2194
  • geenq
    #672
    nah, kipróbáltam multiban!
    kár volt.... még ennyire gagyit nem láttam! annyira kidolgozatlan az egész, mintha 6-éveseknek készült volna
    Halo-multiról ennyit!
  • steweee
    #668
    hi! a kapitány kiszabadítása után egy szigeten kell megkeresni a HALO irányítóközpontját, de előbb az ajtót ki kellene nyitni. ehhez meg kell keresni az irányítóközpontját,de nem találom.találtam egy olyan magaslati helyet amit igen keményen védtek minkét irányból,és a tetőn van egy épület amit huntersek védenek(nagy kék és nagyon erős)gondolom itt lenne az ajtót nyitó védelmi központ de nem tudok bejutni.hol van a bejárat?illetve jó helyen járok?
  • Aramir
    #666
    A gyűrű alakun, ha felnézel az égre láthatod.
  • Poki
    #664
    Hali!

    Ezt találtam egy fórumban:

    "Ha valaki interneten akar játszani a HALO-val akkor miután a crack-elt exe fájlal frissítette az a server listát és utánna frissítette a halo.exe fájlt és ezek után nem indul el a játék(eredeti CD-t keres) arra megoldás ,hogy csak vissza kell másolni a crackelt fájlt és láss csodát a játék elindul és a server lista is lesz.Nekem bejött ."

    Remélem érthető :)
  • Beagie
    #662
    próbálkozz!
    tört szerverekre be lehet menni
  • Bandee
    #661
    nos vki?
  • Bandee
    #660
    csak kettő lehet
  • Poki
    #659
    Még eszembe jutott megkérdeni, hogy csak 2 fegyver lehet össz vissz nálunk és ezeket cserélgethetjük le, vagy csak én vagyok bamba?
  • Poki
    #658
    Hát az tutti, hogy már tele volt a pöcsöm mikor a pulse generátorok között kellett mászkálni.

    Egy dolog nem tiszta számomra: most a történet a gömb alakú bolygón kezdődik el játszódni vagy az a gyűrű alakún? Vagy a gyűrű az csak egy űrhajó vagy mi a pöcs?

    Nekem nagyon bejött hogy egy csomó járművet lehet vezetni. A jeep-ben állati, hogy lehet anyós ülésre is meg géppuskához is állni nem csak vezetni :)
    De a banshee elég vacak repülő, nehéz vele normálisan lűni.

    Aki teheti próbálja ki, mert nagyon megéri és nem fog csalódni.

    Nekem is G4Ti4200 van 128 Mb-al, de a gépben csak 256 DDR. Lehet, hogy kéne mostmár még 256 és akkor nem szaggatna be néha. De ez a szaggatás sem vészes. Ja, eddig csak 800x600 próbáltam, de így is nagyon teccik a grafja.
  • Gábor
    #657
    "Asszem ez a game joggal érdemel egy díjat. :)"

    Nyugodj meg, a bokszon maj' minden díjat elvitt a kategóriájában:)
  • Poki
    #655
    Hali!

    Kiprószáltam én is a Halo-t a hétvégén. Asszem elég kafa. Nyomtam vele össz 14 órát eddig, de már alíg várom, hogy ma is hazamenjek és kenjem szét a zombik mocskos fejét shotgunnal :)

    Egy kicsit emlékeztet a game engem a The thing nevű gamma szörnyecskéire, de elég jó lett. Nekem jobban bejött mint az Unreal 2. Sokkal gyorsabb a töltés, nem kell cigiszünetet se tartani egyszer sem. Asszem ez a game joggal érdemel egy díjat. :)
  • Bandee
    #654
    hali. nekem bejön a játék, kivitelt kárpótolja a játékélmény szerintem nagyon ott van =) amúgy nincsen server ahol lehetne jáccani? neten ha próbálom 1 csomóra azt írja ki, invalid cd-key.... na ne má! majd megveszem mi =) szóval mit kéne tennem h nyomhassam neten?
  • mohus
    #653
    ezt nem tudom mire írtad , de igazad van:)
  • mukika
    #652
    nekem semmit nem szaggat pedig nekem is hasonló gépem van: Ti4200, AMD 2500+(huztam rajta mondjuk sokat), és ugynugy 512ddr.
  • mustar
    #651
    Nektek nem szaggat kisebb terekben? AMD 2500+, 512ddr, radeon 9800np, nekem mintha belső terekben szaggtna, nem tudjátok mitől lehet?
  • mukika
    #650
    a grafikája is tök jó! Csak a monoton pályákon néha ugy összefolyik nekem. Tényleg coool.....
  • HuAn82
    #648
    Ezt ne nekem mond,hanem annak aki fikáza...
  • ShaiHulud
    #647
    nah kiraly jo game ez...a hangulata istenes...bar kicsit monoton de nem baj az:) grafikaval sincs baj szerintem...csak dx8+ as karival kell tolni azt jovan:)
  • Wolwarine
    #646
    Nem az határozza meg a játékot, hogy konzolos e, hanem maga a játék összeségében, mert lehet jó is !
  • Wolwarine
    #645
    ja borzasztó nehéz, a húgomnak tán
  • HuAn82
    #644
    A Chrome nagyon jó!Sok embernek nehéz ezért fikázák...


    CHROME

  • Skynet
    #642
    Chrome mint gyér játék..:)
    TZeis jóvagy...az eddigi talán legtökéletesebb MI van a Chromeban,az hogy sokat kell taktikázni főleg emiatt és ez egyeseknek nemtetszik,hát ez van:)
  • mukika
    #641
    Hi!!

    Szerintem a játék cool. Van egy-két gány pálya de azért rég játszottam ilyen jót FPS-sel. Nekem bejön.
  • Hmuda
    #640
    Csak az, hogy most cáfoltad a beszólásom, támogattad, vagy csak idéztél? Bár most reggel, tisztább fejjel úgy néz ki, csak idéztél, hogy te is ezt mondtad volna. :D
  • mohus
    #639
    belőlem a keserűség beszélt...

    A játék maga sztem 10/8.5 pont
  • Hmuda
    #638
    Na ez most ellenvélemény vagy támogatás volt? :D
  • mohus
    #637
    "Ha két évvel ezelőtt hozzák ki PC-re (ahogy lett is volna, csak a közellen$ég közbeszolt), akkor egy hihetetlenül jó és élvezetes játékot kaptunk volna. De így..." - hmuda

    "Mivel szerintem elég nagy "döglődés" van a Pc-piacon !
    Egyre szarabb játékok jönnek ki, gondolok itt a :
    -Chrome=szégyenebb játék mentet nem is tudnák elképzelni, na és az íránytás...******....
    Most még lehetne sorolni de lényeg egy híg fos a pc felhozatal." - wolwarine

    én is azt hittem ,hogy a pl. a PS2 kifele menő életében a PC újra felülkerekedik majd a konzolokon, erre már egy konzolos FPS-nek is örülni kell PC-n???

    a másik gondom az a gépigények hihetetlen eltolódása...amint ez a HALO elfutott egy 733Mhz pc alapokon nyugvó konzolon addig, ennek 3-szorosa kell PC-n

    ez a winfosmánia és a percenként kiadott videokártyák hazavágják az egész játékélményt és egy nagy kusza halmaznak érezzük a gépünket

    de továbbra is FPS (na majd a HL2), RTS, Sturmovik csak PC-n
  • Light
    #636
    Hát passz:)).
    A lényeg, hogy megy mindkettőnknél:))).
    Mellesleg nem rossz játék, csak eléggé arcade-hangulatom van játszás közben...mész, lősz, szvsz - de kir, igazából a Serious Sam is mekkora játék volt, pedig abban sem kellett nagyon campelgetni:)
    A grafja viszont télleg szép, de a két C-betűs játékot nem szárnyalja túl, igaz, mellettük van...
  • IMYke2.0.0.0
    #635
    Ha ATI-d van:

    Ati Control Panel (általában Asztal, jobb sarok, piros ATI) - jobb gomb, Display Settings - OpenGL és Direct3D füleken ki klikkeled ezt: Anisotropic Filtering
    Illetve, nem engeded, hogy a program (application preference) döntse el a használatát!

    ------------------------------------------
    .:: "Kész ill. nem kész játékmagyarítások" és "Játék Editorok" listája a Honlapomon ::. Sync
  • Wolwarine
    #634
    megvan érdekes nekem 8x-volt bekapcsolva és ment jól 1024x768-ban :)
  • Light
    #633
    A desktopon kapcsoltam ki, nem a játékon belül...
  • Wolwarine
    #632
    Ho lehet kikapcsolni az Anisotropikus szűrést ?
  • Wolwarine
    #631
    Mi mi ?? Mit kell kikapcsolni ?
  • Wolwarine
    #630
    Még azt megtehetnéd hogy a System mechanic-al végtisztítod a géped mert az segíthet !!

    <a href=http://letoltes.prim.hu/index.prm?pid=869>System Mechanic / 4.0a
  • Light
    #629
    Nha, ekkora egy hülye köcsögséget!!!
    Visszaolvastam egy kicsit, és kiprószáltam, hogy ha kikapcsolom az Anisotropikus szűrést, akkor mi lesz...hát vazz, megy, mint a vízfolyás:) - maxon, 1024-ben:)).
    Ez azért...nah mind1, nem mondok semmit!
    Köszi azért mindent!
  • Light
    #628
    Jha itt minden stimmel...
    3 hónapos rendszer, a swapra van elég hely - 14 giga a C-n, a Biosban úgy van beállítva, ahogy említetted...
    Én is itt ülök, és nézek nagyokat, higyjétek el!:(((
    Télleg nem értem:(.

    Nem azt mondom, hogy így végképp nem játszható, csak az egér egy 'kicsit' lassabban fordul:)))))).
    Passzolom!:(
  • IMYke2.0.0.0
    #627
    - Egy általános takarítás nem árt. (Töredezettség-mentesítés)
    - Swap file mérete is nagy legyen
    - BIOS-ban az AGP ap. size ne legyen több a rendszermemóriánál! Ajánlott: 128 MB

    Ennyi jutott eszembe.


    ------------------------------------------
    .:: "Kész ill. nem kész játékmagyarítások" és "Játék Editorok" listája a Honlapomon ::. Sync

  • Wolwarine
    #626
    Persze hogy kell directX9 de mint látom a videókártyád az jó tehát nem tudom mi a baj !
  • Light
    #625
    Szal a proci, hogy AMD, azért szaggat?
    Nem lehet, hogy a DirectX 9 beta kavar be? - de az kell a Halo-hoz, nem?
  • Wolwarine
    #624
    láma vagyok a mIRC-ből hol kell benyomni ezt a címet ?