2194
  • Zozo76
    #2034
    Az a beallitott kapcsolattol fugg! Ott talalod a jatek menujeben. Fejbol most nem jut eszembe.
  • coolwater
    #2033
    És a változatosság kedvéért már megint én... :)

    Az előző problémám megoldódott, egy újabb kérdés felvetődött: hogy lehet hogy nekünk max 4 playert engedélyez ugyanazon a pályán, ugyanazzal a játékmóddal, ahol másnak 8-at?
  • coolwater
    #2032
    Bocsi, Zozo 76 már volt szíves és megirta priviben, amit ez úton is nagy tisztelettel köszönök :D
  • coolwater
    #2031
    Hali!

    Irtátok, hogy az 1.04-es crackkel lehet tolni a gámát neten keresztül is. Namármost, a melo lopot perceiben végigkeresgéltem egy rakat helyet, de nem találtam sehol. Tudtok adni egy linket esetleg? Másik gond: ha multit inditok felnyomul a netre és leszedi az 1.07-es patchet, ami -ugye- nem az 1.06-os amihez elvileg jó az 1.04-es crack... Na mi ilyenkor a helyzet?
  • Zozo76
    #2030
    Hogy a francba mentel fel???
  • Ryu77
    #2029
  • Ryu77
    #2028
  • Zozo76
    #2027
    Alig varom mar!
  • grebber
    #2026
    Lehet hogy lesz HALO film.
  • Zozo76
    #2025
    na, ott van!
  • Zozo76
    #2024
    Sajna nem birom elkuldeni a citromailnal csak 3mb lehet a file. Megtalalod itt: http://invitel.hu/suran2/mentés.zip
  • Zozo76
    #2023
    Ha minden igaz akkor ment egy level es a csatolt .zip file is. Kb 5Mb de kibontva olyan 36Mb koruli. Termeszetesen a document konyvtarba kell tenni.
  • sazsmadar
    #2022
    ja [email protected], vagy [email protected] ez 20Mb
  • sazsmadar
    #2021
    Hali!
    Nekem olyan problémám lenne, hogy régebben nyomultam ezzel a játékkal, de a windows jó szokásához híven elszállt és sajna odavesztek a mentett állásaim is. Elég messze eljutottam már, és nem szívesen kezdeném újra.
    Éppen ott tartottam amikor egy bolygóra érkeztem meg, egy lezuhant űrhajó közelében, és be kellett menni a hajóba.
    Ha valakinek esetleg meg lenne ez a mentett állás, akkor nagyon megköszönném neki, ha elküldené nekem.
  • Zozo76
    #2020
    Legendary-n?
  • Ryu77
    #2019
    Nos én abbahagytam a legendary fokozatot sztem az csak mazochistáknak való.
    Jövő héten elkezdem megint mert a heroic mód meg túl könnyű...
  • Zozo76
    #2018
    Kozbe utananeztem a HALO-ban es a robotot neve utani szam nem 360 hanem 343. Ugyhogy akkor fingom nincs hogy miert lett ez a neve. De jol hangzik.
  • Zozo76
    #2017
    Elkezdtem (vagyis folytatom) a HALO legendary fokozatat! Baszott nehez de azert mar a negyedik palyan vagyok, az urhajoban. Allitolag legendary fokozaton mas a jatek vege, vagy mi. Meg ugy tudom van egyket husveti tojas a jatekban ami csak legendary fokozaton jon elo. Meglatjuk, felteve ha elerek addig. Minden egyes negyzetcentimeterert meg kell kuzdeni kemenyen. Ryu te abbahagytad?
  • Zozo76
    #2016
    Amugy itthonvagyok betegallomanyba, a jovo heten is! Ugyhogy ha valakinek van ideje es meg akar halni a HALO-ban akkor szivesen fejbelovom, csak szoljon! Ryu-nak megtoldom ezt meg egy tarkonvagassal is, raadasul teljesen ingyen!

  • Zozo76
    #2015
    Vigyazz Ryu, mert ha igy irsz konnyen MEGUTTETED MAGAD!

    Azert lett kiscsillagom XBOX 360 a neve mert nem lett volna szerencses ha XBOX 2-nek neveztek volna el, mikor a Sony mar PS3-al jott ki.

    A 360-as szam meg onnan jott, hogy a HALO 1 Library palyajan a GULITY SPARK 360-as robot kalauzol teged, es mond mindenfele hulye beszolast! Ezzel gondolom tisztelegtek a HALO-nak mert vegulis mar javaban ment a SONY PLAYSTATION 2 mkor az XBOX startolt, es a HALO kepes volt EGYMAGA eladni a gepet, ami azert jelent valamit.
  • Ryu77
    #2014
    Ja mennyiért is adják? Mármint a kettest vagy 360-ast vagy mit.
    Nagyobb számmal akartak kijönni mint a Sony Playstation3?
  • Ryu77
    #2013
    Faxom kivan az állandó XBOX-ozással.
  • Zozo76
    #2012
    Reli! Ezt mar lattad?

    http://www.gametrailers.com/player.php?id=1606&type=wmv
  • Zozo76
    #2011
    Idezet az www.576.hu-rol

    # XBOX-LIVE: hivatalosan is megerősítették a kétféle felhasználási formát (Silver és Gold). A Silver nem kerül pénzbe, ezzel is elérhetünk sok Live-szolgáltatást (pl. a letölthető demókat), de online játszani csak korlátozottan tudunk. Minden X360 vásárló egy hónapos ingyen Gold státusszal indul, a meglévő előfizetések automatikusan átváltanak Goldba (amíg tartanak). A Spectator Mode (pl. megnézheted a barátaid vagy a top playerek közdelmét a PGR3-ban) csak a Gold előfizetők számára lesz elérhető.

    # Xbox komaptibilitás: lesz, de korlátozott módon. "Válogatott címek, top játékok" lesznek csak visszafelé kompatibilisak - ezeknek gyaníthatóan "személyre szabott" emulátorokat hoznak létre.

    # A Microsoft nem hagyja magára az Xbox tulajdonosokat sem: idén összesen 200 cím kerül a boltok polcaira, köztük olyan játékokkal, mint a Half-Life 2 (Valve Corp.), Need for Speed Most Wanted (Electronic Arts), Ultimate Spider-Man (Activision), Far Cry Instincts (Ubisoft), The Chronicles of Narnia: The Lion the Witch and the Wardrobe (Buena Vista Games), Star Wars Battlefront II (LucasArts), Shadow The Hedgehog (SEGA), Tony Hawk�s American Wasteland (Activision), Tom Clancy�s Rainbow Six: Lockdown (Ubisoft) and Battlefield 2: Modern Combat(Electronic Arts). A platformot tovább támogatják 2006-ban is.

    # X360-ra idén 25-40 játék fog megjelenni, jelenleg 160 fejlesztés folyik a gépre.
  • Zozo76
    #2010
    Ezt olvasd el:

    http://www.xbox365.hu/report.php?reportid=131843

    Leteszed a hajad! :)
  • rorr
    #2009
    reméljük!
    kezdem Én is unni a pc-n való kinlódást nézegetni mi szaggat mi nem szaggat a vadiúj videókártyámon is ...
    Azt hiszem Én is beruházok egy új x-box-ra szimpatikusak a paraméterei!!!
  • Zozo76
    #2008
    Nincs ff-es kutyum, de mar nem is erdekel effele dolog mert ha Isten is ugy akarja akkor mar (remelem) leggkesobb januar-februar kornyeken az XBOX 360 kotrollere lesz a kezemben abban meg alabol van 4 motor! :)
  • rorr
    #2007
    valaki nem tudna válaszolni a múltkor már feltett kérdésemre?

    HALO PC KÉRDÉS!!!
    tudja valaki force feedback-es gamepaddal az ff effekteket aktiválni?
    Nekem Logitech Rumblepaddal nem sikerül pedig úgy emlékszem régen ment vele...
  • Gyuresz24
    #2006
    Ez nem is igaz.......
  • Zozo76
    #2005
    Mert nem irtok semmit ide, en tartom egyedul a frontot!
  • Ryu77
    #2004
    Úgy látom haldoklik a fórum.
  • Zozo76
    #2003
    Este 22:00 MTV Europe hivatalos XBOX 360 bemutato!!! Alig varom!!!
  • Zozo76
    #2002
    Na enyem a 2000. hozzaszolas, most vettem csak eszre!
  • Zozo76
    #2001
    HALO = HAtalmas LOveszet
  • Zozo76
    #2000



    ---- H A L O ----
  • Zozo76
    #1999
    Na az elobb elso hallas utjan irtam, de itt van pontosabban:

    KFT :
    Autótemető
    Autótemető,
    kinn a város szélén,
    rég halott gépek nyughelye.
    Autótemető,
    gyűrött Moszkvicsautó,
    bámul rád megvakult szeme.

    Autótemető,
    elszórt üvegcserép,
    elgurult rozsdás vasrugó.
    Autótemető,
    most már soha többé
    nem szól az autórádió.

    Száll még az új gép,
    álomkék ég csillog fémtestén.
    Némán heverő autótemető
    várja az út végén.

    Autótemető,
    egymás hegyén-hátán
    előkelő és olcsó hulladék.
    Autótemető,
    nyitott kesztyűtartó,
    rúzsfoltos cigarettavég.

    Autótemető,
    a mindig kényeztetett
    gépcsoda koszfészek ma már.
    Autótemető,
    az országút királya eltiport,
    béna vasmadár.

    Száll még az új gép,
    álomkék ég csillog fémtestén.
    Némán heverő autótemető
    várja az út végén.
  • Zozo76
    #1998
    Kft - Autotemeto
  • Zozo76
    #1997

    Autotemeto, kinn a varos szelen, reg halott gepek nyughelye.
    Autotemeto, gyurott moszkvich-auto, bamulrad megvakult szeme!
    Autotemeto, fellfort uvegcserep, elgurult rozsdas vasrugo.
    Autotemeto, mostmar soha tobbe nem szol az autoradio!

    Szall meg az uj gep, alom kek eg, csillan femtesten.
    Neman hevero, autotemeto varja az ut vegen.
  • Zozo76
    #1996
    Nem csak en voltam magyar!!! :))))))))

  • Zozo76
    #1995
    Asszem itt mar nem sok eselyem volt a tobbiekkel szemben. Kivancsi vagyok ezek miota jatszanak, mert en alig birtam a kanyarokat bevenni.