453
bannerkep
  • urbi
    #453
    hali.érdemes megvenni ezt a játékot? eddig az ARK -al nyomtam .angol tudásom az nulla. esetleg magyrításról tud valaki?magyar szeró van?
  • SANTANTICA #452
    frissítés kéne....megint jött egy brutál javító patch...
  • szabi07
    #451
    Tudom nem nagy kihívás mert kevesen vagyunk a Magyar szerveren de legalább jó a pingje!
    És lehetőség szerint egyből frissül!
    Discordon a szervertulaj elérhető
  • BEAST #450
    Nagyon sok hibája van a játéknak, de én jelenleg így is élvezem. Eleinte élveztem az építkezést az állatok befogását. Most azt élvezem, hogy olyan házakat építek, ahol nem találják meg a felhalmozott tartalékaimat.
  • Vampy
    #449
    Hat igen, meg mindig nem sikerult fixalni....:D
  • mikromanus
    #448
    Ilyen gyors megoldási időre számítasz ilyen név mellett?
  • Vampy
    #447
    Jelenleg officialon a jatek lenyegeben jatszhatatlan... Az NPC-k eltuntek, bug hegyek.... Nagyon bele kell huzni a Snailnak jovo heten....
  • SANTANTICA #446
    frissíteni is kéne......0/30
  • drop
    #445
    szia jó a szerver de bugos valami miatt mert nem ad bőrt a bárány illetve nem fejlődik a skillek kb 4000 sulfurt szedtem össze de még mindig 1 szintű se a fire skill
  • szabi07
    #444
    Szerver fut HUN`s néven
  • Zarache87
    #443
    A Citadel miatt lett ez a force launch es nagyon melatszik a jatekon. Eddig minden ismerosom refundolta miutan kiprobalta. Illetve amit nem ertek ha enno amikor elhalasztottak dobtak az elozo buildet es az ARK-ra kezdtek az ujat epiteni. Akkor, hogy hogy csak ennyire volt kesz a ajtek mostanra? Illetve miert jatszak el ugyan azon gyermekbetegsegeket amiket az ARK-ban mar kikuszoboltek?
    Biztos jo jatek lesz majd es megeri ranezni, de most nagyon nem az a jatek ami be lett igerve.

    Crowfall az engem is erdekel Citadel melett foleg, hogy asszem agusztus kornyeken lesz soft launch ha minden igaz.
  • Vampy
    #442
    Nalam is refund lett a vege, bar en meg nem mondtam le rola...

    A legrosszabb az, hogy volt benne potencial... kezdeti videok, informaciok azt sugalltak, hogy pont azt adja, amit az ARK-bol hianyoltam. Szabad jatek, epitkezessel, szelidites stb DE van benne "konstans" tartalom (varoksok, NPC-k, questek, stb...) is...

    Ehhez kepest azt latom ,hogy az egesz ossze van csapva.... A tulelos reszt egy az egyben atemeltek az ARK bol (ami amugy nem baj!), viszont a plusz tartalom, amit igertek (varosok, meg amit fontebb folsoroltam) olyan mintha egy het alatt dobaltak volna ossze az Unreal palyakeszitojevel....

    Ez mellett a karakterkeszites botranyos, ez a fajta "gnomot csinalok" stilus meg elment az ARK-ban, de egy fantasy-hez egyaltalan nem illik!

    En az epitkezes modjat is sokkal jobban atgondoltam volna... amikor a D&L-ben is meglattam az elso "semmiben" logo vizvezeteket.... hat inkabb nem is mondok semmit...

    Szerintem ez a blokkokbol valo epitkezes amugy is irto nagy marhasag... ertem en, hogy ez a nagy "szabadsag" de az egesz tobb sebbol verzik:

    - A teljesitmenyre irto rossz hatassal van (Az ARK-osak meselhetnenek...) hiszen minden blokkot egynek szamol a rendszer
    - Egy Fantasy-ban (ahogy fontebb is irtam) ocsmany ez a sok, funkciojaban hasznos, de amugy otvarul kinezo "haz"...
    - bugok egesz sorat generalja az ilyesfajta epitkezes (ateses a padlon, az illeszteseknel hezag, stb...)

    Sokkal jobban orultem volna, ha kulonfele, elore elkeszitett hazak, erodok, stb lettek volna... esetleg szobankent, helyisegenkent felepitheto epuletek...


    Nem tudom, hogy a Citadel miatt jelent-e meg most a jatek, de en a latottak alapjan MINIMUM egy evet meg vartam volna vele...

    Ha egy tisztesseges konstans tartalmat tudtak volna beletenni es ez mellett megoriztek volna a survival jatekok szabadsagat, akkor meg korszakalkoto is lehetett volna a cucc, de igy ez inkabb csak ciki...

    Na mind1, azt hiszem a vegso remeny a Crowfall maradt, remelem azt nem cseszik el....
    Utoljára szerkesztette: Vampy, 2017.07.24. 22:11:00
  • szabi07
    #441
    Bocsánat a szerver gép megadta magát remélem ma elindul.
    Jelzem azonnal. Amikor próbáltuk teljesen lag mentes volt.
  • Zarache87
    #440
    Refund lett a vege mert a regi gameplay videok,a trailer gameplay videok es a kepek amiket a reklamhoz hasznaltak nem fedi a valosagot. Ezek melett optimalizalatlan azok utan, hogy az ARK ala irt motorra lett rarakva a jatek, de kiegeszitenem meg azzal, hogy ha jatszottal az ARK-al akkor nagyon sok minden lesz ismeros mert szinte egy az egyben atemeltek dolgokat.
    Serverek stablitasa nemtudom megoldodott-e mar, de ez altalaban igy szokott lenni az elejen mindig minden online jateknal.
    A torp kezdo a human kezdo utan meg inkabb csunyanak tunt mintha messze nem foglalkoztak volna annyit vele.

    Lehet kb 2 honap mulva olyan allapotban lesz a jatek mint ahogy terveztek az EA-t, de jelenleg nem igazan jott be a ARK and Light. Majd kesobb ranezek ujra hatha kiforrja magat a jatek ha meg nem akkor meg ott a konkurencia hatha az valamit osszedob.
    Utoljára szerkesztette: Zarache87, 2017.07.24. 15:21:48
  • drop
    #439
    leirhatnád melyik a magyar szerver mert nem találom
  • Zarache87
    #438
    Amugy legnagyobb cliff henger.

    Dark and Light
  • Felgolos
    #437
    Van pár ilyen nevű szerver XD!
  • drop
    #436
    szia nekem tetszik van javítani rajta rendesen de dolgoznak rajta,ark ba lenne ilyen fejlődés rendszer isteni lenne
  • Krusade
    #435
    nem tudom ti hogy vagytok vele,de sok gameplay alapján engem nem győzött meg, hogy megvegyem, bemutató videók alapján nagyon jól nézett ki, de szimpla gameplay videók alapján elég ramaty az egész.:\

    aki megvette és játszadozik vele, mi a véleménye róla?
  • drop
    #434
    az jó ha van magyar szerver most jött ki egy javítás 1,5gb
  • szabi07
    #433
    Elindult a játék!
    Fut egy magyar szerver sajnos technika okok miatt csak DNL TEST szerver néven fut az unoficial szerverek között.
    A ping az jó!
  • Ironman2
    #432
    Ok,kösz!
  • Torzonborz
    #431
    A régi klasszikus mmo volt. Egy szerveren játszott mindenki, baromi nagy bejárható/repülhető területet adtak, változó időjárást, foglalható területeket, várépítést meg ilyesmiket. No meg kaptunk rengeteg bugot és kevés tartalmat (quest alig volt).
    Igazából nagyon rosszkor jelent meg, akkoriban inkább a theme park mmok uralták a piacot. A sandboxok most kezdtek ismét előtérbe kerülni (kivéve pár öreg "harcost" lásd Ultima Online meg EVE).
    Ez az új inkább egy survivor multi amit mmonak csúfolnak.
    Ha 20 ájró körül adják akkor lehet megveszem, ennél többért csak akkor ha nagyon ütős lesz.
  • Ainz
    #430
    Grafika ? :D:D:D: Engine ?
  • Ironman2
    #429
    Arra én is kiváncsi vagyok.Egyébként mi a különbség a régi,és ez között? Aki tolta azt leirhatná.
  • Torzonborz
    #428
    Azt lehet már tudni, hogy mennyiért akarják vesztegetni?
  • Ironman2
    #427
    Én már nagyon várom,remélem holnap indulnak!
  • szabi07
    #426
    Egy-két screenshot.
  • Torzonborz
    #425
    Na mégsem jön idén?
  • Vampy
    #424
    Hivatalos oldal: http://www.playdnl.com/

    Steam: http://store.steampowered.com/app/529180/

    Gameplay: https://www.youtube.com/watch?v=Dj2dlDS_s68
    Utoljára szerkesztette: Vampy, 2016.12.19. 22:42:48
  • szabi07
    #423
    Friss álmok :)
  • dregnarr1 #422
    Ezek csak 'jó lenne, ha lenne' dolgok sajnos.
  • szabi07
    #421
    Egy két info
  • Torzonborz
    #420
    UP ha még van itt valaki a régiek közül. A Snail games újraéleszti a játékot, bővebb olvasni való itt.
  • Torzonborz
    #419
    Videó sajna hang nélkül.
  • krisz073
    #418
    Humm nem hangzik rosszul.
  • Torzonborz
    #417
    UP!

    Úgy látszik feltámad hamvaiból a játék.
  • Kiado
    #416
    Létezik még a game?:D
  • Rasti
    #415
    Sziasztok.

    Valaki játszik még vele?
    Valami biztató fejlemény?
  • csgj
    #414
    De úgy látom, ez egy általános probéma ati tulajdonosoknál... Azért faxa, nem csodálom már, hogy miért ingyenes :S