186
Miért kell csalni, genyózni játék közben?
  • blackgamer
    #186
    pl. Cod UO-ban amikor egyedül elszáguld a jeepel, közben 3-an szólnak utána hogy várj, meg lövik, stb.
    na az rohadtul etikátlan
    meg amikor a járművet otthagyja a pálya legüresebb pontján
    vagy: látja hogy dobom a gránátot de azért is odafut a csapattárs majd anyázik, á, sorolni lehetne a végtelenségig...

    amúgy UP!
  • joebacsi
    #185
    topik
    úgytűnik a multi az etikátlan :O
  • JancsiPapa
    #184
    Mekkora núb vagy apám...
  • widrag
    #183
    pár hónap és meglesz a korhatár
  • ngcsnet
    #182
    solohoz? tmn-hez? ahhoz lehet van, azzal én nem foglalkozok.

    de tmo-ban top100-ban bennvagyok, és az elöttem lévőkkel kapcsolatban vagyok (msn, icq), és tudom jól hogy ők sem csalnak, és ha nagyon összeszem magam akkor még le is tudok őket győzni.
  • blackgamer
    #181
    dehogynem
  • Kandurex
    #180
    Ugyan, mert talán játszottál vele? (mert ez nem mostanában volt)
  • atomboy
    #179
    Pff.
    Remelem, BF2-n nem futunk ossze, CS-n eleg volt beloled...
  • ngcsnet
    #178
    nem.
  • blackgamer
    #177
    azok a csalások természetesen csak single playerben működnek
    én pl. singe playerben azért csalok mert kiváncsi vagyok az összes pályára, viszont nincs időm sokáig egy játékkal vacakolni
    játékélmény számomra pedig nincs is egyjátékos módban

    jó ha tudod hogy Trackmaniához is (mint a legtöbb autós game-hez) létezik "optimális köríven fordulás cheat" szóval ne ringasd magad, ott is csalnak
  • mesor
    #176
    Téged soha nem csítereztünk le egyszerüen a hozzáállásod és a magatartásod miatt rühellünk.

    Csinálhatsz annyi accot amennyit csak akarsz mert a játékban tanúsított magatartásod és stílusod miatt mindig tudjuk hogy te vagy az.

    Nem kell itt úgy beállítani magad hogy te vagy az überpro faszagyerek bf-ben és mi azért utálunk mert annyira jó vagy.
  • FLeK0
    #175
    persze!

  • atomboy
    #174
    Nincs? Aknakereson is whzol? :)
  • joebacsi
    #173
  • FLeK0
    #172
    nincs, mindenki felett állok!
  • atomboy
    #171
    Flek0, van meg olyan jatek, ahol nem csaltal?
  • joebacsi
    #170
    olvasd el a 82-es hozzászólást, gondolkodj el magadban, hagyd abba a játékot, és majd ha pár év múlva szőrösödik a pöcsöd, és kilyukadt a guminőd, talán próbáld meg újra...
  • joebacsi
    #169
    ez nem mindenhol igaz hálistennek (pl bfnél viszonylag magas az átlagéletkorl...bár bf2vel jött jópár vérpistike, de kezeljük őket :))
  • joebacsi
    #168
    :P
    csak valamelyik új totyikba be lett ez linkelve, és furcsa, hogy mennyire igaz még ma is ez a 3 éves hozzászólás :)
  • widrag
    #167
    nekem is ezért van bf2-ben naponta új accountom ;) csak a hülye bfeseknek nem mondom, had piszkáljanak csak.
  • FLeK0
    #166
    Mennyi negatív vélemény.. pedig a cheatek sokkal színesebbé teszik a játékot!





  • ngcsnet
    #165
    de viszont hülye emberek mindig is lesznek, akik nem értik meg csalással tönkrebasszák a játék élvezetét..stb..
  • ngcsnet
    #164
    sztem a játék készítői a nemnormálisak, minek raknak kódokat és multiplayert 1 játékba?

    mellesleg én Trackmaniával játszom neten, és szerencsére a játék készítője szépen lezárta a progit, úgyhogy nem lehet csalni, nincsenek hozzá kódok és trainerek...

    szal amíg lesznek kódok és trainerek, addig lesznek akik használják őket.
  • Neoncsoves
    #163
    cSÍÍTTTER :D VESSÜK MÁGLYÁRA
  • Sippie
    #162
    háhá... kb azt érezhette anno a csávó DoD-ban, amikor sniperrel zoom nélkül, célkereszt nélkül, a pálya egyik végéből a másikban úgy lőttem le hogy még feküdt is... hát igen, néha bazinagy mákom volt, így utólag belegondolva... főleg hogy nem csak egyszer fordult elő :D:D
  • Neoncsoves
    #161
    Nem tom én 12 vagyok de állítólag tűrhető, csak amikor CoDban no zoom fejest ad sniperrel akkor szakadketté a ts a KU|2V@ @NY@'[)-tól
  • DJ Skyline
    #160
    az a baj,hogy a multis korosztály nagy része (FPS) ilyen 10-16 év közötti korosztály....#82-ben jól leírta FREAK,hogy nem nekik való az ilyen játék,és szerintem se! volt 12 éves klántársam anno,és lelőtték majd belesikított a mikrofonba,ezzel szemben a 30 éves klántárs meg higgadt volt,stb
  • blackgamer
    #159
    engemet sűrűn cheatereznek ha jól játszok, és érzékenyen érint
    tudod ezzel elcseszik a hírnevemet és a kedvemet a játéktól
    általában ilyenkor nevet váltok és másik szervert keresek
    csak nagyon bánt hogy azért mert jól játszok és van pár jó lövésem, a sok vérpistike lazán csalónak állít be, régebben próbáltam kiállni az igazam mellett, mostanra viszont már nem érdekel, anyázó szintre pedig nem alacsonyodok
  • DJ Skyline
    #158
    2 véglet van...van a csíter akit lecsítereznek,és van a pro gamer akit szintén lecsítereznek! sokszor találkoztam már azzal,hogy a tag nem csítelt,mégis lecsíterezték....de az a legjobb mikor olyan kezd el magyarázni aki tök szarul áll,és még bénán is játszik!:D
  • DJ Skyline
    #157
    ezzel most előrébb jutottunk! :\
  • G1nic
    #156
    A csítereknek a mo**kos k*rva @nyjukat hülye nyombi cigányok
  • blackgamer
    #155
    az a gond hogy a többség mindenkiben cheatert lát
    aztán jönnek az anyázások stb.

    jó megjegyezni: nem mind cheater ami "fénylik"
  • Sippie
    #154
    a CS-hez milyen történelemismeret kell? :P

    Ugyanúgy leülhet valaki játszani wolf, mohaa-val anélkül is hogy ismerné a történelmet, szerintem a kettő nem függ össze. Főleg mivel ezek nem éppen szimulátor játékok, hanem árkád játékok, a történelemhez kb annyi köze van, hogy vettek két oldalt, meg pár fegyvert (tök mind1 hogy mauser van, vagy 2160-ban játszodó sniper, thompson vagy unrealos géppityu, bazooka, vagy Q3-as rakétavető...) lényegében a multis fps-eknek kb sok köze nincs a valós történelemhez.
  • lac coo
    #153
    Csak nem tanulni jötél ide ? :)))))
  • CUCLI
    #152
    a csíteres dologhoz: néha olyanszinten tud felbaszni a dolog ,h törném kezét lábát az összes kis sérült baromnak. amíg nem engem gyilkol halomra addig meg nemzavar...
  • joebacsi
    #151
  • shaba23 #150
    mióta diablózom, rájöttem, hogy sokkal több geci ember multiplayerezik mint gondolta,:(
  • Skynet
    #149
    Hjóvan beléptem valami külföldi szerverre LFS-ben..
    Nem versenyeztek mindegyik hülye azzal volt elfoglalva hogy a pálya egyik részén ha kicsit hozzáérünk a kocsival a fal sarkához a kocsi repül egy baxottnagyot....Ezzel elvoltak,röhögtek meg félórán át reptették magukat,énmeg addig csak mentem mentem,erre közölték hogy vagy repkeggyek vagy menjek a faxba....:)))
    Szóval azért az értelem megvan a netesek körében....eskü téllleg kéne vmi vizsga hogy 50-es iq alatt nenagyon engedjenek embereket netre...
  • shaba23 #148
    Mostanában nem történt semmi érdekes. Sőt ma én voltam TK-s. 4 németegyenruhás CvOps állt egy csoportban, én meg kapásból közéjük lőttem az engeener-emmel egy gránátot. Mind meghaltak...De a bocsánatkéréssorozatomat elfogadták, így nem kapptam ban-t...
  • a.carkey
    #146
    Aki tudatlan, az még nem biztos, hogy hülye! Viszont sok a fiatal, akik közül a tudatlanság angy pofával, nagyképűséggel és butasággal párosul. A többség max. csak nagy arc, de ha profik közé keveredik vagy elkezd cheatelni, vagy kickelni akar, vagy anyázik, de nehezen tudja megemészteni ...
    Viszont tényleg jellemző, hogy lenéznek minket, bár pl. a németek egy részénél nem értem mire föl? Végülis keletiek ugyanúgy a Balatonra jártak nyaralni mint mi. :) Akkorm eg mi van? Ja, elmúlt 13 év. Őgy érzik ekkor már nagy kell, hogy legyen a pofájuk ...