2194
  • Lazarus
    #440
    Nálam szar link
  • radical
    #439
    THX teszek még egy próbát hátha jobb lett. Bár az összes szerver lagzik mint állat.
  • toMpEr
    #438
    helyette ez:
    http://web.tvnetwork.hu/tomper/temp/halofix/halo1.1public.zip
  • toMpEr
    #437
    tort 1.1-es exe:
    ftp://web.tvnetwork.hu/temp/halofix/halo1.1public.zip
  • radical
    #435
    Ezt szedte nekem le automatikusan, utána pedig kérte a cd-t úgyhogy vissza kellett másolnom a törtmultis régi exet.
  • IMYke2.0.0.0
    #434
    HALO PATCH!

    [2003-09-30 @ 13:30 - Berkenye] (kommentek: 6)

    A cím mindent elárul... Vagy nem? Oké: Kijött az első (3,6 MB-os) javítás a Microsoft "kései üdvösköjéhez", a Halo: Combat Evolved-hez, melyet innen ránthattok lefele le :) Kérdés van...? Na akkor kezdjük elölről... :D

    Forrás :
    GameStar

    ------------------------------------------
    .:: "Kész ill. nem kész játékmagyarítások" és "Játék Editorok" listája a Honlapomon ::. Sync
  • IMYke2.0.0.0
    #433
    Hát vitatkoznék, de fáradt vagyok.
    Tény, hogy DX8-as a GF3, de ha megkuksolod, gyakorlatilag nem tud többet, mint a DX7 akkori effektkészlete, kiegészítve az akkori leghúzósabb - és valóban - DX8-as pixel shader 1.1-el. De a hardverből semmi sem igazán ízig-vérig DX8-as.
    A HALO "szegényes" effektjeit pedig könnyedén megjeleníti még egy GF2 Ti is, igaz, akkor a 30FPS beállítás erősen ajánlott!

    ------------------------------------------
    .:: "Kész ill. nem kész játékmagyarítások" és "Játék Editorok" listája a Honlapomon ::. Sync
  • radical
    #432
    Hát multiztam vele. Egy határ fos. Szar sebzés, szar célzásmodell, lagos szerverek, csúnya grafika és még ráadásul szaggat is.PÁPÁ Halo.
  • Unknow
    #431
    flt
  • radical
    #430
    valami 3869288 byte méretű peccset.
  • radical
    #429
    Ha multizni akarok akkor elkezd valamit letölteni a microsofttól a Halo. Hagyjam vagy ne?
  • gergou
    #428
    Igaz, 1.1 es pixel shadder van az nfinite fx 1 engineben, de a halo 1.1 es ps hasznal sztem, hiaba tud az xbox gpu ja 1.3, vagy akar 1.4 est...
  • Hmuda
    #427
    Köszi.
  • TneX
    #426
    flt-halo
  • Hmuda
    #424
    Akkor most a halo.bin, vagy a flt-halo.bin az full?
  • gergou
    #421
    ez hibas gondolatmenet. A gef 3 dx 8 as vid kartya, es 1.0 as pixel shadderek kezelesere alkalmas. A halo 1 ben csak es kizarolag 1.0 as pixel shadderek vannak. ebbol fakadoan minden animalt texture, es bump mappingelt, pixel shadderelt texture megjelenik a racshalon.

    Arra terve meg, hogy amit a graf kartya hw bol nem tud, azt a proci szamolja ki, ...ez nagy hulyeseg. a pixel shadder effekteket emulalni direct drawal szinte lehetetlen, ha lehetne is, hatalmas proci kene hozza, meg 5 ev munka, amig azt valaki kifejleszti.

    Egy program volt, az outcast, ami direct drawn keresztul tudottt real time envorinment bump mappinget emulalni, de azota sem probalta senki utonerni az Appelt( mondhatjuk ugy is, hogy ok tudtak valamit, amit masok nem:)
  • IMYke2.0.0.0
    #420
    Nos, végre!
    Ma sikerült összekaparnom 1.6 GB-ot az egyik meghajtómon!
    Feltelepült a HALO 1.
    Semmiféle parancsikon machinálással, simán elindult a Játék!

    Konfig (öregecske):
    - AMD XP 1700+ (1466@1466)
    - Samsung 256 MB DDR (266MHz)
    - ATI (BBA) Radeon 9500 Pro 128MB (nem húzva!)
    - Catalyst 3.7
    - DirectX 9.0b
    - 1024*768/32
    - SoundBlaster LIVE! 5.1


    A Játék szépen indult, gyorsan töltött.
    A hangok nem recsegtek, semmi szemetelés a képeken, és nem fagyott a logonál -> azonnal és gyorsan történt minden.
    Most már nem is értem, miért fanyalogtatok.
    Beállítottam magamnak mindent (1024*768 - igaz a Refresh Rate 0 Hz volt, de a később bekövetkezett parancsikon módosítás után is az maradt!), és minden maxon volt ill. lett. A 30FPS-eses beállítást azoknak ajánlom, akiknek "csak" GeForce-uk van.

    Végignyomtam az elejét, intro, szükséges öldöklés, hogy kijussak a hajóról. Igen, valóban volt néhol akadás, főként, amikor több ellen rontott rám én meg balga módon, régi "Quake2"-es beidegződéssel dodge-olni akartam.
    Amúgy - nekem nagyon - tetszik a fizika, a grafika (nem értem mit vártunk egy konverziótól, hisz ez gyönyörű!) és megfelelő fokozaton az ellenfelek is jobbak lehetnek. Most "Easy"-n nyomom.
    Arra a kérdésre még nem merek válaszolni, hogy vajon végigtolom-e majd másodszor is... hisz még az első sem történt meg .
    De nekem nagyon tetszik!

    ------------------------------------------
    .:: "Kész ill. nem kész játékmagyarítások" és "Játék Editorok" listája a Honlapomon ::. Sync
  • ThunderMaX
    #419
    Anno nem hiába választották szét a kettő dolgot hogy ne a szegény proci számolja már a grafikai számításokat is elég nemki a fizikát meg a többit számolnia.
  • ThunderMaX
    #418
    Ha így lenne akkor minek a vid. kártya???Amúgy hülyeség amit kérdeztél alapból. Ez kb. úgy nézne ki ha igaz lenne hogy S3 virge egy 5Ghz procival. :)
  • IMYke2.0.0.0
    #416
    Csak annyi, hogy a GF 3 tulajdonképpen csak DirectX 7.0a-s effekteket használ - így nem látja, nem jeleníti meg, azaz ezokból nem is lassítja be a Játékot a sok pixel shader, animált textúra, extra fényeffekt stb.

    ------------------------------------------
    .:: "Kész ill. nem kész játékmagyarítások" és "Játék Editorok" listája a Honlapomon ::. Sync
  • gergou
    #415
    gef 3 ti 200 al 1024*768 as felbontasban minden effektel tokeletesen megy nalam... szal nem tom mashol mi a problem a dx 8 as effektekkel...
  • Gerry
    #414
    Úgy, hogy a GF2MX nem tud DirectX8-as effekteket, és ezért nem lassul be ott, ahol a DX8-as kártyák letérdelnek az effektek miatt.
  • Jacek
    #413
  • IMYke2.0.0.0
    #412
    Ide tessék majd sűrűbben elnézegetni! Modok is lesznek.

    ------------------------------------------
    .:: "Kész ill. nem kész játékmagyarítások" és "Játék Editorok" listája a Honlapomon ::. Sync
  • IMYke2.0.0.0
    #411
    Info innen.

    ------------------------------------------
    .:: "Kész ill. nem kész játékmagyarítások" és "Játék Editorok" listája a Honlapomon ::. Sync
  • IMYke2.0.0.0
    #410
    Srácok!

    Nyugalom!
    Hamarosan kijön egy Halo PC Editing Kit, amivel - ezt merem állítani - kismillió MOD fog gyártódni! S nem hinném, hogy csak nálunk találnak a gamerek kivetnivalókat a Halo-ban... Azaz, lesznek szépen:
    - kisebb célkeresztek,
    - kompatibilitást növelő modok,
    - realitást növelők stb.
    Mint annyi jó és kevésbé jó Játék esetében...

    Csak nyugi!


    ------------------------------------------
    .:: "Kész ill. nem kész játékmagyarítások" és "Játék Editorok" listája a Honlapomon ::. Sync
  • Mayday
    #409
    Majd kiadnak hozza egy "nem-szaggat"-peccset...
  • Jacek
    #408
    graf mar nem egy nagy szam de mondom nem erdekelene hanem szaggat mint az allat nalam!!
  • gergou
    #407
    Nem ertem meg a ketkedoket, en nem probaltam a pre goldot szerencsere, mert a full gamez majd szijjeszed, olyan jo:) A grafika allitom elso osztaly, rengeteg pixel shadder, majd mindenhol... A zene tokeletes, es a game elegge elvezetes singli modban, legalabbis en elvezem:) Ja, es azoka az idiota urlenyek, azok a picik, amiknek a hatuljan valami nagy potroh van, azok rettenet poenosak, ha meglatnak, jajveszekelve menekulnek...ilyenkor ko nekik atomot kuldeni
  • Lifeforce
    #406
    Én most szedem.
    Figy egy próbát megér, 1cd-és nem vág földhöz :)
    Igaz a beta után én is félve szedem.
    A grafika engem nem érdekel, mert egy játék nem ezen múlik.
    Ma meglátom milyen :D
    Jah igen a multija műxik.
    Klántársaim tegnap kipróbálták és azt mondották, hogy nem rossz.
  • Lacc
    #405
    Hát én gondolkozom, hogy leszedjem-e, mert öszintén szólva nem sok kedvem van hozzá az alfa után. Single legalábbis semmiképp, mert tényleg vannak benne iszonyú unalmas részek. De a multival akkor mi a helyzet? Az jó? Mert nem nagyon tudok elképzelni valami funplayen kívül mást egy olyan game esetében, ahol a célkereszt betölti a képernyő felét...
  • Jacek
    #403
    az egy dolog hogy masfel ev alatt elavult!! ezzel emg megbaratkozom de ez a konverzio mi????? amit idaig athoztak X-rol az tokeletesen futott a PC-n Enclave\RSC1 de ez egy lol bumpon kivul egy nulla a graf de meg ez sem zavar hanem akad mint a szar!!!!!!! plusz recseg a hang !!
    Neztem en a betat gondoltam emgvarom a fullt jol sikerult:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • oneal1
    #402
    nekem geforce 4 ti m van és a doom III huszon akárnyány fps el szalad:))

    érdemes leszedn ia halo-t???
    sürgös válasz kéne
  • Zagash
    #399
    A GeForce 2 MX-nek szerintem volt egy verziója, ami nagyságrendekkel jobb volt társainál és ezt még akkor csinálták, mikor még nem volt MX200/MX400, csak sima MX. Nekem egy GF2 MX sima van, ami a Creative nyákján feszít 32 mega DDR rammal (ez volt az első gf2mx, amit ddr rammal szereltek.)

    Szóval a lényeg az, hogy a játékok akadásmentesen futnak még ma is, közepes felbontás mellett, legyen az Vietcong vagy Halo. És mikor kiveszem és beleteszem a radeon 9000-est, vagy a GF4-et akkor döbbenek, mert ugyanazzal a beállítással helyenként rendesen beszaggat a játék... nagyon furcsa. Mintha az erőforrást túlzottan igénylő részeket egyszerűen figyelmen kívül hagyná a kártya... Megnéztem, a 3d Markokban olyan eredmények vannak, amilyeneknek lennie kell, tehát a gf2mx negyedannyi pontot kap, mint a gf4. De akkor hogy lehet az, hogy az előbbi stabilabban, akadásmentesen jeleníti meg a játékokat? A kilopott Doom3 alfán a GF4-gyel max fps 10, a gf2mx-szel meg 10. hmm.. Asszem nálam nem jött még el az idő a kártyacserére :)

    Ja és elnézést az offért, de nem bírtam ellenállni DanielT üzenetének. Ezer bocs
  • Tibre
    #398
    Töltsd le a patchot és betudsz menni a szerverekre.
  • radical
    #397
    tört multiszerver merre?
  • Lazarus
    #396
    Szerintem is
  • IMYke2.0.0.0
    #393
    HUB: koli.sytes.net
    Share limit: 10GB
    Slot: DSL esetén 6 slot!

    ------------------------------------------
    .:: "Kész ill. nem kész játékmagyarítások" és "Játék Editorok" listája a Honlapomon ::. Sync
  • IMYke2.0.0.0
    #392
    Koli-n fenn van!
    De csak DSL és Cable kapcsolatosoknál... Nekem 3 napba telt a megszerzése!

    ------------------------------------------
    .:: "Kész ill. nem kész játékmagyarítások" és "Játék Editorok" listája a Honlapomon ::. Sync
  • gonosz
    #391
    at kene tenni quakenetre legtobb game ott tanyazik