2194
  • torrente
    #1194
    És hogy hová kell mennem? (A 3. szint közül vajon hol van ez a vent core?
  • torrente
    #1193
    Kösz! Erre nagyon sok idő elteltével jöttem volna rá! Sajnos 3 nap múlva vizsgám lesz és ezért sietek ennyire ezzel a játékkal. Most már az űrhajón vagyok. Ott a 3. szinten mit kell pontosan csinálni? 3 kapcsolót is lehet állítani, aztán kiírja hogy rakátával vagy gránáttal pusztítsam el a "vent core"-t? Megmondanád, hogy mit kell csinálnom?
  • haxoror
    #1192
    Hopp tévedtem a ZiggyNap tört szerver és általában vannak is rajta! Csak ne lenne a ping ilyen magas de hát ez van :/
  • haxoror
    #1191
    Na most nyomtam ZiggyNap-on 1.4-es sztem nem tört de most megint beenged mindenhova csak olyan bazinagy pingem volt hogy az előttem állókat sem találtam el :(
  • haxoror
    #1190
    Ami fel tud repülni az pont a pálya legvégén van a csatázók mögött :D
    Egyébként meg fogod ismerni piros színű és pont úgy néz ki mint az amelyik a második pályán (a lezuhanás utánin) támad meg :)
  • torrente
    #1189
    De oda fel kell repülni? Jól gondolom? 2 olyan ellenséges repcsibe tudok beszállni, amely nem takar el teljesen. Hol lehet az, amivel fekl tudok jutni?
  • torrente
    #1188
    Nagy háború folyik egy havas terepen. Nem tudom pontosan megnevezni, hogy kik vannak ott, de körülírom. 2 kékszínű, nagyméretű repülőgépszerűség, akik kék csóvákkal lövöldöznek; ezeket feltételezem szét lehet rakétázni. A terep bal oldalán van egy kapu; bemegyek, továbbmegyek a folyosón, de akövetkező ajtó zárva. Az a baj, hogy nem nyíertam ki mindenkit? Vagy teljesen rossz helyen járok? Mert eme terep előtt ha felnézek látok egy zöld ajtót a magasban, de nem tudok olyan magasra repülni! Vajon miér?
  • Ebola75
    #1187
    Melyik repúlQ nem megy fel? amelyikben látszol, hogy beülsz, az csak a föld felett lebeg...amelyik teljesen eltakar, az felyszáll a megasba, ha az orrát úgy irányítod...eltévedni meg szerintem nem lehet, mert eléggé lineáris...próbálkozz sokat
  • haxoror
    #1186
    Ez a rész most hol van mert hirtelen nem ugrik be
  • torrente
    #1185
    Egy kis segítséget kérek! Nem találom a 3. generátort! Szerintem fent van a magasban, de oda nem tudok felszállni. Valamiért nem működnek a repülők úgy, hogy magasba szálljon; csak a föld felett repül. Mit kell csinálni? És ezután mennyi van még? Már csak a vége?
  • grebber
    #1184
    Kösz szépen :)

  • haxoror
    #1183
    Boldog szülinapot! :)
  • Ebola75
    #1182
    Bízom benne...egyébként több crackelt servert is láttam a game spy arcade-en keresztül, de mindnél qrva magas a ping :( ez van...
  • haxoror
    #1181
    Hát nem olcsó ahhoz képest hogy mikori a game és mennyire nem népszerű idehaza, néhány helyen már nem is kapni :/
    És ahhoz hogy legyen egy magyar scene kéne egy állandó tört szerver...
    Talán majd a Halo2-nél lesz :)
  • Ebola75
    #1180
    Köszi, az 1.5 fent van, a mini image-et bemountoltam, elvileg mqködnie kell, de rápróbálok...tényleg össze kéne hozni egy partit, mert már régen meg van a game, végig vittem az összes nehézségi fokozaton, örök kedvenc...de azóta hanyagolom, mert a magyarok nem nagyon szeretik...talán mert drága az eredeti????
  • haxoror
    #1179
    Hé ennek a topicnak nem Halo PC-n volt a neve még tegnap?
  • haxoror
    #1178
    Csak kéne 5-8 ember de ide is csak 4-en írunk :(
  • grebber
    #1177
    Nem hozunk össze egy hétvégére egy partit majd???
    Amikor üres a szerver 5-8 összejönni azt nyomni.
  • haxoror
    #1176
    A mini imidzs arra jó hogy ha bemountolod akkor a game verziótól függetlenül azt hiszi hogy egy eredeti lemez van a meghajtóban tehát soha nem kell krekkelned mert az egész olyan mintha megvetted volna eredetiben (kivéve a CD-kulcsot persze)
    Szóval: IGEN :)

    Csak az a baj hogy 1.6-os tört szerver viszont nincs, az a kettő amiről én tudok 1.4-es ezért ha neten is akarsz játszani akkor 1.4-et (talán az 1.5 is jó?) kell feltenned mert a patchek lefelé sajna nem kompatibilisek:(
  • Ebola75
    #1175
    Van 1.06-os patch...a mini image azt is megtöri???
  • haxoror
    #1174
    Van mini-imidzs ami minden verzióhoz jó
    Én nem nyomtam neten mert az a 2 tört szerver amiről tudok üres volt végig :(
  • grebber
    #1173
    Én nem tudok róla.
  • Zozo76
    #1172
    Tegnap este nyomtam a neten, nagyon klassz volt.

    Van mar 1.06 crack?
  • Ebola75
    #1171
    Köszi szépen!
  • grebber
    #1170
    Én most voltam bent beenged kéne még 4-5-6 ember azt tolhatnánk.
  • haxoror
    #1169
    Oké megint működik :)
    Találtam még egy tört szervert a Cracked_TANKS-on kívül, ez is 1.4-es és Cracked-Jinx-DED a neve és ezen most nem Slayer megy hanem CTF
  • grebber
    #1168
    Halo v1.04 & v1.05 [ENGLISH] No-CD/Fixed EXE
  • Ebola75
    #1167
    Az 1.05-ös törést honnan szedted le? Segíts lécci, sehol nem találom...
  • grebber
    #1166
    Nekem az 1.05 van fennt és tudok neten játszani 1.04-en van a CrackedTanks de összesen az ASE 3 1.04-es szervert lát.

    1.06-on nagyon sok van.
  • haxoror
    #1165
    Netes játékhoz most akkor melyik patchot kell felrakni?
    Asszem a CrackedTanks a tört szerver az milyen verzión fut?
  • Zozo76
    #1164
    Neeem....
  • haxoror
    #1163
    sry de a topic halott, majd ha a Halo2 kijön PC-re akkor lesz élet :)
    Ha egy multis játéknak nincs állandó tört szervere akkor scene se alakul ki köré, ez van :(
  • Zozo76
    #1162
    Nagyban nyomom a single-player modot is es le a kalappal az AI elott. Talan az egyetlen idegesito tenyezo vele szemben hogy sokszor ele ugrik a jarmu ele es akkor veletlenul elgazolom. De a legjobb hogy kis ugyesseggel es lelemenyessegel be lehet oda is vinni a jarmuveket ahova szerintem a keszitok mar nem akartak hogy bemenjen az egyszeru jatekos. Viszont az engine nem tiltja. Egy jo pelda ahol epp most tartok:












    Kicsit nehez volt bemenni a jarmuvel de azert sikerult. Viszont az AI itt teljesen lekapcsolt. Mig idaig elvezettem a jarmuvet a csavo bar hatul volt a gepagyunal, de egy grammot se volt hajlando loni. Ugy kellett kitisztitanom a szintet a warthog elott. Most meg mar be sem akar szalni a jarmube. Valoszinu hogy mar az epuletbe sem szabad lett volna bejonnie. Pedig hogy orultem hogy sikerult behoznom a warthog-ot. Gondoltam a geppityu miatt konnyebb lessz a szint... :)


    De itt vege az utnak mert az ajton mar nem birom atvinni. Pedig elvileg at lehetne rajta menni de csak lenduletbol. Atvittem mar egy ekkora ajton de az allandoan nyitva volt, nem ilyen automata mint ez. Ez meg csak akkor nyilik ki ha valaki odall ele. De nem sokkal utana be is csukodik. Valoszinu hogy XBOX-on kooperativ modban tovabb lehetne menni vele, ha az egyik vezetne a warthog-ot, a masik meg beallna az ajto melle szorosan. Nagy gazzal, lendulettel atmenne szerintem.

    Irjatok ma' valamit ne haldokoljon ez a topic! :)
  • Zozo76
    #1161
    Amugy tegnap este 19:00 ota nyomtam a neten a HALO-t egeszen most reggen 4:30-ig. Ki vagyok egve teljesen. Asszem lefekszem. :)
  • Zozo76
    #1160
    Elvileg gyorsabb ugyanazon a vason?
  • haxoror
    #1159
    Elvileg csak annyi hogy az modolható és egy kicsit optimalizáltabb
  • vki
    #1158
    A costum edition miben különbözik az eredetitől?
  • haxoror
    #1157
    Lehet hogy PC-re a Halo1 még nem olyan régi de akkor is indokolatlanul drága szvsz :/
  • haxoror
    #1156
    Azt IS meg fogom venni de még pár év mire az kijön PC-re :(
  • Zozo76
    #1155
    Letoltottem az 1.06-os patch-et es meg is adtam a mini lemez kepet az Alcohol-nak sajna nem tetszik neki a serial... :(

    Asszem marad az 1.05

    Minap lattam valahol hirdetest hogy az XBOX-os HALO 3000 forint.
    Nem semmi... :)