22902
Battlefield Vietnam
  • Danton
    #16306
    Nem működik, hoogy az a héttalpú marsi pillangó baszn@meg!

    Ti honnan multiztok, az eyeból vagy a játék beépített témájából?
  • Rusid
    #16305
    Igaz csak petra álnéven.
  • Rusid
    #16304
    Én azért szeretlek téged :).
  • Robogo
    #16303
    Ja és tisztelet a kivételeknek.
  • TDC Geronimo
    #16302
    "Gondolkodni nehéz, ezért a legtöbben ítélnek."
    -Márai Sándor: Napló-
  • Mr Manson
    #16301
  • Robogo
    #16300
    Mind1 meg van a véleményen az egész trs-ről azt kész.Nem is vagyok hajlandó veletek beszélni.
  • TDC Geronimo
    #16299
    :D
  • Rusid
    #16298
    Kedvenc időtöltésem hogy Petra néven játszom LOL.
  • Nauron
    #16297
    gondolta kap 1-2 kockacukrot...szánalomhegy

    ez flémszitáshoz kevés probálkozz mással!
  • Zs0lt1
    #16296
    De egyébként meg mégis mit vártál attól, hogy most így beárultad Nauront? Hátha megdícsér valaki? LOL
  • Tomeee
    #16295
    Drága matrac!

    Én nem flamelni jöttem ide épp ezért nem akrtam semmit se írni ide mert van 1-2 olyan illető aki nem meri saját vélemyényét vállalni(lásd új nick)
    azt a privis dolgot nekem ne mondd mert guano.val privibe dumáltam meg ezt a dolgot
    nem érdekel hogy te mit gondolsz vagy írsz ide
    látom veled nem lehet inteligens ember módjára beszélni
    lehet majd fikázni engem ha elolvastad ezt a hozzászólást nem érdekel
  • Nauron
    #16294
    nekem ebböl ez teccett a legjobban
    Mondom Petrának(Rusid aki szintén álnéven volt)
  • Zs0lt1
    #16293
    LOL te fasz, Petra Rusid huga, aki a bf talin is ott volt.
    Ne legyél már te is túlokos.
  • Robogo
    #16292
    Gratula a trs-nek,hogy Nauront bevették a trs-be.Igaza volt egy-két embernek,hogy ti csak a legjobbakat veszitek föl,lehet az bunkó meg paraszt csak az legyen a lényeg,hogy jól játszon.Felmegyek játszani és mondom,hogy ez egy szar map és váltsuk el,jó probálom elváltani,de nem lehet és Nauronak álnéven első mondata:"hát igen ilyen béna serveren nem csoda"(persze ez a 7th serverén történt).Aztán végül elváltottuk a mapotés a következő mapon első dolga az volt Nauronnak,hogy letk-zott és akkor már mondtam neki ,hogy te biztos Nauron vagy.Ő meg anyit mondott,hogy lol te buzi.Aztán persze a végén kiderült,hogy ő Nauron.A másik pedig az,hogy nagyon jól tudtok hazudni,Mondom Petrának(Rusid aki szintén álnéven volt),hogy hívja be Nauront játszani ő meg azt mondja,hogy máshol játszik.Szóval gratula a trs-nek.Legyetek ti a legjobbak meg minden,ez szerintem senkit nem érdekel.És már nagyon elegem van Nauronból,hogy ilyen bunkó!!

    U.I.:Ezért megy el szerintem sok embernek a kedve a játéktól.És már nekem is elment.Ahogy AmonSerrano mondta:"már nem olyan a Vietnam mint régen volt"Vagy valami ilyet....
    Fogadjunk,hogy Nauron következő válasza:"te buzi ez nem is igaz te lama stb.........
  • zeus
    #16291
  • Bercy #16290
    az utolso sorod hozzam irodott???
  • Pepti
    #16289
    te, fingom sincs, ki a fene vagy te. Nem is nagyon erdekel kulonosebben. De hogy te milyen jol tajekozott vagy trs ugyeben, azon csodalkozom. Elarulnad, honnan vannak az informacioid?
  • madrac
    #16288
    pepti, és?
    úgy csinálsz mintha nem így lettek volna a dolgok ahogy írtam
    ha mégis akkor bölcsebb lett volna csöndben maradni, mert ezek a hsz-ek csak arra jók, hogy írhass valamit. mint cézéé.

    tomi, nekem személy szerint nincs bajom senkivel, szánalmas, hogy te is csak a flame miatt jársz ide. megnézhetjük mondjuk az utolsó 4 oldalon lévő hozzászólásaidat?!
    te miért nem priviben osztottad ezt meg velem? okostojás.
  • dan104
    #16287
    Nem mindegy a telepítés sorrendje sem!Ha nem megfelelő akkor ezt írja ki!!
    Nézd meg EZT Talán segít!!
  • Danton
    #16286
    a game multi menüjében mindent updatelek de amikor csatlakozni akarok akkor kiírja hogy please insert either Bfv disc
    vagy ha nem akkor data differs from servers
  • Danton
    #16285
    van 1.21-es carck de azért köszi
  • Bercy #16284
    ha nem eredeti a jatek akkor nem art egy crack-et is feltenni.
    http://bfhelp.try.hu
  • Danton
    #16283
    Ui: jau a HEJESÍRÁSom
    (ly)
  • Danton
    #16282
    csá allé, lenne egy kis gond:

    az interneten szeretnék játszani a BFV-mal, van 1.21-es frissítésem, de amikor csatlakozni szeretnék egy játékhoz, azt írja ki, hogy hejezzembe az egyik lemezt, ez megvan aztán puff! Nem történik semmi.
    (igaz, nem eredeti a game)
    MIkor az All seeing Eye-ból akarok csatlakozni akkor meg azt írja ki, hogy data differs from the server?

    Single-ben minden működik, hogyan lehet multiban is nyomni?

    Előre is köszi mindent!
  • TDC Geronimo
    #16281
    :DDDDDDDDDDDDD
  • Bercy #16280
    nyomkodni kell a wasd gombokat, esetleg bedugni a billentyuzetet
  • torrente
    #16279
    Srácok! Most telepítettem először a 3 cd-s warez játékot. Sajnos az emberem nem tud mozogni. Mivel lehetne ezt a hibát kiküszöbölni és hol találom meg? Kösz.
  • Pepti
    #16278
    szia borg, hát te is nenézel ide? :-)

    (nem vettem offense-nek :-))
  • cofb-borg
    #16277
    Úgy láccik a trs-nek minden sonicos klánnal meggyűlik a baja előbb utóbb :D (no offense just fun)
  • Robogo
    #16276
    Nem akar ő jót magának.:)Nem szabad oda hívni a Poéba.:)Én nem is vagyok olyen,hogy ide csődítem.
    Inkább gyere Vietnámozni.:D
  • Robogo
    #16275
    Most például az egyik magyar serveren vannak 24-en a másikon pedig 7-en.
  • Robogo
    #16274
    Kellemes húsvéti ünnepeket kívánok mindenkinek!!!!
  • Zs0lt1
    #16273
    Te is gyere Go2-re!
  • Zs0lt1
    #16272
    Szintúgy!
    A Go2-eseknek meg üzenem, hogy reszkessenek, mert délután jövök grádra :P
  • Rusid
    #16271
    Kellemes húsvéti ünnepeket kívánok mindenkinek (még a GO2 szerveren tartózkodóknak is)!!!
  • Tomeee
    #16270
    miért nem privibe írsz azoknak akivel bajod van???
    ezt a dolgot inteligens ember módjára is el lehetne intézni
    nem pedig csinálsz egy nicket aztán köpködsz egy klánt és azt hiszed neked van igazad ez a szánalmas
    ezen kéne elgondolkoznod és utána írni ilyen faxságokat
  • edios
    #16269
    Jajó akkor majd álnéven próbálkozom:)
  • TDC Geronimo
    #16268
    Hameg jót akarsz magadnak tedd fel a POE-t azt gyere azzal gémeléni ;)
  • Bercy #16267
    kb 6-7 db magyar server van. altalaban azokon is osszegyulik a nep, de sokszor pangas van. este tobb szerencsevel jarhatsz.