22902
Battlefield Vietnam
  • polak
    #17548
    még meg se jelent. nem rossz...
  • uHs Gerzson
    #17547
    Csak ugy megemlitem itt is hogy a BF2 elérte az arany lemezt ;-)
  • Mortel
    #17546
    Lehet.. ezt nem tudom egy warezról szedtük le az iso fájlt még megjelenés előtt.Nem hiszem , hogy eredeti cd-ről készült azaz iso ,de kitudja.:)
  • CéZé
    #17545
    érdekes, nocd-vel játszok, eredeti lemez sose volt a gépembe, leszedtem poe-t, felraktam, nem aktiváltam semmit és játszottam :)
  • Cobra.
    #17544
    Vagy eredeti CD kell, vagy az az image, amit még régen a CB-sek (meg lehet más is segített nekik, már nem emlékszem) csináltak a 3. lemezről és mdf kiterjesztésű. A sima bin-es image csak a nocd crackkel megy, ami valamiért nem tetszik a PoE-nek.
  • CéZé
    #17543
    és ha nem aktiválom akkor mi van?
  • Zs0lt1
    #17542
    Lehet, hogy nem lett tisztázva a dolog, de neki eredeti cd kellett, hogy aktiválni tudja a poe-t.
    Szal a cd-key-nek ehhez semmi köze.
  • Zs0lt1
    #17541
    Amikor meg az eredeti cd-t kéri mod aktiválásakor, akkor mutogathatod az eredeti kulcsodat :P
  • Zs0lt1
    #17540
    Nna igen, de neked eredeti cd-ről lett csinálva az iso.
    Neki meg nem.
  • Mortel
    #17539
    Részemről virtuális meghajtót használok.A gépembe sosem volt még orgi BFV cd.
    amikor megvettem az eredetit átírtam a key-t és azóta is teljesen jól szuperál a dolog...

    A key a lényeg nem a cd.
  • CéZé
    #17538
    ha egyszer van eredeti kulcsa akkor mi a tört ?
  • Zs0lt1
    #17537
    Azt tudom, de hiába van eredeti kulcsod, ha a cédéid törtek.
  • vsly
    #17536
    A kulcsa az eredeti,asszem...
  • Zs0lt1
    #17535
    Olyannal meg, hogy a progi kérte, hogy crack-eld, még csak egyszer találkoztam, mikor kipróbáltam egy krekkereket tanító csoport crackme-jét :Ð
  • Zs0lt1
    #17534
    Egyébként meg vagy crackeled a gémet, vagy iso-t mountolsz.
    Ha meg crackelt játékot mountolsz, azt baszhatod, attól még nem lesz eredeti :Ð

    Tehát, a telepítés menete crack-elt játéknál (ahogy kivettem a szavaidból, neked az van):
    - Alap BFV
    - 1.2-es pacth
    - 1.21-es pacth
    - 1.21 (nevezd aminek akarod) crack
    - PoE x

    Tehát ha olyan cd-d van amelyikben benne van a crack, azt ne mountold, mert az már eleve tört.
    Mountolni az eredeti játék cd-ről készített iso-t kell, azért, hogy ne kérje külön a cd-t. Mivel neked NEM eredeti játékod van, azért kell a crack.
    Remélem érthető voltam.
  • Zs0lt1
    #17533
    Érdekes az én 1. cédémen nincs crack?????
    Egyébként elárulom neked azt a hihetetlen nagy titkot, hogy a te 1-es cédéden lévő crack is no-cd. Lásd előző kommentem, hogy miért is az.
  • Zs0lt1
    #17532
    PoE sp minimod 0.4
  • CéZé
    #17531
    a hármassal jobban jár
  • vsly
    #17530
    A daemonba csak 1 cd-t kell betenni.Vagy az 1est,vagy a 3-ast.Sztem
  • Yan
    #17529
  • Yan
    #17528

    kiirja a játék, hogy lécci krekkeld? :)))
    Próbáld meg újra az elejétöl, nyugodtan, mert biztos vmit kihagysz.
  • haxoror
    #17527
    "elíndítottam a gamét,de akkor azt írja ki,hogy crackeljem,"

    Biztos hogy ezt írja? Elég furcsának tűni hogy egy progi megkér rá hogy krekkeld
  • Robogo
    #17526
    Na a helyzet a következő:1.Feltelepítettem a BFV-t 2.feltettem a 1.2-ő patchet 3.feltettem a 1.21-es patchet 4.feltettem a Poe-t 5.csináltam egy image fájlt az egyes cd-ről aztán azt betettem a daemonba és elíndítottam a gamét,de akkor azt írja ki,hogy crackeljem,jó crackeltem is 1.21-es nocd-vel,de akkor ha aktiválni akarom a Poe-t a játékon belül vagy amikor be akarok lépni egy Poe serverre poe-zni akkor ezt a szöveget írja ki:Please insert either BFV CD.Viszont megpróbáltam,hogy az 1-es cd-n lévő crackel(Ez ugye nem nocd-s crack) crackeltem a gamét és akkor úgy aktiválni is tudtam a gamét csak az volt a baj,hogy akkor 1.0-ba tedte a BFV-t és így nem egyezet meg a serverekkel lévő verzióval.Szóval mi a fa@t kell csinálni,hogy jó legyen az a kiba@ott Poe?
    Na szóval kettő variáció van:1.nem tudok serverre fölmenni Poézni és nem is tudom aktiválni a Poét,de viszont 1.21 verzióba van a game. 2.Tudom aktiválni a gamét,de akkor a verzió 1.0-s és így nem tudok felmenni Poézni.Szóval,hogyan kell megcsinálni ezt az egész @art?
  • Zs0lt1
    #17525
    Gaboca, vazzeg ne hülyéskedj!
    itt ts-en mondtam neked, h ott van a jó krekk a bfhelp oldalon.
    Nincs külön no-cd meg sima krekk.
    A krekk egyébként meg azért krekk, hogy ne kérje a cd-t, tehát no-cd.
  • Zs0lt1
    #17524
    Sztem nem lesz.
    Nézd meg, még 23 nap a kiadásig. Az alatt meg nem lehet normálisan megszervezni semmit. Egy csomó európai országban lesz bf2 release party, és azt már legalább 1-2 hónapja tudni.
    Szal, valszeg most magyarország kimarad a jóból.
  • Robogo
    #17523
    Nem tud adni valaki egy linket ahonnan le tudom szedni a BFV 1.21-es cracket?
    U.I.:És a NOCD-s nem jó a sima kéne nekem.Csak én sehol nem találtam meg.Előre is thx.
  • Zs0lt1
    #17522
    A pontjuk alapján.
    Tehát a 2. helyre, mert ha jól emléxem, nekik vmi 14xx pontjuk volt.
    Az első helyről csak akkor kerülhet le egy klán, ha az első öt klán közül valamelyik megveri.
  • Zeboo
    #17521
    Nálunk miért nincs ilyen felhajtás a BF2 körül??? Vagy lesz vmikor vmilyen buli? Bár addigra mindenki a törtel fog nyomulni... :P
  • dronkZero
    #17520
    Egyébként, ha visszajönnének, az 1. helyre kerülnénekk vissza, vagy a pontjuk alapján valahova?
  • Zs0lt1
    #17519
    Hát végül is igen, de hogy arra fogni, hogyegy hétig játszik 3 játékosuk a bf2-vel, hát kicsit necces.
  • Bercy #17518
    szerintem mind a ket verzio elkepzelheto. vegulis k15 nem egy gyenge csapat es igy a wilda az elrol tavozott a bfv-bol...
  • Zs0lt1
    #17517
    Egyébként meg attól, h nem irunk semmit, attól még szurkolunk nektek, h elsők legyekek.
    A K15 egy erős, de verhető csapat.
    Eddig még nem kaptak ki senkitől. Ideje, h valaki megverje őket.
  • Zs0lt1
    #17516
    A wilda azért hibernálta magát, mert a legjobb 3 játékosa megkapta a bf2-t, hogy a lengyel bf2 release party-n majd be tudjanak számolni róla.
    Ez a hivatalos verzió. Ez kamu. Ugyanis csak egy 1 hetes verziót kaptak és csak 3an. (Igen lengyelországban(meg még egy csomó más országban) lesz hivatalos EA buli)
    Rossz nyelvek azt beszélik, h a k15 kihívta őket és csak a hibernálással tudták lemondani.
  • Nauron
    #17515
    de azért a ts-t még se kellett volna kiadni akárkinek
  • uHs Gerzson
    #17514
    Itt egy video neked a kemény munkáért :P (fileplanetes)
  • Cobra.
    #17513
    Lenne egy kérésem a szerverek adminjaihoz: van 3 public szerver, de általában csak az egyiken játszanak. Nem lehetne az egyiket átállítani PoE-ra (ternészetesen nocd-sre) ?
  • vsly
    #17512
    Sztem meg a kepe az olyan mint a krokodil,csak a krokodil hosszabb,mint zöld
  • Bercy #17511
    kérem a screenshotom
  • Bercy #17510
    válasz: a kepe az olyan mint a nyehőce csak teljesen más!
  • Jabar
    #17509
    Mi ez it tRs VS 7'th Ping-pong bajnokság?
    Csak ide oda kapkodom a fejem! :)
    Én személy szerint akkor is örültem amikor a tRs volt cb-n jó helyen meg most is örülök hogy a 7'th van jó helyen!
    A légyeg hogy magyarok ott legyenek és élvezzék a játékot nem az egymás baxogatását! :)))

    ui.:Majdnem elfelejtettem a mai találós kérdést! :DDD

    Mi az a kepe?
    A nyertes kap 1 exclusive bf2 screenshotot!!! :)