amon Serrano
    #16341
    Mondjuk inkább a strandon lövöldözök!:)
  • TDC Geronimo
    #16340
    Hát reméljük a legjobbakat ;)
  • Mr Manson
    #16339
    remélhetőleg... vagy nyaralunk :D
  • Tomeee
    #16338
    nyáron már bf2
  • Mr Manson
    #16337
    Sajnos egy idő után eléri a társaságot az ilyen... bf42ben is hasonlóan alakultak a dolgok.
  • TLD Robi
    #16336
    Remélem,hogy soha nem fogja a Battlefield Vietnam azt a szintet elérni,bár ki tudja....
    Régen az egész Battlefield Vietnám más volt(ahogy én észre vettem).Én elsőnek nyáron játszottam a BFV-al és nagyon bejött,akkor csak a játékról volt szó és nem voltak anyázások meg ilyenek,hanem mindenki a játékkal volt elfoglalva(persze lehet,hogy én emlékszem rosszul és becsúszott néha-néha 1-2 anyázás és egyébb nem oda illő dolog)Szóval remélem vissza fog az a időszak jönni,amikor még minden csak a játékról szólt és nem a "veszekedésről".Talán majd nyáron lesz megint az a hangulat,mint ami régebben volt.Remélem
  • Amon Serrano
    #16335
    Na ez így mondjuk valamivel okébb lesz, legalább nem pofázik állandóan egyszerre mindenki! Bár ha kiszámolod, hogy ha mondjuk 20 pláyer van benn, és mindegyik csak 5 sec-et beszél, 10-et hallgat, még így is lesz együtt dumálás! De azért remélem meg lesz a hangulata!
  • Yan
    #16334
    Mertem remélni :)))
    (a szmájlik nagyon jók)
  • TDC Geronimo
    #16333
    De az is hogy : húú bazd+ ez qrvaszép volt ;)
  • Dave000
    #16332
    Abba pont belefér a: bazdmeg te köcsög faszláma!!! :DDD
  • TDC Geronimo
    #16331
    Hát nem tudom.....talán nem süllyedünk ilyen szintre. Azért a VoIP-os beszólásokra én is kiváncsi leszek. Még szerencse, hogy csak 5 sec-et enged beszélni majd azt utána 10 sec kuss :)
  • Amon Serrano
    #16330
    Gondolom servert, meg honlapot!?
  • Amon Serrano
    #16329
    Battlefield Vietnam óóó igen! Lassan kánter szinten leszünk! Hát ez igen! Pont ezért hagytam abba azt a szart! "nincs AVP köcsög", "ne kempelj a ku**a mindened"! Még jó, hogy vietnába nem lehet belepofázni a játékba! Sajna a BF2-ben már majd lehet! Az lesz aztán a szép!
    Ha most csatlakozik valaki be ebbe a gémbe itthon, tuti nem lesz kedve játszani vele!
  • busman001
    #16328
    miért mit ígértek?
  • vsly
    #16327
    Kitöl hallottál ekkora butaságot?
    Csak SeS-mentesek lettünk,ami azért nem ugyanaz.
    Nem tudták teljesíteni az igéretüket,így nem láttuk értelmét tovább viselni a SeS jelzést
  • TDC Geronimo
    #16326
    ááááá csaknem :D
  • Yan
    #16325
    Szesz mentes a hetedik? mind antialkesz lett?
  • TDC Geronimo
    #16324
    Figyi....ha megcsináltad azokat amiket a #16320-ban leírtam akkor mennie kell!
  • Danton
    #16323
    lehet az internetemmel van bay, a call of dutyban is csak a 80-nal kezdődő ip című szervereken tudom nyomni
  • Danton
    #16322
    meg amikor benne vagyok a játék menüjébe, bemegyek az optionsba, akkor rákattintok a custom game-re és ott van, hogy mode 1.21
    meg egy nagy sárga activate.
    Ha az activate-re rákattintok kér egy cd-t

    ha a beépített keresővel szeretnék csatlakozni szintén kéri a cd-t.
  • Danton
    #16321
    az eyeban mi az a BFV Ase SDK TEst?
  • TDC Geronimo
    #16320
    DE! Kezd el előlről.
    Itt a sorrend:
    1. Vietnam telepítése
    2. 1.2-es patch-et feltenni
    3. utána az 1.21-es patch-et
    4. majd pedig a 1.21-es NOCD crackot
    Ha ezután sem megy akkor passz
  • Danton
    #16319
    akkro ne krekkeljem azt csak multizni fogok tudni?
  • TDC Geronimo
    #16318
    Elvileg ezt akkor írja ki ha nem megfelelő verzió van fenn. Ha fennvan az 1.21 és ezt írja ki akkor lövésem sincs. Nameg rátelepítve(ha nem eredetid van) az 1.21-es NOCD crack.
  • Danton
    #16317
    az mit jelent hogy data differs from server?

    Szar a pecs?
    a bfhelpről töltöttem le
  • Zs0lt1
    #16316
    Jaaaaaah, így mindjárt más :Ð
  • TDC Geronimo
    #16315
    Kabbe :D
  • uHs Gerzson
    #16314
    Nem csak egyszer az életben ráeset a fejére egy irodalmi kodex és most abból idézget :D
  • TDC Geronimo
    #16313
    Neszójjábe :D
    inkább gyere vissza TS-re :)
  • Zs0lt1
    #16312
    Hej de bölcs lett valaki :-))
  • TDC Geronimo
    #16311
    Ezt az idézetet a tRs-eseknek ajánlom:

    "Sosem lármázunk olyasmiért, amiben a bizalmunk teljes. Égő szemmel senki nem hordja a hírét, hogy holnap fölkél a nap. Tudni való, hogy fölkél. Amikor az emberek politikai, vallási vagy egyéb hittételek mellett törnek lándzsát, a hittételek veszélyben forognak."
    -Robert M. Pirsig-
  • Yan
    #16310
    ASE-t használunk legtöbben.
    A peccset, krekket a bfhelp.try.hu-ról szedd le azok jók.
    És magyar, vagy más tört szervereken próbálkozz. Azokat itt tod megnézni, és szépen be tod rakni az ASE-ban a favoritok közé.
  • Dave000
    #16309
    Én egyszerűen megoldottam, megvettem eredetibe, all seeing eye és viszlát...
  • Dave000
    #16308
    Hát, te meg ki vagy? Áruld már el légyszíves, vagy lapíts a fűben! Állítsál magadon, mert a legnagyobb bunkóság az ha álnéven pofázik bele mások dolgába! Egyébként te kémkedsz a tRs-nél vagy mi? Honnan veszed a sok hülyeséged? Hú bazzd lehet be van kamerázva a szobám... Rusid te is nézz körül a szobádban mert gáz lehet!:D, szánalom...
  • Rusid
    #16307
    Mi az ami nem működik?