186
Miért kell csalni, genyózni játék közben?
  • Lemming
    #144
    némítás :)
  • Aquli
    #143
    Tegnap a következo baleset: Belépek erre mit hallok, mikrofonba folyamatosan ez ment:
    -Ez dögunalom basszátok meg. Mindenki vótoljon a daszt2-re mer ez unalmas. Basszameg ez egy szar. Mindenki szavazzon a daszt2-re. Bazdmeg... stb, etc.
    :((
  • Skynet
    #142
    Há nemtom...Németeknek akkora a pofájuk mint ház...A minap franciák is ugattak,meg egyből restartoltatnák a servert,ha a fuztam nem úgy halad ahogy gondolták..
    Angol serverre felmegyek ott érdekes módon noormálisak lehet hülyülni is velük,és nincs az hogy HÚÚ LETOLTÁL MEGHALSZ KÖCSÖG,meg a tipikus Hungary ki LOL-ozás..
  • Lemming
    #141
    Naja... lenézik szép hazánkat ha gaméról van szó... utána meg néznek mikor szopovic...
  • Lemming
    #140
    Spec annó Unreal 1hez vékony volt az akkor i gépem.

    Utána meg nem akart elindulni D3Dben. :)

    Úgyhogy nálam Unreal 2.

    De azt aláírom, hogy az első 2 mapja baromi feelinges Unrealnak is... csak épp kb 5 fpsel tolhattam. :)
  • Kandurex
    #139
    Nemtom..., többnyire a magyarokkal nincs gond. Csalókkal meg már más a helyzet.
  • Inquisitor
    #138
    "mert végig hangoztatta hogy I'm a cool german boy"
    Ergo nem az volt. :)
  • Skynet
    #137
    Tegnap éjjel haverommal csináltunk LFS servert...
    Bejött egy német gyerek Donky Kong néven..
    Indítottam a versenyt,a gyerek az első kanyarban félretolt..Na mondom biztos véletlen..Hosszú egyenesben utolérem,előzöm erre elkezd letolni a falba és vigyorog message-ben..Nemérdekelt mentem utánna megelőztem haverral simán odaaláztuk..
    Indítom a következő futamot,megint tol,megnéztem direkt...
    Kiálltam egy kis pitre,meg fékállígatásra..
    Következő futam,rajt,jön mögöttem megint le akart tolni amikor fékezek...A vártnál elöbb fékeztem félre a kormányt,elémkerült énmeg nekiszálltam és kilöktem...Erre egyből elkezdett ugatni hogy fuck hungary,meg hogy csaló vagyok,stbstb...:)
    Ezt a kifékező elkormányzó műveletet párszor eljátszottam vele,hatalmasakat csattant a falba végén már csak direkt szembejött és végiganyázta magyarországot,meg minket..
    Aztán úgy szépen el lett küldve a tepsibe..Aztán szép ban a serverről..
    Úgyhogy a lényeg csak annyi hogy oké,legyen valaki amatőr egy kocsisjátékban,senki sem profiként kezdte...de legalább ne legyen akkora paraszt hogy zeng tőle a ház..
    Kissé nagyravolt a srác németországgal meg magával,mert végig hangoztatta hogy I'm a cool german boy
    Bekaphatja az összes ilyen kiskötsög:)
  • antijedi
    #136
    nem unreal 1 -et akartál irni??
    szvsz unreal 2 mindenidők legnagyobb csalódása (pedig nem vártam tőle sokat, egy sima unreal szint is elég lett volna, de az midnent alulul... :(()
  • MiZo@game
    #135
    Na ja........ Sztem az a legkönnyebb Allies pálya....
  • MiZo@game
    #134
    lol
  • Lemming
    #133
    Aha, az genyó... 2 perc a map egy jó covops-engi párossal.

    Persze csak akkor ha az enemy figyelmetlen. :)
  • shaba23 #132
    Amikor a tankot kisérve kell az üzemanyagtöltőt vagy mit felrobbantani
  • Lemming
    #131
    Half-Life, Unreal 2.

    Nálam ez a kettő a single király.

    De messze messze a HL vezet.

    Tudom, valahol az is mozi... de élvezetesebb mozit még nem játszottam. :)
  • Lemming
    #130
    Nem kor hanem érettség és felfogás kérdése...

    Öcsém 12 évesen kezdett CSzni... és sztem az egyik legmegbízhatóbb csapatjátékos... és nem is tolja rosszul. :)

    OkOk... őt én okítottam ki a miértekre és a hogyanokra, de hogy tényleg fel is fogta az már az ő érdeme.
  • antijedi
    #129
    most irtam le neked másik topicban :D
  • I.C.ram
    #128
    Van kb. 3 havas pálya.. :D Egyébként az a genya, amikor a COVOPS lerakja a bombákat a respawnhoz... huuhhh. :D Azt nem tudod, hogy hogyan lehet álruhát szerezni?
  • shaba23 #127
    de a topic nem erről szól...
  • Aquli
    #126
    mohaa multiba kiba jo, valosaghu is viszonylag, meg hangulat is jo.
  • shaba23 #125
    két nap alatt nem volt rossz tapasztalatom multi ügyben. Ja de a Wolfban 3 perc alatt kaptunk ki a havas pályán az Allijasoktól :) köcsög CvOps
  • I.C.ram
    #124
    Szerintem sem kor kérdése, mert amikor én kezdtem az fpsezést, akkor kb. 14 éves lehettem és úgyanúgy próbáltam a legtöbbet kihozni magamból. Sőt első komolyabb FPSsem egy taktikai fps volt, ami nem kicsit votl ám reális. (Strike Force)
  • FREAK
    #123
    Ezt már letárgyaltuk, én nem tévézni akarok egy játékban, és a MOHAA-ban csak néző vagy, minden előre be van pötyögve.
  • I.C.ram
    #122
    Pedig szerintem a Mohaa a legfílingesebb single playerben! Marha jó történet, pályák, stb.
  • I.C.ram
    #121
    Akkor a legjobb részéről maradtál le! :)
  • I.C.ram
    #120
    Húúúú most próbáltam ki ezt a Wolfi:ET-t kibjó!!!! Ráadásul tök ingyenes mint az AA. Ennél jobb játékmenettel még nem találkoztam, csak hát a hibák maradtak a régiek... túl gyors... fegyverek semmit nem sebeznek. :) Viszont ez az XP rendszer nagyon isten! Ha ezt vegyítenék a Battlefielddel, akkor megszületne a világ legjobb fpse!!
  • Lemming
    #119
    Tom... benézett BF topicba is... aszondta jobb mint BF... megvolt a hatása... :D

    Mindenesetre megnézegettem kicsit shotok meg ilyesmi tekintetében a dolgot és valahogy nekem nem tetszik... :)

    Inkább ET hamár Q3 engine...
  • Jano
    #118
    Jónéhány topikban elsütötte! :DD
  • Lemming
    #117
    Ennek annyi köze volt a topichoz hogy még! grats
  • zippofcy
    #116
    Ha multiplayer etikat akartok tanulni:
    Gyertek True Combatozni, a legjobb real mod jelenleg. Szep grafika, gyors jatekmenet. Kezdoknek kulonosen ajanlott :)
    Nekem a CSn kivul egyedul a SoF2 jott be eddig, de az sem tudta felulmulni. A TC viszont uti mindet! Sokkal realisabb a SoF2nel es a granat se sebez akkorat, nincs olyan erzesem hogy a he_tennis en CSzek
    Nezd meg es dontsd el!
    Kell hozza:
    1. Quake 3

    2. Q3 Point Release v1.32. Link: http://www.softwarepatch.com/games/quake3download.html

    3. True Combat v1.0 mod. Link: http://www.planetquake.com/q3t/content/chooser.asp?p_goto=ftp://ftp.mportal.hu/realmods/q3/truecom/TrueCombat1.0.exe&p_id=62&p_download=yes

    4. All-Seeing-Eye szerverfigyelo. Link: http://www.udpsoft.com/eye/download/newer/EyeInstaller.exe

    Ezeket felrakod egymas utan, aztan az All-Seeing-Eyeban a Q3 alatt kivalasztod a True Combat modot es mar latod is a szerverek listajat. A legtobb tort, de van ket magyar szerver is, az egyik Mission, a masik CTF.
    Ja a missionos Punkbusteres, a jatekban a Multiplayernel kapcsold be a PBt hogy beengedjen. Ennyi.
    Quake 3 CDkey NEM KELL HOZZA !!! A csites CSosoknak is ajanlott, hatha megtanulnak vegre celozni
    Van foruma is itt a Supergamezen.
    Total etikus modon loheted cafatokra az ellent. Nincs tobbe visszapofazas
    Aki nem jon az meg
    Eleg etikus voltam?
  • Lemming
    #115
    Naja... multiban azért nehezebb a dolog. Játéka válogatja milyenek az emberek. :)
  • Coco
    #114
    na én megyek, pihizek egy kicsit. ugyis kicsit off lett.
  • Coco
    #113
    ok köszi.bár én egyszer már elkezdtem de vmi a pacheléssel volt, aztán utána meg elfelejtettem vele foglalkozin.
  • FREAK
    #112
    én is így értékelném, az egyik mese, a másik olyan mintha díszletek között zajlana egy filmforgatás, csak a BF nem lett elkúrva

    de térjünk vissza a multi témához!!
  • Lemming
    #111
    Nehogy azt hidd, hogy annyira nehéz belejönni... én 3 hét alatt hardcore UTsból BFessé váltam simán...

    Ha hajlamod van a capatjátékra máris érsz valamit.

    Próbáld ki. Az itteni BF fórum tetején van egy link, minden segítséget megtalálsz ott... megéri...
  • Coco
    #110
    BF télleg jó!Csak én már nem is akartam elkezdeni, régen jáccottam multiban, de mire belejöttem volna szarrá lőttek a jobbak :)
  • Coco
    #109
    én sem nyomtam őket végig csak felhuztam magam rajta...:(
  • Lemming
    #108
    Wolfot akkor hagytam abba mikor előkerültek a zombik.

    Mohaa meg nem kötött le. Hiába az elején csapat meg mifene, utána RAmbo szimulátor lett abból is.

    BFben viszont úgy érzem minden megvan ami a hangulathoz kell. Ha nem lenne bugos még a 'legjobb' szócskát is használnám.
  • Coco
    #107
    ja...:)
  • Coco
    #106
    jó de akkor teljesen felesleges "beleélni magad", ha a többiek nem ezt teszik....
  • FREAK
    #105
    én is elkezdtem mindkettőt, de elég hamar meguntam :D