2194
  • Wolwarine
    #623
    Akkor csak annyi hogy : AMD
  • Wolwarine
    #621
    NANÁ !! HOL HOL ?? MI A CÍM ??
  • Light
    #620
    45.23-as.
    Az előzőeket javítom, minden fullon van, akkor már elég ceffetül néz ki:), de akkor is ott van a szaggatás!!!
  • BBking
    #619
    PIII 800 9500Pro-val szinte röccenés nélkül megy.(1024-768,Minen fullon még a hang is)
  • Wolwarine
    #617
    Detonator drivered hanyas ?
  • Light
    #616
    Hát nem is tudom...
    800x600-ban néztem meg: minden kikapcs, a textúrák közepesen, és hát eléggé szaggat...
    A grafikája pedig hát a Chaser és Chrome grafikáját még csak el sem éri - olyan Half Life hangulatom volt végig, amíg ki nem értem a szigetre - hát ott krepa - szal semmi, de semmi oka nem lenne, hogy az alábbi konfigomon szaggasson, ráadásul majdnem minimumon...és mégis!!!
    Nincs erre vmi 5let? Vagy ez télleg ennyire el van cseszve?:((
  • Wolwarine
    #615
    2003-10-02 Halo Combat Evolved Dedicated Server Pre-release Public Server *Patch* 22x05 MB Ez nagy kéne nekem !
  • IMYke2.0.0.0
    #614
    Én nem tudom, szerintem ennyi a max, amit találhatunk.

    ------------------------------------------
    .:: "Kész ill. nem kész játékmagyarítások" és "Játék Editorok" listája a Honlapomon ::. Sync
  • Wolwarine
    #613
    Nekem nem kéne hogy föltétlen megjelenjen a GameSpy-on a szerverem hanem egy privát is jó lenne amit csak azok tudnak akiknek megadom !
  • Wolwarine
    #612
    Van rá megoldás ?
  • IMYke2.0.0.0
    #611
    Ja, értem.

    ------------------------------------------
    .:: "Kész ill. nem kész játékmagyarítások" és "Játék Editorok" listája a Honlapomon ::. Sync
  • Wolwarine
    #610
    Nem nem az...de ez már megvan !! Megvan peccselve de nekem nem eggyértleműen müxik a szerver !
  • Wolwarine
    #609
    This patch will make the dedicated server ignore CDkey checks, but display itself on the master list (only if sv_public = 1). It is to be used in
    combination with the Halo server patches installed on the clients.

    Install the included Halo Combat Evolved Dedicated server, then copy the
    cracked Haloded.exe over.

    Nekem egy olyan peccs kell amiben egy Halodod.exe van a leírás szerint hogy működjön a szerver a neten !


  • IMYke2.0.0.0
    #608
    Hát neked nem a full van meg?
    Javítsd fel 1.01-re
    Tedd fel a linken lévő "Halo v1.01 [ENGLISH] No-CD/Public Server/Fixed EXE"-t és kész!

    ------------------------------------------
    .:: "Kész ill. nem kész játékmagyarítások" és "Játék Editorok" listája a Honlapomon ::. Sync
  • Wolwarine
    #607
    Itt nincs ilyen...
  • IMYke2.0.0.0
    #606
    No-CD/Public Server/Fixed EXE]1.01-hez Fixed exe / Private Server Patch

    ------------------------------------------
    .:: "Kész ill. nem kész játékmagyarítások" és "Játék Editorok" listája a Honlapomon ::. Sync
  • Wolwarine
    #605
    2003-10-02 Halo Combat Evolved Dedicated Server Pre-release Public Server *Patch*
    Ehhez valaki adjon legyenszíves egy linket vagy bármit, fontos lenne.

    Előrre köszönöm...
  • Wolwarine
    #604
    Valaki árúlja már el nekem, hogy lehet az, hogy néha tudok csinálni szervert amin nyomjuk vagy 10-en aztán kilépek, aztán megint csinálok egy szervert de azt senkise látja ??
  • IMYke2.0.0.0
    #603
    OK!

    Ui: A gép szép és finom !

    ------------------------------------------
    .:: "Kész ill. nem kész játékmagyarítások" és "Játék Editorok" listája a Honlapomon ::. Sync
  • Light
    #602
    Köszi, de megtaláltam, a régebbi írásokban volt egy megoldás...
    Azért köszi!

    Pá!

    u.i.:): 2,7 Athlon XP, 512 DDR dualban, Geforce4Ti4600 128DDR, DirectX9.0b.
  • IMYke2.0.0.0
    #601
    Hardver?

    Proci, RAM, VGA, DirectX

    ------------------------------------------
    .:: "Kész ill. nem kész játékmagyarítások" és "Játék Editorok" listája a Honlapomon ::. Sync
  • Light
    #600
    Hi!
    Van egy problémám:
    Indítanám a játékot, és 'Fatal Error' - azt sérelmezi, hogy a Hardware acceleration nincs benyomva, nézzem meg a dxdiag-ot...
    Fenn van az 1.01-es patch és hozzá a crackfix...
    Please HELP!
    Köszi előre is!

    Csács!
  • Skynet
    #598
    Frankó a HALO,frankó benne amikor csapatba vergődve támadjuk a csapatos ellenfeleket,és jó hogy sok az akció...
    A grafika közepes a hangok jók...
    Az MI is jó..
    A törpeszörnyek hangulatrombolóan bárgyúak,főleg a röhögcsélő idióta hangjukkal...
    Ezzel szemben a Chromeban bár nincs ennyi akció a grafika mégis sokkalszebb a hangok kb ugyanilyenjók az MI messzejobb és a sikerhez sokkal de sokkal többet kell taktikázni,ami szintén jó...

    Az meg hogy ez a játék alien vs predator feeling???
    Hát....ez mókás...Szerintem SEMMI para nincs a játékban..néhány hörgő lövöldöző izé ami kiugrik a tűzvonalból,röhögcsélő manókák,ugrabugráló polip izék, half life-ból lopott fejretapadós szörny által irányított emberek,stb...
    Utoljára AvsP szerü parát az Unreal 2-ben láttam a játék első fél órájában meg amikor mész le lifttel és elkezd zuhanni mert a szörny ráugrik,stb...
    De abban is annyi volt...
    Szal a HALO egy egész jó akciójáték amikor megjelent egetverő volt xboxon de azóta lenyomták...
    Akcióbol sok van benne taktikázni nemsokat kell paraszint a 0-val egyenlő..
  • IMYke2.0.0.0
    #597
    Sajnálom, hogy az én, saját véleményem különbözik a tiétektől.
    Sajnálom, hogy nekem tetszik a Halo.

    Én bele tudtam élni magam a Játékba. Talán ez a trükkje.
    Nem kell 25 féle pálya ehhez, egszerűen "ott kell lenni!"
    Kicsit már unom, hogy mindenki olyan dolgokat vár el egy Játéktól - amit maga sem tudna elkészíteni jobban - , amit a készítők egyszerűen nem is akartak elkészíteni!
    Gondoljátok, hogy nem direkt ilyen az egész pályatervezés?
    Na ne, ne gyertek nekem a lustasággal, hülyeséggel meg ilyenek, mert az dedós kifogás.
    Egyszerűen képzeljétek el, nem minden környezet kell olyan variáns legyen, mint a Quake 3-klónokban és elődeiben! - értsd iD termékek, Epic termékek és majmoló társaik, melyek sikeresek stb. Csak cifrák.
    Senki sem gondolt bele például abba, hogy egy adott civilizáció nem abban éli ki magát, mint az ember? Változatos, giccses városok stb.
    Én el tudom fogadni ezt a fajta puritánságot, mert megnyugtató a sok "húúú, de mennyire klafa" pályatervezéses játék után (amiben persze néha pont csak ebben merül ki a tervezők kreativitása, és minden más [AI, sebzés, ötletesség] gyakorlatilag a nulla felé tendál).
    Nekem tetszenek a Quakek-ek, az Unreal-ek, a MoHAA-k, a Serious Sam-ek stb., de már kicsit sok volt a "valósághoz" semmivel sem hasonlító építkezések látványa.
    A HALO-ban - mintha valóban egy gépi, puritán, agyilag zokni civilizációtól kellene megvédeni önnnön magunkat - egy olyan környezetbe csöppentünk, ami speciális, és önmagát ismétlő - én akkoris tartom magam a kör szimbólumhoz! - és éppen ezért lehet annyira unalmas a változatosságot kereső szemnek.
    Nekem is furcsa volt kezdetben, de aztán el kezdtem gondolkodni és rájöttem, ebben az egyszerűségben van elrejtve az igazi jele annak a ténynek, hogy ez egy űrhajó. Attól kezdve már nem volt kérdés semmi.

    Tiszteletben tartom mások, a nagy FPS-esek véleményét, ugyanakkor kérem, gondolják át, itt nem térugrásos, életben-maradni-tornáról van szó (pl.: Quake 1-2-3-(4), Doom 1-2-(3), Unreal Tournament 1 - 2003 (2004) stb.), hanem olyanról, mint az Unreal 1-ben (egy bolygóról, melyre landolva életben kell maradnunk), melynek ugyanakkor változatos faunája és MÉGIS, megyek-oszt ölök pályái voltak...

    És még írhatnék, de a Fórum szokásához híven, gondolom megint fikázás lesz ennek is a vége... bahhhh

    Nekem akkor is tetszett a HALO (főként, hogy nem kellett megvennem!) és megszerzem majd a HALO 2-t is!


    ------------------------------------------
    .:: "Kész ill. nem kész játékmagyarítások" és "Játék Editorok" listája a Honlapomon ::. Sync
  • Tibre
    #596
    Meg azt is beláthatod,hogy ez már régóta készen van,és akkor még nem volt bf1942 ofp talán,de az se biztos...
  • Wolwarine
    #595
    Azért te is beláthatod hogy még eggyik be se voltak ennyire egyediek a járműek ...
  • Wolwarine
    #593
    Ja attól,hogy kör alakú még nem kell ugyan olyannak lennie :o)
  • TneX
    #592
    No igen,nehogy már azért legyen egy űrhajón 25ödszörre tök ugyanolyan szoba meg folyosórészlet mert lent a bolygó kör alakú :)))
  • Vidam
    #591
    multiban milyen a game?
  • BBking
    #590
    kössz már nem kell
  • BBking
    #589
    1 kódot valaki nyomatna a telepítéshez?Köszi
  • Rincewind
    #588
    "azért egyformák a pályák, mert az egész egy kör alakú bolygón, primitív lények lakhelyén játszódik "

    Ezt te komolyan gondoltad? Mert nem hiszem.
    Azért monoton és unalmasan minden belső helyszín, mert ilyen monotonra és unalmasra csinálták. Úgy látszik nem telik a Bungee-nál normális pályatervezőkre.
    Bazz milyen játék az, ahol nyilakkal kell mutatni a játékosnak a millió egyforma folyósó közül, hogy merre menjen?
  • chuck
    #587
    Sok helyen nem kell leallni gyakni. Nekem legalabbis kifizetodobb volt tekerni ezerrel, atugrani az ellent. Ez a tendencia inkabb a jatek vege fele ervenyesult, mikor mar nagyon untam a bazart.
  • [HUN]PAStheLoD
    #586
    ez olyan HALO feeling.. :)
    de azt megmondhatnád hogy hogy kell legyakni azt a sok kecseget ott a grav. liftnél
  • Hmuda
    #585
    Ez neked Alien v Predator feeling? Méga környezetet se volt időm megtekinteni, mert annyi ellenség jött. Azok a kis gömböcök meg csak robbannak, mikor valahogy sikerül rádugraniuk (ami egy miliméternyi oldalazással elkerülhető mellesleg), de hogy akárcsak egyetlsen szituban is ilyensztőek lettek volna, háááát. Akkor fostam kiscit, mikor a totál kihalt járatokban kellett menni és csak az engem lövöldöző marine-al, meg a videovisszajátszással találkoztam, de már rögtön azután tönkrettették azzal, hogy könyű őket kinyírni és millióan vannak. Bezzeg ha lesböl, nagyokat sebezve, kevesen lettek volna, akkor elfogadnám az Alien feeleinget.
  • [HUN]PAStheLoD
    #584
    nem is tudnak a földről .. azért kell elvinni azt a kis holo csajt (programot) mert ha megszerzik megtudnak mindent..
  • Hmuda
    #583
    Nem tart a Föld felé, csak ha beindítják, akkor azt is elpusztítja. De nem indítják be.
  • [HUN]PAStheLoD
    #582
    háát lehet én vagyok a béna de moderated en már 3x-ra akadok el amikor egy kis csapattal kell menni és jön sok sok szörny meg van egy gravity lift hogy megmentsük a kapitányt... állandóan leszedik az embereimet,, nem lehet valahogy hátraparancsolni őket?
  • IMYke2.0.0.0
    #581
    Most fejeztem be!
    51 percnyi tiszta játékidő alatt (ugye tudjuk, hogy a HALO a Játékban eltöltött időt számolja).

    Nos, összegzés, vélemény és válasz a sok kritikára:
    ---------------------

    1. A Játék nagyon jó! Utoljára ilyen jól az Unreal 1 alatt szórakoztam.
    2. Ha valaki nem jött volna rá: azért egyformák a pályák, mert az egész egy kör alakú bolygón, primitív lények lakhelyén játszódik - sőt, a hely felfogható egy hatalmas űrhajóként is, hiszen - mint az a Játék dialógusaiból ki is derül - a Föld felé tart.
    3. Azért van ennyi szörny, mert a hajó (aka bolygó) hatalmas.
    4. Hihetetlenül jó a fizika! A bolygón (hajón) egyedi a gravitáció (lásd, ugrások nehézsége, hajók mackóssága), ami igen fontossá teszi a manőverezési képességet - leginkább a Warth Dog-gal!
    5. Kellemes, jól átgondolt történet - miközben a helyhez mérten valóban szimpla is.
    6. Az AI - számos gagyi játékhoz mérten - rettenetesen jó. Természetesen a legnehezebb fokozatról beszélek!
    7. Fantasztikus, hogy mennyi jármű vezethető - eddig még ilyen gammel (FPS-ben) nem játszottam. Ezt fogja utánozni az Unreal Tournament 2004 is. Tudjuk, csakis azért jön ki az UT2004, mert kimaradt az UT2003-ból ez az opció, lehetőség - igaz, lesz még néhány mod, de csak ennyi (5 CD-n!)
    8. A grafika igenis szép! Szuper a jég felület, a fémek csillogása, és a torkolattüzek, árnyékok stb. Az, hogy nem HL2 v. Doom3 szint, ki nem szarja le. Ez legalább itt van, nem mint az előbb említettek!
    9. A folytatást is remekül megalapozták (mint anno az Unreal 1 végén)
    10. Nem nyomták tele 3 millió szar fegyverrel, csak a 3 faj megfelelőjével - a kedvencem a shotgun volt.
    11. A pályák lineárisak voltak, de csak azoknak, akik már játszottak hasonló játékkal - én elsőre mindent megtaláltam.
    12. Fantasztikus volt, hogy a romokban heverő hajóban mindent azonnal fel lehetett ismerni, a Játék elején elejtett idegenek holttestei nagyrészt ott voltak, ahová "helyeztük őket" akkor stb.

    ...és még sorolhatnám a dolgokat, mert van bőven mit dícsérni.
    Itt súgom meg: voltak helyek, ahol bizony majdnem befostam, annyira Alien vs. Predator hangulatot árasztott a környezet, hangok, szörnyek (igen, akik az Alien sorozat arcmászóira hajaztak, de hát nincs új a Nap alatt, ugyebár)

    Szapulni egyedül a késését tudom! Na, persze, tényleg hardverigényes a kicsike, de ezt én a felturbózott grafikának és a gyengécske portolásnak tudom be.

    Nálam nagyon jó helyet érdemelt ki a HALO 1.
    A 2. rész jövő nyárelőre jön ki, és már nagyon várom!

    ------------------------------------------
    .:: "Kész ill. nem kész játékmagyarítások" és "Játék Editorok" listája a Honlapomon ::. Sync
  • gonosz
    #580
    na gyere ki a hora :)