2194
  • Wolwarine
    #579
  • Hmuda
    #578
    Na végigvittem. Az a sisakos dolog és a hümmögős golyó poénja nem kellett volna a végére. Elég klissés...

    SPOILER!!!!!!!!!!!











    Még a Halo széthullása is iszonyat gagyin volt megoldva.
  • gonosz
    #577
    ja ha nem vesszuk figyelembe hogy dogunalom akkor elso osztalyu game :)
  • Wolwarine
    #576
    Eggyetértek i2k-val !!

    Mivel szerintem elég nagy "döglődés" van a Pc-piacon !
    Egyre szarabb játékok jönnek ki, gondolok itt a :
    -Chrome=szégyenebb játék mentet nem is tudnák elképzelni, na és az íránytás...******....
    Most még lehetne sorolni de lényeg egy híg fos a pc felhozatal. De most jött ez a HALO-ami szerintem nagyon de nagyon jó lett. Én nagyon a részleteket figyelem a játékban és a legapróbb részletekig PROFI. Azt viszont én is sajnálom hogy úgy a 4-5pályától nagyon monoton amikor a 143344255326363-ik szörnyet nyírom ki a 423532532532532532-ik folyosón ami tök ugyan az mint az 1. De amúgy ha ezt nem veszem figyelembe nagyon jó kis gáma lett.
  • IMYke2.0.0.0
    #575
    Szívesen!

    ------------------------------------------
    .:: "Kész ill. nem kész játékmagyarítások" és "Játék Editorok" listája a Honlapomon ::. Sync
  • [HUN]PAStheLoD
    #574
    kösz
  • IMYke2.0.0.0
    #573
    Na mindegy - így is érthető :)))

    ------------------------------------------
    .:: "Kész ill. nem kész játékmagyarítások" és "Játék Editorok" listája a Honlapomon ::. Sync
  • IMYke2.0.0.0
    #572
    No-CD/Public Server/Fixed EXE]Halo 1.01 NoCD / Public Server Fixed Exe

    ------------------------------------------
    .:: "Kész ill. nem kész játékmagyarítások" és "Játék Editorok" listája a Honlapomon ::. Sync
  • IMYke2.0.0.0
    #571
    No-CD/Public Server/Fixed EXE]Halo 1.01 NoCD/Public Server Fixed Exe


    ------------------------------------------
    .:: "Kész ill. nem kész játékmagyarítások" és "Játék Editorok" listája a Honlapomon ::. Sync
  • Rincewind
    #570
    van hozzá no cd crack
  • [HUN]PAStheLoD
    #569
    és ha a picipuha peccset letőttötte akkor hogy lehet megódani hogy ne óbégasson CD-ért? :)
  • Rincewind
    #568
    Buzi html tiltás! :P
  • Rincewind
    #567
    "hát az lenne baj. ;)"

    "hát az <b>se</b> lenne baj. ;)" :P
  • Hmuda
    #566
    Már az utolsó pályán vagyok és csak egyvalamit tudok üzenni a készítőknek:

    "VEGYETEK FEL EGY PÁLYATERVEZŐT, AKI KÉPES TÚLLÉPNI A MONOTONITÁSON!"

    Minden pályán ugyanaz a szakasz ismétli önmagát minden pályán. De még ha legalább rövidre csinálták volna a pályákat vagy valami, de így 56-szor kell ugyanazt a terepet bámulnom és még csak egy apró eltérés sem különbözteti meg őket. Legjobban a Könyvtár, a Covenant hajó, és a Halo építményeinek belső tere ilyen gagyi. Ráadásul az ellenfelek folyamatos irtása eszméletlen monoton.

    Csakhogy jót is szoljak, a grafika türhető, a történet elfogadható. Az igazán üde szinfoltok, az a halott katona videofelvételeinek visszajátszása, a marine-okkal való együttes hentelés (ami mellesleg csak a játék elején van, a közepétöl egyetlen egyszer sem), Cortana beszólásai (pláne az utolsó pálya elején), a Warthoggal és a tankkal való nyomulás (a tank is csak egyetlen egyszer van benne, de az felejthetetlen volt), a játék elején található átvezetők (a játék vége felé hihetetlenül ellaposodnak, néha kimerül egy két eldobott mondatban és laza mozdulatokban). De ennyi.

    Ha két évvel ezelőtt hozzák ki PC-re (ahogy lett is volna, csak a közellen$ég közbeszolt), akkor egy hihetetlenül jó és élvezetes játékot kaptunk volna. De így...
  • Lacc
    #565
    Nem tudom, nekem nagyon konzolosnak tűnt...
  • Rincewind
    #564
    "átlagos grafikával"

    Ezt azért javítanám. Vannak benne nagyon szép részek, főleg a jég megvalósítása. Tehát semmi esetre sem átlagos, csak kissé öreg már szegényke. :)
  • Rincewind
    #563
    Szerintem semmi konzolszagot nem áraszt, sima FPS, de ha árasztana, hát az lenne baj. ;)
    Nem ott van a gond, inkább az ötlettelen pályatervezésen.
  • Rincewind
    #561
    Második rész??? Szerintem álmodtad... :)
  • Jinchuu
    #560
    Az erősebb fokozat max. a játszhatóságban változtat, a grafikát nem nagyon javítja. :D Amúgy ha nem tetszik hát ez van, nem lehet mindenki ugyanolyan. :D
  • Jinchuu
    #559
    Hmm, mégis miről beszélsz? A második rész még nincs kinnt, főleg nem Mac-re. Amúgy meg nem Xbox az előd, mivel ez az fps mindig is pc-re jött, csak közben Bill bátyó mélyen a zsebébe nyúlt! :D
  • Shep
    #558
    Srácok mi a bánatot lehet csinálni, hogy ne 20 fpsel fusson kikapcsoltam az anisot meg a FSAA-t is, nehogy már a Chrome 60fpsel fusson ez meg 20al grafikailag azért a kettő távol áll egymástól. A config egyébkét XP 2100+ /1820MHZ/ 512MB DDR GefTI 4200 64MB A patch segít vmit?
  • Jinchuu
    #554
    Azaz PC-re is olyan lett volna eredetileg mint amit ártaktak xbox-ra, akkor azt is konzolszagúnak találtad volna?
  • Jinchuu
    #553
    Mitöl konzolszagú egy olyan játék amelyet eredetileg PC-re terveztek és csak később konvertálták át Xbox-ra?
  • Lacc
    #552
    Hát úgylátom pc-s körökben nem lett annyira sikeres ez a x-boxos "mérföldkő". Így vagyok ezzel én is, 2 évvel ezelőtt talán meghatározó eleme lett volna az fps-palettának, de most... Azt nem mondom, hogy 0, mert vannak benne jó részek és ötletek, de sokszor unalmas, egyhangú és konzolszagú a lehellete (30 centi átmérőjű célkereszt no comment).
  • Fikusz
    #551
    A dedikalt server kér Cd keyt belépéskor?
  • chuck
    #550
    Halo Dedikalt szerver, ha valaki futtatni tud/akar.

    Letoltes
  • Deajka
    #549
    Általában igaz , hogy akkor amikor oldalak szólnak egyes játékok gépigényéről,graf.bugjairól + "nem hajlandó elindulni"-ról akkor nálam nincs probléma.

    Szvsz: az xp sokkal szarabb(hmmm, a szarnál? érdekes paradoxon lehetne!, mindegy ) mint a w98se.
    Én munkában és gamékban is teszteltem mindkettőt és amig mondom a w98 esetében főként sebesség beli problémáim voltak az xp -nél meg rengeteg minden.
    Nos, xp rajongók kíméljenek!
    Nem lódítok me3rt semmi értelme nem lenne. Próbáld ki.
  • gonosz
    #548
    a fix 30 fps az tavolrol sem fix, sot.. az csak annyit csinal, hogy maximalja a kepfrissitest 30 -ra. Igy annyit ersz el hogy MINDIG borzalmasan fog menni :) Az animaciok pedig roppant gagyik lesznek. Vsync -re kapcsolva nalam megtaltosodott a progi (640*480 rulez :).

    amugy jatek atlagos, grafika atlagos, gepigeny brutalis.
  • Jinchuu
    #547
    Ha az xbox nem lett volna és a game időben megjelenik, akkor anno nem lett volna átlagos, sőt... Szerintem igenis kitűnik még a mostani átlag fps-ek közül is, bár ez úgy látszik egyéntől függ! :D
    Egy multit én is kipróbálnék vmikor!
  • Jinchuu
    #546
    Jó ez a game, tényleg van hangulata a dolognak! A kispisztoly a legjobb fegyver! :D
    Amúgy nállam 1.3 Athlon, 512 sd és GF3Ti200 mellett, 800*600-ban elfogadható eredményt produkál, 1024-ben, már döcögősebb.

    Viszont az ilyen dolgok kicsit érdekesek:
    "Nekem 1.1tua,512sd,gf3ti200,win98se.
    1024*768 - ban fullon néha beszaggat"
    Mert a magam gépéből kiindulva ezt nehezen tudom elhinni, bár lehet hogy az xp lenne ennyire teljesítmény-romboló? :D
  • Jacek
    #545
    ezt ugye nem hiszed magad sem:)))
  • Jacek
    #544
    :))
  • Rincewind
    #543
    Mert nincs is itt semmiféle mérföldkő. Egy teljesen átlagos játék, átlagos grafikával, jó ötletekkel és történettek, de botrányos pálya-designal. Ennyi!
    Nem rossz, de én sem érzem, hogy bármi módon is kiemelkedne a hasonszőrűek közül. Elkapta a hype és bőven túl lett értékelve anno.

    Más: van magyar tört multi-szerver? Szivesen kipróbálnám team-slayer-ben.
  • IMYke2.0.0.0
    #542
    Persze, hiszen - sajnos - rossz időzítéssel, marketinggel 1 év késéssel dobták piacra a PC-s változatot.
    Manapság már mindenki HalfLife 2, Doom3 stb. lázban ég, és olyan feelinget, gfx-t vár el egy Játéktól. Várjuk ki a végét!
    A HalfLife 2-t is alaposan le kell majd redukálniuk, hiszen, nem cél, hogy csak az ATI tulajok élvezhessék.
    Ebből kifolyólag, gyengébb lesz a grafja, mint a videokon, és a screenshotokon, ezy 1.000.000 %!

    ------------------------------------------
    .:: "Kész ill. nem kész játékmagyarítások" és "Játék Editorok" listája a Honlapomon ::. Sync
  • Jacek
    #541
    nem easyn probaltam:) de en nem fikazom ha valakinek tetszik nem zavar:) csak nem erzem a merfoldkovet ami zengtek rola semmi extra :)
  • IMYke2.0.0.0
    #540
    Fene sem tudja - több tucat FPS után nekem ebben van valami, amit leginkább a valódi elveszettségnek tudnék hívni. Amikor egy végeláthatatlan (hisz gyűrű alakú) világban, - kezdetben egyedül, majd társakkal, majd egyedül - életben kell maradnod.
    Hozzáteszem: Easy-n valóban röhejes a Játék.
    Próbáld ki a legnehezebb fokozaton (ha eddig nem tudtad volna ezt megtenni)

    ------------------------------------------
    .:: "Kész ill. nem kész játékmagyarítások" és "Játék Editorok" listája a Honlapomon ::. Sync
  • Jacek
    #539
    mond mar el mi a feeling a haloban??? az hogy nagy hype volt xboxon??? azon kivul ?:)
  • Jacek
    #538
    pont az a bajom hogy rohejes egy 2 eves jatek igy fusson:)
  • IMYke2.0.0.0
    #537
    Chrome: hát nem jobb feeling!
    Grafika szart se ér manapság
    - tömegárú (még egy RPG is 3D-t követel, közben meg igénye sem lenne rá)
    ------------------------------------------
    .:: "Kész ill. nem kész játékmagyarítások" és "Játék Editorok" listája a Honlapomon ::. Sync
  • Jacek
    #536
    az multkor kavart be:)