377
Suikoden Series
  • Sir Quno Jedi
    #257
    He ??? Ezt most komolyan mondod ?! Mer viccnek dúva !
  • Sephi
    #256
    A SH2 az konyen lehetne FF (no jo nehezen:D) valamelyik resznek is nevezni mert inkabb arra sandit.
  • Sir Quno Jedi
    #255
    Nade a SO3-mat már csaknem hagytam abba az SH2 kedvéért, csak szép sorban. Én mondjuk eredetileg Xenosaga 2-zni akartam...
  • Luiprima
    #254
    A SH2 nagyon szuper játék én már végignyomtam de a Sui 4-el is megéri foglalkozni mert egyre jobb.
    SPOILER:
    Ha már felvetted Vikit azután a kissé idegesítő hajókázás is egyszerűbb lesz mert ahol már voltál oda vissza tudsz térni teleportal.
  • Sir Quno Jedi
    #253
    Shadow Hearts 2
  • Sephi
    #252
    Silent Hill 2?
  • Sir Quno Jedi
    #251
    Na én is kipróbáltam, szal. nem rossz a kicsike ! :DDD

    De még le kell vernem Luthert a SO3-ban, hogy felszabaduljak ! AZtán meg úgyis SH2 lesz ÉS csak utána talán...
  • Sephi
    #250
    Jo hat en az elso kettoben talatam meg mind a 108-at de a harmast meg vegig sem vittem.

  • Luiprima
    #249
    Nem lesz egy rövid játék én eddig 37 csákót találtam meg és már túl vagyok a 20 órán pedig hsználom is az R1-et ;)
  • fanatifo
    #248
    hehehe akkor jól szórakozott:))))))
  • Sephi
    #247
    Aaa' most olvasom egy kicsako uzenetet aki vegig tolta a Suikoden4-et mind a 108-at megtalata es nem tudott a R1-es cselrol. Annak sem volt jobb dolga.... bazeg...
  • fanatifo
    #246
    képzelem:DDD
  • Luiprima
    #245
    Gondold el én level 24-23-as partyval voltam itt micsoda alázás volt.
  • fanatifo
    #244
    megtaláltam a kis g..t a kis rohadék levettem tőle vagy 6000hp-t de kinyirt ide sztem vissza kell majd térni!Volt olyan támadása ami 2500hpt vitt le és a legerősebb karakterem 33lv 303hp igaz egy sima támadása "csak" 150-160hp!!!
  • Luiprima
    #243
    A ruinsban van az elsö lépcsőn fel ott balra ott lesz egy leágazás jobbra a folyosóról az a jó út de ha tovább mész egyenesen lesz egy szoba egy ládával na abban van a drágaszág. Persze majd én is visszatérek ide csak még fejlődnöm kell. Azt hittem hogy te leverted a picikét:)
  • fanatifo
    #242
    De holvan az a láda????
  • Jinchuu
    #241
    Na ja, az a kis lény elég erős! :D Gyorsan el is menekültem előle, mert szvsz nem sokat értek a támadásaim ellene, de később még visszatérek és leverem! :D
  • fanatifo
    #240
    Voltam a Kingdom Obelen de nemtalálkoztam vele holvan az a láda?Én most elakadtam nemtom hová kell továbbmenni!!!!
  • Sir Quno Jedi
    #239
    Olvastam a review-kat a Gamespoton, meg a Gamefaqson. Nos a tudós szakértők lehúzzák, a játékosok meg fel, de alaposan. Mivel a SO3-mat is lehúzták a szagértők, pedig nekem eddig bejött, így marad a próba erre is. Nem lehet ez olyan rossz !
  • Luiprima
    #238
    Grat ha 9 órai játéknál tartassz akkor már túl vagy a Kindom of Obel ruins-on na ott volt egy Angel Hairball nevű nagyon csúnya szörnyike egy ládából jött elő na addig engem se vert le senki de az nagyon mondjuk a továbbjutáshoz nem kelett leverni de azért izgatna mivolt a ládában.
  • Sephi
    #237
    Bobd neki az ellenek oszt jolvan :D
  • Sir Quno Jedi
    #236
    Na ma este én is kipróbálom, ha Isten is úgy akarja ! :DDD
  • fanatifo
    #235
    Áhhhh nemkell ehhez ügyesség majd teis rájössz ha belemélyedsz jobban tesem fogsz meghalni!Még a varázslatfejlesztés homályos kicsit nekem!!!Sok tárgyam van amit nemenged használni aztsem tudom mitkell vele csinálni !!!!Aztirja ki alul hogy material combinate de bármit csinálok nemreagál rá csak eldobni engedi:DDDD
  • Sephi
    #234
    Az azert van mert nagyon ugyes vagyol :D
  • fanatifo
    #233
    Igen az r1 elengedhetetlen:)))))Egy baj van vele 9 óránál tartok és rengeteg csata van a hátam a mögött és egyszer sem haltam meg:)))Eddig pofonegyszerű mind a sima mind a főmonszták!!!!
  • Sephi
    #232
    En is ma jaccotam tovabb es ezzel az R1 hajozasi dolgogal mar csak 2-szer lettem megtamadva :D

    Nekem is kezd bejonni!!!
  • fanatifo
    #231
    Én leirtam a játékot a grafja miatt de ahogy haladunk eléőre nemis rossza a garfika(igaz nem final vagy So3 szintű)Storyja is kezd kibontakoznui!!Sztem jólis játék lesz!!A 3nál 100000x jobb!!!!!
  • Luiprima
    #230
    Tegnap én is belecsaptam a lecsóba egyhuzamba 6 óra jó kis játék ez.RPG fanoknak kötelező darab.
  • fanatifo
    #229
    Egész jókis játék kerekedett belőle ki!!!!5óránál tartok!!!
  • fanatifo
    #228
    Na egy kisxit belemerültem a játékba!Nemazt mondom hogy a legjobb rpg de nemrossz a sztorija sztem végig nyomom!
  • Luiprima
    #227
    Végre nekem is megvan első próbálkozásra tetszik bizos jobb lesz mint a 3. rész. Gyűröm tovább.
  • Sephi
    #226
    Nagyon teccik meg a harcban a karakterek tamadasi mozgasa.
  • Yuber 7
    #225
    Nekem is, pl Sui első két része, vagy Chrono Cross.
    De itt hülyén jön le, kérdezik, áll némán, és csak bólint egyet, vagy az sem.
  • Neme.
    #224
    Hmm, legkedvencebb játékaimban néma a főhős. Akkor ez se lehet olyan rossz, sőt. :)
  • Yuber 7
    #223
    Végre megvan, játszottam is vele kb 2 órát.
    Nálam a Sui feeling hamar megjött, pontosabban a loading képernyőnél, majd a harcoknál figyeltem fel ismerős hangra, a battle zene és a fanfare is az első részből van, ennek örülök. :)
    Graf tényleg mai szemmel gyenge, kicsit elnagyoltak a helyszínek.
    De a karakterek élethűek, a szinkron is jó.
    Sztoriról még nem tudok nyilatkozni, az majd akkor kezdődik el, mikor megkapja a főhős a rúnáját.
    Tényleg, főhős. Hát ezen a téren csalódtam, elég idiótán néz ki ahogy csak bólogat, áll némán. Jellemtelen. :(

    Harcok egyelőre nem idegesítettek, kicsit sűrüek, ez később zavaró lehet. Ha már harc, a varázslatok nagyon gyengére sikerültek. :(

    Viszont idáig minden megvan ami a korábbi részekben, tehát nem lesz ez rossz, ha beindúl a sztori. :)
  • Sephi
    #222
    Mielott reagalsz valamire az okoskodassal olvasd el pontosan.

    "Ot is az volt a hegysegben hogy 5 masodpercekent tamadtak ram."

    Megmelitettem hogy a hegyseg az nekem a Gold Soucer fele vezeto ut nemde? Ha te az elott megtalatad ezt a ket materiat akkor csak gratulalni tudok neked.

    Inkabb halgas mert felrebeszelsz.
  • fanatifo
    #221
    Storyilag még nemtok nyilatkozni!Hangulat langyos eléggé!Zene nemrossz sztem kellemes muzsikák vannak benne!
  • Neme.
    #220
    Mennyire igaz. Amúgy nem is lenne baj a 3D-vel, ha nyújtana olyan látványt, mint a festett 2D hátterek. Én a Dragon Quest 8-ban bízom, a gamefaqs.com-on egy arc egy nagyon igényes review-t dobott össze a játékról, érdemes elolvasni.
    Egyébként hangulat/story/zene szempontjából milyen a Sui4?
  • barret
    #219
    Kedves Sephi! A #200-as hozzászólásodra reagálok,szerintem te elvagy tévedve...Szerinted ez a két matéria mire való?????Enemy away
    Enemy lure
    Aki játszott a FFVII- el,az TUDJA mik ezek!
    Még hogy nem lehet a harcokat elkerülni! lol :)
    Sajnos a 3-as cd.m tönkrement,és itt még nincsenek fullra fejlesztve,de a lényeg látszik.
  • Jinchuu
    #218
    Az mondjuk tény hogy a régi suikoden 1-2-höz nem sok köze van, szvsz most itt az elején nem érzem benne a suikoden feelinget! :( Remélem ez majd változni fog! Amúgy én is örülnék egy ilyen régivágású rpg-nek, nem muszáj annyira eröltetni ezt a 3D-t, főleg ha nem megy. :(