626
Chaser Full Game
  • HerrKiss
    #586
    Háááát, nem tudom. Úgy rémlik, megcsináltam a gyakorló pályát, csak nincs túl sok időm játszani a munka és a család mellett, és a Chaser-t már augusztus óta nyomom. Azóta elfelejtettem ezt az ugrásmódot... :-(
    Azt mondod lesz még alkalmam bőven ugrálni? Pedig azt hittem, már nincs sok hátra. A Ravi Vallis - Train pályán vagyok. A visualwalkthroughs oldala szerint még az Assassination * Victory * Betrayal * Ruins * Shafts * Rebels * Outro
    pályák vannak hátra; ez 7 pálya, az előző 30 pályát figyelembe véve ez nem is tűnik soknak... Hétvégén egy jó részét le szeretném nyomni.
  • Caravan
    #585
    Nincs mit. Gondolom a gyakorló pályát nem csináltad meg. Pedig ott bizony megtanulod ezt az ugrásmódot:) Egyébként még bőven lesz alkalmad ugrálni.........haj-haj.
    Én már a vége felé járok, néha kishíján befonom a hajam.
    Üdv,
  • HerrKiss
    #584
    SIKERÜLT!!!
    Örök hálára köteleztél, hogy megosztottad velem a titkot!
    Amúgy elég hülye megoldásnak találom a játékban, hogy kb. 90%-ig el lehet vinni úgy, hogy szükség lenne erre a mozgáskombinációra... :-(
  • HerrKiss
    #583
    Köszi, este megpróbálom. Jó lenne már túljutni rajta, mert 21.-én jelenik meg a következő PC Guru, és a Chrome lesz benne, addigra ezt be szeretném fejezni...
  • Caravan
    #582
    Próbálj úgy ugrani, hogy amikor megnyomod az ugrás gombot, és elugrottál, nyomd meg a gugolás gombot is. Így magasabb helyekre is fel tudsz ugrani. Ja és néha nekifutásból kell ugrani, nemelég ha sétáből indítasz.
    Üdv,
  • HerrKiss
    #581
    Helló!
    Sajna nem sikerült. Elmentem az ajtóig, ott is próbáltam, meg körbefutottam az egész épületet, minden sarkon megpróbáltam beugrani, de semmi... Egyszerűen nem megy! :-( Behoztam a mentést, esetleg ha meg tudnád tenni nekem, hogy átugrasz a falon, elmented és visszaküldöd... Lehet róla szó?
  • HerrKiss
    #580
    Köszi, majd megpróbálom otthon este...
  • Glpetyus
    #579
    Ezt úgy csináltam meg,hogy a 7. képen látható ajtóig elmentem a párkányon,és ott tudtam csak átugrani.
  • HerrKiss
    #578
    Sziasztok!
    Én is elakadtam egy helyen, és a #576-osban levő link sem segített :-( (már ismertem a Visual WalkThroughs-ot, a játék folyamán 2x vettem igénybe...)
    http://www.visualwalkthroughs.com/chaser/train/train.htm
    ezen a pályán, az 5. és a 6. kép között vagyok elakadva. Az 5. képen még azon a keskeny peremen áll, a 6.-on meg már belül van azon a kis falon, ami az 5. képen látható, de HOGYAN? Csomószor, sok helyen próbáltam már átugrani, de nem sikerült? Mit csinálhatok rosszul...?
    Pedig eredeti játékom van (GURU melléklet volt), és feltett szándékom, hogy végigjátszom. Nehogy má' ilyen közel a végétől akadjak el...
    Légyszi adjatok valami jó ötletet!
  • nagynorbi
    #577
    koszi szepen,segitett.hello
  • Glpetyus
    #576
    hi
    Itt keresd meg a pályát ahol vagy,aztán csak nézd a képeket.
    Sok sikert :)
  • nagynorbi
    #575
    hello
    elakadtam a jatekban,most a 'spacebreak'palyan vagyok,azt hiszem ez a neve.van itt minden csak kiut nincs.nem talalom a kiutat,eljutottam addig amig egy resen bemaszva egy csobe(ahol zold neon vilagit)maszok,de aztan semmi,leomlott cso,valami letra a cso tetejen,de mas semmi.
    legyszi segitsetek,ha tudtok.
    kuldhettek mailt is a [email protected].
    koszi,hello
  • Eszter
    #574
    Sziasztok, én végigjátszottam, elég fura vége van. Nem így gondoltam. Na de mindegy. Szerintetek lesz ennek egy másik része? Nekem tetszett. Voltak benne hibák, de kit érdekel. Élvezhetően nehéz, és szivatós.
    Nekem tetszett.
  • hart
    #573
    A magyarítást hol lehtne beszerezni?
  • Shep
    #572
    ettől nem kell jobb mert képek vannak, de te tudod
  • koppim
    #571
    Köszi a segítséget. Jól emlékeztél.
  • Glpetyus
    #570

    Hmmm...így visszanézve ezeket a képeket,jó játék lett volna,ha nem ilyen hosszú...
    Meg ha a pályatervezők nem idióták lettek volna :/
  • Glpetyus
    #569
    Hehe...én annó ITT akadtam el a 33-34-es körül...:(
    Nem bírtam felugrani,de ahogy elnézem ennek sikerűlt :/
  • BomBa
    #568
    Magyar végigjátszás kéne .
    Majd esetleg ha senki nem segít belenézek, azért kösz! :)

    BomBa
  • Shep
    #567
    ez kell neked
  • BomBa
    #566
    Esetleg nincs valami magyar végigjátszás?
    A PCGurus magyar verziót a pcguru szerkesztői csinálták vagy a neten is rajta van?
  • BomBa
    #565
    Hello!

    Én még viszonylag az elején, a vízerőműs résznél elakadtam. Pillanatnyilag egy hangárban vagyok, csomó bazi nagy ajtó, gondolom repcsiknek, és van egy berregő (és mozgó) gép, ami mellett elfordítottam (szerintem) egy vízcsapot, de nem történt semmi. Van itt még két ilyen kilátószerü akármi, amire ha felmész találsz szerintem egy számítógépet ami zöld csíkokkal világít, de semmit nem tudsz vele kezdeni, innen is lőttek mikor jöttem.
    Innen hova menjek? Mit csináljak?
    Légyszíves segítsetek! Bye!

    BomBa
  • Glpetyus
    #564

    Kétoldalt abba az "izébe" dobj néhány gránátot ^.^

    (remélem jól emléxem^.^)
  • koppim
    #563
    Sziasztok!

    Elakadtam a marsi pályán, a raktár rohamozása résznél, mikor egy belépőkártyával kinyitottam egy ajtót, és felmentem az emeletre ahol a Command control vagy mi van, és egy lézerfüggöny állja az utamat, kétoldalt valami energia cella féle van.

    Hol lehet kikapcsolni a lézert? Se alatta se fölötte nem lehet átmenni.
  • Glpetyus
    #562
    :DD
  • Amiga
    #561
    Ez egy nagyon tuti játék, meglep, hogy ilyen hamar lemezmelléklet lett. Ennyit megér (ha többet nem is), télen a Guruval még be is lehet majd gyújtani.
  • Eszter
    #560
    Sziasztok. Kiszabadítottam azt az orosz ürgét. A börtönből kellene kijuttatni, de valahogy nem mozdul, mintha földbe györkerezett volna a lába. Mi a fenéért nem jön velem, hogy kijussunk a börtönből. Szóval mit kellene tenni? Ti mit tettetek?
  • ibrik
    #559
    Csak kár, hogy Bruce Willis meghal a végén
  • Kaplan
    #558
    Hi!
    Na megvettem a gamet a pc guru-ban , a játék fenomenális!!
    Egyszerűen csodálatos! Jó graf, kiváló történet.
  • Joi
    #557
    Sziasztok!
    Lenne egy kis problémám a gémmel. Rendben fölinstalláltam a játékot. Szép is jó is, de: elég gyakran leáll 1-2 másodpercre a játék, majd fut tovább, mintha mi sem történt volna. Csak a kép, a hang az rendben hallatszik. WinXP, Ati 9800Pro, SB Audigy2. Mindenből a legfrissebb driverek vannak fenn. Valaki nem találkozott már ilyen problémával?
  • manuszka
    #556
    nagyon kira a játék,bár én még csak az elején tartok,mivel csak 2 napja kaptam meg a havertól...
    Viszont az lenne a kérdésem hogy ti tudtok multizni a játékban,mert nekem soha nem enged csatlakozni a szerverekhez,nem tudja valaki hogy miért??
  • Glpetyus
    #555
    HI!
    Na ez az első igazán sz..atós pálya:)
    Ha itt nem bolyongtam vagy 2 napot(persze nem egyfolytában:P),akkor semennyit se:(

    Sajnos rajtad se tok segíteni mert én is végül az egyik haverom mentését használva jutottam a következő pályára:((
  • Eszter
    #554
    Az oroszországi pályán elakadtam, méghozzá, amikor már a kaput kell kinyitni. Jó, de hol. Szóval nem tudom, hogy most merre kell menni. Segítsetek. Köszi
  • vytraas
    #553
    Hali skacok! Nyomom ezt a magyar pcguru verzsönt. Elakadtam a hajótemetőben, de nem gond. A gond az, hogy a cht_god cheat nektek sem műxik? Csak a magyaron nem megy? Már xanaxon élek a hülye vízalatti descent utánérzés miatt, ezért kérdem ezt a csítet:)
  • Eszter
    #552
    hát ez igaz. Nem tudom hogy mi történt a géppel, de ma már jó. Szóval nem tudom. Szóval köszi a segítséget
  • Glpetyus
    #551
    Én itt még bírtam türelemmel mert épp "játékhiányom" volt...
    Ma már nem bírnám sztem...
    Nem volt rossz gém,de a pályatervezők ezt is jól elba..ták :(
    egy káosz az egész...
  • Glpetyus
    #550
    mire gondolsz??
    juss ki a hajóból azt kész:)
    asszem valami világitó izéket kell követni,de nem biztos,hogy ez az a pálya :P
    Már több mint 1 éve nyomtam...
  • Eszter
    #549
    Sziasztok. Elakadtam az egyik pályánál. Hát nem tudom. A tengeralatti résznél. Beuszkálok a kabinok közé, és ott totál káosz uralkodik. Jól fel is idegesített. Így időnként eltűnik a fal. Pedig nem a géppel van a baj. Legalábbis szerintem. Szóval nem tudom. Ha tudnátok valami okosat írni nekem, akkor nagyon megköszönöm.
  • antijedi
    #548
  • Glpetyus
    #547
    Én annak idején szinte teljesen végigcsináltam...szvsz 1 pálya lehetett csak hátra...egy qrva bug miatt nem bírtam felugrani egy helyre...
    Nem találtam rá megoldást se peccs se újrakezdés formájában így hát uninstall :/