2194
  • vassyg
    #1234
    Azért mert egy kurva win 98 is még 30000 lé. Mindkettőt valami microsoft nevű cég forgalmazza...
  • grebber
    #1233
    Én a Far Cry-al vagyok igy azt is végigtolom minden szinten.

    De a Halo-t is végigtolom mégegyszer ott rohadjak meg ha nem :)
  • Zozo76
    #1232
    Gratula, kez es labtorest!

    En nemreg fejeztem be heroic-on, de hatra van meg a legendary.
    Valahogy meg fogom csinalni, ha bele doglok is. :)
  • haxoror
    #1231
    Hát ja, tegnap fejeztem be normálon, ma pihentem és holnap elkezdem legendaryn.
    Kívánjatok szerencsét :D
  • Zozo76
    #1230
    Hogy oszinte legyek inkabb megveszem xbox-ra mint pc-re. Szar tragya kod... Ma' ha lessz boxom... :)

    Arsenal: Valo igaz, messze kidolgozotabb grafikat mutat a HL2 es siman viszi a gep majdnem max-on. De hat a Doom3 is szep de hogy megegyszer vegigvigyem?

    Viszont van valami a HALO-ban, valami leirhatatlan, megfoghatatlan ami miatt nem tudom letenni. A forumok szerint nagyon sokan ujra es ujra vegignyomjak.

    Kurv@ annyat csak veszek magamnak egy xbox-ot. :)

  • grebber
    #1229
    Hát az igaz optimalizácios etalonnak én most perpill a HL2-öt tudom felhozni.

    Haxoror: Az már nem annyira huzos mint a 14 ropi.
  • haxoror
    #1228
    Mi a tökömért kerül még mindig 6 ezerbe?!
  • Zozo76
    #1227
    Ja, csak nehogy ugy jarjunk mint az elso resszel.

    Rohej hogy Athlon 2500+ /Radeon 9600 pro 128mb 512mb-os gepemen 1024x768-ban AKAD olyan helyeken ahol tobb ellenfel van egyszerre. Az XBOX meg 733-as procival meg oszvisz 64mb rammal siman viszi. Es ugye itt a 64-bol meg lejon a videoram!!!

    Tegnap ejfeltol reggel ot oraig nyomtam a multit a neten es a frapsal figyeltem az FPS-t idonkent. Hat amikor 16-an voltunk a jatekban es mar mindenki lott (pedig CTF) mindenkit volt hogy 15 (!) FPS-t adott le a gep. Hat nem semmi. Pedig kikapcsoltam a menube a TUKROZODES/GOLYONYOMOK/ARNYEK dolgokat. Beszarok.

    Ha Isten is ugy akarja, es a bolygoegyuttalasok is kedvezok lesznek elobb lesz XBOX-om minthogy kijon PCre. Es akkor irany az XBOX-Connect. Raadasul ha a masodik resz is ilyen "optimalizalt" lesz mint az elso akkor nagyon rabaszarintunk... :)

    En mar arra is gondoltam hogy DIREKT ilyen fos a kod PC-n. Ezzel is serkentve az XBOX eladasokat.
  • Seth
    #1226
    Most így az első rész alapján gondolom ami Box-ra 2001.11.14.-én, Pc-re meg 2003.09.30.-án jelent meg. De mivel látták hogy sikere volt pc-n is, így talán hamarabb kiadják a 2-t
  • REALITAS
    #1225
    Köszi hogy segitetetek és már várom Pc-re. A Pc Guru is csak annyit ír hogy 2006-ban.
  • Seth
    #1224
    Hát az első részre is vagy 2 évet kellett várni
  • grebber
    #1223
    Sajna még soká de csinálgassák is szépre jóra mert nagyon über lesz a videok alapján.
    Szerintem 2005 vége vagy 2006 Q1-ben megjelenik bár én nem tudom.
  • Seth
    #1222
    1 év múlva talán ( t a l á n...)
  • REALITAS
    #1221
    HALO 2 mikor lessz Pc-re?
  • Zozo76
    #1220

    Amugy a DEMO-ban mar kiprobaltam a legendary fokozatot (the silent cartographer) es EGYSZER sikerul ugy tulelnem az elejen az osszecsapast hogy EGYEDUL eletben maradtam. Persze low pancel meg kifogyott tar... :)
  • Zozo76
    #1219

    Mostanaban en is csak magyaritott jatekkal jatszottam de a HALO miatt abbahagytam ezt a hagyomanyt. Gyakorlatilag ha korbenezel a NET-en (www.xbox365.hu halo topic) ossze lehet szedni hogy mirol szol a game.
  • REALITAS
    #1218
    Oké és köszi!
  • haxoror
    #1217
    Asszem nincs hozzá, a gameban nincs feliratozás ezért nem volt mit lefordítani
  • haxoror
    #1216
  • REALITAS
    #1215
    Sziasztok!

    A Halo-hoz készült magyaritás, ha igen honnan tudom letölteni?
  • grebber
    #1214
    Na végigvittem.
    Nagyon jó ez a game a mai napig megnyerő.
  • grebber
    #1213
    Nem mondod? :) majd megnézem.de ha ez a megoldás akkor lol
  • haxoror
    #1212
    Én most normálon nyomom de utánna jöhet a legendary
    Az első két pályát vittem csak át még régen legendaryn, hát nem gyenge fedezékről fedezékre kellett már ott is nindzsáznom bele sem merek gondolni hogy a vége milyen kemény lehet :D
  • haxoror
    #1211
    LoL

    A nagy ajtónál kiszállsz a tankból és a baloldalon lévő kapcsolóval kinyitod a kaput :D
    Elsőre én is elnéztem :)
  • Ebola75
    #1210
    Legendaryn minden négyzetcentiért meg kell küzdeni, egyszer elkezdtem, elvittem kb 80 %-ig és elszállt a vinyóm...qrvára felbasztam az agyamat, de lehet egyszer újra nekimegyek...
  • grebber
    #1209
    Multkor is itt akadtam el:) mivel mentek és hordozom a mentést nem kedztem elölröl.

    Nem vágom :(

    Én csak annyit látok a pályán hogy van az a skorpiotank meg egy lejárat ahol nagy ajtó zárja az utat.
    Meg visszatudok menni emerről jöttem.
    Épülettel meg nem találkoztam ezen a részen.Max ahonnan idejöttem de az rég volt.
  • haxoror
    #1208
    Hehe a multkor is ugyanitt akadtál el de mázlid van mert én is pont ott tartok, amikor fölérsz az alagút végén a nyílt terepre ahol egy épületet lehet körbemenni na ott a kijárat a szurdokban pont a túloldalán a feljáratnak :)
  • grebber
    #1207
    A skorpiotanknál vagyok még mindig és irja hogy Reach the transition to the second chasm.
    Ez hol van?Hova kell vinni és mit?
  • Zozo76
    #1206
    Most kezdem a kotor-t. De azon filozok hogy el kene kezdeni ujra a HALO-t legendary-n.
  • grebber
    #1205
    Nem fogalmaztál rosszul tudom és hiszem hogy végigvitted.
    De sajna jönnek mindig ujabb és ujabb gamek és félretettem mindig.
    De most gamecsönd van lehet tolni.
  • haxoror
    #1204
    Akkor rosszul fogalmaztam mert én végig is vittem mindig :D
  • grebber
    #1203
    Én se vagyok normális egyszer sem vittem végig még de most komolyan.
    De mire jön a 2 talán végigviszem.A Silent Hill 3-mal is igy voltam a 4 elött 1-2 hónappal vittem végig.
  • haxoror
    #1202
    Na én se vagyok normális, megint nekikezdtem (vagy századszor) a singlenek most tartok a Truth and Reconsiliation-nél :)
  • haxoror
    #1201
    redvsblue
    Aki tud angolul töltsön és röhögjön :D
  • haxoror
    #1200
    LOL ennek mi köze a gamához :DDDD
  • insp
    #1199
    Próbáltátok már?

    http://www.halo.hu
  • torrente
    #1198
    lessz=lesz
  • Zozo76
    #1197
    lis=kis
  • Zozo76
    #1196
    Ja, jo lis menet lessz... :)
  • Cvd
    #1195
    A második szinten találsz 4 kapcsolót. Minden kapcsoló egy szellőzőcsövet nyit ki maga mellett, így láthatóvá válik a szellőzőcsőhöz tartozó négyszögletes csatlakozó (sárga fény szűrődik ki belőle, és egy retesz folyamatosan kinyílik/becsukódik előtte. Amikor nyitva van, dobj be egy gránátot rajta. Trükkös mert könnyű a reteszt eltalálni, arról kipattan a gránát. Ha bent robban akkor szétszáll a csatlakozó. Ezt mint a 4 helyen játszd meg.