626
Chaser Full Game
  • Hapho
    #626
    Nekem működik 64 bites Windows 7-en. Lehet hogy más lesz ott a baj.
  • alcotb
    #625
    hali

    valami tipp hogy hogyan lehet működésre bírni windows 7-en?
  • soo277
    #624
  • soo277
    #623
  • adler30
    #622
    -Nyisad ki mostan az uzenetet.
    Na de most komolyan,kérdeznék valamit:Miért pang egy ilyen jó játék fóruma?
    Szívesen játszanék vele,de akad az amigán.Mit tegyek?
  • Qwerty4
    #621
    Tényleg nem valami értelmesen volt megfogalmazva... xD
  • Noodlee
    #620
  • Samanoske
    #619
    Ennél idegesítőbb játékot még nem látom-tomb raider 2!
  • gyopet
    #618
    Bocsi finomitok a kérdésen a fökaput hogy a rákomba kel kinyitni sehol nem találom a kapcsolot most ot vagyok ahol elvite a kocsit a hangárba és egy kis video után ot álok a hangár elöt és megaptam a parancsot inen hová tudja valaki???
  • gyopet
    #617
    Sikerült felugrani most aál a pájánál tartok mikor oroszoknál vagyunk és meg el keresni az autot meg a szerszámait az a tengeralatjáros pálya az auto meg van de a szerszámok nincsenek ot van egy ien raktárszerüség de azt ien pirosan világito szar védi holvanak a szerszámok nem tugya valaki??
  • Qwerty4
    #616
    passz

    #609
  • gyopet
    #615
    Könyörgöm valaki segitsen nagyon kérem hihetetlen hol akatam el ott ahol van a raktárnál ahol meg kel nyomnia számitogépet és akor elöre megy az a ajto leesnek a dobozok de ot nem tok felugrani mert beesek középre anyira idegesitö pedig egyszer már tovább jutotam még régen.
  • Zsolesz81
    #614
    Ott Semmit, az tényleg zsákutca!! Valahogy fel lehet venni az eü csomagot biztos, de nekem nem sikerült!
  • Qwerty4
    #613
    nm :)
    De akkor ott mit kellett tenni?
  • Zsolesz81
    #612
    Köszi szépen a segítséget! Tovább bírtam menni!
  • Qwerty4
    #611
    én elmondtam, az a lényege hogy ne foglalkozz a medencével, ne próbáld megszerezni az egészségügyi csomagot...
  • Zsolesz81
    #610
    A képet már néztem én is, de sajnos szegényes az angolom. The water is electrified so keep your distance. Grab the ammo on the left, and avoid the temptation to grab the medkit on the floating crate. If you find a way to get the medkit.
  • Qwerty4
    #609
    Itt találsz képes végigjátszást a pályához.
    Az biztos, hogy nem ajánlatos a medkit után menni.De nem írja konkrétan merre kell fordulni, lehet ez zsákutca s vissza kell menni, már nem emlékszem.
  • Zsolesz81
    #608
    Hali. Látom, hogy későn írok, de most kezdtem ezzel a játékkal játszani. Egy kis help kellene! Elakadtam a Betrayal nevű pályán. Egy olyan teremben vagyok ahol egy vízzel teli medence van és belelóg egy elektromos vezeték, a medence közepén 2 láda az egyiken egy eü csomag. Van egy másik ajtó, de az ládákkal van eltorlaszolva. Az Istenért nem tudok továbbjutni rajta. Ha belemegyek a medencébe rögtön meghalok, a ládákig meg nem lehet beugorni! Mi a titok nyitja. Ha valaki tud segítsen, mert amúgy jó játék!!
  • Qwerty4
    #607
    ott biza valahogy kell ugorni mindenképpen
  • andreas78
    #606
    szia!

    köszi, bár már csak halványan emlékszem, meg most a munkahelyemen vagyok, így nem tudok belemenni a játékba.
    egyébként a payback című pályán akadtam el, közvetlenül a marsi küldetés előtt. benn vagyok egy bazi nagy hangárban, középütt áll egy űrhajó kilövésre készen. rá kéne ugrani egy hiányzó lépcsőfokokból álló létrára, ami a falon vezet felfelé. lehet, hogy én voltam a béna, de mindig leestem, vagy ott lógtam a falon, és nem tudtam feljebb kapaszkodni.

    http://www.visualwalkthroughs.com/chaser/payback/payback.htm

    asszem a 24-es képnél jártam.

    ha néhány hónap múlva erre jársz, köszönettel elfogadom a segítséget :))

    andreas
  • andreas78
    #605
    húú, nyár óta nem jártam erre, már nem is gondoltam, hogy valaki válaszolni fog.
    nem volt bajom a játékkal, bár amikor azt hittem, hogy már a vége felé járok, ráakadtam a képes végigjátszásra, és rádöbbentem, hogy kb a harmadán vagyok csak túl. akkor kicsit eluntam. hónapokkal később nekiültem mégegyszer és eljutottam arra a helyre, ahol elakadtam. azóta nem játszottam vele, de nem is töröltem a gépről.
  • Qwerty4
    #604
    sztem már késő, idáig biztos túljutott ezen a helyen, s ha nem lepasszolta a gépről régóta
  • Noodlee
    #603
    Ha még érdekel a segítség, akkor tudok, ha kicsit pontossabban leírod, hogy mi-hol?
  • Qwerty4
    #602
    bammeg, tévesztés, azt hittem a Chrome topicba vagyok
    de válaszolhatsz is andreas78
    nekem nagyon tetszett a Chaser, csak túlságosan hosszú volt...
  • Qwerty4
    #601
    te bírod ezt a játékot? ha már itt vagy mondj véleményt is...
  • andreas78
    #600
    múltkor kaptam egy havertól egy csomó régi meg új játékot, köztük ezt is. szerintem én is ott akadtam el, ahol te. egy hangárban felmentem a felső szintre, ott meg felmásztam egy nagy rumli tetejére. át kéne ugrani egy olyan létrára, aminek csak részben vannak meg a fokai. itt szenvedtem vele legalább egy félórát, de fel kellett adnom. ha még játszik ezzel valaki, az segítsen legyen szíves!

    köszi
    a.
  • lally42
    #599
    Segítsen valaki!!
    Nem tudok felugrani a létrára az airport pályán...
    Nyomok én minden billentyűt guggolást, ugrást, együtt- külön is de csak az ideg marad...
    HELP!Nem sok lenne már hátra- jó lenne végig jáccani...
  • Heuro #598
    Ezer hála azért a képes címért!
    Már egy órája bolyongok a tengeralattjárós dokkban, mert nem találtam az utolsó ajtót :-)
    Az összes zárva volt, amit addig találtam, emellett meg elfutkorásztam.
    Szóval nagyon jól jött a visual walkthroughs.
  • Noodlee
    #597
    Teniszpálya?
    Olyan részre nem emléxem.
    Amúgy én is baromira unom már, de végig akarom játszani, és közel már a vége.
    AI siralmasra sikeredett. Ilyen hülye ellenfeleket is rég lehetett látni. :)
  • Öreg Csóka
    #596
    No, azé néha bütykölöm. Mán valami teniszpályánál nyomulok.
    Üdv Néktek!
  • GiGa master
    #595
    ha unod szedj le egy trainert
    úgy kicsit murisabb
  • Öreg Csóka
    #594
    Sziasztok!
    Játsza még ezt valaki? Nemrég kaptam ajándékba, Hát mit ne monnyak: Lassan elunom. A vízműnél már vagy ötödször menek végig, kilőttem egy század rosszfiút, de még volnának mielött még megmurdalok. Így uncsi. A játék persze így GAGYI!
  • ibrik
    #593
    http://www.gamestar.hu/gmiki/menu2.htm#c
  • zolo
    #592
    A játék eredetileg magyarul jött ki.Azt hogy külön van-e hozá azt nem tom.Nézzd meg itt
  • nyni
    #591
    Hello. Szuksegem lenne a jatek magyaritasara, tudna esetleg valaki segiteni nekem? Mar kerestem, de nem talaltam, egyaltalan van magyaritas hozza??? Segitsetek kerlek,
    Elore is kosz
    nYni
  • apacska
    #590
    Helló! Meg tudja mondani nekem valaki hogy hol az irányítóterem azon a pályán ahol valami stabilizerek vannak?Ilyen ide-oda mozgó óriási tartályok vagy mik....,01-től 06-ig,és egy elevator ajtót kéne kinyitnom az irányítóteremből, hogy kijussak a hotelből.Nagyon megköszönném ha vki segítene akár privi e-mailra is: [email protected] HÁLA
  • Cultist
    #589
    HI ALL a Watergatet hogy kell tovabbvinni??????
  • HerrKiss
    #588
    Köszi a tippet! Őszintén szólva lehet hogy kár volt megtudnom a megoldást... :-( A vonatos pálya eléggé letörte a játék iránt eddig érzett lelkesedésemet... Nem t'om miért kellett ilyen sz*rságot beleépíteni. Mint az autóversenyeknél a láthatatlan fal, amiről visszapattansz... :-( Arra a részre gondolok, amikor megáll a vonat, hogy felpakold rá a robbanószert. Megállok, lelövöm a két emberkét, a robbanó tartályok ott állnak fenn, és mikor megnyomom a kapcsolót, elindulnak a vonat felé. Vissza kell jutni a vonatra, de ehhez ugye fel kéne ugrani a peronra. Most már tudom, hogy a sínről kell azzal az ugrással, amit itt kaptam meg a fórumon. De kérdem én, miért nem tehetem meg, hogy elfutok a sínek mellett, és a peron valamelyik végén, ahol lejtős, felsétálgatok rá, és visszafutok a vonathoz? Nem engedi. Mikor odaérek a peron bármelyik végéhez, minden belátható ok nélkül meghalok. Ezt nem kellett volna, szerintem... :-(
  • Caravan
    #587
    Hali!

    A Rebels pálya elég húzós lesz, óvatosan (mértékletesen)a lőszerrel az előtte lévő pályán........:)