2194
  • Teperinke
    #488
    Túl hamar ítélkeztél, tök jó kis játék ez. Tök jó fegyverek, sniperpuska, rakéta, járművek, tank, de a kedvencem a szimpla piszoly
  • Hmuda
    #487
    Kipróbáltam a fullt és kicsit gyorsabb lett, mint a béta (mert gondolom kiszedték az agyatlam mennyiségű bump mapingot). Kedvenceim a kis púpos gizmók. Imádom mikor tök egyedül gyilkolom őket és erre beszól az egyik a vékonyka kis hangjukon: "They are everywhere!"
  • Beagie
    #486
    próbáld ki multiban! nagyon fílinges
  • Beagie
    #485
    csakhogy voltak tört szerverek is, viszont 1-re több helyen invalid a cd key, valszeg ezek a bolti halo-k
  • Corey
    #484
    érdekes dolog történt ma.. biztos láttátok, hogy volt egy kis probléma a multi inditásával, biztos a gamespy szerverével volt valami.. és hopp ezután meg mi történik? az, hogy hiába csinálunk szervert warezolt verzióval, az nem jelenik meg szerverlistában.. az a kimaradás sztem nem probléma volt, hanem egy security benyomása a gamespy master szerverére warez ellen..
  • Beagie
    #482
    nem tört server-nél "invalid cd key" úgy tűnik
  • radical
    #481
    írj be bármit
  • grebber
    #480
    Nem tud valaki serial numbert?
  • Wolwarine
    #479
    Nem tudom miért de én létre hozom a szervert, de nem jelenek meg a serverek között, de miért ?? Pedig tegnap 10-nyomtuk már !!!
  • Wolwarine
    #478
    10 perc és ready to go...
  • Wolwarine
    #476
    ja de én sem látom rajta magam hmm...
  • Wolwarine
    #474
    Már megyis ... "jokvagyunk" 10 játékos !!
  • Wolwarine
    #473
    FIGYELEM !!!

    MA 20.00 Óra után lehet jönni jáccani 10en "jokvagyunk"-szerverre jáccani CTF és amit akartok :)
  • Wolwarine
    #472
    Szuper vagy !! Várlak este a KÉK csapatban :)
  • Beagie
    #471
    ez se jött össze :(
  • Beagie
    #470
    <a href="http://www.gamershell.com/download_init.shtml?hellID=3551&mirror=9&a=7867295853305.3">klatty</a>
  • Wolwarine
    #469
    Akkor nem csak nálam van a gond hehe...
  • Wolwarine
    #468
    Ez a file kéne nekem : halo_patch1.0-1.01.exe
  • Beagie
    #467
    a gamespy meg behalt
  • Wolwarine
    #466
    Semmi baj...
  • Beagie
    #465
    egen már közben rájöttem, sorry
  • Wolwarine
    #464
    Ez nem pontosan az amire gondolok mert ez 2x05Mb !!
  • Beagie
    #463
    ja bocs, neked nem ez kell
  • Wolwarine
    #462
    Az hogy lehet hogy nem updateltem a gémet és mégis azt írja ki hogy "up to date" ? Mert az istenért sem megy...
  • Beagie
    #461
    tessék:
    http://www.wiretarget.com/games/pc_halo.shtml#Halo v1.01 [ENGLISH] No-CD/Public Server/Fixed EXE
  • Wolwarine
    #458
    Ez kéne nekem és akkor akár 16-an is játszhatnánk mert a sávszél adott !! :o)
  • Wolwarine
    #457
    Sziasztok !!

    Ez kéne nekem :

    2003-09-30 Halo Combat Evolved v1.01 Update Incl Public Server Patch 02x05 MB FLTDOX 9

    Köszi !
  • IMYke2.0.0.0
    #456
    Hát tévedsz öregem!
    A HALO 16(!) játékost támogat Multiplayerben!
    Szóval, előbb kicsit nézz utána, és csak azután blamálj egy programozó-csapatot!
    A Multiplayer-kód pedig a valaha látott leggyorsabb!
    (És ezért nem fizet nekem a Bungie!)

    ------------------------------------------
    .:: "Kész ill. nem kész játékmagyarítások" és "Játék Editorok" listája a Honlapomon ::. Sync

  • Wolwarine
    #455
    ops kétszer volt a jáccani sorry... :o)
  • Wolwarine
    #454
    FIGYELEM !!!

    MA 20.00 Óra után lehet jönni jáccani 10en "jokvagyunk"-szerverre jáccani CTF és amit akartok :)
  • Fikusz
    #453
    Hmm..valami baj lehet a Gamespy serverevel. nemtom használni a
    server böngészőt. Abszolútnemmutat semmit. majd 1 perc utan kiirja hogy gánya van
  • Lazarus
    #449
    mégis jobb mint a streetlegal: nyomsz egy bal gombot és a kocsi kirepül a pályáról
  • Wolwarine
    #448
    Kössz próbálom
  • ZorroF1
    #447
    Khm.. ez a telepjárós kis járgány nem is rossz épp ,bennülünk 3 an .. én vezetek és ha rámegyek egy kőre egy szajtó .. mindenki kiesik a kocsiból! igen reális kis game;)
  • radical
    #446
    updateld és UTÁNA másold be az exet.
  • Wolwarine
    #445
    Nincs meg valakinek az a patch amelyik ma jelent meg és kb 3MB ??
  • Wolwarine
    #444
    Valakinek müxik ez a peccs ??
    Mert nekem csak update-zni akarja !!
  • Lazarus
    #443
    Nem akar vlki szervert csinalni?
  • Lazarus
    #442
    A második már nekem is
  • radical
    #441
    nálam jó.