2194
  • Zozo76
    #1994
    Mihez, a HALO-hoz?

    1.06-os patch es 1.04-es crack
  • haxoror
    #1993
    Írjátok le plíz hogy pontosan melyik patchet és cracket kell telepítenem hogy tudjak a neten nyomulni
  • cold-fire
    #1992
    élethű ??? jó játék?
  • cold-fire
    #1991
    Töltöm az american armyt!
  • Zozo76
    #1990
    Sracok! Az elobb LIVE OFF SPEED-et nyomtam a neten. ISTENI! Jatszhatnank mind a negyen!!! Autos!
  • Zozo76
    #1989
    Bemesz a MULTIPLAYER menupontba, utana a JOIN INTERNET, es bal alul van egy GET LIST gomb. Na, azt szepen megnyomod. Lejon egy lista ahol kedvedre valogathatsz.
  • Csoder
    #1988
    Hallo :)

    Tudna valaki adni HALO szerver IP címeket ahova tört játékkal is fel lehet menni ?

    Üdv.
  • Zozo76
    #1987
    Oke. Lassan megyek aludni de aztan... :)
  • REALITAS
    #1986
    Én is megcsináltam az ejtőernyőset,most a medikes pályán vagyok utána jön a speciális.
  • Zozo76
    #1985
    Megcsinaltam az ejtoernyoset. Mind a kettot. De a tavcsoves loveszet meg hatra van. Sajnos UJRA meg kell csinalnom az alaptrening loveszet reszet hogy engedje a kikepzest a sniperhez.
  • Zozo76
    #1984
    Bocsi de OLYAN almos voltam reggel hogy elaludtam a TV elott. Mikor meg felebredtem 9 korul mar csak azon imadkoztam hogy felerjek az emeletre az agyamig :). De majd szombat este elforditjuk a harom csapot, es biztositjuk a vezerlotermet!!! :)
  • REALITAS
    #1983
    Kár hogy nem jöttél AA-ni.
  • REALITAS
    #1982
    Zozo??
  • Zozo76
    #1981
    Mondjuk 1.06, ami utana 1.04 lesz sajnos... :(
  • Zozo76
    #1980
    Patch?
  • Cezar
    #1979
    Hello sziasztok .
    Megszeresztem a Halo játékot másolt cd és föltelepítettem . Az első hiba az volt hogy nincs meg a cd kod ,de így is föl tudom telepíteni ,de a másik hiba meg az hogy amikor elindítom a játékot bejönnek az introk azt még látom de a menü részét nem látni ilyen kék meg mindenféle szinü lesz a kép és nem látni semmit csak a teljes képernyös szinárnyalatokat és játékban is. NEm tudom hogy mi lehet a hiba egy geforse 5800fx 128mb video kártyám van elvileg mennie kéne . Légyszi segítsetek ha tudtok mert ki szeretném próbálni ezt a játékot . Előre is köszi
  • Zozo76
    #1978
    Gyuresz ezt mondta: "mikor lesz az meg, 2 ev mulva?"

    Akkor tessek:

    Hírek szerint a Microsoft karácsonyig egymillió Xbox 360 szállítását tervezi Európa területére.

    Bár az első szállítmányok biztosan pillanatok alatt elfogynak, mégis biztatóan hangzik a hír, hiszen arra utal, hogy minden rendben halad a szoftveróriás második generációs játékkonzolja körül. Terveik szerint 2006 márciusára már 1,5 millió darabot adnak el földrészünkön.

    Emellett egy igen érdekes kijelentés is elhangzott a Microsoft egyik képviselőjétől, miszerint az Xbox 360 várhatóan testre szabható lesz, ráadásul a lehetőségek országról országra változnak. Példának a mobiltelefonakat hozta fel, miszerint azoknál is nagy divat a cserélhető előlap, a menürendszer kinézetének módosítása, valamint a különböző csengőhangok böngészése. Valami ilyesmire számíthatunk az új Xbox esetén is.

    Az még mindig nem dőlt el véglegesen, hogy kerül-e merevlemez a konzolba, de egyre valószínűbbnek látszik, hogy nem, de természetesen kiegészítőként mindenképpen vásárolhatunk hozzá.
  • Zozo76
    #1977
    Tegnap olvastam az XBOX365-on hogy azert nem lathato az uj gepen kontroller-csatlakozo mert vezetek nelkuli lesz alapbol.
  • Zozo76
    #1976
    Hat asszem itt TENYLEG ossze kell tartanunk! Marmint az America's Army-ba. Baromi nehez, eleg ket-harom talalat es mar csak nezheted a tobbieket a kor vegeig. De marha jo. Itt fog nagyon kijonni a csapat szellem. Majd egyutt megprobaljuk. Gyuresz, Ryu, toltsetek es gyakoroljatok! Reli holnap delelott ha birok jatszhatnank hogy kiprobaljuk!
  • Zozo76
    #1975
    ezek nem jo kepek mert a vegen vagyok a pi__aba... :(
  • Zozo76
    #1974



  • REALITAS
    #1973
    Lehet hogy a magyaron kellet volna meg nem HHK ként mert az a Halohoz van
    hanem mondjuk HEF megnéztem nincs ilyen.
  • REALITAS
    #1972
    Magyara nem enged be csak a külföldire! Regeljek ott is.
  • REALITAS
    #1971
    Király megjött!!!!!!!!
  • REALITAS
    #1970
    még mindig nem jött a kód meg.
  • Gyuresz24
    #1969
    Bocsi Zozo..........
    http://www7.online.rtlklub.hu/hozzaszolas.php?topicid=39234&forumid=203
  • rorr
    #1968
    HALO PC KÉRDÉS!!!
    tudja valaki force feedback-es gamepaddal az ff effekteket aktiválni?
    Nekem Logitech Rumblepaddal nem sikerül pedig úgy emlékszem régen ment vele...
  • Zozo76
    #1967
    Neztem de nem talaltam. Adhattal volna linket.

    America's Army
    --------------

    Na, toltsetek le a americasarmy.hu oldalrol a full jatekot.
    Regisztraljatok a hivataos oldalon lehetoleg ebben a formaban: HHK-Gyuresz vagy HHK-Ryu. Csinaljatok meg a BASIC treninget es gyakoroljatok a szervereken. Hetvegen megprobaljuk negyen. Jo alternativa a HALO mellett. Ingyenes, rengeteg szerver, nagyon jo pingek(!). Nem kell cd-kulcs, nem kell crack. Jol megleszunk vele a HALO mellett.

    A mi nevunk: HHK-Zozo76 es HHK-Reli.
  • Gyuresz24
    #1966
    Nincs is erre jobb bizonyíték mint hogy most már 2.lett aki meg nem hiszi el nézze meg az rtl klub online...............!!!!!

    Légyszi Zozo rakd már ki ide a 2 képet elrettentésül a hitetlenkedőknek
  • Gyuresz24
    #1965
    De ne felejtsétek el APUCIT (Michael Schumacher) aki legközelebb bizony porig fog alázni mindenkit az F2005-el.........................................................................
  • Zozo76
    #1964
    Adok, csak szolj!
  • REALITAS
    #1963
    Kell egy pofon.
  • Zozo76
    #1962
    Na Alonso nyert! Ryu pezsgot bont otthon, Reli meg tokon szurja magat!
  • Zozo76
    #1961
    Nem is kiraly, SIRALY!!!
  • Ryu77
    #1960
    Király.
  • Zozo76
    #1959
    A budos eletbe! Kis szerencsevel itt az elso -ugy nez ki nem fake- kep az XBOX 2-rol!!! Kurva jo!!! Nekem KELL egy ilyen gyonyoru gep!!! Lehet majd allitva IS hasznalni!!! Ja a neve XBOX 360... Csak halkan jegyzem meg hogyha vegigjatszottatok a HALO-t akkor bizonyara talalkoztatok az aranyos kis labda robottal a konyvtaras palyan: Gulity Spark 360... Kivancsi lennek a kontrollerekre is... Eljen az XBOX 2!!!


  • Zozo76
    #1958
    "Mikor nyomjuk ma?"

    Amikor vegre aktiv leszel, es csinalsz szervert!!!
  • REALITAS
    #1957
  • REALITAS
    #1956
    Mikor nyomjuk ma?
  • Zozo76
    #1955
    Ja NEGYEN!!!