22902
Battlefield Vietnam
  • Sheke
    #16386
    valaki nom tudja hogyan lehet a tört verzióval jáccani multiba??
  • TDC Geronimo
    #16385
    Nah már gond nélkül megy a szerver....lehet jönni játszani :)
  • CéZé
    #16384
    csak akkor működik asszem ha egymás mellé rakod a két görgö irányt, különben mentésnél eltünik
  • Nancsika
    #16383
    Nekem így működik. Igaz, hogy nem a 3-4, hanem 2-3, de be lehetne azt is állítani!
  • CéZé
    #16382
    én a görgöre tudok 3 vegyvert rakni, oldalra meg kettőt.simán beirom őket a számok helyére
  • vsly
    #16381
    hogy????
    Nekem nem fogadja el a beállításoknál.
    Ha pl beállítom,hogy felgörgetés:3as
    ......................legörgetés:4es
    akkor a save után eltünik a görgö jele a számok mellöl.
    Vagy lehet,hogy a görgö neked úgy van kalibrálva,mintha nyomógomb lenne?
  • Nancsika
    #16380
    Én pl a görgővel váltok fegyvert, és nem kell bal gomb...
  • vsly
    #16379
    MX510röl beszélünk egyáltalán?
    Nekem az van.Fegyverváltás/használathoz 5gombot engedélyez.
    Ami tök xar sztem,hogy a görgöt nem engedi a BFV úgy kalibrálni,hogy pl.az elöregörgetésre a 4es fegyvert válassza,a hátragörgetésre meg 5öst.Pedig tök nagy segitség lenne.Szal görgöt csak úgy engedi,hogy a fegyvermenüben válogatsz és bal gombbal leOKzod.
  • Rusid
    #16378
    Nekem az xp alapbol kezeli a + gombokat, de a saját drivere nem.
  • Nancsika
    #16377
    Szerintem menni kellene neki. Nekem is az van, és mind a sok gomb csinál valamit.:)
  • Bercy #16376
    nekem is logitech van es tudom hasznalni az oldalso gombokat, ugyhogy sztem tedd ujra a driver. sikerulnie kell
  • Zeboo
    #16375
    Inkább Razer-t kellett volna venned
    Amúgy mindenképp be kell tudnod konfigolni vhogy, úgytom Sly-nak is ilyesmi problémája volt és úgy emléxem hogy meg tudta oldani...
  • uHs Gerzson
    #16374
    vannak kifejezeten assault pályák is de ahogy te is mondtad a járművek-re megy a hangsúly
  • Mortel
    #16373
    huh.. nem hiszem , hogy ebbe a topicban illik megemlíteni Márai nevét.
    egy kicsit nem idevaló.
  • Robogo
    #16372
    Nekem azért nem tetszik nagyon a Poe mert az nem assaultos hanem inkább járművekre épül.De azért nagyon jó.
  • Mortel
    #16371
    kérnék egy big helpet.
    Most szereztem egy új logitech egeret. a szokásos gombokon kívül van az oldalán plusz két gomb. A XP felismri engedi használni az össze gombot. Felraktam a driverét belőttem magamnak müxik.

    A gáz, hogy amiért vettem nem jó. A Vietnamom nem ismeri fel a gombokat sőt még a 3. gombot sem tudom használni nem hogy a 4.-5.-et.

    Vki tud vmi okoasat mondani erre?
  • uHs Gerzson
    #16370
    Majd este remélhetöleg Droptable össze tudja kaparni a TDC szervert és akkor este csinálunk egy nagy PoE mecset :)

    Ja és a többi a PoE Topicban :)
  • Csacsy
    #16369
    Első benyomásaim a POE-ról:
    Nagy terek, amik a gyors, modern tankokkal és járművekkel tényleg élvezetesswé teszik a játékot. Néhány hangeffektus sztem ritka gyatrára sikeredett (pl a robbanások,meg pár fegyver hangja) a többi OK. Ezt a modult a gépek használatára tervezték, nem arra, hogy gyalogszerrel járjuk körbe a pályát. Amúgy tetszett frankón el is ment a gépemen 12 embernél 4-8 fps-sel.
  • uHs Gerzson
    #16368
    A TDC szervere nem let teljesen jól beálitva és csak a Con thien megy rajta tört szervert nem tudok :(

  • Csacsy
    #16367
    POE help!
    Felmentem a TDC-re kipróbálni a POE-t, és a Con Thien ment. Átszavaztuk 3x is poe mapra de állandóan a Con Thient töltötte be. Nem tudjátok ez miért van? Tudtok mondani olyan POE servert, ahová nem kell eredeti CD key?
  • TDC Geronimo
    #16366
    Jelenleg zűrös a szerver, mert a server patch nem a legstabilabb. Remélhetőéeg estére megjavul a dolog.
  • TDC Geronimo
    #16365
    Bizony-bizony :)
    Látom egyre többen jöttök POE-zni....ennek örülök ;)
  • uHs Gerzson
    #16364
    Amit Zs0lt1 alatad is irta az most az új PoE hotfix ami csak 80mb és már a TDC szerver is át van updatelve erre a patchre.
  • Csacsy
    #16363
    Na hi all.
    Csacsy is letöltötte a POE-t, a héten(lehet hogy még ma) ki is próbálom. Letöltöttem a 0.3-at, ami 1 giga. CSak installálom a cuccost, és már kész is? Más valamit kell vele csinálni. Másik meg, h a 0.3.2 server mikor lesz feltéve?
  • Zs0lt1
    #16362
    PoE 0.3.2 KINT!
  • TLD Robi
    #16361
    Ti játszotattok a Bloodscalp serveren.Tele van magyarokkal és a populáció HIGH-on van szinte mindig.
  • Robogo
    #16360
    Na majd kezdek egy új karit azon a serveren ahol nyomjátok.Különben milyen fajal vagytok?
  • Robogo
    #16359
    Én Gaboca néven Robi pedig Robi néven nyomjuk.
  • Jabar
    #16358
    Másik szerveren vagyunk :D
    Amugy milyen néven nyomjátok?
  • Robogo
    #16357
    Ja mi most már nem a warez gaméval nyomjuk.Mi is megvettük a gamét.És mi a Bloodscalp-on nyomjuk.Majd összefuthatnánk egyik nap.
  • TLD Robi
    #16356
    Mi a Bloodscalp-on játszunk.Eddig 17-es hunter vagyok.
  • Jabar
    #16355
    Ti hol játszotok?
  • Jabar
    #16354
    Csak az a baj hogy kevesen vagyunk a guildban...
    42fő + 9alt kari :(
    Úgyhogy gyertek! :D
  • Jabar
    #16353
    Ehehe, gyere csak a warsongra...
    :D
  • Zeboo
    #16352
    Warez szerver nevetségesen szar, a játék lényegét veszti el, mert szinte csak NPC-k találhatóak meg és alig van küldetés, PVP-zni meg szinte lehetettlen. Én az EU Warsong szerverén nyomom (Hordeum Pannonia klán - PC GURUSOK alapították). Ebben a klánban nyomul még Oren, Jabar, Jéjé, Sniper, Damned, Intim. Remélem nem felejtettem ki senkit. Amúgy a magyarok többsége a Bloodscalp PVP szerveren írtja egymást.
  • Zs0lt1
    #16351
    Hát jah én ezért is hagytam abba mielőtt teljesen addikt nem lettem volna :Ð
  • TLD Robi
    #16350
    a warez szerverekkel sok baj van pl:hosszú játék után törlik az Accountot a karakterrel együtt,kevés ellenfél,max.70 játékos a nagy világban,kurva nagy lag és sok-sok hiba amiket most nem részletezek,mert nem érnék a végére :D......egyszóval egy f@s
  • Zs0lt1
    #16349
    A tRs-ből GI Joe és Nauron tolja ha jól emléxem warez szervereken szenvedve.
  • Robogo
    #16348
    Zeboo:Ti melyik serveren szoktátok nyomni a wow-t?
    És általába kik szokták nyomni a wow-t Battlefield Vietnám társadalomból?
  • Zeboo
    #16347
    Jaja...